Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Készülve a jövőre, érdekességként íme a köv.évi meccseink a csoporton kívül...

HOME
San Francisco
Seattle
Houston
Indianapolis
Carolina (NFC SOUTH 3.helyezettje)

AWAY
Arizona
St. Louis
Jacksonville
Tennessee
Philadelphia (NFC EAST 3.helyezettje)

Pár érdekes info még:

1, Final net punting average of 40.4 yards sets personal best for @Adampodlesh08 and is highest in #Bears franchise history. 1st over 40.0.

Végre egy hasznos punterünk van...

2, #Bears completed just second 2,000-yard rushing season since 1990, ending with 2015 against what was nothing but 8-man fronts post-Cutler

3, I asked DE Israel Idonije, an unrestricted free agent, if he expects to return to #Bears? "Yeah, 100 percent." by Brad Biggs....
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lovie Smith reports #Bears MLB Brian Urlacher has a sprained MCL.

meglátjuk, elvileg ez nem annyira vészes. Egy szezon alatt kidőlt Forte, Cutler és Urlacher, még jó, h nem most mentünk be a playoffba! 😊soma80
MRI se kell már hozzá, a doki rutinból meg tudják már mondani. Eddig azt se tudtam, mi a tököm az MCL, mára annyit olvastam róla, hogy műtenék is egyet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Lovie Smith reports #Bears MLB Brian Urlacher has a sprained MCL.

meglátjuk, elvileg ez nem annyira vészes. Egy szezon alatt kidőlt Forte, Cutler és Urlacher, még jó, h nem most mentünk be a playoffba! 😊
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Lovie Smith reports Bears MLB Brian Urlacher has a sprained MCL.

Nagyon csúnyán nézett ki pedig...


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem értem. 😐 A leggyengébb erősségű (figyelitek a nyelvtani parádét?) választ először. Akkor most mi választunk utolsónak a 8-8-asok közül, ha minden igaz.füligjimmy
ezt akartam írni. A legerősebb schedule lesz előrébb, tehát drafton ő lesz hátrébb.fetomy
most mi???
Nekünk a legerősebb a sorsolásunk és mi választunk később?? Ez mekkora hülyeség már, nem nekünk kellene előbb?tüsi91
Hát, azok, akik szarabb csapatoktól kapnak ki, elvileg szarabbak mint azok, akik jobb csapatoktól kapnak ki. Én se vagyok lenyűgözve.

Most olvastam, hogy ha egy csapatot tíbó ver meg óvertájmban, akkor az automatikusan +1 pick az első körben.picidzé
😀 Benne van a Bibliában is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem értem. 😐 A leggyengébb erősségű (figyelitek a nyelvtani parádét?) választ először. Akkor most mi választunk utolsónak a 8-8-asok közül, ha minden igaz.füligjimmy
ezt akartam írni. A legerősebb schedule lesz előrébb, tehát drafton ő lesz hátrébb.fetomy
most mi???
Nekünk a legerősebb a sorsolásunk és mi választunk később?? Ez mekkora hülyeség már, nem nekünk kellene előbb?
Jah értem... Beszoptuk.
Ha a Chargers veri a Raiderst ezek szerint 19.ek leszünk. Nem hiszem el. Jets is kikap, hát persze
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most olvastam, hogy ha egy csapatot tíbó ver meg óvertájmban, akkor az automatikusan +1 pick az első körben.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem értem. 😐 A leggyengébb erősségű (figyelitek a nyelvtani parádét?) választ először. Akkor most mi választunk utolsónak a 8-8-asok közül, ha minden igaz.füligjimmy
ezt akartam írni. A legerősebb schedule lesz előrébb, tehát drafton ő lesz hátrébb.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Colts, Rams, Skins, Bucs, Browns, Chiefs, Phins, Vikings, Bills, Panthers, Jaguars. Seahawks vagy Cards. 12 csapat biztos rosszabb mérlegű, mint mi.
Egálba lehet a Chargers és a Raiders, ha nyer a Chargers, a Denver, (bár ezekeből 1 nyeri a csoportot és biztos utánunk lesz), Giants v Dallas, Philly, Hawks v Cards.

Ebből vertük a Phillyt, a Chargerst, kikaptunk a Raiderstől, a Denvertől, meg a Hawkstól. Most itt mi a kiemelés lényege? Mert itt kétlem, h az egymás elleni. A konfon belüli eredmény vagy esetleg a sorsolás erőssége? Mert utóbbi nekünk a legerőssebb.tüsi91
Na, utánanéztem. Sorsolás erőssége az első. Etől leszek én búúúúúúúúús pandafüligjimmy
.531el a mienk a legerősebb jelenleg. S ez változhat még, de nem hizsem, hogy vki is beelőzne minket a 8-8asok közül majd. Ergó ha jól reménykedek 13.ak vagyunk.tüsi91
Nem értem. 😐 A leggyengébb erősségű (figyelitek a nyelvtani parádét?) választ először. Akkor most mi választunk utolsónak a 8-8-asok közül, ha minden igaz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Colts, Rams, Skins, Bucs, Browns, Chiefs, Phins, Vikings, Bills, Panthers, Jaguars. Seahawks vagy Cards. 12 csapat biztos rosszabb mérlegű, mint mi.
Egálba lehet a Chargers és a Raiders, ha nyer a Chargers, a Denver, (bár ezekeből 1 nyeri a csoportot és biztos utánunk lesz), Giants v Dallas, Philly, Hawks v Cards.

Ebből vertük a Phillyt, a Chargerst, kikaptunk a Raiderstől, a Denvertől, meg a Hawkstól. Most itt mi a kiemelés lényege? Mert itt kétlem, h az egymás elleni. A konfon belüli eredmény vagy esetleg a sorsolás erőssége? Mert utóbbi nekünk a legerőssebb.tüsi91
Na, utánanéztem. Sorsolás erőssége az első. Etől leszek én búúúúúúúúús pandafüligjimmy
.531el a mienk a legerősebb jelenleg. S ez változhat még, de nem hizsem, hogy vki is beelőzne minket a 8-8asok közül majd (max 2, de ez nagyon rossz eset). Szóval ha tényleg ez számít és nem az egymás elleni, akkor ha jól reménykedek 13. ak vagyunk, vagy ahogy fentebb írtam rossz esetben 14-15.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Colts, Rams, Skins, Bucs, Browns, Chiefs, Phins, Vikings, Bills, Panthers, Jaguars. Seahawks vagy Cards. 12 csapat biztos rosszabb mérlegű, mint mi.
Egálba lehet a Chargers és a Raiders, ha nyer a Chargers, a Denver, (bár ezekeből 1 nyeri a csoportot és biztos utánunk lesz), Giants v Dallas, Philly, Hawks v Cards.

Ebből vertük a Phillyt, a Chargerst, kikaptunk a Raiderstől, a Denvertől, meg a Hawkstól. Most itt mi a kiemelés lényege? Mert itt kétlem, h az egymás elleni. A konfon belüli eredmény vagy esetleg a sorsolás erőssége? Mert utóbbi nekünk a legerőssebb.tüsi91
Na, utánanéztem. Sorsolás erőssége az első. Etől leszek én búúúúúúúúús panda

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Colts, Rams, Skins, Bucs, Browns, Chiefs, Phins, Vikings, Bills, Panthers, Jaguars. Seahawks vagy Cards. 12 csapat biztos rosszabb mérlegű, mint mi.
Egálba lehet a Chargers és a Raiders, ha nyer a Chargers, a Denver, (bár ezekeből 1 nyeri a csoportot és biztos utánunk lesz), Giants v Dallas, Philly, Hawks v Cards.

Ebből vertük a Phillyt, a Chargerst, kikaptunk a Raiderstől, a Denvertől, meg a Hawkstól. Most itt mi a kiemelés lényege? Mert itt kétlem, h az egymás elleni. A konfon belüli eredmény vagy esetleg a sorsolás erőssége? Mert utóbbi nekünk a legerőssebb.
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Pass rushra visszatérve. Most játszottunk a Vikings ellen, az egyik legjobb jelenleg ebben a műfajban. Mi a mérlegük? 3-13? Egy extra rusher sehova nem viszi ezt a csapatot. Végre-valahára van egy irányítónk, aki oda tudja dobni, ahova akarja. Talán nem Webbekkel, meg Knoxokkal kéne körbevenni.füligjimmy
Sosem mondtam, hogy fontosabb, mint 3 falember és két WR. Csak beeshetne egy állat DT 😊.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears 8-8, Philly 8-8, Jets 8-8, Seahawks vagy Arizona 8-8, Dallas vagy Giants 8-8, Raiders vagy Chargers 8-8,
Lesz akkora pechünk, hogy mi legyünk ebből a legerőssebbek.

Floyd is szépen úszik, picsába.tüsi91
A Phillyt megvertük, Chargerst dettó. Egy tyúkszaros győzelem, pont a legroszabb pillanatban. :/

Pass rushra visszatérve. Most játszottunk a Vikings ellen, az egyik legjobb jelenleg ebben a műfajban. Mi a mérlegük? 3-13? Egy extra rusher sehova nem viszi ezt a csapatot. Végre-valahára van egy irányítónk, aki oda tudja dobni, ahova akarja. Talán nem Webbekkel, meg Knoxokkal kéne körbevenni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
8-8, a szezon véget ért. Lehet tanulságokat levonni, mérleget,egyenleget készíteni, de leginkább a draftra készülni. 😊 7-3-nál még nem erről beszéltünk, mára meg oda jutottunk, hogy ki kellett volna most is kapnunk.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears 8-8, Philly 8-8, Jets 8-8, Seahawks vagy Arizona 8-8, Dallas vagy Giants 8-8, Raiders vagy Chargers 8-8,
Lesz akkora pechünk, hogy mi legyünk ebből a legerőssebbek.

