Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ezzel mindössze az a gond,hogy egy OffCooordnak az a dolga hogy a keze alá adott játékosokból a maximumot kihozza.Ez neki nem ment.Lehet ő bármekkora agy,és tlg az is főleg az elődjeihez képest,de azt nem látta be hogy nem működnek a dolgai nálunk,és ez hiba.Ilyen idősödő defense mellett mi nem a jővő csapatát építettük már 2 éve sem,itt nem lehetett éveket várni drafttal meg free agentekkel hogy Martz dolgai működjenek,és erre ráment kb minden év első fele.Aztán pofára esés,változtatás,ami viszont mindig bejött ezt elismerem.Azt sajnálom h nem jöttek be a dolgai nálunk,azt hogy most elmegy nem.Ez a nem kell nekünk elkapó TE dolog is,ennyi erővel ha maradt vna még 1 évet a 49ersnél akkor elcserélik Vernont is mert h felesleges...csinált Martz keze alatt kb 300 yardot.Angelonak tlg megköszönhetjük ezt a 3 évet,kb lehet lassan újáépíteni a D-t úgy h nincs O sem.Jobb nem is lehetne.anfernee
Meh, ez a TE dolog nem gyengén túl van most lihegve. Mindig van a ligában 3, néha 4 TE, aki köré lehet sémát tervezni. Jelenleg Gronko, Graham, még valaki esetleg? A maradék 50 nem az, vagy már nem az a játékos (Gonzo, Gates). Olsen, pffff, próbálták, mindenki látta, hogy sikerült. Az edzésmunkája, és a pályán nyújott teljesítménye nemigazán áll összhangban azzal, amit gondol magáról. Visítottunk Dez Clark után.

Szerinted ebből a keretből nem lett kihozva a maximum? Olsen semmivel se produktívabb ott, mint itt. Knox a statjai alapján tavaly a liga első harmadában volt. Biza. Forte teljesítményét Turner és Martz alatt nem illik összehasonlítani, ez kínos lenne mindenki számára. Kellett volna két tisztességes falember, és egy elkapó. VAGY NEM MARTZOT IDEHOZNI!!! Angelo döntéseit megnézed, külön-külön nem nagyon lehet kritizálni. De ennek a csávónak nem volt koherens elképzelése arról, hogy mit akar, ez mára a napnál is világosabb.

Toub kapott egy új, kétéves szerződést.füligjimmy
Én nem azt mondtam h Olsen jó TE és meg kellett vna tartani,csak azt h Martznél Vernon sem kapott vna szerepet,meg lehet nézni mit csinál azóta,és most nem a 7végére gondolok.Egyébként a ligában csak kb 15 TE hozott több yardot mint nálunk leading receiver,persze sérülés,de TE dolognál sem az a baj h nem erőltettük,én nem egy go-to receiver TEről beszélek...csak egy olyanról aki nem 7-8 passzt kap el évente és mondjuk Redzoneban is használható,legyen szerepe az offenseben.Forté meg 1-1,5 átlag yarddal rosszabb futó Martz alatt...az hogy idén ilyen százalékban ő volt az offense abban benne vannak persze a többiek is,nem csak a rendszer.
Tavalyi évre azt mondom igen,ott nem vártam vna ennyit sem,de mind2 évkezdet tré volt,offseasont elkúrták,adjustment.
Hidd el tlg nincs bajom Martzel tisztelem tlg, de nem mindig tetszett amit csinált,vszinű Tice-nál ennyire sem fog.De meg lehet nézni mennyit maradt mindenhol Rams óta
Abban meg teljesen igazad van h ezt is Angelo kúrta el,fogalma sem volt a saját játékosai képességéről.meg úgy nagyjából semmiről.
Toubnak nagyon örülök,év végén ahogy mondjátok tlg esélyes HC-nek😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Kiderül, ha beborul. Lehet túlozam a 4. körrel, de szvsz őrültség 2. kört is adni Briggsért, pontosan azért mert LB-t lehet megfelelőt találni a draft későbbi szakaszaiban is. Egyébként meg Heckertnél a Browns GM-nél kevés nagyobb zsidó van, szal benne azért annyira ne reménykedj 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért egy QB és egy DT sokkal fontosabb poszt szvsz, nem véletlen h minden évben van a drafton egy komolyat csúszó LB, Briggs is 3. körös volt anno, lehet találni középső körökben is vígan kezdőszintű playákat, Aaron Curry aki rosszabb játékos, cserébe fiatalabb és azért még nincs a csúcson egy 7. kört ért a Raidersnek, pedig ők azért nem szoktak keveset adni.empty taxi
Csak Curry egy adag fos volt Seattle-ben azért ezt ne felejtsük el....úgy gondolom, h egy olyan csapat, akinek egy komoly szintű WLB hiányzik, adni fog érte normális picket...Philly, Cleveland


