Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Jaja.....ilyen messze leginkább az számít hogy menő legyen a csapat, legyen körülötte felhajtás.
Remélem nem bántok ezzel senkit, az átlagos szurkolókra gondoltam.

Én a helyhez. városhoz kötődöm, ezért a Bears.
Van ismerősöm aki ugyanezen okok miatt a Miamit szereti, mert imádja a várost, ezért nekik szurkol.
Én forever Bears😊




Sziasztok!

Tudom, ez egy kicsit elméleti kérdés - meg különben is, honnan lehetne ezt tudni -, de azért mégiscsak furdalja az oldalam:
Vajon a Bears-nek miért van magyarországon ilyen (viszonylag) kicsi(?) szurkolótábora? (Bár lehet, hogy rosszul veszem észre és a fű alatt meglapulnak a Medve-szurkerek százezrei... 😀)
A Chicago az egyik "Ős" tag, az amerikai foci egyik alapembere, Papa Bear is magyar gyökerekkel bírt, szóval ez a szál is megvan, mégis nagyobb tábora van más csapatoknak.
Vagy rosszul látom?
Sztem azért, mert amikor hazánkban elkezdték az NFL-t közvetíteni, akkor nem volt a Bears a jók között... Ha jól emlékszem az első közvetített meccsre is vagy 2-3 évet kellett várni, egy Panthers elleni vesztes PO meccs volt.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ráadásul van nekik csaj szurkolójuk is, nem is akármilyen😊)))))



Sziasztok!

Tudom, ez egy kicsit elméleti kérdés - meg különben is, honnan lehetne ezt tudni -, de azért mégiscsak furdalja az oldalam:
Vajon a Bears-nek miért van magyarországon ilyen (viszonylag) kicsi(?) szurkolótábora? (Bár lehet, hogy rosszul veszem észre és a fű alatt meglapulnak a Medve-szurkerek százezrei... 😀)
A Chicago az egyik "Ős" tag, az amerikai foci egyik alapembere, Papa Bear is magyar gyökerekkel bírt, szóval ez a szál is megvan, mégis nagyobb tábora van más csapatoknak.
Vagy rosszul látom?frozee
Sztem azért, mert amikor hazánkban elkezdték az NFL-t közvetíteni, akkor nem volt a Bears a jók között... Ha jól emlékszem az első közvetített meccsre is vagy 2-3 évet kellett várni, egy Panthers elleni vesztes PO meccs volt.
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Ráadásul van nekik csaj szurkolójuk is, nem is akármilyen😊)))))



Sziasztok!

