Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Jerry Angelo alatt a Bears mérlege: 95-81
Lovie Smith mérlege vezetőedzőként: 71-57

Nem mondom, hogy nem lehet jobbat összehozni. De ebben a ligában nem egyszerű. Mindenesetre izgatottan várom a folytatást, és az utódot.füligjimmy
És akkor képzeld el ugyanezt úgy, hogy nem bizonyulnak rendre bustnak a felső körös draftok. Persze, igazolt jó játékosokat, de az, hogy lecsapott Peppersre és Cutlerre, nem zseniség volt, valljuk be. Sőt, ha már Peppers: Taylor és Manumaleuna nem bizonyult akkora eresztésnek...szóval nem hiszem, hogy rosszul járunk a cserével.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jerry Angelo alatt a Bears mérlege: 95-81
Lovie Smith mérlege vezetőedzőként: 71-57

Nem mondom, hogy nem lehet jobbat összehozni. De ebben a ligában nem egyszerű. Mindenesetre izgatottan várom a folytatást, és az utódot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Vigyázz az álmaiddal, mert a végén valóra válnak.

Ha most idehozzák Poliant, tökönlövöm magam.füligjimmy
😀 pedig illene a franchise-hoz!
Az aláírásomat pedig meg kell változtatni, de asszem még kivárok 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Változás szele a szeles városban.

Hogy Terrence Hillt alias Eliott Vance-t idézzem: Ez mellbevágott!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vigyázz az álmaiddal, mert a végén valóra válnak.

Ha most idehozzák Poliant, tökönlövöm magam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Nnna, akkor lehet imádkozni, hogy Angelo helyére kívülről hozzanak valakit.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Egyik szemem sír, másik nevet..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
BREAKING: Multiple NFL sources tell me Jerry Angelo will not return as #Bears general manager

George McCaskey took over nearly a year ago as chairman of the board & we could be seeing 1st major signs of organizational change.

Most azt találgatják, h ez lenne-e az első dominó.... Amúgy gratula innen is!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-jerry-angelo-out-as-bears-gm-20120103,0,3365211.story

Aztabüdös. :o Meló végén ránézek, hát ez ütött egyet.

Amúgy gratulálok a gyermekáldásokhoz. 😀 Hazalátogattam az ünnepekre, hát lassan szokás szerint forszírozták az egész nősülj-vállalj gyereket témakört. Egyelőre passzolok. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
5 hónap, 9 kiló? A Jóisten is left tackle-nek teremtette!

Mondjuk most töredelmesen bevallom, hogy én kislányt draftoltam, úgyhogy max cheerleader lehet... 😊picidzé
Ma mérte pont a doktor néni, és mondta, hogy ezek az 1 éves átlagadatok... 😊 De hát végülis majd 60 centivel és több, mint 5 kilóval született... 😊
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Nekünk elkezdődött az offseason, én mindent megteszek. Draftoltam egy négyhónapost.

Itt lehet megnéznipicidzé
Gratula!

Nekünk egy pont ma 5 hónapos, 72 cm-es és 9,28 kg-os csemeténk van, egyszer talán ő fog segíteni a Chicago offense falán! 😊


Őt meg itt lehet megnézninorris21
5 hónap, 9 kiló? A Jóisten is left tackle-nek teremtette!

Mondjuk most töredelmesen bevallom, hogy én kislányt draftoltam, úgyhogy max cheerleader lehet... 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Nekünk elkezdődött az offseason, én mindent megteszek. Draftoltam egy négyhónapost.

Itt lehet megnéznipicidzé
Gratula!