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Azért egy QB és egy DT sokkal fontosabb poszt szvsz, nem véletlen h minden évben van a drafton egy komolyat csúszó LB, Briggs is 3. körös volt anno, lehet találni középső körökben is vígan kezdőszintű playákat, Aaron Curry aki rosszabb játékos, cserébe fiatalabb és azért még nincs a csúcson egy 7. kört ért a Raidersnek, pedig ők azért nem szoktak keveset adni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
LB: Briggs trade (legalább egy 2. körért)Bear
31 éves, hisztis, LB-ért ha vki 4. kört ad lehet az is sok.empty taxi
Akinek igazán kell, az simán viszi drágábbért is....amellett, hogy 31 éves, még nem látszik rajta túlzottan, és ráadásul PB-szezonja volt (az más kérdés, h megérdemelte, vagy nem)...ráadásul Rózsaházi az ügynöke...ha vki, akkor ő kijár majd egy jóféle trade-et...
Mindent összegezve szinte biztos, h a 1-3. körös picket kapunk érte...lásd Palmer-trade, Seymour-trade...
Akkor lenne az valószínű, amit mondasz, ha egy valaha jónevű, de éppen kiégő játékosról, vagy egy félbustról lenne szó...
Itt viszont egy olyan játékosról van szó, akit az elmúlt hét PB-re beválasztottak... és szerinted a 4. kör sok? Te viccelsz....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én egy FA WR-ben teljesen biztos vagyok, így első körben most azt mondom, hogy húzzunk végre egy franchise LT-t. De jöhet felőlem Zach Brown is, ha Briggs leves.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
LB: Briggs trade (legalább egy 2. körért)Bear
31 éves, hisztis, LB-ért ha vki 4. kört ad lehet az is sok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Wright uúgy ingerel, mint Manning anno...már az elején sem voltam vele kibékülve, de tavaly csak róka volt, elmegy...de az idei még annyira sem győzött meg, szal nem vagyok a barátja...túl sok volt a nagy baki, Steltz szerintem sokkal biztosabban szerel (lehet, h nem olyan atletikus és kevésbé van benne a nagy play, de legalább egy viszonylag biztos pont, ahogy mondtad, főként futás ellen)
Izzytől tényleg félek, mármint, hogy csak egyre lejjebb megy...éppen ezért csapnám ki Briggst is...most még kapunk érte vmit...
Vödört max. minimumért gondoltam...ha van jobb ajánlata, akkor viszlát...
Graham ugye csak akkor marad, ha játszhat a Def-ben...szóba került, h ő legyen S-ben...ez még benne van, nekem tetszene is, csak az a gond, h kissé lájtos a poszthoz...