Tudom, ez egy kicsit elméleti kérdés - meg különben is, honnan lehetne ezt tudni -, de azért mégiscsak furdalja az oldalam:
Vajon a Bears-nek miért van magyarországon ilyen (viszonylag) kicsi(?) szurkolótábora? (Bár lehet, hogy rosszul veszem észre és a fű alatt meglapulnak a Medve-szurkerek százezrei... 😀)
A Chicago az egyik "Ős" tag, az amerikai foci egyik alapembere, Papa Bear is magyar gyökerekkel bírt, szóval ez a szál is megvan, mégis nagyobb tábora van más csapatoknak.
Vagy rosszul látom?
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem biztos, hogy nem fog koppanni Avril egy nagyot, ha ténylegesen FA lesz....könnyen elképzelhető, h akkora buznyát senki nem fog neki adni, mint amekkorát ő szeretne....
Előfordulhat, h DE-re költünk szerintem, mégpedig akkor, ha lecsúszunk minden épkézláb WR-ről...O-lineba meglepődnék, ha hoznának vmi komoly embert, CB-re nem költünk ennyit, TE nem igazán lesz a piacon (hacsak Finley és Davis közül vki mégis FA lesz)...max. még LB maradt, de ha Briggs-Lach kettős marad, akkor nagy lóvé ide sem megy....gyak. nem marad más, mint a DE-poszt... 😊
Mondjuk én is valószínűbbnek tartom vmelyik FA WR érkezését, és egy DE draftolását...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Avril szerintem tökéletes upgrade Izzyhez képest, legalábbis passrushban, amire igazán szükségünk lenne....minden tiszteletem Bazzáé, kíváncsi is vagyok, h mit mond, mindemellett egyedül is el tudom dönteni, h mit gondolok Avrilről...szerintem nagyot dobna a passrushon...főleg Peppers-szel a túloldalon, és azt se felejtsük, h szereti fumbliztatni az ellent...
A 2. körös Te-picktől kiráz a hideg....ez a class irtó gyenge, kizárt, h olyan barmok legyünk, h rádobjunk vmelyik fakezűre egy 2. kört...(legalábbis remélem...)
Mercilust én kb. 260-ra tippelem, de ezen egy offseason alatt könnyen lehet pofozni felfelé...várok tőle egy 4.65 körüli 40-et...Bear
Pénz/teljesítmény arányában nem biztos.
Tudásban valószinűleg az.
Bár nem hinném,hogy a nagy lóvét DEre kellene költenetek.Bazzani
Annyi pénzt biztos nem adnánk Avrilnek, mint amennyit ő akar. Ezzel pedig vége is a dalnak, szerintem hozzánk biztosan nem fog jönni. Amennyire draftolgattak eddig a DL-be most is arra gondolok, hogy ha lesz rendes elérhető DE amikor sorra kerülünk, nem fognak bírni magukkal és behúzzák.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril szerintem tökéletes upgrade Izzyhez képest, legalábbis passrushban, amire igazán szükségünk lenne....minden tiszteletem Bazzáé, kíváncsi is vagyok, h mit mond, mindemellett egyedül is el tudom dönteni, h mit gondolok Avrilről...szerintem nagyot dobna a passrushon...főleg Peppers-szel a túloldalon, és azt se felejtsük, h szereti fumbliztatni az ellent...
A 2. körös Te-picktől kiráz a hideg....ez a class irtó gyenge, kizárt, h olyan barmok legyünk, h rádobjunk vmelyik fakezűre egy 2. kört...(legalábbis remélem...)
Mercilust én kb. 260-ra tippelem, de ezen egy offseason alatt könnyen lehet pofozni felfelé...várok tőle egy 4.65 körüli 40-et...Bear
Pénz/teljesítmény arányában nem biztos.
Tudásban valószinűleg az.
Bár nem hinném,hogy a nagy lóvét DEre kellene költenetek.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Avril szerintem tökéletes upgrade Izzyhez képest, legalábbis passrushban, amire igazán szükségünk lenne....minden tiszteletem Bazzáé, kíváncsi is vagyok, h mit mond, mindemellett egyedül is el tudom dönteni, h mit gondolok Avrilről...szerintem nagyot dobna a passrushon...főleg Peppers-szel a túloldalon, és azt se felejtsük, h szereti fumbliztatni az ellent...
A 2. körös Te-picktől kiráz a hideg....ez a class irtó gyenge, kizárt, h olyan barmok legyünk, h rádobjunk vmelyik fakezűre egy 2. kört...(legalábbis remélem...)
Mercilust én kb. 260-ra tippelem, de ezen egy offseason alatt könnyen lehet pofozni felfelé...várok tőle egy 4.65 körüli 40-et...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Komoly DE-re kire gondolsz a piacról? Mert sztem Mario Williams, aztán ennyi.proki
Nagyjából, plusz Avril....bár nem hinném, h Avril sima FA lesz....Bear
Én Avrilt nem tartom a top DE-ek között számon. Bazzanit kéne kérdezni erről. Meg arról is, hogy mi most Avril-al a helyzet.
Mit szólnátok amúgy egy második körös TE választáshoz?proki
Avril nagyon jó volt idén,mégsem sírnék ha elmenne. Főleg,hogy nagyon nagy pénzt akar idénre. Remek passrusher, futás ellen szar.

Lions | Cliff Avril could hold out

Tue, 21 Feb 2012 11:00:03 -0800

Detroit Lions impending free-agent DL Cliff Avril said he will think about holding out of the offseason workout program if the team puts the franchise tag on him. "I don't want to be franchised," Avril said. "That's basically what I got last year. The (restricted free-agent) tender was basically the same thing. I just want security and longevity."

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Igazság szerint - ha nem hozunk komoly De-t FA-ról - én az End-pick mellett vagyok...
Mint már említettem: Mercilus-fanként nem tudok tárgyilagos maradni...így nem meglepő a véleményem: szerintem megéri az 1/19-et....ő az idei draft Pierre-Paulja...Bear
Kíváncsi leszek, mit mutat a mázsáló, szerintem közelebb lesz Maybinhez, mint Zsepepéhez.

Mit szólnátok amúgy egy második körös TE választáshoz?proki
Semmi jót nem tudnék róla mondani

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Komoly DE-re kire gondolsz a piacról? Mert sztem Mario Williams, aztán ennyi.proki
Nagyjából, plusz Avril....bár nem hinném, h Avril sima FA lesz....Bear
Én Avrilt nem tartom a top DE-ek között számon. Bazzanit kéne kérdezni erről. Meg arról is, hogy mi most Avril-al a helyzet.