Nekünk egy pont ma 5 hónapos, 72 cm-es és 9,28 kg-os csemeténk van, egyszer talán ő fog segíteni a Chicago offense falán! 😊


Őt meg itt lehet megnézni
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most, hogy wr poszton rászorulók vagyunk, a drafton valszeg elszipkázzák előlünk a krémjét (bár ott is lehet bust), lenne egy kérdésem. Szerintetek lenne-e értelme tradelni egy fogatlan vén oroszlánt, akinek azért a kisujjában van minden, de már nem kell senkinek és beilleszteni a játékstílusunkba? Hátha összerázná a többi nyikhajt is, lehet, hogy csak 2-3 elkapása lenne meccsenként, de döntő szitukban. Tudom, hogy sok negatív példa van (TO, Ocho, Moss), de szerintem pl Marshall a Miami-ben a végére összeszedte magát. Járható út ez?csi77
...mint például a mi kiváló RW-nk? 😊

szerk:opp, későn vettem észre, fetomy már mondta 😊picidzé
Nem, ő döntő szitukban elejti a labdát. 😊 Amúgy meggyőztetek.
A kérdésem másik fele, hogy egyébként a játékstílusunkba beleegyeztethető lenne egy ilyen típusú elkapó (mondjuk sűrűn hosszabb passzokkal operálni)? Bennetten kívül nem igazán lehet jelenleg erre játszani.csi77
Szerintem simán. Sok hosszú passz volt idén is. Arcomat tudtam letépni. Nem ismerős a futásközépen-futásközépen-3&11hosszúpassz séma? 😊 Cutler amúgy meglepően nagyon jól dobott ilyen szituációkban.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Most, hogy wr poszton rászorulók vagyunk, a drafton valszeg elszipkázzák előlünk a krémjét (bár ott is lehet bust), lenne egy kérdésem. Szerintetek lenne-e értelme tradelni egy fogatlan vén oroszlánt, akinek azért a kisujjában van minden, de már nem kell senkinek és beilleszteni a játékstílusunkba? Hátha összerázná a többi nyikhajt is, lehet, hogy csak 2-3 elkapása lenne meccsenként, de döntő szitukban. Tudom, hogy sok negatív példa van (TO, Ocho, Moss), de szerintem pl Marshall a Miami-ben a végére összeszedte magát. Járható út ez?csi77
...mint például a mi kiváló RW-nk? 😊

szerk:opp, későn vettem észre, fetomy már mondta 😊picidzé
Nem, ő döntő szitukban elejti a labdát. 😊 Amúgy meggyőztetek.
A kérdésem másik fele, hogy egyébként a játékstílusunkba beleegyeztethető lenne egy ilyen típusú elkapó (mondjuk sűrűn hosszabb passzokkal operálni)? Bennetten kívül nem igazán lehet jelenleg erre játszani. Nyilván ehhez egy fal kéne....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most, hogy wr poszton rászorulók vagyunk, a drafton valszeg elszipkázzák előlünk a krémjét (bár ott is lehet bust), lenne egy kérdésem. Szerintetek lenne-e értelme tradelni egy fogatlan vén oroszlánt, akinek azért a kisujjában van minden, de már nem kell senkinek és beilleszteni a játékstílusunkba? Hátha összerázná a többi nyikhajt is, lehet, hogy csak 2-3 elkapása lenne meccsenként, de döntő szitukban. Tudom, hogy sok negatív példa van (TO, Ocho, Moss), de szerintem pl Marshall a Miami-ben a végére összeszedte magát. Járható út ez?csi77
...mint például a mi kiváló RW-nk? 😊

