Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A másik, hogy ők fektettek erőforrásokat csereirányítókba, Angelo két hátsóköröst tett eddig bele, hát éppcsak körbe nem röhögték, most meg miért nincs csereirányító.füligjimmy
Flynn-t egyébként 7. körben húztuk anno 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát bazmeg mit lehet erre mondani? Meggyőztetek 😊picidzé
Elkapókról: azért a legeslegnagyobbak kivételével minden évben csúsznak. Szerintem az idei sem lesz más. Én valahogy Jefferyt egy tipikus hájlájt játékosnak tartom. Wright egy megbízható, produktív elkapó, de nem az, aki nekünk kell. Ennek ellenére tőlem jöhet. Nagyjából itt ki is fújt, akik első kört érnek. Arról nem beszélve, hogy egy veterán is kell, mert minimum két hely lesz kiadó, legalábbis nagyon remélem.füligjimmy
Most megmondom,hogy nem húztok WR-t az első körben.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát bazmeg mit lehet erre mondani? Meggyőztetek 😊picidzé


Elkapókról: azért a legeslegnagyobbak kivételével minden évben csúsznak. Szerintem az idei sem lesz más. Én valahogy Jefferyt egy tipikus hájlájt játékosnak tartom. Wright egy megbízható, produktív elkapó, de nem az, aki nekünk kell. Ennek ellenére tőlem jöhet. Nagyjából itt ki is fújt, akik első kört érnek. Arról nem beszélve, hogy egy veterán is kell, mert minimum két hely lesz kiadó, legalábbis nagyon remélem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Hát bazmeg mit lehet erre mondani? Meggyőztetek 😊

Tüsi, annyit viszont hozzátennék, hogy azt nem mondtam, hogy JÓ a védelmünk, azt mondtam, hogy _erejükön felül teljesítettek_. Nem jó, nem jó, sosem mondtam, hogy jó.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És ezért utálom, mikor valaki azt mondja, hogy megnézed mid van, és ahhoz igazítod a rendszeredet. Ez rövidtávú megoldás, egyébként nem visz sehova (lásd: Bears). füligjimmy
Pont ezért a vesszőparipám, hogy kell egy domináns DT is, ha megtartjuk ezt a védelmet. Egy iszonyú erős front 4 nélkül nem lehet stabilan jól játszani a sémát, és ismerjük be, hogy amilyen szar volt az O, annyira önmagán felül teljesített legtöbbször a védelem, klappoltak a dolgok és nagyon sokáig sérülés sem volt.picidzé
Oké, akkor ezt kérdezem. Kit látsz a darfton, aki jobb lenne, mint Melton és/vagy Okoye? A másik kérdésem. Hány olyan UT-t tudsz felsorolni az elmúlt évtizedből, aki domináns tudott lenni mondjuk zsinórban négy éven keresztül? Marha nehéz azt a posztot megoldani. Szerintem ez is az egyik ok a sok 3-4reváltás mögött. És azért Lávi is váltott egy kicsit, egyre inkább a domináns edge rushert helyezzük előtérbe. Én örülök, hogy van két olyan játékos, akik nem teljesen elveszettek, sőt. Meltonnak talán még jobb lesz a következő szezonja. Ezért tartom feleslegesnek a DT picket, nem látom, hogy ki lenne markánsan jobb. Főleg, hogy tele vagyunk ifjoncokkal.

Helm: Martz tekert a rendszeren, de nagyrészt inkább kényszerűségből. Nem tudunk négy elkapóval felállni. Egyrészt a falat nem lehet otthagyni egy az egyben, másrészt komoly a verseny Sanzenbakkermármegintelejtette, és Hester között. A csereirányítót nem tudom ráfogni. Hainét nem tartotta semmire, de jó lesz ő felkiáltással hoztak egy Todd Collinst. Ő továbbra se tartotta semmire, hoztak egy Enderlét. Most meg láttuk, miért nem akarta, hogy pályára lépjen. De azt a felzúdulást olvastad volna, mikor Enderle kapott néhány snapet a 2. csapattal. Meh.