Amit szerintem kellene itt művelni:
LT-Gaithert elhozni...viszonylag olcsó...necces, de nagyon kifizetődő lehet...
G-nagyon kéne ide egy minőségi ember szerintem...bármennyibe is kerülne, Nicksnek itt a helye (mint ahogy nagyjából még 20 csapat szurkolói is pont így gondolják 😀 )
WR...vmelyik komoly FA + draft///korai pick és késői pick
TE...F. Davisen és Finley-n kívül elkerülném a piacot messzire...akkor inkább K. Davis...ha WR-ek jönnek, akkor úgyis faszább lesz a történet...és erre ráérünk jövőre...
DE...amit fent leírtam...mivel elfogult vagyok, azt mondom, h Mercilus 1. körben...( egyébként itt lenne értelme megint kva nagy lóvét áldozni M. Williamsre, vagy Avrilre...Avrilt egyébként nagyon meg akarja tartani a Lions, SuperMario pedig IR-en végzi állandóan, szal lenne benne rizikó)
LB: Briggs trade (legalább egy 2. körért), helyette a fentiekből egyet a drafton, + Connor, vagy tradelünk Burfict-ért vhogy...
CB: Carr-on kívül senkinek nem adnék nagy pénzt, akkor inkább (ahogy írtam) 2-4. kör...és Jennings pedig maradjon...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó összefoglaló Bear.

Említetted, hogy szerinted 2 minőségi rushert kellene hozni. Szerintem 2 variáció van. Draftról vagy FAról 1et és Izzyt mindenképp megtartják. Depthbe tökéletes, futás ellen nem rossz. Wootton kuka, marad még Chauncey Davis. Izzyt jó áron visszahozzák 2 évre.

S poszt: Wright sztem annyira nem rossz, csak buta és sérülékeny. Ez komoly hátrány. Conte sztem pár évig megnyerte az FS posztot, ha nem is lebilincselő teljesítményével, de rookietól nem volt rossz. Steltz maradhat backup: a szokásos ismeri a rendszert stb, futás ellen jól segít be, passznál már kevésbé jó (szerintem lassú is), TE-t ő se tud fogni. De ezen mindenképp segíthet egy erős passrush. Vödör idén elvitt majd 2,5 millió dollárt, ennyiért ha kérhetném ne hozzuk vissza.
CB kell ez hót egyértelmű. Jennings maradhat backupnak. Tillman, ???, Jennings, Graham 4es elég, DJ nickel.

Amúgy egyre jobban támogatom azt a szemléletet, hogy offense FA, defense draft.

Toub for prez.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Defense:
DE...Pep mellett szinte semmi és senki...M. Williams és Avril a komolyabb FA-lehetőség, míg a drafton Coples, Mercilus, Ingram, Branch, Curry az első két kör jelöltjei, de szerintem alapvetően két embert kéne hozni a posztra, vagyis az imént felsorolt hétből egyet, és a draft hátsó köréből még egyet...
LB-sor....kompletten: Briggs népi nyekergős magánszámának végét kíváncsian várom, ha ő megy, akkor mindenképpen szükség lesz egy hasonló típusú emberre...szerintem LB lesz az a poszt, ahol nem, vagy max. 1 FA-t hozunk...inkább a draftra koncentrálnék: Z. Brown, L. David, T. Lewis, D. Trevathan, (esetleg Spence) pótolhatná az éhező OLB-nk által hagyott űrt...
MLB...az öreg mögé szintén kéne vmi komolyabb backup....az előbb említett 1 FA lehetne a megoldás, aki mellesleg SLB-t is tud, ő pedig Dan Connor...már év elején is szerettük volna idehozni, de most majd meg is tehetjük, ha jól emlékszem azt mondta, hogy teszteli a piacot...nyilván nem lenne nagyon olcsó, de én kifejezetten örülnék, ha jönne (ezzel Roach starter mivoltáról is elmélkedtem egy kicsit...szal Connor kezdő SLB...) Drafton, ha már végképp nem tudunk magunkkal mit kezdeni, MLB-ben Burfict és hátrébb (project) A. Cole illene a rendszerbe....
S....Steltzet vissza kellene hozni, mert ez a starter kettős erősen labilis, ráadásul nem tudunk minden posztra tengernyi lét elkölteni...vagy maradnak az UDFA-k biztosítéknak, esetleg Vödör(olcsóé), vagy a draft hátsó fele...elég vékony lesz ez, attól tartok...
CB...komoly gond...FA-ban Carr, Grimes, Finnegan, T. Thomas a húzónevek, míg a draft is tele van minőségi prospectekkel, 1. körben Kirkpatrick (ha csúszik, bár tudjátok, h én irtózom az elsőkörös CB-től), Dennard jöhet szóba, de az azt követő két körben is jócskán találhatunk megoldást a problémára (Gilmore, Hosley)....én örülnék egy igazolásnak (legfőképp Carr) is, de igazság szerint a 2-4. körre várom a CB-picket, no és esetleg a hátső cetlik egyike is elmehet még egyre...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A szabadügynökeink közül Fortét mindenképpen meg kellene tartani...komolyan még nem volt sérült, futni, passzolni, blokkolni is kiválóan tud...nem lenne időszerű elengedni, most, h robbantani szeretnénk, mielőtt a Def. teljesen tönkremegy...
A többiek közül Steltz, Davis, Graham, Jennings, Okoye és Bell jutányos áron jöjjön vissza...
Én Izzytől már megszabadulnék, szegények már csak lefelé megy a szekér...McCown-t nem tudnám eldönteni, inkább menjen, mint maradjon...

