Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears announce they have interviewed #Patriots director of pro personnel Jason Licht for GM job today
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Koetter Falcons OC lett, szal tényleg kizárólag Olson maradt QB coach/pass cord-nak....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Saints S Malcolm Jenkins: "We don't play prevent... Nothing has changed, so we live by the blitz, we die by the blitz." 😀

Eddig ez a rájátszás nem azt mutatja, hogy túl közel vagyunk a bajnoki címhez. A rájátszás sérülések miatt úszott el idén, de szerintem az első meccsen kizúgtunk volna.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A legjobb támadójátékosunk? Én Webbet nagyon jónak láttam, de legyen Forte.
Védő? Itt Bowman és Peppers között vaciláltam, de inkább Peppers. Tillman szorosan második.
Legnagyobb csalódás? (játékos) Ha lehet írni mind offense és defense játékost is, akkor O részéről RoyW, D részről Wootton
Legjobb meccs? Lions itthoni
Legszarabb meccs? offense: KC, defense: hát itt komoly gondok vannak, mert a Panthres és a Packers is halommá alázott minket, de legyen a Packers elleni karácsonyi, mert a Carolina ellen legalább volt egy TDje a Dnek
Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos) Ez nehéz kérdés, talán Conte.
Legjobb edzői edzői húzás, momentum? a 3. hét után visszatérni az alapokhoz és futni, futni és futni.
Legrosszabb húzás? Passz.
Legfájóbb vereség? Chargers, mert azzal a győzelemmel season ending sérülést szenvedett a csapat
Legmegdöbbentőbb momentum? Allen úgy verte meg 1-1ben Webbet, hogy az hozzá sem tudott érni.

Külön gratuláció: Gould franchise record FG

FA-k közül akiket mindenképpen visszahoznék: Forte, Izzy (nincs jobb alternatíva), Okoye (rotációban hasznos lehet), Graham (ST vezér, nickelbe sem rossz)
Akiket lehet visszakellene: Jennings, Steltz, Bell, McCown, Massey (főleg, ha Mannelly nem épül fel), Davis
Akik mehetnek Isten hírével: Bowman, Vödör, RoyW, Hanie
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lassan csak Olson marad a pass. cord. posztra...
Kíváncsi vagyok az OL-coachra is...ezzel kapcsolatban még sehol semmi info...
Na ja, ha nincsenek Hanie heti csuklógyakorlatai, akkor nálam is Roy a befutó a leggyengébb playa címre...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jedd Fisch nem jön hozzánk. Nem teszek úgy, mintha tudnám ki ez a fickó, a héten hallottam róla először. Állítólag Batest nem hívják interjúra se.

Az összefoglalóhoz annyit tennék hozzá, hogy nekem a legnagyobb csalódás Roy Williams teljesítménye volt. Nem vártam őle 70 elkapást, de botrány dolgokat művelt, pedig bíztam benne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A legjobb támadójátékosunk?
Cutler+Forte megosztva
Védő?
Urlacher
Legnagyobb csalódás? (játékos)
Hanie...
Legjobb meccs?
London mert ott voltam, de az Eagles meccs talán jobb volt
Legszarabb meccs?
KC
Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Clutts
Legjobb edzői edzői húzás, momentum?
Toub fake punt returnje eszméletlen volt. Kár hogy bedobták a zászlót a semmire a bírók
Legrosszabb húzás?
Peaeaeaea a szezon feléig inaktív volt...
Legfájóbb vereség?
Packers a Soldieren...
Legmegdöbbentőbb momentum?
Barber Denverben

