NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem nagyon tetszik a draftod....
Coples nem hinném, h 3-4....ő fizikálisan a tökéletes 4-3 DE prototípusa....
Irvinnel nem tudok mit kezdeni, de tény, h Smith is körbepisilte....én szitus rushernek tudnám max elképzelni, vagy SLBnek...sztem az utóbbiban több a fantázia....
Összességében nagyon rendben van, az első két pick, és az 5/6. kör különösen tetszett...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na ma megvolt a mock draft cucc itt a fórumon. Az alábbit sikerült összehoznom, amit lehet esetleg véleményezni 😛

1/19: Quinton Coples, DL
Igen, idióta vagyok, nem illik ide, 3-4-es meg minden (ezért van minden mockban 43ashoz írva). Hozzánk is láttam már pickelve, szvsz nagyon jó választás lenne. WR, CB és DL volt a fő irányvonalam, de Coplest nem tudtam bent hagyni. Tud DT-t is játszani, de persze DE-ként "tervezik", de igazából akármelyiket nézve is igen komoly erőt tudna hozni a védelembe, mivel Peppersen kívül én nem látok kiemelkedő tehetséget a DL-ben.

2/18: Kevin Zeitler, G
Nem tudom most pontosan mit tervezünk Chris Williams-el, de nem volt bent jobb OT szvsz, Zeitler pedig eleinte G-ként, majd előbb-utóbb Garza utódjaként Centerben lehetne alkalmazni, szóval jobban megérné sztem így, és Will-t kiküldeni OT-ba akár, mint azt draftolni.

3/16: Bruce Irvin, DE
Szintén hülye vagyok, mert egyáltalán nem illik a defünkbe, de azért csak megnéztük a pro dayén és volt workouton is... DE-nek kicsit alulméretezett (kb. ugyanaz mint Briggs), lehet, hogy jobban illene is 34-be OLB-nek, viszont nekünk meg nem lenne rossz, akár úgy is, hogy főként csak passrushra alkalmaznánk. Ideális esetben pedig Briggs után nyomulhatna. Nem ő volt a no1 célpont, de pont kihúzták vagy 3 kiszemeltemet is előttem.

4/16: Jeff Allen, OT
Tud mindkét T-t és akár G-t is játszani. Vannak hiányosságai, de mivel több helyen alkalmazható (nekünk főleg az OT számít), itt bőven jó pick, főleg, hogy több helyen láttam 2-3. körökre írva, nem egyszer épp hozzánk.

5/15: Marvin McNutt, WR
Itt már mindenképpen kellett WR. McNutt magas, és nem is rossz, nem mondanám egy extra picknek, hát ő maradt már.

6/14: Donnie Fletcher, CB
Tavaly jóval korábbra várták, csak aztán lesérült, ami miatt hátracsúszott szépen. Cover2-ba elég jól belepasszol a srác, és a pro dayen is remekelt (4.38-as dash pl.). Nyilván nem kell arra számítani, hogy sztár corner lesz, de 6. körhöz képest van benne szép lehetőség.

7/13: Carmen Messina, ILB
Itt akartam Urli mögé valami játékost, aztán végülis őt találtam. Nem egy nagy prospect, valószínű draftolva sem lesz, de őszintén szólva megtetszett a meglehetősen nagy tackle száma 😊 2005 óta 6. legtöbb NCAA career tackle az övé, 2009-ben 162-vel pl. első lett az NCAA-ben. Idén csak 142 lett, de lényeg, hogy nagyon szép számai vannak, és hát 7. körre nagyon úgysem lehet megváltóként tekinteni 😊


Én összességében elégedett vagyok. Volt 2-3 elcsórt ember, de helyettük is találtam olyat, aki célpont volt, úgyhogy nem rázott meg az sem. 😊
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
vmi durciság ment a függöny mögött....)Bear

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Okoye 1 év 2 misiért ment a Bucshoz...ez nem vmi sok, ennyit megért volna itt is....(nem tom, h mi volt a gond, de biztos vmi durciság ment a függöny mögött....)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
The Bears have agreed to terms on a one-year contract with CB Kelvin Hayden.
The Bears agree to terms on a one-year contract with veteran CB Jonathan Wilhite.

Hayden veterán minimumért jött.tüsi91
szóval CB draft is kizárva.

Eddig az új GM tevékenykedése simán A.... bravósoma80
Inkább csak a korai CB draft esélye csökkent sztem. Tillman alap, Jennings meg Hayden megharcol a másik kezdő posztért. DJ nickel, Wilhite backup + ST, ha megéri a végleges rostert.tüsi91
Egyetértek Tüsivel, 3-4. körtől hátrafelé várható CB, ha egyáltalán húzunk...mondjuk gyanítom, h egy későit rádobunk vkire, kelleni fog jövőre is a CB-depth....
Mellesleg érdekes felvetés, h Izzy menjen vissza DT-be...szerintem simán benne van a pakliban, attól függően, h a többi DL-ember hogyan teljesít az offseasonben....