A needeket átböngészve nagyjából ez a helyzet:

Offense:
LT...szal vagy jön vki LT-be, vagy C. Williamst kéne újra megpróbálni, mert ez a Webb arcpirító....FA-k közül nem sok lehetőség lesz, max Gaither jöhet szóba...draftról (figyelembe véve Tice zizijét) Adams, Reynolds, Adcock jöhetnek szóba a korábbi körökben...
G...ha CWill átmegy T-be, akkor mindenképpen kellene (szerintem különben is szükséges)...FA-n Nicks és Grubbs, draftról korai körökben DeCastro, Glenn, Osemele és Zeitler lehetne a megoldás...
TE...valóban kell egy jóféle elkapó TE...Davis jöhet vissza olcsóért, ha nem akkor FA-n F. Davis és Finley a komolyabb lehetőség, utánuk a drafton is és FA-ban jóval alacsonyabb a színvonal...ritka gyenge a TE-class a drafton egyébként...
WR...na igen, a legnagyobb probléma...jó lenne mindjárt kettővel gyarapítani a rostert....FA tele lehet jobbnál jobb emberekkel: Colston, S. Johnson, Bowe, V. Jackson, esetleg Meachem....a draftról is simán halászhatunk minőséget: Blackmonon kívül Jeffery, Floyd, Jones is szóba jöhet, de a 2-3. körben még jócskán akad tehetséges emberke...ideális az lenne, h egy komolyabb szabadügynök és egy korai pick....így egész jól kipofoznánk a dolgot szeptemberre....
QB...Jay mögé kell egy minőségi vki, hogy ne kelljen baj esetén kapásból kukába dobni a szezont...a draft erre alkalmatlan, így a komolyabb FA-k (akik nyilván megpróbálnak először olyan helyre menni, ahol esélyük lehet kezdeni): Orton, Campbell, Garrard, Leftwich, Whitehurst, no és a mi Rexünk.... 😀 esetleg még Quinn...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears announce Dave Toub signs 2-year deal to return as special teams coordinator.

Király. Jövőre repülhet Lovie aztán Toub lesz az új Ditka.