+Az év újonca
Carimiből semmit nem láttunk, szóval Conte. Semmit se vártam tőle, ahhoz képest egész jóDelete
Atyaég... tényleg. Az év top10 játékában lenne a helye... Még most is megmosolygom milyen királyul lett eladva a punt egységnek, hogy merre jön a labda 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
A legjobb támadójátékosunk?
Cutler+Forte megosztva
Védő?
Urlacher
Legnagyobb csalódás? (játékos)
Hanie...
Legjobb meccs?
London mert ott voltam, de az Eagles meccs talán jobb volt
Legszarabb meccs?
KC
Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Clutts
Legjobb edzői edzői húzás, momentum?
Toub fake punt returnje eszméletlen volt. Kár hogy bedobták a zászlót a semmire a bírók
Legrosszabb húzás?
Peaeaeaea a szezon feléig inaktív volt...
Legfájóbb vereség?
Packers a Soldieren...
Legmegdöbbentőbb momentum?
Barber Denverben

+Az év újonca
Carimiből semmit nem láttunk, szóval Conte. Semmit se vártam tőle, ahhoz képest egész jó


több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A legjobb támadójátékosunk?
Cutler nélkül nem megy.

Védő?
Peppers. 1001 dolgot csinált az egész szezonban. Kiváló játékos.

Legnagyobb csalódás? (játékos)
Zsinórban 5 L. De inkább a reménytelen drive-ok (meccseken keresztül).

Legjobb meccs?
Meg mondom őszintén, már nem is emlékszem melyik volt az. Azt tudom, hogy felvételről néztem meg. Többször le is állítottam a 3. negyedben visszanézés közben annyira ideges voltam már. Nagyon nem akartak összejönni a dolgok, aztán a végén valahogy megnyertük, én meg három napig mindenkivel kedves voltam az öröm-és-bódottságtól.

Legszarabb meccs?
KC elleni szerencsétlenkedésünk. Művészet volt kemény 3 pontot termelni.

Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Tayler Clutts. Még a fizimiskáját is megkedveltem.

Legjobb edzői húzás, momentum?
"Hanie is our quaterback. Hanie is our quaterback. Hanie is our quaterback."

Legrosszabb húzás?
Hanie. Igazi favorit ebben a kategóriában. Az ő játéka egy hatalmas kérdőjel.

Legfájóbb vereség?
Broncos meccs végi HoF produkció.

Legmegdöbbentőbb momentum?
Sok favorit van, de bennem az maradt meg, hogy a védelem meccseken keresztül tartotta magát, és tűrte, hogy mi megy a támadó oldalon.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Köszönjük felvetetted ezt az értékelést 😉

Itt az enyém is:

A legjobb támadójátékosunk?
Nálam Cutler, a legjobb szezonja volt sztem amióta játszik, igazi vezér volt a pályán. Mindent elmond hogy a teljesítménye feljavította másokét is, elfedve igazi "énjüket"...

Védő?
Ha D, akkor nálam idén 2 dolog égett bele a retinámba: Urlacher INT-jei (1st rank), és Briggs ahogy az egyik sidelineig üldözi Vicket a tackleért -10 yardról utolérve :cool:

Legnagyobb csalódás? (játékos)
Hanie, azt hiszem ez egyértelmű

Legjobb meccs?
@Tampa mert ott voltam és örök élmény + A Philly elleni MNF végigéjszakázva, hatalmas meglepetés volt az a W, majdnem a mezembe mentem be dolgozni úgy felpörögtem 😀

Legszarabb meccs?
Nálam egyértelműen a Broncos meccs, 3 komoly hiba kellett ahhoz hogy el bukjuk + sztem ott a fejekben is véget ért a szezon mindenkinek

Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Nem nyújtott senki annyira újat idén amitől ideférne (talán Bennett magabiztossága tényleg meglepő volt)

Legjobb edzői húzás, momentum?
Nem tudok ilyet mondani. Nem láttak előre semmit, mindig kellett 1-2 meccs legalább hogy felismerjék a korlátokat ill. a buktatókat, akkor, amikor már egy mezei szurkoló (pl én) könyörög az életéért 😛

Legrosszabb húzás?
Hanie, a folyamatosan(!) rosszul kikért időkérések, gyenge, túl konzervatív és kiszámítható playhívás amikor nem kéne például, de szvsz a legrosszabb most ez a GM megy de a HC marad- helyzet viszi a pálmát.

Legfájóbb vereség?
Broncos 2.0

Legmegdöbbentőbb momentum?
Barber első és második hibája a Broncos ellen így együtt sem veri meg Hanie FAKE spike-ját - ezért azért járna egy Arany Málna...


Lesz még jobb évünk is, de ez sem volt rossz azért azt senki sem veszi el a Bearstől hogy 2-3ról felállt 7-3ra, a nehezén már túl voltunk de az utolsó kerékcserénél lefulladtunk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
legjobb támadójátékosunk?
Jay

Védő?
Peppers

Legnagyobb csalódás? (játékos)
Hanie

Legjobb meccs?
Philly

Legszarabb meccs?
KC

Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Forte

Legjobb edzői húzás, momentum?
Ezt ne mtudom megítélni... Talán McCown beállítása...

Legrosszabb húzás?
Éveken át nem meglátni Hanie alkalmatlanságát

Legfájóbb vereség?
KC

Legmegdöbbentőbb momentum?
Hanie játéka
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Akkor megválaszolom én is:
A legjobb támadójátékosunk? Lehet, hogy eretnekség, de nekem Bennett. Fontos elkapásai voltak 3rd down-iknál, gyakorlatilag az egyetlen biztos elkapó volt.
Védő? Peppers, viszonylag kiegyensúlyozott volt+ a blokkolt FG-k.
Legnagyobb csalódás? (játékos) Hanie - ilyen lehetőség egyszer van az életben, nem tudott vele élni...
Legjobb meccs? A Phily elleni
Legszarabb meccs? Itt a Denver és a KC között vacilláltam, és végül a Denver, mert az már itt volt.
Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos) Bell
Legjobb edzői edzői húzás, momentum? A szezon második felére már több meccsen működött az O fal, kár, hogy már mindegy volt.....
Legrosszabb húzás? McCown későn került be.
Legfájóbb vereség? Denver
Legmegdöbbentőbb momentum? Barber>Hanie grounding....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A legjobb támadójátékosunk?
Jay

Védő?
Peppers

Legnagyobb csalódás? (játékos)
Hanie

Legjobb meccs?
Atlanta

Legszarabb meccs?
Seattle

Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Clutts

Legjobb edzői húzás, momentum?
Peppers DT-be pakolása esetenként (hogy meglepődtek a G-k 😊 )

Legrosszabb húzás?
Enderle-t padoztatni végig...Wright nyomkodása a kezdőbe (kezd Manning-szerű lenni a történet)

Legfájóbb vereség?
Az 1. Packs

Legmegdöbbentőbb momentum?
Barber oldalvonalas produkciója...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
A legjobb támadójátékosunk?
Cutty
Védő?
Peppers
Legnagyobb csalódás? (játékos)
Hanie
Legjobb meccs?
Chargers ellen
Legszarabb meccs?
Raiders ellen
Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Clutts
Legjobb edzői edzői húzás, momentum?
A 7 emberes O-Line
Legrosszabb húzás?
Hanie. Túl későn került ki a csapatból.
Legfájóbb vereség?
Detroiti MNF
Legmegdöbbentőbb momentum?
Knox sérülése.
+1 Legszebb momentum?
Urlacher tartása az anyja halála után

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
A legjobb támadójátékosunk?
Jayjay.

Védő?
Tillmant imádtam idén. Ki tudja, hányszor láthatjuk még.

Legnagyobb csalódás? (játékos)
Knox. Köpjetek le, hittem benne, hogy kikupálódik.

Legjobb meccs?
@Tampa. Mert ott voltam 😊

Legszarabb meccs?
Chiefs. BOrzalmas volt végignézni.

Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Szintén Tillman. Kihúzta a szezont 😊

Legjobb edzői edzői húzás, momentum?
...mbah...

Legrosszabb húzás?
Preventre váltani a Broncos meccsen.

Legfájóbb vereség?
Broncos. Megvolt.

Legmegdöbbentőbb momentum?
Urlachert fájdalomtól fetrengve látni.

Cheers 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Nem kéne értékelni a szezonunkat? Én mindig szerettem az ilyeneket! 😊 Egyszerű banális kérdésekkel gondolom, úgy mint:

A legjobb támadójátékosunk?
Védő?
Legnagyobb csalódás? (játékos)
Legjobb meccs?
Legszarabb meccs?
Legnagyobb pozitív meglepetés? (játékos)
Legjobb edzői edzői húzás, momentum?
Legrosszabb húzás?
Legfájóbb vereség?
Legmegdöbbentőbb momentum?
stb, ha van ötletetek.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez itt off, de Dimitroff bejött 😉empty taxi
Ez is igaz! Még Pioli is! -> Pats FO bejön. 😊 Előre Licht-ért!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Licht öt évig volt az Eagles-nél (2003-2007), tőlük is kérdezheted. 😊 Draft-tapasztalat van, mert mindenhol ezt csinálta.
Ásznak nem ász, de 2009-től igazán "csak" a WR és CB draftjaink sültek be. (Cunnigham még esélyes, de ő sérült volt, ha minden igaz.) Akik igazán beváltak: Gronkowski, Hernandez, Meskó, Edelman, Chung, Vollmer, Spikes(?) és sok középső és hátsó körös húzás. Vannak néhányan (Brace, Pryor, DMC) akikről sérülés, slump miatt nem lehet megmondani a tutit. Az idei draft egyelőre jónak tűnik. Tulajdonképpen Off. oldalon WR-t nem tudunk húzni, Def. oldalon több a kérdőjel.
Mivel a Pats-nél nincs GM, senki nem tudja pontosan, hogy ki dönt valójában, de nagyon úgy néz ki, hogy BB-é a draftnál is a végső szó.tomi-tomi
Én is attól tartok, h nem övé a felelősség, mint a többi jelöltnél...az Eagles-nél is mindenfélét csinált, aztán 1 év Cards...kissé hektikus...
Pont az a legfőbb necc, h a Patsnél BB a mindenes, míg a többiekről senkinek semmi fogalma, h mi a francot és abból a francból mennyit tesz hozzá...Bear
S erre hányan ráfaragtak már! 😊 Most a Penn State az új próbálkozó. Lassan a Pats-nél már arra sincs törekvés, hogy legalább a hagyományosan strukturált franchise látszatát fenntartsák.
Draft-tapasztalatra visszatérve. Talán az viszont előny lehet Licht-nél, hogy a Pats saját scouting team-et és rendszert működtet.tomi-tomi
Ez itt off, de Dimitroff bejött 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lichttől tartok, mert össze-vissza váltogatta a melóit, nekem vhogy kevésnek tűnik a draft-tapasztalata (NE fanok nyugodtan cáfoljanak rám, ha akkora ász)Bear
Licht öt évig volt az Eagles-nél (2003-2007), tőlük is kérdezheted. 😊 Draft-tapasztalat van, mert mindenhol ezt csinálta.
Ásznak nem ász, de 2009-től igazán "csak" a WR és CB draftjaink sültek be. (Cunnigham még esélyes, de ő sérült volt, ha minden igaz.) Akik igazán beváltak: Gronkowski, Hernandez, Meskó, Edelman, Chung, Vollmer, Spikes(?) és sok középső és hátsó körös húzás. Vannak néhányan (Brace, Pryor, DMC) akikről sérülés, slump miatt nem lehet megmondani a tutit. Az idei draft egyelőre jónak tűnik. Tulajdonképpen Off. oldalon WR-t nem tudunk húzni, Def. oldalon több a kérdőjel.
Mivel a Pats-nél nincs GM, senki nem tudja pontosan, hogy ki dönt valójában, de nagyon úgy néz ki, hogy BB-é a draftnál is a végső szó.tomi-tomi
Én is attól tartok, h nem övé a felelősség, mint a többi jelöltnél...az Eagles-nél is mindenfélét csinált, aztán 1 év Cards...kissé hektikus...
Pont az a legfőbb necc, h a Patsnél BB a mindenes, míg a többiekről senkinek semmi fogalma, h mi a francot és abból a francból mennyit tesz hozzá...Bear
S erre hányan ráfaragtak már! 😊 Most a Penn State az új próbálkozó. Lassan a Pats-nél már arra sincs törekvés, hogy legalább a hagyományosan strukturált franchise látszatát fenntartsák.
Draft-tapasztalatra visszatérve. Talán az viszont előny lehet Licht-nél, hogy a Pats saját scouting team-et és rendszert működtet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lichttől tartok, mert össze-vissza váltogatta a melóit, nekem vhogy kevésnek tűnik a draft-tapasztalata (NE fanok nyugodtan cáfoljanak rám, ha akkora ász)Bear
Licht öt évig volt az Eagles-nél (2003-2007), tőlük is kérdezheted. 😊 Draft-tapasztalat van, mert mindenhol ezt csinálta.
Ásznak nem ász, de 2009-től igazán "csak" a WR és CB draftjaink sültek be. (Cunnigham még esélyes, de ő sérült volt, ha minden igaz.) Akik igazán beváltak: Gronkowski, Hernandez, Meskó, Edelman, Chung, Vollmer, Spikes(?) és sok középső és hátsó körös húzás. Vannak néhányan (Brace, Pryor, DMC) akikről sérülés, slump miatt nem lehet megmondani a tutit. Az idei draft egyelőre jónak tűnik. Tulajdonképpen Off. oldalon WR-t nem tudunk húzni, Def. oldalon több a kérdőjel.
Mivel a Pats-nél nincs GM, senki nem tudja pontosan, hogy ki dönt valójában, de nagyon úgy néz ki, hogy BB-é a draftnál is a végső szó.tomi-tomi
Én is attól tartok, h nem övé a felelősség, mint a többi jelöltnél...az Eagles-nél is mindenfélét csinált, aztán 1 év Cards...kissé hektikus...
Pont az a legfőbb necc, h a Patsnél BB a mindenes, míg a többiekről senkinek semmi fogalma, h mi a francot és abból a francból mennyit tesz hozzá...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lichttől tartok, mert össze-vissza váltogatta a melóit, nekem vhogy kevésnek tűnik a draft-tapasztalata (NE fanok nyugodtan cáfoljanak rám, ha akkora ász)Bear
Licht öt évig volt az Eagles-nél (2003-2007), tőlük is kérdezheted. 😊 Draft-tapasztalat van, mert mindenhol ezt csinálta.
Ásznak nem ász, de 2009-től igazán "csak" a WR és CB draftjaink sültek be. (Cunnigham még esélyes, de ő sérült volt, ha minden igaz.) Akik igazán beváltak: Gronkowski, Hernandez, Meskó, Edelman, Chung, Vollmer, Spikes(?) és sok középső és hátsó körös húzás. Vannak néhányan (Brace, Pryor, DMC) akikről sérülés, slump miatt nem lehet megmondani a tutit. Az idei draft egyelőre jónak tűnik. Tulajdonképpen Off. oldalon WR-t nem tudunk húzni, Def. oldalon több a kérdőjel.
Mivel a Pats-nél nincs GM, senki nem tudja pontosan, hogy ki dönt valójában, de nagyon úgy néz ki, hogy BB-é a draftnál is a végső szó.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Megmondom őszintén én Spencertől egyáltalán nem vagyok elájulva...nincs benne semmi plusz Garzához képest...
Örömtáncot jártak Seattleben, amikor elment, és volt is alapja...nem véletlenül draftoltak C-t oda....
Ráadásul kifejezetten idegesít, ahogy állandóan Cutlerra löki az emberét... 😊