Ott voltunk az Abilene Chr. pro dayén, de nincs komoly végzős prospect most a sulijukban...
Konz (valamint Zeitler és Oglesby) workoutján valamelyik coachunk is megjelent (nem tom pontosan, h ki, nyilván Tice, vagy OL-coach....mivel nincs külön kiemelve, nagy valószínűséggel Holt lehetett)...eléggé érdeklődünk a srácok iránt....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
The Bears have agreed to terms on a one-year contract with CB Kelvin Hayden.
The Bears agree to terms on a one-year contract with veteran CB Jonathan Wilhite.

Hayden veterán minimumért jött.tüsi91
szóval CB draft is kizárva.

Eddig az új GM tevékenykedése simán A.... bravósoma80
Inkább csak a korai CB draft esélye csökkent sztem. Tillman alap, Jennings meg Hayden megharcol a másik kezdő posztért. DJ nickel, Wilhite backup + ST, ha megéri a végleges rostert.
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
The Bears have agreed to terms on a one-year contract with CB Kelvin Hayden.
The Bears agree to terms on a one-year contract with veteran CB Jonathan Wilhite.

Hayden veterán minimumért jött.tüsi91
szóval CB draft is kizárva.

Eddig az új GM tevékenykedése simán A.... bravó
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
The Bears have agreed to terms on a one-year contract with CB Kelvin Hayden.
The Bears agree to terms on a one-year contract with veteran CB Jonathan Wilhite.

Hayden veterán minimumért jött.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Okoye-t én is sajnálom, de egy nickel rushert sok helyről lehet akasztani. Én még azt se tartanám elvetélt ötletnek, hogy egyértelmű passz szituációknál Izzy behúzódna középre és a leendő új fiú indulna az edge-ről.
Egnew-al (Mizzou) csináltatott DeBord különböző drilleket a Pro Dayen. Ő 4-5. körre van saccolva. Előbb ne is húzzunk TE-t.tüsi91
Tice pedig Hannával (reméljük, nem lány... 😊 ) lötyögött a Oklahoma pro day-én, ha jól emlékszem....majd jön Barbera is, és összehoznak egy új Tom és Jerry részt.... 😊
Ez a Fugger-srác pedig elég csóró lehet, ha csak a családra gondolok.... 😊
Asszem aludnom kéne egyet....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Okoye-t én is sajnálom, de egy nickel rushert sok helyről lehet akasztani. Én még azt se tartanám elvetélt ötletnek, hogy egyértelmű passz szituációknál Izzy behúzódna középre és a leendő új fiú indulna az edge-ről.
Egnew-al (Mizzou) csináltatott DeBord különböző drilleket a Pro Dayen. Ő 4-5. körre van saccolva. Előbb ne is húzzunk TE-t.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Darius Fleming, LB, N. Dame
Tim Fugger, DE/OLB, Vandy
Bruce Irvin, DE/OLB, WVU
Trumaine Johnson, CB/FS, Montana
Ronald Leary, G, Memphis
Adrien Robinson, TE, Cincy
Keith Tandy, CB, WVU
Kendall Wright, WR, Baylor

Ők azok, akik priv. workoutra, vagy visitre hivatalosak (vagy mindkettőre) (voltak)...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem Okoye visszahozása esetén is DE-pick lenne nagy valószínűséggel....hacsak nem esik vki olyan az ölünkbe, aki kihagyhatatlan....
Okoye távozását sajnálom, attól tartok, h a buznya diktált....nem is csodálkozom rajta...gondolom annyit kért, h ő marad hoppon a tömegből....simán elképzelhetőnek tartom, h a 4. DT-posztot a fiatal Miller és egy leendő veteránminimumos úriember között fogják leboltolni....azért meglepne, ha magas picket áldoznánk DT-re....
A korai TE-picket sem tartom túl valószínűnek....ha egyáltalán húzunk a posztra, sztem max 4-től hátrafelé....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
From Phil Emery conference call w/ season tix holders last night. He called #Bears CB Tim Jennings "a dynamic, sudden playmaking player."

That gives you an idea of how #Bears feel about their CB's heading into draft. Unless there isn't one they like avail, looks like DL in Rd 1

Úgy néz ki, h Okoye sikertelen visszacsábításával eléggé megnőtt az esélye egy 1.körös DL picknek.

1. kör DL (OT; WR)
2. kör S (esetleg a fenti háromból vmelyik vagy CB)
3. kör TE esetleg....