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezzel mindössze az a gond,hogy egy OffCooordnak az a dolga hogy a keze alá adott játékosokból a maximumot kihozza.Ez neki nem ment.Lehet ő bármekkora agy,és tlg az is főleg az elődjeihez képest,de azt nem látta be hogy nem működnek a dolgai nálunk,és ez hiba.Ilyen idősödő defense mellett mi nem a jővő csapatát építettük már 2 éve sem,itt nem lehetett éveket várni drafttal meg free agentekkel hogy Martz dolgai működjenek,és erre ráment kb minden év első fele.Aztán pofára esés,változtatás,ami viszont mindig bejött ezt elismerem.Azt sajnálom h nem jöttek be a dolgai nálunk,azt hogy most elmegy nem.Ez a nem kell nekünk elkapó TE dolog is,ennyi erővel ha maradt vna még 1 évet a 49ersnél akkor elcserélik Vernont is mert h felesleges...csinált Martz keze alatt kb 300 yardot.Angelonak tlg megköszönhetjük ezt a 3 évet,kb lehet lassan újáépíteni a D-t úgy h nincs O sem.Jobb nem is lehetne.anfernee
Meh, ez a TE dolog nem gyengén túl van most lihegve. Mindig van a ligában 3, néha 4 TE, aki köré lehet sémát tervezni. Jelenleg Gronko, Graham, még valaki esetleg? A maradék 50 nem az, vagy már nem az a játékos (Gonzo, Gates). Olsen, pffff, próbálták, mindenki látta, hogy sikerült. Az edzésmunkája, és a pályán nyújott teljesítménye nemigazán áll összhangban azzal, amit gondol magáról. Visítottunk Dez Clark után.

Szerinted ebből a keretből nem lett kihozva a maximum? Olsen semmivel se produktívabb ott, mint itt. Knox a statjai alapján tavaly a liga első harmadában volt. Biza. Forte teljesítményét Turner és Martz alatt nem illik összehasonlítani, ez kínos lenne mindenki számára. Kellett volna két tisztességes falember, és egy elkapó. VAGY NEM MARTZOT IDEHOZNI!!! Angelo döntéseit megnézed, külön-külön nem nagyon lehet kritizálni. De ennek a csávónak nem volt koherens elképzelése arról, hogy mit akar, ez mára a napnál is világosabb.

Toub kapott egy új, kétéves szerződést.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem nem volt kuka az elmúlt néhány év...azért jól esett tavaly az NFC-döntőben nézni a fiúkat, és az Martz érdeme is, hogy odáig eljutottunk...sajnálom az öreget, de ahhoz, amit ő akart, itt nincsenek meg a feltételek...
Kíváncsian várom Tice-t a balanced Offense-ével együtt....ehhez sokkal jobban megfelel a keret, mint azt eddig is láthattuk...tetszett az, amit mondott, h Jay-el olyan dolgokat is szeretne műveltetni, ami ment Denverben, és az is, h nagydarab WR-t akar, aki megnyeri a matchupokat...hajrá....ha nem erőltetné Webbet ennyire, akkor nagyon bizakodó lennék, így csak visszafogottan....
Ma elvileg Raye jön interjúra...draftokat tekintve ő a legerősebb mind közül...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
#Bears announce they have interviewed #Patriots director of pro personnel Jason Licht for GM job todaysoma80
Nah, a héten villantani kéne valamit, lassan itt a shrine game, el kéne dönteni, mi legyen a lejáró szerződésű jtékosokkal, összeülni az edzőkkel, utána a scoutokkal, az a három hónap csak ránézésre sok.

Mike Martz visszavonult. Nagyon sajnálom, hogy nem tudott alkotni nálunk. Nagyon sokan utálták, nagyon sokat kritizálták, pedig csak egy hibája volt: nem viselte el a nála hülyébbeket. Olyan kritikákat lehetett róla a leggyakrabban hallani, hogy túl összetett a playbook, és még az edzéseken sem tűri el a legapróbb hibákat. Ha lett volna Angelonak elég esze (tiszteletre méltó ember, de senki se foghatja rá, hogy bármelyik szobában ő a legfényesebb villanykörte) , akkor a Cutler trade után leigazolja, azután bármit és bárkit a keze alá ad. Elvesztegetett három év. :/füligjimmy
Ezzel mindössze az a gond,hogy egy OffCooordnak az a dolga hogy a keze alá adott játékosokból a maximumot kihozza.Ez neki nem ment.Lehet ő bármekkora agy,és tlg az is főleg az elődjeihez képest,de azt nem látta be hogy nem működnek a dolgai nálunk,és ez hiba.Ilyen idősödő defense mellett mi nem a jővő csapatát építettük már 2 éve sem,itt nem lehetett éveket várni drafttal meg free agentekkel hogy Martz dolgai működjenek,és erre ráment kb minden év első fele.Aztán pofára esés,változtatás,ami viszont mindig bejött ezt elismerem.Azt sajnálom h nem jöttek be a dolgai nálunk,azt hogy most elmegy nem.Ez a nem kell nekünk elkapó TE dolog is,ennyi erővel ha maradt vna még 1 évet a 49ersnél akkor elcserélik Vernont is mert h felesleges...csinált Martz keze alatt kb 300 yardot.Angelonak tlg megköszönhetjük ezt a 3 évet,kb lehet lassan újáépíteni a D-t úgy h nincs O sem.Jobb nem is lehetne.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
#Bears announce they have interviewed #Patriots director of pro personnel Jason Licht for GM job todaysoma80
Nah, a héten villantani kéne valamit, lassan itt a shrine game, el kéne dönteni, mi legyen a lejáró szerződésű jtékosokkal, összeülni az edzőkkel, utána a scoutokkal, az a három hónap csak ránézésre sok.

Mike Martz visszavonult. Nagyon sajnálom, hogy nem tudott alkotni nálunk. Nagyon sokan utálták, nagyon sokat kritizálták, pedig csak egy hibája volt: nem viselte el a nála hülyébbeket. Olyan kritikákat lehetett róla a leggyakrabban hallani, hogy túl összetett a playbook, és még az edzéseken sem tűri el a legapróbb hibákat. Ha lett volna Angelonak elég esze (tiszteletre méltó ember, de senki se foghatja rá, hogy bármelyik szobában ő a legfényesebb villanykörte) , akkor a Cutler trade után leigazolja, azután bármit és bárkit a keze alá ad. Elvesztegetett három év. :/

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears announce they have interviewed #Patriots director of pro personnel Jason Licht for GM job today
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Koetter Falcons OC lett, szal tényleg kizárólag Olson maradt QB coach/pass cord-nak....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Saints S Malcolm Jenkins: "We don't play prevent... Nothing has changed, so we live by the blitz, we die by the blitz." 😀

Eddig ez a rájátszás nem azt mutatja, hogy túl közel vagyunk a bajnoki címhez. A rájátszás sérülések miatt úszott el idén, de szerintem az első meccsen kizúgtunk volna.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A legjobb támadójátékosunk? Én Webbet nagyon jónak láttam, de legyen Forte.
Védő? Itt Bowman és Peppers között vaciláltam, de inkább Peppers. Tillman szorosan második.
Legnagyobb csalódás? (játékos) Ha lehet írni mind offense és defense játékost is, akkor O részéről RoyW, D részről Wootton
Legjobb meccs? Lions itthoni
Legszarabb meccs? offense: KC, defense: hát itt komoly gondok vannak, mert a Panthres és a Packers is halommá alázott minket, de legyen a Packers elleni karácsonyi, mert a Carolina ellen legalább volt egy TDje a Dnek
Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos) Ez nehéz kérdés, talán Conte.
Legjobb edzői edzői húzás, momentum? a 3. hét után visszatérni az alapokhoz és futni, futni és futni.
Legrosszabb húzás? Passz.
Legfájóbb vereség? Chargers, mert azzal a győzelemmel season ending sérülést szenvedett a csapat
Legmegdöbbentőbb momentum? Allen úgy verte meg 1-1ben Webbet, hogy az hozzá sem tudott érni.

Külön gratuláció: Gould franchise record FG

FA-k közül akiket mindenképpen visszahoznék: Forte, Izzy (nincs jobb alternatíva), Okoye (rotációban hasznos lehet), Graham (ST vezér, nickelbe sem rossz)
Akiket lehet visszakellene: Jennings, Steltz, Bell, McCown, Massey (főleg, ha Mannelly nem épül fel), Davis
Akik mehetnek Isten hírével: Bowman, Vödör, RoyW, Hanie
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lassan csak Olson marad a pass. cord. posztra...
Kíváncsi vagyok az OL-coachra is...ezzel kapcsolatban még sehol semmi info...
Na ja, ha nincsenek Hanie heti csuklógyakorlatai, akkor nálam is Roy a befutó a leggyengébb playa címre...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jedd Fisch nem jön hozzánk. Nem teszek úgy, mintha tudnám ki ez a fickó, a héten hallottam róla először. Állítólag Batest nem hívják interjúra se.