Tüsi, a nagy elmék ha találkoznak. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát ezzel nem értek egyet teljesen. A yardokat kapkodjuk rendesen, főleg passzból (de az év elején bárki átrohant rajtunk), a pont/meccs is max középmezőny. Saints, Packers 2x, Panthers, Lions, Chargers. Ez 6 meccs. 6 jó offense ellen. Ezeken a meccseken rosszul játszottak. A gyengébb O-k ellen általában álljuk a sarat. Ez egy jó közepes egység, egy jó corner és egy stabilabb passrush lendíthet rajta. Dehogy jelen helyzetben nem áldoznék a DLre (max Coples, ha lecsúszna, de annak nincs esélye) a drafton. Az, hogy esetleg FA piacról halászunk vkit más kérdés. Melton és Paea-t kell fejleszteni, fiatalok mindketten. Mögéjük, ha marad Okoye és Big Toe, akkor nagyjából ha nem is elit a depth, de bőven elmegy.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A Packers támadófal egy külön kategória a bíróknál. Amíg kést nem visznek a pályára, nincs szabálytalanság. Ez elég nagy előny. Elkapók, hát ne ecseteljem a különbséget. A másik, hogy van egy lecsiszolódott rendszerük, aminek ők már megfizették a tanulópénzét. És ezért utálom, mikor valaki azt mondja, hogy megnézed mid van, és ahhoz igazítod a rendszeredet. Ez rövidtávú megoldás, egyébként nem visz sehova (lásd: Bears). A másik, hogy ők fektettek erőforrásokat csereirányítókba, Angelo két hátsóköröst tett eddig bele, hát éppcsak körbe nem röhögték, most meg miért nincs csereirányító. Pedig Haine mekkora király volt a kispadon. Mostmár a csereirányító roppant fontos szerepét is betöltöttük, úgy néz ki. Utólag könnyen vagyunk okosak, bár Hainét én nem tartottam semmire, két negyed a GB ellen ide vagy oda.

Látom, Helm is uezt írja. Abban szerintem nem lehet vita, hogy amit Martz jelenleg akar, az se lenne olyan hatékony, mint McCarthy rendszere. De azok nem első lépések abba az irányba (se), hogy Webbet vakoldalra, Roy Williams a pálya közepére.füligjimmy
Azért Martz sokat tekert a 10 évvel ezelőtti rendszeren.
Szerintem Cutlerrel remek munkát végzett! Sajnos ő sosem fogja teljesen levetkőzni a QB edző szerepet, mindig összenő az 1. számú irányítóval!

Ami az elkapó húzást illeti!
Jaguars egyértelműen playmaker WR-t húz!
Colts, akármit is tehet teljesen fekete ló, hogy mit tesznek az 1/1-el!
A "bills" -innentől kis "b"-vel valszeg elkapót húz 1/10-re Tegnap is látványos volt a "JÁTÉK St Jonsonnak, és Játék nélküle" állapot közötti különbség! Akármilyen rossz is szakál nem hiszem, hogy a "bills" fellépne RGIII-ért!
Sanszos ám a Browns is, mert egy deka playmakerük nincs!
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
És ezért utálom, mikor valaki azt mondja, hogy megnézed mid van, és ahhoz igazítod a rendszeredet. Ez rövidtávú megoldás, egyébként nem visz sehova (lásd: Bears). füligjimmy
Pont ezért a vesszőparipám, hogy kell egy domináns DT is, ha megtartjuk ezt a védelmet. Egy iszonyú erős front 4 nélkül nem lehet stabilan jól játszani a sémát, és ismerjük be, hogy amilyen szar volt az O, annyira önmagán felül teljesített legtöbbször a védelem, klappoltak a dolgok és nagyon sokáig sérülés sem volt.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dallas topikból loptam:

Team W-L SoS
1. Colts 2-14 .539
2. Rams 2-14 .590
3. Vikings 3-13 .559
4. Browns 4-12 .531
5. Buccaneers 4-12 .551
6. Redskins 5-11 .477
7. Jaguars 5-11 .500
8t. Panthers 6-10 .504<
8t. Dolphins 6-10 .504<
10. Bills 6-10 .520
11t. Chiefs 7-9 .512<
11t. Seahawks 7-9 .512<
13. Cardinals 8-8 .469
14. Cowboys 8-8 .473
15. Eagles 8-8 .488
16. Jets 8-8 .500
17. Bengals from Raiders 8-8 .504
18. Chargers 8-8 .516
19. Bears 8-8 .527
20. Titans 9-7 .461

Szóval 6 helyet buktunk a győzelemmel. Van 1-2 csapat aki elkapót húz. A TOP3as tuti kimegy addigra. Hát ez ordas szopó.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Packers támadófal egy külön kategória a bíróknál. Amíg kést nem visznek a pályára, nincs szabálytalanság. Ez elég nagy előny. Elkapók, hát ne ecseteljem a különbséget. A másik, hogy van egy lecsiszolódott rendszerük, aminek ők már megfizették a tanulópénzét. És ezért utálom, mikor valaki azt mondja, hogy megnézed mid van, és ahhoz igazítod a rendszeredet. Ez rövidtávú megoldás, egyébként nem visz sehova (lásd: Bears). A másik, hogy ők fektettek erőforrásokat csereirányítókba, Angelo két hátsóköröst tett eddig bele, hát éppcsak körbe nem röhögték, most meg miért nincs csereirányító. Pedig Haine mekkora király volt a kispadon. Mostmár a csereirányító roppant fontos szerepét is betöltöttük, úgy néz ki. Utólag könnyen vagyunk okosak, bár Hainét én nem tartottam semmire, két negyed a GB ellen ide vagy oda.

Látom, Helm is uezt írja. Abban szerintem nem lehet vita, hogy amit Martz jelenleg akar, az se lenne olyan hatékony, mint McCarthy rendszere. De azok nem első lépések abba az irányba (se), hogy Webbet vakoldalra, Roy Williams a pálya közepére.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szerintem van egy-két olyan posztunk, ahová még a 25. helyről is lehet jobbat húzni! 😊
Más: A Green Bayben a backup qb gyenge 480 yardot, 6td -t és 1 Int-et szerzett. Jelzem, még Rodgersnek sem sikerült 6-ot dobni egy meccsen! Tudom-tudom elkapók, meg fal stb, de Hanie is megcsinálta volna ott? Honnan húznak elő ilyen irányítókat??? :ocsi77
Minden előttem szólóval egyetértve ki kell emelnem, hogy borzasztóan jó az alap O rendszere a GB-nek (nagyon hasonló elveken nyugszik, mint a NO-és, vagy a Phillié) Minden építőkocka a helyén van!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az az igazság, hogy szimpatizálok a kemény, törhetetlen jáékosokkal, akik mindenáron visszajönnek és akarnak. Ahogy itt valaki mondta, egy irányítónál ez kényes kérdés. LB visszajöhet simán törött ujjal, mertaz ujját úgymond nem használja, és ha a teljesítménye romlik emiatt esetleg, akkor sem olyan nagy baj. De QBnál törött dobóujjal nem szabad visszajönni. Kell a csapatnak lennie egy olyancsere QB-nak, aki 2-3 meccsen tud ott lenni és nem elbaszni. Szvsz haCutler nem hagyja kia meccseket, még ha talán nyerünkis,de sokkal gyengébblett volna,r ossz döntések, fél hogy megütik, kicsúszik a kezéből, stb...

Szvsz a csapat hibája, hogy egyszerűen nincs egy QB, aki 3 meccset levinne anélkül, hogy rajta menjen el a meccs.

Flynn: Nem láttam a meccset,de nem is Flynnt akartam megítélni. Csak annyit akartam, hogy ne gondoljuk, hogy olyan szuper QB, mert biztos, hogy nagy szerepe volt benne a csapatnak. Könnyen lehet, hogy ő lesz a következő franchise QB valahol, de ne ebből a meccsből emeljük fel fra. QB magasságokba 😊 És tuti, hogy ha nem Flynn, mittudomén McCown is k.vajó teljesítményt hozott volna ott.
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Ne nézzetek magyar közvetítést. Komolyan mondom. Ahol az a színvonal, hogy esemeseket olvasnak be, mint Jáksó a Danubius Rádióban, arról szerintem nem kell beszélni. Az, hogy valaki lábra tud állni, attól még nem tud dobni. A másik, hogy gipsszel a kezén pályára se engednék, ha a bal kezén lenne, akkor se. Sajnálom, hogy az évek alatt a színvonal nem emelkedett, hanem süllyedt, de ez van.