Tudjuk, h Lovie milyen DL buzi volt mindig is, szóval ha vmelyik nagyarc leesne a helyünkig szó nélkül beválasztjuk...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675667/sources-steinbach-on-bears-radar

Bears and Seahawks among teams to express interest in veteran free agent guard Eric Steinbach.

ahogy nézem, talán kicsit drága lenne nekünk...soma80
Ha egészséges, akkor ő kiváló fickó, minden poszton elrotyog, normál árért várjuk szeretettel.... 😊
Ráadásul ha jól tom, Illinois szülötte...Bear
Hm, 5 évvel ezelőtt nagyon vártuk.

Okoye valszeg távozik, remélem ez nem azt jelenti, hogy 2. kör újabb DT, aki gyepet nem lát egy évig. Inkább ide várnék egy veteránt. Azért sztem az nem akkora tragédia, hogy kell egy csere LB, egy csere CB, csere kell mindenkinek mindenhova. Pótolhatatlan Peppers, pótolhatatlannak hisszük Urlachert, és ennyi.

Hoop, arról el is felejtkeztem(tünk), hogy Meltonnak a szezon végén lejár a szerződése, ő se kerül majd kevésbe.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
PreSeason menetrend:
Game 1 @ Soldier Field vs. Denver
Game 2 @ Soldier Field vs. Washington
Game 3 at New York Giants
Game 4 at Cleveland
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675667/sources-steinbach-on-bears-radar

Bears and Seahawks among teams to express interest in veteran free agent guard Eric Steinbach.

ahogy nézem, talán kicsit drága lenne nekünk...soma80
Ha egészséges, akkor ő kiváló fickó, minden poszton elrotyog, normál árért várjuk szeretettel.... 😊
Ráadásul ha jól tom, Illinois szülötte...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675667/sources-steinbach-on-bears-radar

Bears and Seahawks among teams to express interest in veteran free agent guard Eric Steinbach.

ahogy nézem, talán kicsit drága lenne nekünk...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Aszittem a pick helyével van a gond, nem a poszttal. 😛szaba
Dehogy...örülnék is neki, csak ezt nem igazán engedhetjük meg magunknak...na mondjuk ettől függetlenül még behúzhatjuk...egyáltalán nem véletlen, h mindenki ott pöffeszkedett a pro dayen...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aszittem a pick helyével van a gond, nem a poszttal. 😛
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Drake Floyddal, Byrd pedig H. Smith-el kajált a ND Pro day előtti este....Floyd nem fog lecsúszni, Smith pedig luxus lenne 2. körben, de úgy vagyok vele, ha Wright helyére azonnal bekerülne...akkor csináljuk... 😀Bear
Miért lenne luxus? Ilyen gyenge S classban ő stabil kezdő potenciállal sztem 2. kör közepén helyén van.szaba
Pusztán azért, mert nincs Peppers mellett egy épkézláb DE, nincs normál csere LB, 3 CB van a rosteren, két OT-nk van összesen, WR-kérdés még mindig napirenden....
S-ben pedig 3 potenciális kezdőnk van...azért luxus...én csak örülnék, ha Wrightot kiszednénk a kezdőből...Steltz miatt nem fogják, hátha a róka miatt igen (mert ahogy nézem Conte be van betonozva a másik poszton)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Drake Floyddal, Byrd pedig H. Smith-el kajált a ND Pro day előtti este....Floyd nem fog lecsúszni, Smith pedig luxus lenne 2. körben, de úgy vagyok vele, ha Wright helyére azonnal bekerülne...akkor csináljuk... 😀Bear
Miért lenne luxus? Ilyen gyenge S classban ő stabil kezdő potenciállal sztem 2. kör közepén helyén van.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Drake Floyddal, Byrd pedig H. Smith-el kajált a ND Pro day előtti este....Floyd nem fog lecsúszni, Smith pedig luxus lenne 2. körben, de úgy vagyok vele, ha Wright helyére azonnal bekerülne...akkor csináljuk... 😀Bear
Lehet feltrédelünk, bázze. Vagy le. Vagy nem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Drake Floyddal, Byrd pedig H. Smith-el kajált a ND Pro day előtti este....Floyd nem fog lecsúszni, Smith pedig luxus lenne 2. körben, de úgy vagyok vele, ha Wright helyére azonnal bekerülne...akkor csináljuk... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Nincs többé narancssárga mez. Remélem visszahozzák a 40-es évekbelit ami 2010-ben volt.


több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
nem tudom ki csinálja, de ha jól látom, itt még nem volt reklámozva:
http://magyarmedve.blogspot.com/
http://www.facebook.com/pages/Magyarmedve/147199945382813
https://twitter.com/#!/magyar_medve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal