Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy: régen jártam erre....nem Falcons-drukker voltál? Nem mintha bárhogy is zavarna, h itt vagy, sőt örülök, csak lemaradtam a változásról....Bear
neem, csak a GM játékban itt az oldalon a falcons-al vagyok. Semmilyen fan nem voltam, idén lettem Bears fan 😊fetomy
Jól választottál! 😀 😀Bear
Hát ebben én még nem vagyok olyan biztos 😂 😂
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Tekintettel arra, hogy abszte nem vagyok képben korábbi/jelenlegi más GMek munkásságával ezért ebbe a témába nem igen tudok beleugatni. A DL pickek Chicagoban ilyen olyan okok miatt meg nem nagyon jönnek be. Harris jó volt. Meddig? 3 évig. OK nem tehet róla, de 1. körért. Tank Johnson balhés, Dvoracek üveg, Bazuin dettó, Harrison..., Wootton. Kérem a következőt? Reméljük Melton és Paea is hosszabb ideig meghatározó lesz.

Amúgy 2008as elkapók: Brandon Lloyd (nagy tapsot Ron Turnernek), Marty Booker (kár, hogy már nem az a Booker, aki korábban), Devin Hester, az isteni Rashid Davis, és a Houston elleni szezonzárón pár snapet kapó #85 Earl Bennett.
Szóval milyen csokit is kapok?tüsi91
Bookernek volt egy eszméletlen egykezes elkapása abban az évben,db hónalja alatt kb ha jól emlékszem...Lloyd ha nem volt sérült néha már nálunk sem volt rossz de azért azt amit azóta lead azt nem gondoltam vna.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Fetomy: régen jártam erre....nem Falcons-drukker voltál? Nem mintha bárhogy is zavarna, h itt vagy, sőt örülök, csak lemaradtam a változásról....Bear
neem, csak a GM játékban itt az oldalon a falcons-al vagyok. Semmilyen fan nem voltam, idén lettem Bears fan 😊fetomy
Jól választottál! 😀 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
http://www.youtube.com/watch?v=1eQ3lf1kzf8
Még egy ilyen rohadékot.
Én meg azt mondom, hogy Delete kolléga úgyis már all-roundere a csapatnak, legyen ő a GM is 😉fetomy
Nem szeretnétek hogy én draftoljak 😀 A használhatatlanokat legalább kirúgnám a fenébe (Webb, Knox stb.)Delete
A legjobb hogy ezt Matthews twittelte ki.. Nagy forma lehet 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tekintettel arra, hogy abszte nem vagyok képben korábbi/jelenlegi más GMek munkásságával ezért ebbe a témába nem igen tudok beleugatni. A DL pickek Chicagoban ilyen olyan okok miatt meg nem nagyon jönnek be. Harris jó volt. Meddig? 3 évig. OK nem tehet róla, de 1. körért. Tank Johnson balhés, Dvoracek üveg, Bazuin dettó, Harrison..., Wootton. Kérem a következőt? Reméljük Melton és Paea is hosszabb ideig meghatározó lesz.

Amúgy 2008as elkapók: Brandon Lloyd (nagy tapsot Ron Turnernek), Marty Booker (kár, hogy már nem az a Booker, aki korábban), Devin Hester, az isteni Rashid Davis, és a Houston elleni szezonzárón pár snapet kapó #85 Earl Bennett.
Szóval milyen csokit is kapok?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy: régen jártam erre....nem Falcons-drukker voltál? Nem mintha bárhogy is zavarna, h itt vagy, sőt örülök, csak lemaradtam a változásról....Bear
neem, csak a GM játékban itt az oldalon a falcons-al vagyok. Semmilyen fan nem voltam, idén lettem Bears fan 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na igen, jó, hogy említed Harrist...az a húzás egészen addig tökéletesen bevált (nem tért vissza a college-sérülése), ameddig a tuskó WSH G nem chop blockolta, és törte derékba a HOF karrierjét...

DaCostán kívül azért még Delete lehetséges kinevezése foglalkoztat....buknám a láda sört, de Webbtelen lenne a csapat... 😀

Egyébként én McKenzie-t is pofás jelöltnek tartom...(az oké, h Big Love haverja, de egy sikerkovács exec. team oszlopos tagja is emellett) Polianéket felejtsük el, eljárt az öreg felett az idő, a kicsi meg árnyék sajnos...Sundquist évek óta nem tért vissza, és tán csak egyszer keresték...ez azért beszédes...reputációját vizslatva...Ruskellt meg nagyon gyorsan felejtsük el....akkor inkább jöjjön vissza Endzsi... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Állítólag Dacosta már ma jön ide interjúra. Neki kifejezetten örülnék. A többi jelölt engem nem hoz lázba.

Bazuin egy Lovie pick volt. Csak ugye.... amúgy hiába húzol egy játékost, egy edzői stábnak illene vele kezdeni valamit. Végignézed az elmúlt éveket: Harris is megsérült, de szenvedett egy nagyon komoly Dagi Albert szindrómában. Vashert is úgy feledzették, hogy a ligában sincs. Ragaszkodtak Bómenhez. Ragaszkodott Martzhoz, akivel Angelo semmit se akart kezdeni, de mégis próbálta a keze alá adni, akit akart, csak nem működött. Bennettet egy évig padoztatták, talán Ortonnak jól ött volna a szezonban. Egy csoki annak, aki kapásból tud 4 Bears elkapót mondani 2008-ból. Na mindegy.

Ha úgy érzik, hogy Lovie alkalmas arra, hogy ezt a csapatot (egy-két helyen megspékelve), egy új OC segítségével rájátszásba juttassa, akkor ők tudják. Ha arról van szó, hogy nem akartak elégetni 10 millió dollárt, és ismét nagyobb beleszólást adnak neki, akkor game over.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szegény Bazuin....nagyszerű college-játékos volt, arról azért nem Endzsi tehet, h tönkrement a lába...még jó is lehetett volna ennyi erővel...ne értsetek félre, 2. kört sehogy nem ért meg....de engem az Okwo-Wolfe páros behúzása jobban ingerel...

Fetomy: régen jártam erre....nem Falcons-drukker voltál? Nem mintha bárhogy is zavarna, h itt vagy, sőt örülök, csak lemaradtam a változásról....

Delete: ha kineveznek, akkor tényleg küldd el Webbet, jó? 😀 Kapsz egy láda sört....bármilyet...😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://www.youtube.com/watch?v=1eQ3lf1kzf8
Még egy ilyen rohadékot.
Én meg azt mondom, hogy Delete kolléga úgyis már all-roundere a csapatnak, legyen ő a GM is 😉fetomy
Nem szeretnétek hogy én draftoljak 😀 A használhatatlanokat legalább kirúgnám a fenébe (Webb, Knox stb.)Delete
Én kaptam idén egy sajtfejet...
Knox 5.körös elkapóként abszolut nem használhatatlan...csak arra nem jó amire mi akartuk😊
Ő még messze pozitivum volt Bazzuinékhoz.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
http://www.youtube.com/watch?v=1eQ3lf1kzf8
Még egy ilyen rohadékot.
Én meg azt mondom, hogy Delete kolléga úgyis már all-roundere a csapatnak, legyen ő a GM is 😉fetomy
Nem szeretnétek hogy én draftoljak 😀 A használhatatlanokat legalább kirúgnám a fenébe (Webb, Knox stb.)


több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Annyira értelmes a tekintete, mint annak a buta kacsa pokémonnak. Áh nem jut eszembe a neve. 😀 😀tüsi91


Psyduck :]
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Annyira értelmes a tekintete, mint annak a buta kacsa pokémonnak. Áh nem jut eszembe a neve. 😀 😀

szerk.: megvan Psyduck 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"I like what we have right now. After having no receivers, it's nice to have some options.”- Matt Millen

És még mondjátok rá, hogy nem kéne ide. Felületes szemlélő azt mondja rá, hogy buta. Szerintem szava bölcseséget, tekintete nyugalmat sugároz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Van nektek egy GM javaslatom.
Elismert szakember,sokéves GM múlt, ismeri az NFC North-ot, imád WRt draftolni első körben, TV szakkomentátor stb.. Mit mondjak még róla?