Mit szólnátok amúgy egy második körös TE választáshoz?
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Komoly DE-re kire gondolsz a piacról? Mert sztem Mario Williams, aztán ennyi.proki
Nagyjából, plusz Avril....bár nem hinném, h Avril sima FA lesz....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Azt sajnos nem hinném, h egy méregdrága CB jönne hozzánk...
Abban sem vagyok biztos, h ez a Floyd-pick, vagy egyáltalán Wr-pick kőbe lenne vésve az első körban....én Mercilus-t és fajtársait is komoly jelöltnek tartom....Bear
Pedig jó lenne ha WR lenne az első körös választás. FA-ek közül sztem V-Jax lenne jó nekünk, de ő meg nem ide fog jönni. Bowe meg marad. Floyd a mi emberünk sztem is.proki
Igazság szerint - ha nem hozunk komoly De-t FA-ról - én az End-pick mellett vagyok...
Mint már említettem: Mercilus-fanként nem tudok tárgyilagos maradni...így nem meglepő a véleményem: szerintem megéri az 1/19-et....ő az idei draft Pierre-Paulja...Bear
Komoly DE-re kire gondolsz a piacról? Mert sztem Mario Williams, aztán ennyi.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt sajnos nem hinném, h egy méregdrága CB jönne hozzánk...
Abban sem vagyok biztos, h ez a Floyd-pick, vagy egyáltalán Wr-pick kőbe lenne vésve az első körban....én Mercilus-t és fajtársait is komoly jelöltnek tartom....Bear
Pedig jó lenne ha WR lenne az első körös választás. FA-ek közül sztem V-Jax lenne jó nekünk, de ő meg nem ide fog jönni. Bowe meg marad. Floyd a mi emberünk sztem is.proki
Igazság szerint - ha nem hozunk komoly De-t FA-ról - én az End-pick mellett vagyok...
Mint már említettem: Mercilus-fanként nem tudok tárgyilagos maradni...így nem meglepő a véleményem: szerintem megéri az 1/19-et....ő az idei draft Pierre-Paulja...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt sajnos nem hinném, h egy méregdrága CB jönne hozzánk...
Abban sem vagyok biztos, h ez a Floyd-pick, vagy egyáltalán Wr-pick kőbe lenne vésve az első körban....én Mercilus-t és fajtársait is komoly jelöltnek tartom....Bear
Szerintem sem jön Carr, pedig akkora upgrade lenne, mint innen Chicago. Én akkor se rohanok mondjuk röhögve a láncfűrésznek, ha maradna a Tillman-Jennings duó, de... van pénzünk, van 4 pickünk első 3 körben. Valakinek jönnie kell oda is. (az nálam nem is kérdés, hogy Jenningset vissza hozzák).

Nagy DL fetisizmus van Chicagoban, de ennek ellenére teljesen biztosnak tartom, ha olyas valaki WR bennmarad 1/19re, aki radaron van akkor behúzzák. Blackmon kimegy, Wright nem az a játékos, aki nekünk kell, Floyd ellenben az, Jeffrey-vel kapcsolatban nagyon sok a kétely, a többi meg nem éri meg azt a picket.

S persze ott van az a lehetőség, ha vki nagyágyú jönne FA piacról. (Kétlem).

DE-k közül: Coples nem lesz benn, nekem se Ingram, se Mercilus, se Upshaw nem tűnik annak a kimondott 4-3as pass rushernek, aki futás ellen is jó, s szintén megéri az első kört.

Nem könnyű a helyzet. Ugye ha kikaptunk volna Minnyben mennyivel jobb lenne 😀.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Azt sajnos nem hinném, h egy méregdrága CB jönne hozzánk...
Abban sem vagyok biztos, h ez a Floyd-pick, vagy egyáltalán Wr-pick kőbe lenne vésve az első körban....én Mercilus-t és fajtársait is komoly jelöltnek tartom....Bear
Pedig jó lenne ha WR lenne az első körös választás. FA-ek közül sztem V-Jax lenne jó nekünk, de ő meg nem ide fog jönni. Bowe meg marad. Floyd a mi emberünk sztem is.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem ezt mások is látják/olvassák:

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/2011-pass-blocking-efficiency-offensive-tackles/

https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/21/2011-pass-blocking-efficiency-guards-and-centers/