szerk:opp, későn vettem észre, fetomy már mondta 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Stevie-t NE! Vele aztán semmivel nem lenne előrébb a gárda, de mondjuk legalább illene ebbe az "egész jó kis elkapó, csak nem tud megfogni semmit" corpba. 😀
Egyébként 1 rutinos WR persze mindig jól jön az elkapók közé, de Roy Williams is éppen az, aztán... Meg az csak nagyon rövid távra megoldás. Egy elit WR-t tradelni meg szerintem nagy hülyeség. Fontos poszt a WR -is- de egy igazán k.vajó WR-ért szerintem annyit kell fizetni ami nem éri meg. Csak jó scouting kell, és akkor jöhet draftról is. Nem csak a top1-2 WR-ből lehet jó játékos, hiszen pl. Bowe is csak 23. pick volt, V-Jax meg majdnem 3. körös.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most, hogy wr poszton rászorulók vagyunk, a drafton valszeg elszipkázzák előlünk a krémjét (bár ott is lehet bust), lenne egy kérdésem. Szerintetek lenne-e értelme tradelni egy fogatlan vén oroszlánt, akinek azért a kisujjában van minden, de már nem kell senkinek és beilleszteni a játékstílusunkba? Hátha összerázná a többi nyikhajt is, lehet, hogy csak 2-3 elkapása lenne meccsenként, de döntő szitukban. Tudom, hogy sok negatív példa van (TO, Ocho, Moss), de szerintem pl Marshall a Miami-ben a végére összeszedte magát. Járható út ez?csi77
Kizárt, hogy WR-ért tradeljünk. Húzunk 2-3. körben, ha nem lesz benn a 3asból vki, amíg mi jövünk (felmenni sem fogunk) és FA piacon megérdeklődik Manninghamat, Waynet, Colstont, Meachemet, Bowet, Vincent Jacksont (vagy ő kapott új szerződést???), tán még Stevie Johnsont is vagy vki mást. Ergó, aki elérhető és jó. Azt hátha bejön vmelyik.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Most, hogy wr poszton rászorulók vagyunk, a drafton valszeg elszipkázzák előlünk a krémjét (bár ott is lehet bust), lenne egy kérdésem. Szerintetek lenne-e értelme tradelni egy fogatlan vén oroszlánt, akinek azért a kisujjában van minden, de már nem kell senkinek és beilleszteni a játékstílusunkba? Hátha összerázná a többi nyikhajt is, lehet, hogy csak 2-3 elkapása lenne meccsenként, de döntő szitukban. Tudom, hogy sok negatív példa van (TO, Ocho, Moss), de szerintem pl Marshall a Miami-ben a végére összeszedte magát. Járható út ez?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nekünk elkezdődött az offseason, én mindent megteszek. Draftoltam egy négyhónapost.

Itt lehet megnéznipicidzé
😀 Édes! Nőjön nagyra!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nem értem mi a fene bajuk van Martz-al? Ők rossznak látták? Szerintük miatta vesztettük zsinórban a meccseket év végén?

picidzé: Nagy gratuláció! Csak így tovább!

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
baszki az agyam elszáll hogy ez a Lovie mekkora király nyilatkozatokat tud tenni. Mintha direkt idegesíteni akarna esküszöm. Kezdem komolyan megutálni ezt a Lovie féle társaságot pedig alapból semmi bajom nem lenne vele de erről a szintről feljebb nem igazán tudja emelni a társaságot azt hiszem ennyi év után már leszűrhető. De nem baj, ti majd levezettek pár király mock draftot(én nem értek hozzá, nem követem az NCAA-t sem) ami az építkezésről szólna ők meg visszatérnek idegességükben a kályhához és jön a szokásosan felépített draft 5-ös skálán 3-as alával. Ez megy már évek óta. Csak én érzem úgy hogy ennyi év után azért már illett volna pár igazi sztárt találni? Tudom, nem egyszerű, de könyörgöm, 1 olyan WR-t aki más csapatnál is beférne?! na mindegy... :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekünk elkezdődött az offseason, én mindent megteszek. Draftoltam egy négyhónapost.

Itt lehet megnéznipicidzé
Aranyos sapka 😀 Cukorfalat a kölyök, nagyra nőjön, egészséges legyen. 😉

Úgy néz ki tényleg senki nem tudja, ki lesz az OC. Ha van valami pletyka az már kiszivárok ilyenkor. Mondjuk illett volna eldönteni már egy hónappal ezelőtt, de ez csak a szolid magánvéleményem. Amúgy masszív edzőkeringő indult most :o

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Urlacher is looking at 10 weeks of rehab from the injury. No Pro Bowl, of course.soma80
Nemtom én vagyok-e az egyetlen, akinek nem emelkedik meg a vérnyomása a Pro Bowl hallatán.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Nekünk elkezdődött az offseason, én mindent megteszek. Draftoltam egy négyhónapost.

Itt lehet megnézni

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Urlacher is looking at 10 weeks of rehab from the injury. No Pro Bowl, of course.