Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha választani kellett volna, én inkább Angelot tartom meg, és elküldöm Loviet. És most jöjjön egy olyan GM, akinek meg kell értenie Lávi filozófiáját..... aha. Közben úgy cserélgeti a segédedzőket, mint más a gatyáját. Kettő marad állandóan, Drake, és Tim Spencer. Most Drake munkájába nem mennék bele, hogy mekkora nímandok érkeznek a keze alól. De amit Spencer művelt idén, az világröhej. Ot volt Barber két meccsdöntő hibája. Kinek a feladata egész pontosan, hogy egy RB pontosan álljon fel, és figyelmeztesse minden apróságra? Csak nem az RB edzőé? Egy OC lehívja a játékot, a pozíciós edzők meggyőződnek, hogy minden érintett tudja, mit kell csinálni. Ha nem ez a dolga, akkor mit is keres ott tulajdonképpen? Mert akkor elég egy embert fizetni, aki minden apró részletet rendbetesz 30 másodperc alatt, nem?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Melehov Chicago Bears 119
Boldog új évet mindenkinek!

Keményen indul az év, a chicagói helyzet fokozódik!

Angelo kirúgásának megítélésével nekem is kettős érzésem van: hozott is jó játékosokat, meg nem is, draftolt is jó játékosokat, meg nem is, kb. mint a magyar népmesében... 😐

Martz távozásának nagyon nem örülök, végre összeállt a rendszer, működött is pöpecül Cutler sérüléséig, Hanie szimplán kevés volt ahhoz, hogy végrehajtsa a feladatát. És amit már többször is beszéltünk, hogy átalakították, vagy inkább lebutították a szisztémát egy chicagói szintre. És akkor ez az egész leves, lehet tanulni az új rendszert....!Parádé....! :mad:

Egy kicsit a tököm tele lett Lovieval! Nem elég, hogy kb. csak úgy tudom megítélni mint Angelot, de valahogy nem érzem azt, hogy a GM távozása után ő egy új OC-val egy újabb esélyt érdemelne, hogy megint felhúzzanak egy új O rendszert, várni néhány évet, amíg beindul. Menjen ő is Angelo után, köszi az eddigi munkát, hálásak vagyunk! Azt adom, hogy a D lassan vérfrissítésre szorul, de akkor amikor az O pár posztot leszámítva késznek tűnik és működik, akkor "kitúrni" az OC-t...? 😐

Említettétek többször Taubot. Mennyire lenne ördögtől való gondolt, hogy legyen ő a HC? Végül is házon belüli megoldás lenne, akár ő is hozhatna az OC posztra embert, DC maradhat (mondjuk nem tudom mennyire van jóban Marinellivel) és ami még fontos, másik csapat sem tudná megszerezni....

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
http://www.nationalfootballpost.com/Building-around-Cutler-has-to-be-a-priority-for-Bears.html

Nem is értem, hogy ez a Bowen bácsi miért ír olyanokat, hogy eköré a "puhány" Cutler köré kell nfl szintű játékosokat hozni. LT, WR, TE... Amondó vagyok, azonnal adjuk oda neki a GM posztot 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Én is amondó vagyok, hogy ha már megy a GM, menjen a HC is, de hát magyarázhatok én McCluskey-éknak, akik ugye - vesszőparipa #3 - nem akarnak cheerleadereket egy focsicsapatnak.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Just remember: the last time Lovie Smith grabbed more power, the Bears failed to make the playoffs from 2007-09. That did happen.soma80
+ 2000, az esélye megvolt már a múltban, legyen ő is múlt idő, az új OC-ot meg jelölje ki az új HC vagy ha marad akkor szerezze meg Bates-t. Ha marad akkor neki kell megújulnia, kérdés hogy képes-e rá.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Just remember: the last time Lovie Smith grabbed more power, the Bears failed to make the playoffs from 2007-09. That did happen.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit megnyugodtam. Annak különösen örülök, hogy maradt a CEO>GM>HC felállás. Nem kell kapkodni, tengernyi időnk van. Az OC-t Lovie választja ki, hát nagyon sok sikert hozzá. Szívemet melengette az a mondat, ami valahogy úgy hangzott: mindent meg kell tennünk, hogy Jay sikeres legyen. Jelenleg ezzel a támadófallal, ezzel az elkapógárdával ki tudna maradandót alkotni? Senki.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
"Today is a difficult day," Phillips said of Angelo's exit. "I'm going to miss him. But the decision was made that we need to keep up the pace with our division rivals."