Bár valószínűleg akkor sem tesznek semmit ez ügyben. Na mindegy...proki
Idegesítenek engem ezekkel a listákkal. Az, hogy Garza a legszarabbak között van, nem meglepő, a 18 pressuret kevésnek érzem, bár ő egy az egyben nem tart senkit, szinte soha. Naviszont a T-k. Hát nem tudom. Louist nem szólnám meg, szezon közben posztot váltani, ráadásul egy botrányszar meccse volt, ez van. A másik a nagy kedvencem, Big Sexy. Ő is ügyes volt a Vikings ellen. Viszont azt nézzük meg, hogy biza elég veretes társaságban vannak. Vannak bőven körülöttük magas pickek. Ez a két szerencsétlen legalább nem került semmibe. Ha szar, legalább legyen olcsó, ez egy ősi kínai bölcsesség.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt sajnos nem hinném, h egy méregdrága CB jönne hozzánk...
Abban sem vagyok biztos, h ez a Floyd-pick, vagy egyáltalán Wr-pick kőbe lenne vésve az első körban....én Mercilus-t és fajtársait is komoly jelöltnek tartom....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha az OL 5 tagjából alsó hangon 4 nem üti meg a kezdő szintet, akkor nem egyszerű lépni. Jó offense falat nem lehet építeni egy offseason alatt. Egy G azért mindenképp jön sztem a 2-3. körből. Carimi reméljük teljesen egészséges lesz 16+ meccsig.
Nem lesz fáklyás menet, de Cutler nagyon sok mindent eltud maszkírozni az OL hiányosságaiból. Főleg ha kap célpontot, aki meg is tudja verni a védőjét --> nem kell sokáig a zsebben nézelődni. Olyan dolgokat fogunk csinálni, amit a fal üzem biztosan tud. Nem mondom, Webb helyére én is keresnék valakit, de nem vagyok telhetetlen.
Elkapó kell, rögtön 2. Floyd sláger pick a mockokban hozzánk, s igazából piszkálná is a csőrömet, ha kimenne előttünk.

A KC leigazolta Routtot. Carrért azért így felemelnék egy telefont, egy könnyed érdeklődés gyanánt.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Remélem ezt mások is látják/olvassák:

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/2011-pass-blocking-efficiency-offensive-tackles/

https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/21/2011-pass-blocking-efficiency-guards-and-centers/

Bár valószínűleg akkor sem tesznek semmit ez ügyben. Na mindegy...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Van valakinek pontos infója arról, hogy mennyi helyünk van a cap alatt? Olvastam olyat, hogy 7 millió, meg olyat is hogy 30.proki
Én is többfélét olvastam, de minimum 20 millát láttam....szal pénz lesz bőven elvileg.....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Van valakinek pontos infója arról, hogy mennyi helyünk van a cap alatt? Olvastam olyat, hogy 7 millió, meg olyat is hogy 30.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Marinéni hatalmas nagy motivátor valóban. 😀
Azért semmi okotok a panaszra. WR a hiányposztotok,erre tele a piac fiatal motivált elkapókkal.
TO,Moss,Williams. mi kell még?Bazzani
Én olyat akarok, aki fiatalabb, volt már egy jó szezonja, és legalább három helyről kirúgták.füligjimmy
T.J. Houshmandzadeh, WR, Raiders. Age: 34.
Donte' Stallworth, WR, Redskins. Age: 31
Jerricho Cotchery, WR, Steelers. Age: 30.Bazzani
Braylon Edwards, akár Ted Ginn, vagy újra Brandon Lloyd, de látom vágod, miről beszélek. Championship.

Kíváncsi vagyok Matty taget kap, vagy ötödikéig aláírnak vele. Ahhoz képest, hogy ez a srác mennyit rinyál, Ray Rice és Foster eléggé csendben van. Csak le kéne tenni a lőlapot a futott yardok, elkapott yardok, és főleg a TD-k számáról a mi fiúnk elé, hogy kicsit vegyen azért vissza a pofából.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Marinéni hatalmas nagy motivátor valóban. 😀
Azért semmi okotok a panaszra. WR a hiányposztotok,erre tele a piac fiatal motivált elkapókkal.
TO,Moss,Williams. mi kell még?Bazzani
Én olyat akarok, aki fiatalabb, volt már egy jó szezonja, és legalább három helyről kirúgták.füligjimmy
T.J. Houshmandzadeh, WR, Raiders. Age: 34.
Donte' Stallworth, WR, Redskins. Age: 31
Jerricho Cotchery, WR, Steelers. Age: 30.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Marinéni hatalmas nagy motivátor valóban. 😀
Azért semmi okotok a panaszra. WR a hiányposztotok,erre tele a piac fiatal motivált elkapókkal.
TO,Moss,Williams. mi kell még?Bazzani
Én olyat akarok, aki fiatalabb, volt már egy jó szezonja, és legalább három helyről kirúgták.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
George McCaskey szerint a spórolás nem játszik szerepet, ha okosan el lehet költeni a lóvét, akkor el lesz költve. Nem rossz hír, de a jelenlegi heyzetben nem várok túl sokatfüligjimmy
Haynesworth és Owens
😀Bazzani
Hülyeségeket beszélsz. Akinek esze van az tuggya, hogy Roy Williams elég kell tenni egy három éves szerződést, ismeri a rendszert, megvan cutlerrel a kemisztri, és igazi vezér a pályán kívűl. Dagi albertből meg Marinelli kihozná az állatot újra, ő tud motiválni, más edző meg nem tud motiválni.

füligjimmy
Marinéni hatalmas nagy motivátor valóban. 😀
Azért semmi okotok a panaszra. WR a hiányposztotok,erre tele a piac fiatal motivált elkapókkal.
TO,Moss,Williams. mi kell még?