Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Colombo, Grossman, Haynes, Tommie Harris, Benson, Olsen, Chris Williams, Carimi. Angelo barátunk első körösei. Vastag betűvel szedtem aki bevált. Ennyiből nem sok...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Can confirm Bears OC Mike Martz and QB Shane Day are out. Martz miatt megy ő is....soma80
Sok sikert nekik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Can confirm Bears OC Mike Martz and QB Shane Day are out. Martz miatt megy ő is....soma80
Tegnap negatív voltam. Azért azt nem gondoltam, hogy mára nem lesz sem Angelo, sem Martz és még Day sem.
Ezek után Lovienak hatalmasat kell alakítania, különben mehet vissza a balettba ugrálni...
Azért ne higgye azt Smith mester, hogy ha Cutler visszajön egyedül megold mindent, azért neki is szüksége van társakra.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Can confirm Bears OC Mike Martz and QB Shane Day are out. Martz miatt megy ő is....
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lovie nagyon kever vmit, ha az öreg magától megy. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Vagy nagyot bukunk, vagy nyerünk.

Sajnálom Martzot, mert jó pár dologban előrelépett vele a csapat. Cutler is sokat fejlődött. Most megint jön vki más, új elképzelések. Új playbook. Jah így már a TE is sanszosan need lesz...
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
BREAKING: Mike Martz resigns from Bears over philosophical differences.

Baszki mi jön még? Palotaforradalom...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Interesting to note Jerry Angelo wanted to address the offense in the offseason while Lovie Smith wanted to rebuild defensesoma80
Na ez kell nekünk. Nem Cutler köré építeni a csapatot, hanem még a védelembe. És tulajdonképpen futottunk 2000 yardot a szezonban. És a legjobb támadófal, amióta Lovie itt van. Akkor Carimi pick után Colon leigazolását is Angelo erőltette, csak nem jött össze.

Nyílt titok volt, hogy 2006 után Lovie megkapta a nagyobb hatalmat. Ezt vissza is vették tőle a 2009-es kiváló szezon után. Angelo rakta össze a rostert. Mindenesetre a 2007-es draft óta a védelembe az első négy körben érkezett 11 játékos (hogy az 5. körös DB-ket ne számoljuk), plusz Peppers. A támadókhoz 6, plusz néhány tényleg haszontalan szabadügynök, akik bármennyire is túlfizetettek voltak, összesen nem toltak haza annyi pénzt, mint Peppers. Miről csacsogunk? Nem lesz ez így jó.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na utánanéztem....
parancsolj, ez a Packers.com-ról, hivatalos bemutatása....ezért is lepődtem meg azon, amit mondtál...

He also contributes to the scouting of college prospects, making school visits in both the fall and spring, and works in conjunction with General Manager Ted Thompson in preparation for the annual draft.Bear
valóban, efölött átsiklottam. meg általában John Dorsey nevét hallani, amikor scoutolásról van szó.Szobi22
Ahogy nézem, alá-fölé rendeltségnek tűnik a McKenzie-Dorsey viszonyBear
az nem is kérdés, csak valamiért Dorsey nevét olvastam rendszeresen. mindenesetre nagyon remélem, hogy marad nálunk 😊
lehet, hogy azért szellőztette meg Lovie a nevét, hogy nagyobb lóvét kapjon nálunk. ilyen egy igazi barát 😀

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na utánanéztem....
parancsolj, ez a Packers.com-ról, hivatalos bemutatása....ezért is lepődtem meg azon, amit mondtál...

He also contributes to the scouting of college prospects, making school visits in both the fall and spring, and works in conjunction with General Manager Ted Thompson in preparation for the annual draft.Bear
valóban, efölött átsiklottam. meg általában John Dorsey nevét hallani, amikor scoutolásról van szó.Szobi22
Ahogy nézem, alá-fölé rendeltségnek tűnik a McKenzie-Dorsey viszony


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na utánanéztem....
parancsolj, ez a Packers.com-ról, hivatalos bemutatása....ezért is lepődtem meg azon, amit mondtál...

He also contributes to the scouting of college prospects, making school visits in both the fall and spring, and works in conjunction with General Manager Ted Thompson in preparation for the annual draft.Bear
valóban, efölött átsiklottam. meg általában John Dorsey nevét hallani, amikor scoutolásról van szó.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Reggie McKenzie neve merült fel (nagy haverja Lovienak)....a Packs draftjai 2009 óta az "ő lelkén száradnak"...Raji, Matthews, Bulaga, stb....lenne benne fantázia...Bear
ez így nem igaz 😊
McKenzie a profikat scoutolja (tehát NFL, CFL és egyéb profiligák, illetve nemzetközi játékosok), így a FA-k igazolásában van komoly szerepe, a draftolásban gyakorlatilag 0.
és nagyon meglepne, ha elengednénk.Szobi22
Kösz, akkor vmit félrenéztem, ha valóban így van....
Akkor ki felel a draftért a GM mellett a Packsnél?