http://cache.deadspin.com/assets/images/11/2009/06/custom_1245353857344_mattmillen07.jpgBazzani
Bazzani tudod hova ajánlgasd M&M'st😊 azt kihagytad hogy a középső két neve "Epic Fail".
Egyébként nem tudom ki írta már,de Toubnak mint HC odaadtam vna a csapatot.Nem a tapasztalata miatt.Remélem nem megy a finshez.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én meg azt mondom, hogy Delete kolléga úgyis már all-roundere a csapatnak, legyen ő a GM is 😉
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Jól néztek ki? Mert a kézilabdázók (főleg az alacsonyabb osztályból) elképesztő bombázók tudnak lenni. Amerikaifocisok, hááááát...... füligjimmy
Mittomén, alig láttam ki a fejemből...😊

Ezért látom most a legnagyobb esélyét annak, hogy Tice lesz kinevezve.füligjimmy
Esélyt én is látok rá, ahogy a Bears nehezen mozduló ügyvezetésére gondolok, de azért nem szeretném. Nagyon nem.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van nektek egy GM javaslatom.
Elismert szakember,sokéves GM múlt, ismeri az NFC North-ot, imád WRt draftolni első körben, TV szakkomentátor stb.. Mit mondjak még róla?

http://cache.deadspin.com/assets/images/11/2009/06/custom_1245353857344_mattmillen07.jpg

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Picidzé oszt az asszony tudja, hogy miket művelsz te? 😀 😀 😀tüsi91
"Én csak ott álltam a buszon bírónő, nem csináltam semmit és egyszer csak..."
😊picidzé
Jól néztek ki? Mert a kézilabdázók (főleg az alacsonyabb osztályból) elképesztő bombázók tudnak lenni. Amerikaifocisok, hááááát......

A pass prot vicc, mondjuk jó lenne látni az index hogy áll össze, és Cutler kiesése előtt hol álltunk. Akkor se lehetett túl előkelő helyen, szerintem valamirevaló LT, és G nélkül nem lehet.

Olvasom Sundquist nevét, hát oda ne oldalazzak. Az ő buktáját is lehet mentegetni, de azért próbáljunk már ennél jobbat. Legalábbis olyat, aki frontemberként még nem esett pofára. Az pedig ismét más kérdés, hogy ki lesz az az OC, akinek van kedve egy évig itt szerencsét próbálni, aztán rossz esetetben elhagyni a fedélzetet Lávi után. Ezért látom most a legnagyobb esélyét annak, hogy Tice lesz kinevezve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Statisztika a pass protról. http://newyorklife.stats.com/fb/protection.asp?type=overall&year=2011

Lovie még nem dolgozott ilyen jó OLel, amit bizonyít, hogy az előkelő 32. helyen rangsorolják őket. 😊 . Epic fail.tüsi91
Aki ezt a listát csinálta az nem látott Lions meccset tuti.Bazzani
A divatcsapatok mindig elől vannak. 😛 😛 😛 😛
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Statisztika a pass protról. http://newyorklife.stats.com/fb/protection.asp?type=overall&year=2011

Lovie még nem dolgozott ilyen jó OLel, amit bizonyít, hogy az előkelő 32. helyen rangsorolják őket. 😊 . Epic fail.tüsi91
Aki ezt a listát csinálta az nem látott Lions meccset tuti.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó az ilyen indexeket, mindig fenntartással kell kezelni, de az evidens, hogy ez az offensive line egy talicska sz*r. S ha ezt lenyilatkozná Lávi, akkor se lenne jobb, de ezekkel a megnyilvánulásokkal csak felbassza a népet.
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Picidzé oszt az asszony tudja, hogy miket művelsz te? 😀 😀 😀tüsi91
"Én csak ott álltam a buszon bírónő, nem csináltam semmit és egyszer csak..."
😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Statisztika a pass protról. http://newyorklife.stats.com/fb/protection.asp?type=overall&year=2011

Lovie még nem dolgozott ilyen jó OLel, amit bizonyít, hogy az előkelő 32. helyen rangsorolják őket. 😊 . Epic fail.tüsi91
Már ezért az ökör megjegyzéséért is jól tarkón kellett volna vágni.

Konkrétan fele annyi pontot sem tudtunk elérni, mint az első New Orleans. Gyors számolás után a liga átlaga: 62.07. Nekünk sikerült egy magabiztos 43.2...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Statisztika a pass protról. http://newyorklife.stats.com/fb/protection.asp?type=overall&year=2011

Lovie még nem dolgozott ilyen jó OLel, amit bizonyít, hogy az előkelő 32. helyen rangsorolják őket. 😊 . Epic fail.