GM-ek közül én a legnagyobb fantáziát Raye-ben látom....néhány gyengébb draft mellett általában 1-2 PB és uennyi szolid kezdőt húzott évente...érdemes végigböngészni a 2000-07-es SD draftokat....utána is benne volt a dologban, de az említett időszakban egyértelműen főszereplője a draftoknak...
Másik jelölt, akinek örülnék, az Ross....elég pofás draftjai voltak neki is...ő 2008-tól csinálja a Giantsnál...

Lichttől tartok, mert össze-vissza váltogatta a melóit, nekem vhogy kevésnek tűnik a draft-tapasztalata (NE fanok nyugodtan cáfoljanak rám, ha akkora ász)
Emery pedig...hát...én sem tudom, h mit csinál a listán... 😊
Ruskell: Angelo más néven...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
GM jelöltek:
Kansas City Chiefs college scouting director Phil Emery, New England Patriots director of pro personnel Jason Licht, San Diego Chargers director of player personnel Jimmy Raye and New York Giants director of college scouting Marc Ross have interviews set up.tüsi91
Érdekes nevek, határozottan érdekesek. Emery mondjuk nem tudom, mit keres ezen a listán, ő egy kissé "túl tapasztalt". Van egy olyan érzésem, hogy a vezetőség meg akarja nézni, "merre tart a liga". Ha az a taktika, amit a Ravens, Giants, Niners követ, nem vezet bajnoki címre, akkor jöhet a képbe Raye, vagy egy még ismeretlen jelölt, aki látott már magas oktánszámú támadójátékot, vagy Ross, és a Giants által képviselt vonal (ami a Bearshez jelenleg a legközelebb áll) aki valószínűleg a kemény pass rush, kiegyensúlyozott támadójáték híve. Lehet, hogy én képzelek túl sokat ebbe az egészbe.

Olson kicsit olyan eh, egye fene jelölt számomra, de ha belegondolok, azért elég szűkösek a lehetőségeink, nem akkora kitüntetés nálunk gyakorlatilag harmadrangú beosztottnak lenni.

Garza megbízható, jó NFL játékos, én már régen megmondtam. Az, hogy egy az egyben nem tart meg senkit.... ha Cutler képességeit nem tisztelnék, állandóan A-gap blitzekkel szopatnának minket. Nekem Spencer a favoritom, de sajna ebben a ligában (is) időnlént a jobb képességűt tartják kevesebbre. Remélem idén is rárepülnek egy veterán OT-re, tavaly nem jött össze, idén talán. Webbnek nincs jövője, szerintem egyszerűen nem is érdekli a foci.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
GM jelöltek:
Kansas City Chiefs college scouting director Phil Emery, New England Patriots director of pro personnel Jason Licht, San Diego Chargers director of player personnel Jimmy Raye and New York Giants director of college scouting Marc Ross have interviews set up.
It’s possible the search could extend beyond these four candidates, and the Bears could still consider their own director of player personnel Tim Ruskell for the job.

Greg Olson (Bucs passing game/Qb coach) jön hozzánk interjúra. Jauron éra alatt már volt Bear.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A drafton első körben meglepne: C/G, LB, S, RB, DT. Minden másra nyitott vagyok. füligjimmy
Hát én egy QB draftnál is kifeküdnék a vonat elé. 😀

Agresszív és legfőképpen eredményes manőverezésekkel FA piacon jelentősen leegyszerűsítené a draft történetet. Ha hinni lehet ugye a híreknek Jerry azért ment, mert ő az offense megerősítését látta fő prioritásnak, míg Lovie újraépítené a defenset. Ez alapján a draft erősen D orientáltnak tűnik, mert FA piacon inkább az offenseben érdekelt emberkék a húzónevek. Avril nem rossz, de a Lions kifogja fizetni, a másik oldalon KVB se lesz fiatalabb náluk. Mario Williams érdekes kérdés, prototípus 4-3as DE. De szerintem visszahozzák Izzyt és draftról valaki. S ha újra építés lesz, azt pass rusherrel kell kezdeni és az az első körben kezdődik. Egyébként mennyire számít, hogy vki pl világ életében RDE volt, majd egy másik csapatnál LDE-t kell játszania?
Ha FAről hoznak 1 kiemelkedő WRt, G/C-t. Már jó. Többi jöhet a draftról.

Andersonnak meg gratulálok. Volt egy jó éve szituációs rusherként 2006ban. Most van még egy 2011ben.... 😀