Na utánanéztem....
parancsolj, ez a Packers.com-ról, hivatalos bemutatása....ezért is lepődtem meg azon, amit mondtál...(látom, h Dorsey is ott van, de McKenzie úgy tűnik, h az ő főnöke...😊 )

He also contributes to the scouting of college prospects, making school visits in both the fall and spring, and works in conjunction with General Manager Ted Thompson in preparation for the annual draft.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Reggie McKenzie neve merült fel (nagy haverja Lovienak)....a Packs draftjai 2009 óta az "ő lelkén száradnak"...Raji, Matthews, Bulaga, stb....lenne benne fantázia...Bear
ez így nem igaz 😊
McKenzie a profikat scoutolja (tehát NFL, CFL és egyéb profiligák, illetve nemzetközi játékosok), így a FA-k igazolásában van komoly szerepe, a draftolásban gyakorlatilag 0.
és nagyon meglepne, ha elengednénk.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Interesting to note Jerry Angelo wanted to address the offense in the offseason while Lovie Smith wanted to rebuild defensesoma80
Drága lelkeim, kedves Jerry, Lovie!
Ezek nem lennének összeegyeztethetetlen törekvések...Offense-be igazolni kéne, defense-be pedig húzni....
WR-ek közül elég sok normális FA lesz (bár ki tudja, melyik éri el ténylegesen szerződés nélkül az FA kezdetét): Colston, S. Johnson, Bowe, S. Jackson (ugye mondanom sem kell, hogy féllábú állapotban is upgrade mindegyik)
G-ből Nicks, Grubbs....ráadásul Nicks-et lehet, h nem is fogja tudni újraigazolni a Saints...(Brees, Colston szerződés)
T-ből mondjuk nem túl komoly a felhozatal, de mondjuk Collins, vagy Gaither szintén féllábbal is komolyabb, mint ez a kva krumpliszsák ("a Pro Bowl LT-nkről", Webbről beszélek)
Bár def-oldalon is van néhány komoly potenciális FA: Williams, Avril, Carr, de meglepődnék, ha nem maradnának vhogy a saját csapatuknál...
A draftot pedig el kell szórni a defre...DE, CB, OLB...ebben a sorrendben...Jah...Briggsnek kalap kabát...már nagyon unom, h állandóan nyekereg...most még kapnánk is érte vmi komolyabb picket....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Interesting to note Jerry Angelo wanted to address the offense in the offseason while Lovie Smith wanted to rebuild defensesoma80
Ezek szerint akkor Lovie az a gy*kér, aki azt hiszi, hogy Roy Williams-el és Webb-el támadójátékot lehet "imitálni"...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Interesting to note Jerry Angelo wanted to address the offense in the offseason while Lovie Smith wanted to rebuild defense
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Üdv Mindenkinek!

Egy kis pihenő után gondoltam, a szezon végén visszaállok fórumozni....

Endzsi kirúgásának igazán akkor lesz értelme, ha végre olyan embert sikerül idehozni, aki értelmesen tud draftolni...bár a tavalyi nem volt rossz eresztés...Ruskellt nem igazán kéne erőltetni...
Reggie McKenzie neve merült fel (nagy haverja Lovienak)....a Packs draftjai 2009 óta az "ő lelkén száradnak"...Raji, Matthews, Bulaga, stb....lenne benne fantázia...

Egyébként kissé meglep a chicago-i közvélemény, hiszen a Ditka-csapat óta magasan a legsikeresebb Bears játszik a városban az elmúlt néhány évben....1 SB döntő, 1 NFC döntő, 3 div. bajnoki cím...2004 óta....az idei szezon pedig Jay sérülése miatt nem lett kb. 12-4/11-5....
Én Smith-párti vagyok továbbra is...

