Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Cutler, Garza, Gould, Hester, Peppers, Melton all Pro Bowl alternates.

Garza? Jájj


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Urlacher OK, hogy még 2-3 évig stabil MLB, mert még mindig a jobb MLB-k közé tartozik, de finoman fogalmazva is megkopott. S van, amit nem tudsz pótolni a rutinnal. Ezzel semmi gond nincs egyébként. Ez az élet rendje, ez egy pálya futás rendje.
4-3as védelemben nem az OLB a legfontosabb pozíció. De még csak nincs is benn a TOP3ba. Briggs sír rí, csak a teljesítménye sehol sincs, azért a pénzért, amit zsebre vág. (az már csak szerény vélemény, hogy kicsit mindig is túlértékeltnek tartottam, pedig kedveltem a játékát). A Philly ellen játszott a nevéhez méltóan. Tavaly amikor 2 meccset kihagyott, a Hox, meg a Skins ellen és kikaptunk, a sok okos szakértő megmagyarázta: nem volt Briggs. 😂 😂 😂 . Csak úgy mellékesen fel se tűnt a hiánya. OK a Hox ellen kicsit bealudtak a meccsbe, de ott is az volt a fő gond, Mike Williams (aki azért nem egy Megatron) szétszopatta Tillmant. A Skins ellen egyenesen parádés meccset játszott a def, csakugye Jay toronymagasan a legrosszabb napját fogta ki és Hall lett target CBje, no meg Lovie értelmetlen challenge, utána meg nem challengje is betette a kaput. No és ki volt a védelem legjobbja azon a meccsen: Brian Iwuh. Sack, FF, 10+ tackle. Történetesen ő játszott Briggs helyén. Aztán visszatért és olyan bűnrossz volt, hogy fájt nézni. A végére feljavult, de ez egy dolog. Hát idén meg sem ő, sem Urlacher nem voltak jók. Hoztak egy átlagot, Lach kicsit többet oszt annyi. Aki idén jó volt a védelembe az Peppers. A többieknek voltak fellángolásaik, de ennyi max közepes vagy még az se.

Itt nem az öregség van szidva, de ezek a játékosok már messze vannak a pályájuk csúcsától, s ezt bekell látni. Urlacher vezér jellegét egy rookie sem tudná visszaadni (magát a játékát lehet), de Briggset simán tudnánk pótolni. Szeretem, becsülöm mindkettőjüket, a nevük egybe forrt a franchise-al, csak a teljesítményük romlott és szvsz vannak jobb játékosok a posztjaikon (nem is egy) a ligában, de még a konferencián belül is.
A ProBowlnak abszte nincs értelme. Tillman és Graham, Forte biztos örül neki. Briggsnél meg Urlachernél meg esetleg egy újabb szerződésbeli záradék alapján kap plusz zsetont. AZtán utóbbi sztem úgy is lemondja.
több mint 12 éve
kutya23c 223
Hester kimaradt? Mi a fa...
Urlachernek azért ott a helye, Briggsnek kevésbé. Tillman megérdemelte, Graham is. Peppers is kimaradt hát... :rolleyes:
Forte meg nem játszhat mert IR-re tettük 😂 Gratulálok...Delete
PP is legalább annyira tényező returnerként, mint Hester. PP 4 TD, Hester 3
Urlachernél nem egy jobb MLB/ILB volt az NFCben idén. Briggs már 3 éve vicc.tüsi91
Azért ezzel vitatkoznék, a statok elég beszédesek:
Player Total Tackles Assists Sacks Fum Rec
Brian Urlacher 92 77 15 0 0 2
Interception: No Yards Avg Long TD
3 7 2.3 8 0
Player Total Tackles Assists Sacks Fum Rec
Lance Briggs 100 82 18 0 2 0
Interception: No Yards Avg Long TD
1 0 0.0 0 0

Lehet voltak hibáik, és szar meccseik, de a közönség imádjak őket és sok fiatal 100%-san sem ér annyit mint ők 90%-osan. Urliban simán benne van még 2-3 év. Nem kell az öregebb védőket fikázni, korábban már mondtam sebességben lehet lassultak,de a rutin az pótolja. Ennyi erővel a Ravensből is el lehetne küldeni a védelem felét.
Hagyjuk a fikát és örüljünk hogy legalább lesz tőlünk játékos a probowlon, ha már a Play Offban lóf***t nem mutatunk.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Tillman megérdemelte, tényleg? Hát nem tudom igazándiból......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hester kimaradt? Mi a fa...
Urlachernek azért ott a helye, Briggsnek kevésbé. Tillman megérdemelte, Graham is. Peppers is kimaradt hát... :rolleyes:
Forte meg nem játszhat mert IR-re tettük 😂 Gratulálok...Delete
PP is legalább annyira tényező returnerként, mint Hester. PP 4 TD, Hester 3
Urlachernél nem egy jobb MLB/ILB volt az NFCben idén. Briggs már 3 éve vicc.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hester kimaradt? Mi a fa...
Urlachernek azért ott a helye, Briggsnek kevésbé. Tillman megérdemelte, Graham is. Peppers is kimaradt hát... :rolleyes:
Forte meg nem játszhat mert IR-re tettük 😂 Gratulálok...


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
5 játékos került be a Pro Bowl keretbe.

Offense részről Forte. Innen hiányolom Webbet és Louist.
Defense részről: Urlacher, Briggs és Tillman. Na ez a névsor jelzi az egész esemény komolyságát. Urlacher és Briggs ott vannak a nevük alapján. Peanutnak meg volt már jobb szezonja, de ő neki tudok örülni.
Speciel Teamer az NFCben meg Corey Graham. Na ő megint megérdemli. Tavaly is neki kellett volna menni, az egyik legjobb gunner a ligában.tüsi91
mikor megláttam a listát hangosan felnevettem a munkahelyemen 😀

Azért látszik hogy ez egy szimpátiaszavazás tulajdonképpen, Urlacher és Briggs sem volt rossz idén, de kiemelkedőt egyik sem nyújtott. Néhány meccsen igen, de az egész évre nézve egyáltalán nem.

Nagyon kíváncsi vagyok erre az offseasonre, az utolsó holtidény lesz vsz amikor még ki tudunk hozni ebből a generációból valamit, utána ki lehet jelenteni hogy pl Urlachernek nem lesz gyűrűje. Remélem hogy pont ilyen arányban fogják kinyitni a pénztárcát & használni a drafthelyeket. Egy újabb év ment a levesbe.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5 játékos került be a Pro Bowl keretbe.

Offense részről Forte. Innen hiányolom Webbet és Louist.
Defense részről: Urlacher, Briggs és Tillman. Na ez a névsor jelzi az egész esemény komolyságát. Urlacher és Briggs ott vannak a nevük alapján. Peanutnak meg volt már jobb szezonja, de ő neki tudok örülni.
Speciel Teamer az NFCben meg Corey Graham. Na ő megint megérdemli. Tavaly is neki kellett volna menni, az egyik legjobb gunner a ligában.
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Cutler és Forte is IR.

Miller DT és Wrotto G a rosteren helyettük. Nem mintha sokat számítanatüsi91
Jobb így, draftra gyúrunk...

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler és Forte is IR.