Floyd is szépen úszik, picsába.
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Elérkeztünk a szezon számunkra utolsó meccséhez. Csoportrangadó mi egyéb, igazából lényegtelen. Egy győzelemmel nagyon sokat lehet bukni áprilisban. 8 hónap Bears futball nélkül. Hosszú idő, de ez az offseason nagyon érdekes lesz. Nem tudom mit kívánjak mára, mert jó lenne legalább nem 6 szopóval lezárni ezt az évadot.

Heh: a GB-be csomó kulcsjátékos nem játszik. Mennyire hülyeség az, hogy mi magunknak köszönhetjük, hogy nem ejtettük ki tavaly a Packerst. 😂 😂 . MInt ha az olyan könnyű lett volna és ugye mi fullos kerettel nyomtuk a meccset.
Amúgy most fikázó kedvenben vagyok. Ki emlékszik rá, mikor 08ban egy MNFen (talán Pats - Broncos) Cutlernek kifordult a a mutatóujja talán? (vagy a középső). Olyan szép szögben állt. Végig tolta a 3. negyedig (jó rossz is volt), amikor levették, mert már eldőlt. Akkor is puhány volt?tüsi91
Az más, mert akkor Denverben játszott.
Ergo Kettős-mérce aktiválva 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Elérkeztünk a szezon számunkra utolsó meccséhez. Csoportrangadó mi egyéb, igazából lényegtelen. Egy győzelemmel nagyon sokat lehet bukni áprilisban. 8 hónap Bears futball nélkül. Hosszú idő, de ez az offseason nagyon érdekes lesz. Nem tudom mit kívánjak mára, mert jó lenne legalább nem 6 szopóval lezárni ezt az évadot.

Heh: a GB-be csomó kulcsjátékos nem játszik. Mennyire hülyeség az, hogy mi magunknak köszönhetjük, hogy nem ejtettük ki tavaly a Packerst. 😂 😂 . MInt ha az olyan könnyű lett volna és ugye mi fullos kerettel nyomtuk a meccset.
Amúgy most fikázó kedvenben vagyok. Ki emlékszik rá, mikor 08ban egy MNFen (talán Pats - Broncos) Cutlernek kifordult a a mutatóujja talán? (vagy a középső). Olyan szép szögben állt. Végig tolta a 3. negyedig (jó rossz is volt), amikor levették, mert már eldőlt. Akkor is puhány volt?
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
BÚÉK mindenkinek!

Corey Wootton finishes the year with zero sacks and seven total tackles. Bears could really use another established pass rushing DE.

szóval Jimmy akarata ellenére én szerintem Lovie nem hagyja ki annak a lehetőségét, h az első két kör valamelyikében védő falembert húzzon, ha már CB nem lesz....

Kell: WR, RB ( ha Forte megy), OT(OG), CB, ezek mindenképpen és akkor ezek mellett DT (DE), S, is lesz... mert szereti ezeket választani Lovie...

Mai meccs nem érdekel, meg sem nézem a C csapat meccsét. Jah a "tehetséges" Enderle inaktiv, azaz egyetlen snappet sem játszott. na ezért érdemes volt rosteren tartani...
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
BÚÉK MINDENKINEK!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy: 😛 😀picidzé
Abban persze igazad van, hogy pass rush mindig kell, és első kör után jó rushert találni majdhogynem lehetetlen. De nálam idén, ami nem LT vagy WR, az hülyeség. Csak szólok előre, hogy fikázni fogok minden egyéb ötletet.füligjimmy
Remélem draft alatt jövőre is zúg majd a:
Mackóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
😀Bazzani
sok mindentől függ. Nem vagyok már fiatal, nem bírom az éjszakázást. 😀 Idén szabit kértem, jövőre nem tudom.

Bowmant talán végre eltakarítják a környékről. Újra Jennings kezd.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Jimmy: 😛 😀picidzé
Abban persze igazad van, hogy pass rush mindig kell, és első kör után jó rushert találni majdhogynem lehetetlen. De nálam idén, ami nem LT vagy WR, az hülyeség. Csak szólok előre, hogy fikázni fogok minden egyéb ötletet.füligjimmy
Remélem draft alatt jövőre is zúg majd a:
Mackóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
😀Bazzani
Majd a végén mi leszünk a "szerethető-csapat".. 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy: 😛 😀picidzé
Abban persze igazad van, hogy pass rush mindig kell, és első kör után jó rushert találni majdhogynem lehetetlen. De nálam idén, ami nem LT vagy WR, az hülyeség. Csak szólok előre, hogy fikázni fogok minden egyéb ötletet.füligjimmy
Remélem draft alatt jövőre is zúg majd a:
Mackóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
😀

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy: 😛 😀picidzé
Abban persze igazad van, hogy pass rush mindig kell, és első kör után jó rushert találni majdhogynem lehetetlen. De nálam idén, ami nem LT vagy WR, az hülyeség. Csak szólok előre, hogy fikázni fogok minden egyéb ötletet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Jimmy: 😛 😀

Ursus arctos budapestiensis