Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte elé biztos, hogy raknak egy szerződést, a garantált lóvé a nem mindegy, a csapat nem szeretné előre kifizetni, neki meg az a biztos, ami zsebben van. a azt nem írja alá, akkor franchise tag, akkor holdout, aztán a szezon közben valamikor visszatér, szóval mindenképpen két futóval vágunk neki a szezonnak rajta kívűl, plusz egy PS játékos. Ott van Doug Martin, illene is ide, 3. körben el lehet hozni. De egyelőre azt se tudjuk, ki lesz jövőre az OC. Mert Martz keze alatt ontják a futók a yardokat, más edző talán más stílust akar. Bár ehhez támadófal kell, minő meglepi.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Valahogy marha bizakodó vagyok az offseason felől. Aztán majd megint naivnak gondolom magam augusztusban. 😀tüsi91
Ha Angelot nem rúgjuk ki (nem fogjuk), akkor sejtheted milyen offseason lesz. Ha mégis akkor bármibe hogy Ruskell lesz a GM. Nem igazán tudom eldönteni melyik lenne a szarabb.Delete
Angiet fikázzuk, de azért ő és Smith emelte fel a mezőny végéből ezt a franchiset az első felébe/harmadába. FA paicon azért aránylag jól halászik, és tesz is lépéseket: Cutler, Peppers, Barber, Okoye, Spencer. Csomó volt 1. körös játékosokat hozott, hátha itt belendítik a karrierjüket.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Valahogy marha bizakodó vagyok az offseason felől. Aztán majd megint naivnak gondolom magam augusztusban. 😀tüsi91
Ha Angelot nem rúgjuk ki (nem fogjuk), akkor sejtheted milyen offseason lesz. Ha mégis akkor bármibe hogy Ruskell lesz a GM. Nem igazán tudom eldönteni melyik lenne a szarabb.


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Allenből szvsz nem lesz semmi nagy durranás. Wolfe 2.0. tüsi91
Persze, ő nyilván no3 RB-nek való, néhányy playre azért be lehet rakni, de a hangsúly inkább azon van,hogy Bell és Barber azok akik elegek. Főleg, hogy Bell elkapni is tud. Mögéjük/melléjük felőlem jöhet draftról is RB, de csak ha már a szükségeseket behúzzuk. Persze én alapból annak a híve vagyok, hogy pl. ebben a helyzetben betárazni több WR, CB és OL emberből, hogy lehetőség szerint azért legalább 1-1 beváljon belőle, de hát ez úgysem fog megtörténni, csak ha pl. Forte elmegy, és 1-2 körben hozunk RB-t én felkötöm magam...

(hozzáteszem én nagyon örülnék, ha úgy a 4-5. körben behúznánk Boom Herront 😊 )
fetomy
akkor sztem kihalna a magyar Bears fanok döntő százaléka.
egyértelműen 3-4. körös RB lenne az ideális abban az esetben.

Valahogy marha bizakodó vagyok az offseason felől. Aztán majd megint naivnak gondolom magam augusztusban. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Allenből szvsz nem lesz semmi nagy durranás. Wolfe 2.0. tüsi91
Persze, ő nyilván no3 RB-nek való, néhányy playre azért be lehet rakni, de a hangsúly inkább azon van,hogy Bell és Barber azok akik elegek. Főleg, hogy Bell elkapni is tud. Mögéjük/melléjük felőlem jöhet draftról is RB, de csak ha már a szükségeseket behúzzuk. Persze én alapból annak a híve vagyok, hogy pl. ebben a helyzetben betárazni több WR, CB és OL emberből, hogy lehetőség szerint azért legalább 1-1 beváljon belőle, de hát ez úgysem fog megtörténni, csak ha pl. Forte elmegy, és 1-2 körben hozunk RB-t én felkötöm magam...