Miller DT és Wrotto G a rosteren helyettük. Nem mintha sokat számítana
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Jaja, Paea szerintem is jó volt a szezon vége felé már, amikor többet játszott. Hosszú távú megoldás lesz ő, nagyon remélem.
több mint 12 éve
kutya23c 223
Akik semmilyen szinten nem tudtak játszani, az Gilbert és Bazuin. Ha megnézed: Harris, Tank, Dusty, elhozták a semmiért Garay-t, említhetnénk még Ian Scottot. Ha ezek a játékosok nem szenvednek maradandó sérüléseket, akkor lett volna szükség Meltonra, vagy Paea-ra (aki elég sokat tett hozzá a védelemhez)? Szerintem a DL draftolgatás inkább kényszer, mint megszokás.füligjimmy
Igazad van ha így nézem akkor elférne egy jó DL, csak az maradt meg az elmúlt kétévből, hogy def fal mindig lett hozva- a minőséget hagyjuk- az is igaz hogy a mi franchiseunk legendája a védelem, különösen a front seven, ahhoz meg kell az anyag a falba. 😊
Hát kíváncsi leszek nagyon, hogy mit alkotnak jövőre az igazolások terén.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem azért a jövő évi Draftot hasznosan fogja a csapat kihasználni és nem egy sokadik DL-el fogjuk kezdeni a választást, hanem a tényleges lukak tömködését kezdjük meg.kutya23c
Ha se Okoye, se Izzy nem lesz visszaigazolva, akkor azért kénytelenek lesznek. Amúgy minden csapat ellő egy-két picket a védőfalra, nemcsak mi. Csak a Bears talán pechesebb is. Akik semmilyen szinten nem tudtak játszani, az Gilbert és Bazuin. Ha megnézed: Harris, Tank, Dusty, elhozták a semmiért Garay-t, említhetnénk még Ian Scottot. Ha ezek a játékosok nem szenvednek maradandó sérüléseket, akkor lett volna szükség Meltonra, vagy Paea-ra (aki elég sokat tett hozzá a védelemhez)? Szerintem a DL draftolgatás inkább kényszer, mint megszokás, de lehet tévedek. Mondjuk tényleg felesleges draftról beszélni, amíg a szabadügynökpiacot se tudjuk, hogy alakul, és egyáltalán melyik alsóbbéves jön a draftra.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
kutya23c 223
Azért Urlit én még nem cserélném (mégha tudják is pótólni technikailag-a rutin és a amit Ő szimbolizál azt azért még nem-), Briggset már inkább.
Jövőre Draft aztán újszezon új esély, Bears fanként minden szezon indulásakor hiszek az SB-ben ha van rá esély ha nincs 😀
Remélem azért a jövő évi Draftot hasznosan fogja a csapat kihasználni és nem egy sokadik DL-el fogjuk kezdeni a választást, hanem a tényleges lukak tömködését kezdjük meg.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A defense nagyobb kérdőjel nekem.tüsi91
Szerintem ezen a drafton is van 3 olyan játékos, aki tudná Urlachert pótolni. Ráadásul nem látom okát, miért ne tudna ezen a szinten még minimum két évet játszani. Már most se egy szellőléptű gazella, blitzelni sose tudott. Kell egy pass rusher, afféle biztosítéknak, és egy tisztességesebb corner mindenképpen. Egy igazán jó iráyító vezette egységet úgyse tudsz megállítani, legfeljebb lelassítani. De ha egy futó a legeredményesebb célpontod, és ugyan hatékonyan tudsz futni, de konzisztensen nem, mert középen egy bólyát se tudnak arrébbtenni, és a zseb állandóan szorul az irányító körül, akkor nagyon nehéz nyerni. Eddig nem tartottam akkora gondnak az elkapóposztot, de ligaelitek vagyunk elejtett labdákban (és ezeket nagyon kegyesen számolják, az elkapók szerencséjére). Olvastam egy statot, hogy az offense 14 meccs alatt több, mint 750 yardot haladt..... hátra. Talán vannak olyan rutinos drukkerek, hogy tudják, ez nem jó. Semmi más nem lehet idén a prioritás, mint támadófal, és elkapóposzt. Semmi más.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem jegyeztük meg, de a 2 TE is jó munkát végzett a meccsen. Kellen Davist most láttam talán legjobban játszani, főleg blokkolásban + TD (bár azt én is elkaptam volna). Spaethet elvileg ezért hozták ide.
Az milyen érdekes már, hogy játszott 3 irányító és Cutlerrel Bennettel van a legjobb összhangban, Hanie - Knox, McCown meg RW. A meccs után még az is felvetődött bennem, hogy RW-t lehet megkellene tartani jövőre is. Aztán elvetettem gyorsan a gondolatot 😊.

Számomra ez a meccs is bebizonyította, hogy Martzot megkellene tartani. Jövőre összetákolni egy jó futójátékot (ennyire nem run heavyt azért, Cutlerrel nem is kell majd), ami megvolt idén. Erre képes lesz az Öreg, Jay pedig normális célpontokkal nagy dolgokra lehet képes. Az offense fiatal egység pár minőségi igazolással hosszú évekre bőségesen jó lehet. A defense nagyobb kérdőjel nekem.
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
Én azt gondolom, hogy ha sikerülne egy klasszis elkapót, még egy további jó offense falembert és egy közepest a seconderybe szereznünk, és elkerülnének a sérülések minket, akkor simán top10-es csapat leszünk, SB eséllyel.

😀norris21
Igen, ez az idény olyan volt nekünk, mintha minden szerencsétlenség, ami összejöhetett, az össze is jött. Én személy szerint Cutler-t idén sokkal jobban megkedveltem, mint a többi évben, nagyon tehetségesen játszott, az más kérdés, hogy elkapó híján, védelem gyengeségéből fakadóan erre volt képes csak. Ami a többi lesérült emberünket illeti azok előtt is le a kalappal, de sajnos ez a liga ilyen. Tavaly előszezonban a GB volt hasonlóan sehol a sérüléseik miatt, aztán most meg ugye most meg mindent visznek. Hát nekünk meg sajnos a legfontosabb részére jutott ki ebből a szezonnak a rossz. Az egyetlen komoly gond a beálló irányítóval volt, azt nagyon újra kéne gondolni, hogy egyáltalában pályára engedjük-e jövőre, de osszatok ki nyugodtan, ha ti másként látjátok. Most már csak a jó Draftolásban reménykedjünk, akkor valóban top 10-es csapat lehetünk jövőre. Na és akkor kíváncsi leszek Ricsiékre, gondolom, még akkor is fikáznának minket, ha SB-t játszanánk. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy jövőre tényleg sokkal jobban összeállhat ez a csapat és akkor nagyot fogunk karmolni.
Én uraim részemről megköszönnék az idei együtt szurkolást, jó veletek együtt BIRSZ-esnek lenni 😊 jövőre veletek ugyanitt!
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Én azt gondolom, hogy ha sikerülne egy klasszis elkapót, még egy további jó offense falembert és egy közepest a seconderybe szereznünk, és elkerülnének a sérülések minket, akkor simán top10-es csapat leszünk, SB eséllyel.

😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8256d2fe/article/bears-must-focus-on-building-around-cutler-week-16-notes?module=HP11_cp

erre nyomok egy +1et Mr. Lombardi
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/

Itt ez a lista, én nem sok jó CB-t látok itt, max Webb esetleg Carr. CB első kör akkor már, Claiborne, Kirkpatrick, Dennard, mind nagyon jók.proki
Grimes és Terrell Thomas sztem sokkal jobban illenének hozzátok. Thomas tavaly tackleleader volt a Giantsben, csak most szezon elején kidőlt. Grimes viszont nagyon jó. Finnegan képességei se rosszak, csak nagyon buta, meg egy paraszt.
Carlos Rogers zseniális, de kizárt, hogy őt elengedik. Mathisnek is nagy szezonja van, csak ő meg túl van a 30on. Porter is tehetséges gyerek, bár nálatok nem igazán tudom elképzelni. Szóval van kiből válogatni, kérdés, ki lesz elérhető.

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Forte elé biztos, hogy raknak egy szerződést, a garantált lóvé a nem mindegy, a csapat nem szeretné előre kifizetni, neki meg az a biztos, ami zsebben van. a azt nem írja alá, akkor franchise tag, akkor holdout, aztán a szezon közben valamikor visszatér, szóval mindenképpen két futóval vágunk neki a szezonnak rajta kívűl, plusz egy PS játékos. Ott van Doug Martin, illene is ide, 3. körben el lehet hozni. De egyelőre azt se tudjuk, ki lesz jövőre az OC. Mert Martz keze alatt ontják a futók a yardokat, más edző talán más stílust akar. Bár ehhez támadófal kell, minő meglepi.füligjimmy
Sajnos azt az offense-t még nem találták ki, amihez nem kell támadófal.. 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte elé biztos, hogy raknak egy szerződést, a garantált lóvé a nem mindegy, a csapat nem szeretné előre kifizetni, neki meg az a biztos, ami zsebben van. a azt nem írja alá, akkor franchise tag, akkor holdout, aztán a szezon közben valamikor visszatér, szóval mindenképpen két futóval vágunk neki a szezonnak rajta kívűl, plusz egy PS játékos. Ott van Doug Martin, illene is ide, 3. körben el lehet hozni. De egyelőre azt se tudjuk, ki lesz jövőre az OC. Mert Martz keze alatt ontják a futók a yardokat, más edző talán más stílust akar. Bár ehhez támadófal kell, minő meglepi.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Valahogy marha bizakodó vagyok az offseason felől. Aztán majd megint naivnak gondolom magam augusztusban. 😀tüsi91
Ha Angelot nem rúgjuk ki (nem fogjuk), akkor sejtheted milyen offseason lesz. Ha mégis akkor bármibe hogy Ruskell lesz a GM. Nem igazán tudom eldönteni melyik lenne a szarabb.Delete
Angiet fikázzuk, de azért ő és Smith emelte fel a mezőny végéből ezt a franchiset az első felébe/harmadába. FA paicon azért aránylag jól halászik, és tesz is lépéseket: Cutler, Peppers, Barber, Okoye, Spencer. Csomó volt 1. körös játékosokat hozott, hátha itt belendítik a karrierjüket.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Valahogy marha bizakodó vagyok az offseason felől. Aztán majd megint naivnak gondolom magam augusztusban. 😀tüsi91
Ha Angelot nem rúgjuk ki (nem fogjuk), akkor sejtheted milyen offseason lesz. Ha mégis akkor bármibe hogy Ruskell lesz a GM. Nem igazán tudom eldönteni melyik lenne a szarabb.


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Allenből szvsz nem lesz semmi nagy durranás. Wolfe 2.0. tüsi91
Persze, ő nyilván no3 RB-nek való, néhányy playre azért be lehet rakni, de a hangsúly inkább azon van,hogy Bell és Barber azok akik elegek. Főleg, hogy Bell elkapni is tud. Mögéjük/melléjük felőlem jöhet draftról is RB, de csak ha már a szükségeseket behúzzuk. Persze én alapból annak a híve vagyok, hogy pl. ebben a helyzetben betárazni több WR, CB és OL emberből, hogy lehetőség szerint azért legalább 1-1 beváljon belőle, de hát ez úgysem fog megtörténni, csak ha pl. Forte elmegy, és 1-2 körben hozunk RB-t én felkötöm magam...

(hozzáteszem én nagyon örülnék, ha úgy a 4-5. körben behúznánk Boom Herront 😊 )
fetomy
akkor sztem kihalna a magyar Bears fanok döntő százaléka.
egyértelműen 3-4. körös RB lenne az ideális abban az esetben.

Valahogy marha bizakodó vagyok az offseason felől. Aztán majd megint naivnak gondolom magam augusztusban. 😀