Picidzének nagy gratula a gyönyörű csöppséghez!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én nagyon remélem, hogy van valami egészen komplex távlati terv emögött, és nemcsak tipikus balfasz kapkodás. Kirúgod a GM-et, meghagyod a vezetőedzőt, aki továbbra is elemzi az edzői stábját?! Jó, elemezze egész nyugodtan. Martzot le akarja cserélni valakire, de annyira azért jó munkát végzett az öreg, hogy ne csapja rá az ajtót. Vagy mi?füligjimmy
Nem lehet h Lovie csiripelt az öreg Mc-ék fülébe h ő bizony nagyobb hatalommal sikeresebbé tudná tenni ezt a csapatot?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én nagyon remélem, hogy van valami egészen komplex távlati terv emögött, és nemcsak tipikus balfasz kapkodás. Kirúgod a GM-et, meghagyod a vezetőedzőt, aki továbbra is elemzi az edzői stábját?! Jó, elemezze egész nyugodtan. Martzot le akarja cserélni valakire, de annyira azért jó munkát végzett az öreg, hogy ne csapja rá az ajtót. Vagy mi?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Ordítottam egy nagyot örömömben 😀 Bár félek nagyon ki lesz az új GM... Ne csesszük el.

The Bears removed the "no other changes will be made" comment from their statement...Delete
mivel ugye általában egy új GM szereti maga megválogatni, h kikkel dolgozik együtt, így nem annyira biztos Lovie helye sem, majd esetleg az új GM kijelentheti, h nem lesz változás az edzői karban, furcsálltam is, h ezt így kijelentették még mielőtt az új GM bármit is mondott volna... 😊
több mint 12 éve
kutya23c 223
Big Love maradt. Most akkor Ruskell lép előre, vagy hoznak valakit kívűlről, akinek együtt kell élnie egy öröklött vezetőedzővel? Szerintem ha már kirúgod a GM-et, akkor rúgd ki a vezetőedzőt is, de ezek szerint nem tanultak az Angelo-Jauron "incidensből". Ha megint Lávinak adnak nagyobb beleszólást, akkor jajnekünk.füligjimmy
Szerintem lassan Love fogja rendezni a draftos témát, húzni a pickeket Ő lesz a HCGM😀
Amúgy szerintem Angelo távozása várható volt. Volt jó pár mellé nyúlása... de emlékezzünk a szépre a jóra és köszönjük-Pepperst 😀-

UI: A babák szépek gratula a szülőknek.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Big Love maradt. Most akkor Ruskell lép előre, vagy hoznak valakit kívűlről, akinek együtt kell élnie egy öröklött vezetőedzővel? Szerintem ha már kirúgod a GM-et, akkor rúgd ki a vezetőedzőt is, de ezek szerint nem tanultak az Angelo-Jauron "incidensből". Ha megint Lávinak adnak nagyobb beleszólást, akkor jajnekünk.füligjimmy
Nah jah ez fura,nem sokáig marad ez így,Lovie survivort fog játszani jővőre...Tice for HC😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ordítottam egy nagyot örömömben 😀 Bár félek nagyon ki lesz az új GM... Ne csesszük el.

The Bears removed the "no other changes will be made" comment from their statement...


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jerry Angelo alatt a Bears mérlege: 95-81
Lovie Smith mérlege vezetőedzőként: 71-57

Nem mondom, hogy nem lehet jobbat összehozni. De ebben a ligában nem egyszerű. Mindenesetre izgatottan várom a folytatást, és az utódot.füligjimmy
És akkor képzeld el ugyanezt úgy, hogy nem bizonyulnak rendre bustnak a felső körös draftok. Persze, igazolt jó játékosokat, de az, hogy lecsapott Peppersre és Cutlerre, nem zseniség volt, valljuk be. Sőt, ha már Peppers: Taylor és Manumaleuna nem bizonyult akkora eresztésnek...szóval nem hiszem, hogy rosszul járunk a cserével.picidzé
Nem fura, hogy pont mostanában kezdtek bejönni a pickjei? Szerintem teljesen használható játékosokat húzott, azt meg letojom, hogy túlfizetett néhány epizódszereplőt. Mondjuk nem az én zsebemre ment a játék 😀 Nagyon remélem, hogy ez az első lépés előre, és nem kettő hátra. Mert amíg olyanokat olvasol, hogy Jeff Fischer megy valahova világot váltani, meg Gruden végre visszatér a tévéből, és ott van Cowher, akinek a távozása után a Steelers inkább jobb lett, mint roszabb..... addig nem vagyok meggyőződve arról, hogy okosat fognak lépni.

Big Love maradt. Most akkor Ruskell lép előre, vagy hoznak valakit kívűlről, akinek együtt kell élnie egy öröklött vezetőedzővel? Szerintem ha már kirúgod a GM-et, akkor rúgd ki a vezetőedzőt is, de ezek szerint nem tanultak az Angelo-Jauron "incidensből". Ha megint Lávinak adnak nagyobb beleszólást, akkor jajnekünk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears announce no other changes will be made. Lovie Smith to be coach in 2012.

#Bears announce 4 pm press conference say "Ted Phillips informed Jerry Angelo" he was fired.