(hozzáteszem én nagyon örülnék, ha úgy a 4-5. körben behúznánk Boom Herront 😊 )
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Ezek után kapjunk ki az uccsó meccsen is, mert legalább 7-9 mérleggel elég jó helyen draftolhatnánk... 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A meccset én se láttam, a Bulls-lakers után lefeküdtem szunyálni, mert kaptam egy kisebb agyvérzést, de már tudom mozgatni a bal kezemet, meg minden, szóval oké.füligjimmy
Az legalább jó volt,nekem is akkor le kellett vna feküdnöm...Deng kell a Defensebe,Rose meg Offensebe és simán jók leszünk jövőre.anfernee
Reaktiválnám a fénykorában lévő Jordant, mint WR. Arra jó, mint Megatron, felíveled neki, azt úgy is leszedi. Rodmant meg safetybe, vagy CBbe. 😂 😂 😂
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
A meccset én se láttam, a Bulls-lakers után lefeküdtem szunyálni, mert kaptam egy kisebb agyvérzést, de már tudom mozgatni a bal kezemet, meg minden, szóval oké.füligjimmy
Az legalább jó volt,nekem is akkor le kellett vna feküdnöm...Deng kell a Defensebe,Rose meg Offensebe és simán jók leszünk jövőre.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Allenből szvsz nem lesz semmi nagy durranás. Wolfe 2.0.

Forte és Bell is FA lesz. Csak az egyik fog maradni. Ha utóbbi lesz az, akkor sztem jön vki középső körökből.

Ebből az 50es listából annyi embert eltudnék képzelni, hogy inkább nem kezdem el sorolni.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/

Itt ez a lista, én nem sok jó CB-t látok itt, max Webb esetleg Carr. CB első kör akkor már, Claiborne, Kirkpatrick, Dennard, mind nagyon jók.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na így meccs után:

McCownt egyértelműen tartsuk meg backupnak. Tipikusan nem kiemelkedő QB, de leszámítva az első int meggondolatlanságát, és 1-2 pici rövid vagy hosszú passzt nagyszerűen dobált. Igaz egészen jól is védték. 19/28, 242 yard lett a vége, ez közel 70% úgy, hogy volt 1 Sanzi drop, 2-3 Roy drop és 1-2 kiváló védekezés, úgyhogy tényleg nagy plusz a srácnak.
Bell-Allen. Mindkettő kell. Allen egyszer úgy ugrott át két OL ember között, hogy azoknak kb. összeért a háta 😀 De tényleg nagyon jók voltak, és ha Barber is ott van, akkor egy Barber-Bell 40-40% és Allen 20% futósnapekkel simán lehetne őket nyomatni, és a fumble sem lenne akkor olyan komoly tényező.

A védelem összeszakadt a 2. félidőre, főleg mert Urlacher és Briggs se csinált semmit. Viszont ilyen offense-el mint most, simán meglett volna a 4L-ből 2 biztos, de inkább 3 vagy akár 4 is.

Ja, és Hester. Nagyon bírtam mikor állt az EZ-ban mintha tácsbekkre menne, majd utsó pillanatban kilőtt. Nem vele látom én a bajt, hanem azzal, hogy egyszerűen semmi blokkot nem kap. Elkezd futni és rendszeresen minimum 5 ember jön rá, hát azzal nem nagyon lehet csodát tenni...

Offseason:

Először is hagyjuk menni Fortét. Igaz, hogy 2 vagy 3 RB fogja megoldani amit ő, de nem számít hányan amíg simán megoldják. Az ő pénze pedig nagyon jól jön majd, mert én hoznék FA-ról egy top WR-t, egy jó CB-t és egy megbízható OT-t is, sőt akár egy konzisztens DL embert is, ami mellé draftról is kell WR is, CB is, OL is. 1 ember egyik posztra sem lenne elég. DL-be szerintem fiatal kevésbé fontos, inkább a fal közepére kellene 1 meghatározó DT, aki nem csak néha jó, mert Paea és Melton is tud szép playeket is, aztán meg -utóbbi pl.- nem tud leszerelni egy huszadrangú csere RB-t úgy, hogy 8 yardon át lóg rajta. Szóval én oda hoznék egy rutinos megbízható DT-t, aki mellett lehet rotálni Meltonékat.

Az, hogy drafton 1. kör WR, vagy CB vagy OT (MÁS NE!!) az tök mindegy (pontosabban FA-tólfügg),mert mindhárom olyanposzt, ahova simánelférne egy-egy első körös.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kicsit kihegyeztem Bowmanre, de egyik se volt különb. Tillmanre szinte nem dobtak, világos, ha a másik oldalra lehet. Ha Rodgers keze még is eltévedt, azért Tillmanan is rendre catch volt. Wright is gratulálhat magának a hosszú TD-ért. Urlacher és Briggs rossz volt. Roach az első driveban 3-szor fogta Finleyt. 3 catch. A DL meg olyan teljesítményt nyújtott, mintha innen a fórumról játszottunk volna. De továbbmegyek lehet minket megsajnálnak és 1x vki bezsákolhatta volna Rodgerst.
35 pontot kapni gáz, mindezt 8 driveból ultra gáz. (Flynn-es drive-k nélkül)

Lehet WRt húzni 1. körben, Floyd képességei vitathatatlanul kiemelkedőek és kell is célpont Jaynek, dehogy CB is kell az olyan tuti, minthogy Bowman szar. LT kell FAről, a belső 3as maradjon így CWillel, RT Carimi. Aztán lehet sakkozni még. Forte megy vagy marad? Ha megy RB draft is lesz. DL embert tuti húzunk 3-4. körbe. Egy sörbe lefogadom bárkivel. Aztán Briggs megy vagy marad? Teljesítménye alapján bőven mehetne, azt hozzunk vki éhes srácot a helyére.

Pfff, nem vártam extrát a deftől, dehogy ennyire megalázták őket...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem mondjátok, hogy nem kaptunk sacket 😀 Valaki meséljen a meccsről bővebben. 5 passz TD-t nyelni azért soknak tűnik...proki
Röviden +- rendszerbe.
+ OL jó munkát végzett, különösen a belső 3as tetszett
tüsi91
Évekkel ezelőtt megmondtam, hogy Garza jó játékos, de senki nem lehet próféta a saját topikjában.

Szarmen azért játszott, hogy jó legyen a draftpozíciónk. Lávi se hülye. Igazi, "leradírozom a pályáról" playmaker cornert találni nagyon-nagyon nehéz. Mindenképpen kell egy új ember, de első kör? Mindenképp elkapó kell, ha Floyd elérhető, egyszerűen nem lehet kihagyni. És kell még egy veterán is, jövőre van Bennett, Hester, aztán kifújt. Ha ismét beleölnek egy magas picket a támadófalban, akkor pedig repesni fogok a boldogságtól.

A meccset én se láttam, a Bulls-lakers után lefeküdtem szunyálni, mert kaptam egy kisebb agyvérzést, de már tudom mozgatni a bal kezemet, meg minden, szóval oké.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem mondjátok, hogy nem kaptunk sacket 😀 Valaki meséljen a meccsről bővebben. 5 passz TD-t nyelni azért soknak tűnik...proki
Röviden +- rendszerbe.
+ OL jó munkát végzett, különösen a belső 3as tetszett
+ Bell 2 fumbli ellenére (mákja volt) remekül játszott, türelmes futó, nehéz levinni. Allen sem rossz, főleg azért mert akkora mintha Knoxot megfeleznénk, így bármilyen kis lyukon átfér.
+ McCown kellemes meglepetés, az 1. INTet egy jó irányító nem néz be, de Matthews remekül leolvasta a playt, a 2.nál Bennett tehetett volna többet az ügy érdekében, ettől függetlenül teljesen meg vagyok elégedve vele
+ Roy Williams nem volt annyira rossz, mint szokott, Sanzi sem
+ Martz

- defense: totális összeomlás, nézegessük a CB picket 1. körbe, hibát-hibára halmoztak, egy normális tacklet nem tudtak csinálni, Rodgers 8 drive 5 TD
- ST: Hester a sérülése óta semmi xtra, a blokkok nem jönnek, Gould 49ről kihagyta (köszi a 2 penaltyt az offensenek)

Pont ezt írtuk eredménykövetőbe, hogy Forte érdekes kérdés. Nincs ellenemre, hogy maradjon, mert egy rendkívül komplex játékos, dehogy a sérülése betette a kaput a nagy szerződésének az tuti. Mert Philips és Angie ezek után nem fog az év elején elé tett szerződése fölé lőni sokkal az 100%. Valahol lehet megkapja az általa kívánt lóvét. Ez hülyeség meg egyik nem következik a másikból, de pár GMet visszariaszthat Chris Johnson idei esete. RBt meg bármikor lehet kukázni. Pl. Arian Foster vagy Blount (bár mindketten kicsit egy dimenziós játékosok, főleg utóbbi). Manapság, aki RB-t 1. körben draftol az hülye. Jó RB-t lehet találni később is, jó OT-t mondjuk kevésbé. Egy futó teljesítménye nagyrészt a falon múlik. Forte se kapkodta a yardokat, mikor már a LOS mögött elérték, meg Bellék is szépen szaladgálnak, ha van helyük. Ahogy Fetomy írta, inkább adják oda az ő pénzét vmi fasza WRnek. Wayne FA az év végén, lehet felemelnék egy telefont érte, de még Manninghamért is.

Összességében azt kaptam, amit vártam, sőt az offensetől többet. 1 meccs maradt vissza. Egy győzelemmel sokat lehet ugorni, csak ez az ugrás kizárólag hátrány lenne. Nekünk a legerősebb a jelenlegi 7-8as csapatok közül a scheudle, szóval...
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nem mondjátok, hogy nem kaptunk sacket 😀 Valaki meséljen a meccsről bővebben. 5 passz TD-t nyelni azért soknak tűnik...
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
No de mi lesz Forteval?tüsi91
Elnézve a statisztikákat közel sem akkora playmaker, mint amekkorának tűnt szezon elején. Barber, Bell is hozta a yardokat ugyanazon recsegő-ropogó OLine mögött.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Csi: ez hatalmas 😂 😂 😂

Elbizonytalanodtam, mert McCown nem rossz. Ilyen offense teljesítménnyel a végén még nyerünk Minnyben. 😂 😂 . Bár ha beteszik Bowmant akkor rendesen redukálódnak az esélyek.
CB kell 1. körbe gyerekek. 😀
No de mi lesz Forteval?
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Hát igen, Cutler a kritikusok szemében olyan, hogy ha megtanulna a vízen járni, akkor azt mondanák rá az "okosok": Nézd, még úszni sem tud.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Én már vagy három éve nem nézek magyar közvetítést az ilyenek miatt...

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Cutler sérülése után felhagytam a vuduval, meg is lett az eredménye. Nem kéne a győzelem, de a rivalizálásra tekintettel:

Aaron Rodgersfüligjimmy
Ha most nyerünk, akkor holnaptól asporttv-n aztfogjuk hallgatniminden meccsen,hogy kizárólag a bowlhus füligjimmy miatt maradt le a po-ról a Bears 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A tegnapit éppenséggel nem Faragó hozta fel, hanem Sanyi...

Épp ezt írtam, hogy azok a csapatok, akik velünk azonos mérleggel álltak, a Titans kivételével mind kikaptak. Jó nincs kétségem afelől, hogy hajnalra mi is negatív mérleggel állunk majd. A Vikes ellen (ugye nem lesz náluk AP) még akár nyerhetünk is.tüsi91
Elég sűrű a középmezőny, egy 8-8, de a sima 7-9 is akár a 18-20 hely környékére is "röpíthet" minket. Kííííííínos. Mondjuk zsinórban hatot bukni is kínos. Ezen a meccsen minden összejöhet. Erős feltételes mód, de semmi se elképzelhetetlen. Jelenleg az is erőn felüli lenne, ha 7 ponton belül lenne a zakó. Cutler sérülése után felhagytam a vuduval, meg is lett az eredménye. Nem kéne a győzelem, de a rivalizálásra tekintettel:

Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A tegnapit éppenséggel nem Faragó hozta fel, hanem Sanyi...

Épp ezt írtam, hogy azok a csapatok, akik velünk azonos mérleggel álltak, a Titans kivételével mind kikaptak. Jó nincs kétségem afelől, hogy hajnalra mi is negatív mérleggel állunk majd. A Vikes ellen (ugye nem lesz náluk AP) még akár nyerhetünk is.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
Hogy a toszba jött már megint elő Cutler?füligjimmy
Hogyhogy hogy? Hát sporttvs meccs volt, ráadásul még NFL is, tehát alkalom arra, hogy Cutlert szidjuk. Nagyon unom már és őszintén szólva egészen addig a pillanatig néztem a tegnapi SD-DET meccset, amíg el nem kezdték fejtegetni már megint, hogy Cutler mennyire ratyi, onnantól inkább elkapcsoltam és néztem a Holdhercegnőt vagy mi a toszt 😂

btw majd ha egyszer bejelentik, hogy mondjuk Sanyi vagy Ricsi helyett XY ül be, mert neki teljesen nullára elment a hangja, akkor énis küldöm ezerrel az sms-eket, hogy mennyire ratyik már, más kommentátor kificamodott csuklóval is kommentál, neki meg csak hangja nincsen és mégis ilyen gagyi,hogy nem kommentátorkodik..fetomy
Bezzeg Romo nem volt ratyi tegnap, pedig megsérült a dobókeze és nem játszotta végig a meccset. 😛
Szerintem ki van adva nekik, hogy Cutlert minden meccsen fikázni kell. De legközelebb jelezhetnék, hogy Cutler szapuló 15perc következik, lehet elkapcsolni. Ha meg nem bírja magában tartani, akkor haverokkal kocsmázás közben nyugodtan kiélheti ezirányú kényszereit, nem kell 1001-edszer is a nagy nyilvánosság előtt elismételi, úgyis mindenki tudja már. 😛
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hogy a toszba jött már megint elő Cutler?füligjimmy
Hogyhogy hogy? Hát sporttvs meccs volt, ráadásul még NFL is, tehát alkalom arra, hogy Cutlert szidjuk. Nagyon unom már és őszintén szólva egészen addig a pillanatig néztem a tegnapi SD-DET meccset, amíg el nem kezdték fejtegetni már megint, hogy Cutler mennyire ratyi, onnantól inkább elkapcsoltam és néztem a Holdhercegnőt vagy mi a toszt 😂

btw majd ha egyszer bejelentik, hogy mondjuk Sanyi vagy Ricsi helyett XY ül be, mert neki teljesen nullára elment a hangja, akkor énis küldöm ezerrel az sms-eket, hogy mennyire ratyik már, más kommentátor kificamodott csuklóval is kommentál, neki meg csak hangja nincsen és mégis ilyen gagyi,hogy nem kommentátorkodik..fetomy
Az egész tegnapi közvetítés szar volt.
Láttunk egy olyan Lionst amilyet még a jól megedzett szurkolói is csak szökőévente látnak,erre Cutler meg minden más faszság a téma.
Ja meg,hogy mikor indul be a Chargers és egyenlít,vagy van e esélye XY csapatnak a POba jutni. Nem igaz,hogy a kérdezők nem tudják megnézni a kurva táblázatot. :mad:

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy a toszba jött már megint elő Cutler?füligjimmy
Hogyhogy hogy? Hát sporttvs meccs volt, ráadásul még NFL is, tehát alkalom arra, hogy Cutlert szidjuk. Nagyon unom már és őszintén szólva egészen addig a pillanatig néztem a tegnapi SD-DET meccset, amíg el nem kezdték fejtegetni már megint, hogy Cutler mennyire ratyi, onnantól inkább elkapcsoltam és néztem a Holdhercegnőt vagy mi a toszt 😂

btw majd ha egyszer bejelentik, hogy mondjuk Sanyi vagy Ricsi helyett XY ül be, mert neki teljesen nullára elment a hangja, akkor énis küldöm ezerrel az sms-eket, hogy mennyire ratyik már, más kommentátor kificamodott csuklóval is kommentál, neki meg csak hangja nincsen és mégis ilyen gagyi,hogy nem kommentátorkodik..