füligjimmy
Nagy-nagy +1, de ezt is mondtam már a fórumon sokat. A "Nagy küzdelemre számítok" sms-ek miatt nagyon sokat sírdogáltam annak idején, míg néztem a sportegyet.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én nem tudom minek örülnék, ha visszatérne vagy menne. Ettől az embertől azt nem lehet elvenni, ha normális alapanyag volt alatta összehozta minden idők egyik legjobb offenset. Nos attól itt Chicagoban messze vannak, de 2-3 megfelelő ember érkeztével a mezőny első felébe tartozó offenset összehozna.
Nekem Dayről mindig a nyalóka típusú eminens tanulók jutnak eszembe.

S ha minden igaz akkor a 72. overall picket (3/8) kapjuk a Pantherstől.tüsi91
Tegnap lehívott egy elég kajla meccset. Az, hogy otthagyta Webbet egyedül..... ennyi erővel kiüvölthette volna a kakasülőről, hogy nézzétek, ezekkel kell dolgoznom. Ha minden igaz, 18. helyen választunk. Jefferyt én elkerülném, Wright nem ér annyit. Tavaly behúzhattuk volna Torrey Smith, lett helyette Paea, aki jól játszott, de.....

LT.... nem tudom, ki lesz elérhető, egyelőre azt mondom, bárki jobb, de Webbnek azért volt néhány decensebb meccse. Garza megy a Pro Bowlra, a játékosok, meg az edzők beszavazták, hogy a fenébe? A leggyengébb guard volt, most a leggyengébb center.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nem tudom minek örülnék, ha visszatérne vagy menne. Ettől az embertől azt nem lehet elvenni, ha normális alapanyag volt alatta összehozta minden idők egyik legjobb offenset. Nos attól itt Chicagoban messze vannak, de 2-3 megfelelő ember érkeztével a mezőny első felébe tartozó offenset összehozna.
Nekem Dayről mindig a nyalóka típusú eminens tanulók jutnak eszembe.

S ha minden igaz akkor a 72. overall picket (3/8) kapjuk a Pantherstől.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ne nézzetek magyar közvetítést. Komolyan mondom. Ahol az a színvonal, hogy esemeseket olvasnak be, mint Jáksó a Danubius Rádióban, arról szerintem nem kell beszélni. Az, hogy valaki lábra tud állni, attól még nem tud dobni. A másik, hogy gipsszel a kezén pályára se engednék, ha a bal kezén lenne, akkor se. Sajnálom, hogy az évek alatt a színvonal nem emelkedett, hanem süllyedt, de ez van.

Martz visszatér a következő szezonra? Tipp: nem. Lehetséges utód: Shane Day.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha hiszitek, ha nem fészbukon beszálltam egy beszélgetésbe: egy kérdés hangzott el, hogy Romo puhánykodik-é vagy játszik. 2 válasz jött: az egyik egy snassz igen, a másik ő nem Jay Cutler. No erre reagáltam: egy érdekes választ kaptam, amibe elkell ismerjem bőven van igazság: "...úgy gondolom az amerikai futballban ahol egy irányítónak ekkora szerepe van,játszani kell ameddig lábra tud állni." Jelen mondjuk sérülésével nem tudom, hogyan lehetett volna játszani, de éppenséggel itt is mennyire behatással van a SportTv.
Hadd kérdezzek csak így magunk közt valamit. Ugyan ki volt az az irányító, aki kisujj törés miatt kihagyott 4 hetet, pár éve? A helyes válasz: Tony Romo. Ő akkor nem volt puhány.
1000%ig biztos vagyok benne, ha lett volna reális esélyünk a POra Cutler játszik már Green Bayben is. S egy másik dolog az, hogy egy irányítónak is kell legyen annyi felelőssége, hogy képes józan döntést hozni, hogy tud-e segíteni a csapaton avagy sem.
A GB ellen talán visszaállhatott volna Cutler, de akkor nem 14-21 a vége, hanem 0-28 szerintem.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Jó, akkor elnézést, meglátjuk, hogy mondjuk a Redskinsben mit hoz,egyszerűen annyit szerettem volna elmondani, hogy felesleges messzemenő következtetést ebből levonni, mert a Packers offensébe beállni QB-ként nem fog reális képet adni a játékos képességeiről. Akkor is, ha Flynn jó QB lesz, akkor is ha nem. 😊fetomy
de azért azt láthattuk akkor milyen ha egy csapat össze van rakva. Flynn nagyon jól játszott tegnap is, nem tudom fetomy hogy láttad-e a meccset de vsz nem csak a csapatnak köszönheti a 6 TD-t, jól dobált. Sztem csak azért ez a véleményed róla mert elképzeled hogy nálunk mit alkotna 😉