Már csak Lovie-nak kell mennie és bejön amit a képem alatt láttok 😀

Na jó, az igazság az hogy pont erre vártam hogy Angelo-t kitegyék, az új GM meg építsen egy jól funkcionáló franchise-t és az kezdje el újra kitermelni magának jó drafttal és jó igazolásokkal egy szinttel feljebb lévő rostert. Ebből a mondatból számomra már az is óriási pozitívum hogy belátta Phillips hogy így ebben a formában nem fogjuk tudni hosszabb távon felvenni a versenyt a GB&Lions-al.

Reméljük hogy ez valami jónak a kezdete lesz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
ebből a háromból messze Bates Denveri cuccaik miatt még ha utána epic fail volt is de ez szubjektív.Cutler kijönne vele,persze nincs meg az anyag ahhoz amit ott csináltak...köszi Helmut az elemzést.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Chrystensennel szerintem lábon lövitek jó eséllyel magatokat! Jeremy Bates az emberetek!
Cutler első lépéseinél segített, bár mint említettem egy ominózus Bills at Broncos meccs után kis híjján megverte Cutlert. Viszont az ő rendszere korszerű (nem teljesen a Holmgren fa MKIII, de attól, még korszerű) , de alapjaiban közel áll ahhoz, amit Martz csinált. Sokat fog repülni a labda, és Bates hisz a zone blockingban!
Tavaly a WC meccsen elképesztően outkócsolta Gregg Williamset, pedig ő azért nagyon nem rossz szaki!

Borzasztó mogorva srác, jó arc, csak nagyon cinikus! Nem mindig teszi azt, amit a a vezetőedző mond! Ezt tavaly Ti is láthattátok, amikor a rájátszásban, a 4. negyedben , amikor már megnyertétek, és, amikor elmondta PC, nek, hogy mekkora faszság ellenetek állandóan futni, akkor el kezdett saját örömére playeket hívni. Szerintem azt a negyedet hívták úgy hogy "burnt offering". Nahát ilyen ő. PC simán kirúgta a meccs után! Azért az egy picit összetörte!
Nem titkoltan az egyik kedvenc OC-m. Emberileg még nem érett meg a HC feladatra, de PC alatt azért sok alázatot tanult!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én nem tartanám vmi nagyszerű ötletnek, ha már megint egy tök új ember saját, teljesen más jellegű playbookját kellene bemagolnia a népnek...
Jobban esne egy Martz-közeli filozófia (ahol legalább a mostani maradványait fel lehetne használni), vagy akár Tice-t is kipróbálhatnánk OC-nak, akinek legalább van vmi fogalma a játékosanyagról...(mondjuk utóbbi csak akkor következhet be, ha Webb lapát...😊 )


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Indianapolis Colts offensive coordinator Clyde Christensen likely Bears OC candidate

Even if Christensen remains with the Colts, it wouldn't be a stretch for Bears coach Lovie Smith to ask permission to speak with him. Christensen and Smith have a close relationship dating to their days on the Tampa Bay Buccaneers' staff. And Christensen was rumored to be a candidate for the Bears' offensive coordinator job before the 2010 season.

http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-colts-christensen-likely-oc-candidate-for-bears-20120103,0,2665339.story


miután ott is tisztogatás volt....
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Helyi idő szerint négykor sajtótájékoztató. Megmondom őszintén, ez kicsit vicc. Ki kellett volna rúgni mindkettőt a picsába 2009-es szezon után. Nem tették, egye fene. 2010-be szerződéshosszabbítást adni, mikor még volt hátra egy év.... így utólag bölcs. Ha Tice lesz az OC, akkor nem mondok semmit, mert Marinellit is szidtuk vastagon. De ami most zajlik, az eddig nagyon amatőr. És eddig semmi, de tényleg semmi nem mutatja azt, hogy a sikerhez vezető út Lovie Smith minél nagyobb befolyásával van kikövezve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Three potential Martz replacements: Mike Tice, Brian Billick, Jeremy Bates.

Tice, mint OC, hát inkább nesoma80
Tice legyen csak OC. Csak ne itt, Detroitba, Green Baybe bárhol. Sőt vigye magával Webbet és Louist is.tüsi91
Webbet már ma előre lehetne küldeni...😀
Bárhová... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Three potential Martz replacements: Mike Tice, Brian Billick, Jeremy Bates.

Tice, mint OC, hát inkább nesoma80
Tice legyen csak OC. Csak ne itt, Detroitba, Green Baybe bárhol. Sőt vigye magával Webbet és Louist is.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Three potential Martz replacements: Mike Tice, Brian Billick, Jeremy Bates.

Tice, mint OC, hát inkább nesoma80
Brian Billick? Inkább most vájják ki a szememet. Jeremy Bates? Miután visszautasított minket, hogy máshol úgy felsüljön, ahogy nagyon ritkán szoktak, ő egy kiváló választás lenne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bár valszeg az lehet Martz távozása mögött, hogy ő az offense erősítést látta szükségesnek talán Angeloval együtt, míg ugye Lovie Smith szerint tök jó az o-fal, és a védelmet kell újjá építeni... Így, ha Lovie marad, akkor biztos nem marad más pozicióban sem (HC) Martz...norris21
Most vettem észre, hogy nálatok is van Kismedve! 😊
Nektek is gratula! Ő is olyan szép, mint a másik Bocs...😀 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Three potential Martz replacements: Mike Tice, Brian Billick, Jeremy Bates.

Tice, mint OC, hát inkább ne
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Bár valszeg az lehet Martz távozása mögött, hogy ő az offense erősítést látta szükségesnek talán Angeloval együtt, míg ugye Lovie Smith szerint tök jó az o-fal, és a védelmet kell újjá építeni... Így, ha Lovie marad, akkor biztos nem marad más pozicióban sem (HC) Martz...
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Közben megnéztem pár tegnapi bowl meccset, WR-eket különösen figyeltem. Blackmon egy állat, de ő top 5 sztem. Jeffrey is nagyon jó, top 10 lehet. Floyd-ot még nem láttam játszani, csak hallottam hogy jó ő is nagyon. De mit szólnátok Nick Toon-hoz? 2. körben még bent lenne ha szerencsénk van.
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Hű baszki, vastagszik a tréfa...ebből vagy SB lesz, vagy egy 3-13 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Köszi a gratulációt mindenkinek!
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Érdekes, mikor délután még csak azt olvastam, hogy Angelo el, akkor arra gondoltam (nem ismerve az évekkel ezelőtti pályafutásokat), hogy ha megy Smith is, akkor mi lenne, ha Martz lenne a HC...? Hát úgy látszik ebből nem lesz semmi. Bár ki tudja, Lovie "előléphetne" GM-nek?
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Colombo, Grossman, Haynes, Tommie Harris, Benson, Olsen, Chris Williams, Carimi. Angelo barátunk első körösei. Vastag betűvel szedtem aki bevált. Ennyiből nem sok...proki
Benson máshol alapember, Olsen annyira nem volt tré húzás, bár 1. kört messze nem ért, CWillből lett egy türhető guard, Carimit meg még nem tuduk
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Colombo, Grossman, Haynes, Tommie Harris, Benson, Olsen, Chris Williams, Carimi. Angelo barátunk első körösei. Vastag betűvel szedtem aki bevált. Ennyiből nem sok...