Az összefoglalóhoz annyit tennék hozzá, hogy nekem a legnagyobb csalódás Roy Williams teljesítménye volt. Nem vártam őle 70 elkapást, de botrány dolgokat művelt, pedig bíztam benne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A legjobb támadójátékosunk?
Cutler+Forte megosztva
Védő?
Urlacher
Legnagyobb csalódás? (játékos)
Hanie...
Legjobb meccs?
London mert ott voltam, de az Eagles meccs talán jobb volt
Legszarabb meccs?
KC
Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Clutts
Legjobb edzői edzői húzás, momentum?
Toub fake punt returnje eszméletlen volt. Kár hogy bedobták a zászlót a semmire a bírók
Legrosszabb húzás?
Peaeaeaea a szezon feléig inaktív volt...
Legfájóbb vereség?
Packers a Soldieren...
Legmegdöbbentőbb momentum?
Barber Denverben

+Az év újonca
Carimiből semmit nem láttunk, szóval Conte. Semmit se vártam tőle, ahhoz képest egész jóDelete
Atyaég... tényleg. Az év top10 játékában lenne a helye... Még most is megmosolygom milyen királyul lett eladva a punt egységnek, hogy merre jön a labda 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
A legjobb támadójátékosunk?
Cutler+Forte megosztva
Védő?
Urlacher
Legnagyobb csalódás? (játékos)
Hanie...
Legjobb meccs?
London mert ott voltam, de az Eagles meccs talán jobb volt
Legszarabb meccs?
KC
Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Clutts
Legjobb edzői edzői húzás, momentum?
Toub fake punt returnje eszméletlen volt. Kár hogy bedobták a zászlót a semmire a bírók
Legrosszabb húzás?
Peaeaeaea a szezon feléig inaktív volt...
Legfájóbb vereség?
Packers a Soldieren...
Legmegdöbbentőbb momentum?
Barber Denverben

+Az év újonca
Carimiből semmit nem láttunk, szóval Conte. Semmit se vártam tőle, ahhoz képest egész jó


több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A legjobb támadójátékosunk?
Cutler nélkül nem megy.

Védő?
Peppers. 1001 dolgot csinált az egész szezonban. Kiváló játékos.

Legnagyobb csalódás? (játékos)
Zsinórban 5 L. De inkább a reménytelen drive-ok (meccseken keresztül).

Legjobb meccs?
Meg mondom őszintén, már nem is emlékszem melyik volt az. Azt tudom, hogy felvételről néztem meg. Többször le is állítottam a 3. negyedben visszanézés közben annyira ideges voltam már. Nagyon nem akartak összejönni a dolgok, aztán a végén valahogy megnyertük, én meg három napig mindenkivel kedves voltam az öröm-és-bódottságtól.

Legszarabb meccs?
KC elleni szerencsétlenkedésünk. Művészet volt kemény 3 pontot termelni.

Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Tayler Clutts. Még a fizimiskáját is megkedveltem.

Legjobb edzői húzás, momentum?
"Hanie is our quaterback. Hanie is our quaterback. Hanie is our quaterback."

Legrosszabb húzás?
Hanie. Igazi favorit ebben a kategóriában. Az ő játéka egy hatalmas kérdőjel.

Legfájóbb vereség?
Broncos meccs végi HoF produkció.

Legmegdöbbentőbb momentum?
Sok favorit van, de bennem az maradt meg, hogy a védelem meccseken keresztül tartotta magát, és tűrte, hogy mi megy a támadó oldalon.

touchdown..... touchdown, bears!!