nem tudom hogy vagytok vele de én tegnap először örültem a győzelemnek (nem láttam a meccset de Urlacher sérülését igen) aztán rájöttem hogy mennyire le kellett volna feküdni ennek a Minnesotának. Tényleg nagyon sok drafthelyről döntött, ezt kár volt így ebben a formában.

Ja és én kezdhetem? Ha a KC,DEN,OAK,SEA 4 meccséből kettőt hozunk megvan a PO 😛

Sanyi, ha ezt olvasod kérlek ne sértődj meg rám de hogy tegnap Romo kapcsán megint felhoztátok Cutlert, főleg azt hogy mivel Romo ezzel a sérülésével játszik akkor neki is kellett volna a (műtött) kezével... elég demoralizáló volt. Persze ha ez a véleményed azt tiszteletben tartom de azért hogy bárki megsérül és Ricsi felhozza (mindegy hogy teljesen más a sérülés módja és hatása a játékra...) a témát tényleg szánalmas már komolyan. Ha jól tudom nem tudott fogni, úgy nehéz még a centertől is felvenni a snappet de tényleg játszania kellett volna. Vagy komolyan be kellett volna állnia a GB ellen???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem van egy-két olyan posztunk, ahová még a 25. helyről is lehet jobbat húzni! 😊
Más: A Green Bayben a backup qb gyenge 480 yardot, 6td -t és 1 Int-et szerzett. Jelzem, még Rodgersnek sem sikerült 6-ot dobni egy meccsen! Tudom-tudom elkapók, meg fal stb, de Hanie is megcsinálta volna ott? Honnan húznak elő ilyen irányítókat??? :ocsi77
lehet, hogy Hanie csak 350 yard, 4 TD és 2 INT lett volna, lehet mégjobb. Flynn mai meccs pontosan megmutatta, hogy a GB-nél nem egy superhuman QB-t találtak meg, hanem k.vára összeállt egy csapat. Nagyjából ugyanaz, mint legutóbb a Patriotsnál. Jött Cassel és hú Cassel így meg úgy mekkora király, honnan jött, ha nincs a sérülés nem is látjuk, blablabla. Holott Cassel egy nagy nulla, csak nem mindegy, hogy Schumacher helyére beülök egy Ferrariba, vagy Jóska bá enged egy kört a trabanttal 😊 Szóval ha nem lenne egyértelmű, Flynn nem olyan QB, aki dobálgatna 480 yardot meg 6 TD-t egy átlagos csapatban, de a GB olyan csapat, ahol egy középszar noname QB is eldobál 400 yardokat meg 6 TD-ket 😊fetomy
No igen, abban a csapatban benne volt a 19–0, ha nincs Pollard... Még Cassel ellenére is 11–5 😊

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Jó, akkor elnézést, meglátjuk, hogy mondjuk a Redskinsben mit hoz,egyszerűen annyit szerettem volna elmondani, hogy felesleges messzemenő következtetést ebből levonni, mert a Packers offensébe beállni QB-ként nem fog reális képet adni a játékos képességeiről. Akkor is, ha Flynn jó QB lesz, akkor is ha nem. 😊fetomy
Persze, én se azt mondom, hogy nfl rekordokat döntöget bárhol, a mai meccse nagyon jó volt, de általában is amikor láttuk a pályán magabiztosan mozgott-dobált...de ilyen Kyle Orton, Kevin Kolb, Grossman, Henne és társai QB-któl jobb lesz (bocsi az említett qb fanoktól).

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, akkor elnézést, meglátjuk, hogy mondjuk a Redskinsben mit hoz,egyszerűen annyit szerettem volna elmondani, hogy felesleges messzemenő következtetést ebből levonni, mert a Packers offensébe beállni QB-ként nem fog reális képet adni a játékos képességeiről. Akkor is, ha Flynn jó QB lesz, akkor is ha nem. 😊
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Szerintem van egy-két olyan posztunk, ahová még a 25. helyről is lehet jobbat húzni! 😊
Más: A Green Bayben a backup qb gyenge 480 yardot, 6td -t és 1 Int-et szerzett. Jelzem, még Rodgersnek sem sikerült 6-ot dobni egy meccsen! Tudom-tudom elkapók, meg fal stb, de Hanie is megcsinálta volna ott? Honnan húznak elő ilyen irányítókat??? :ocsi77
lehet, hogy Hanie csak 350 yard, 4 TD és 2 INT lett volna, lehet mégjobb. Flynn mai meccs pontosan megmutatta, hogy a GB-nél nem egy superhuman QB-t találtak meg, hanem k.vára összeállt egy csapat. Nagyjából ugyanaz, mint legutóbb a Patriotsnál. Jött Cassel és hú Cassel így meg úgy mekkora király, honnan jött, ha nincs a sérülés nem is látjuk, blablabla. Holott Cassel egy nagy nulla, csak nem mindegy, hogy Schumacher helyére beülök egy Ferrariba, vagy Jóska bá enged egy kört a trabanttal 😊 Szóval ha nem lenne egyértelmű, Flynn nem olyan QB, aki dobálgatna 480 yardot meg 6 TD-t egy átlagos csapatban, de a GB olyan csapat, ahol egy középszar noname QB is eldobál 400 yardokat meg 6 TD-ket 😊fetomy
abszolút nem támadásból írom, de Flynn nem egy középszar noname QB. Tavaly a Pats ellen is amikor beugrott jó volt. Mindenki dícséri a stábnál, egy franchise rekordot összehozni pedig nem mindenki tud. Lehet fogni arra, hogy szar volt a defense a Lionsnál, de azért....Flynn jövőre valahol franchise QB lesz, ezt már tavaly szezon végén tudta minden GB fan aki a topikban volt...idénre még megtarthattuk backupnak ARod mögé, de jövőre nem hinném hogy maradna, mikor máshol kezdhet, elég sok QB needes csapat van, valaki el fogja vinni, és nem fog csalódást okozni 😉 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem van egy-két olyan posztunk, ahová még a 25. helyről is lehet jobbat húzni! 😊
Más: A Green Bayben a backup qb gyenge 480 yardot, 6td -t és 1 Int-et szerzett. Jelzem, még Rodgersnek sem sikerült 6-ot dobni egy meccsen! Tudom-tudom elkapók, meg fal stb, de Hanie is megcsinálta volna ott? Honnan húznak elő ilyen irányítókat??? :ocsi77
lehet, hogy Hanie csak 350 yard, 4 TD és 2 INT lett volna, lehet mégjobb. Flynn mai meccs pontosan megmutatta, hogy a GB-nél nem egy superhuman QB-t találtak meg, hanem k.vára összeállt egy csapat. Nagyjából ugyanaz, mint legutóbb a Patriotsnál. Jött Cassel és hú Cassel így meg úgy mekkora király, honnan jött, ha nincs a sérülés nem is látjuk, blablabla. Holott Cassel egy nagy nulla, csak nem mindegy, hogy Schumacher helyére beülök egy Ferrariba, vagy Jóska bá enged egy kört a trabanttal 😊 Szóval ha nem lenne egyértelmű, Flynn nem olyan QB, aki dobálgatna 480 yardot meg 6 TD-t egy átlagos csapatban, de a GB olyan csapat, ahol egy középszar noname QB is eldobál 400 yardokat meg 6 TD-ket 😊
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Szerintem van egy-két olyan posztunk, ahová még a 25. helyről is lehet jobbat húzni! 😊
Más: A Green Bayben a backup qb gyenge 480 yardot, 6td -t és 1 Int-et szerzett. Jelzem, még Rodgersnek sem sikerült 6-ot dobni egy meccsen! Tudom-tudom elkapók, meg fal stb, de Hanie is megcsinálta volna ott? Honnan húznak elő ilyen irányítókat??? :o

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Francba, hogy nekünk miért kell minden évben játszanunk?