Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Places in Time: Chicago
http://vimeo.com/40000696jjncaa
Kva jó a videjó! Kösz, h bepakoltad....Bear
a város miatt drukkolok részben a Bears-nek, úgyhogy evidens volt, mikor megnéztem... mindenki tegyen így
there's just one place like Chicago 😊jjncaa
Tényleg lenyűgöző a város. A Soldier pedig konkrétan az ékköve. Egyszer sikerült bejutnom, igaz nem volt meccs, de 3 jóbarátomon és az 5-10 biztonságin kívül senki sem volt ott, így olyan képek is születtek,hogy az első sorban ülünk négyen... a teljesen üres stadionban 😊
A Bulls és a Blackhawks otthona a United center konkrétan elbújhat a Soldier mellet, lévén esztétikailag sem nyújt olyan pompás látványt,plusz downtownon kívül van.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Places in Time: Chicago
http://vimeo.com/40000696jjncaa
Kva jó a videjó! Kösz, h bepakoltad....Bear
a város miatt drukkolok részben a Bears-nek, úgyhogy evidens volt, mikor megnéztem... mindenki tegyen így
there's just one place like Chicago 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Rachal azt hittem többre lesz érdemes. kár érte, ő volt a gyenge láncszem az OL-ben. sok sikert neki nálatokpetey
Kösz....mi is bízunk benne, h Tice kezd vele valamit....igazság szerint nincs nagy tálentum-dömping előtte.... 😀Bear
Én annak örülök, hogy a srác legalább egy viszonyítási alap. Nem hiszem, hogy olyan fasza OL képzés lenne nálunk, akkor nem itt tartanánk. Ha Louis simán előzi a depth charton, akkor kicsit be tudjuk lőni. Persze ha megszorítja, akkor is.füligjimmy
Ezektől a kölyköktől mit várunk? Ennyire szegényes tehetség-felhozatal az O-falban nagyon kevés helyen van....én annak is örülök, h a srácokból kb. ki tudtak hozni valamit....(normál runblocking....)
Kétségtelen, h áldozni kéne a falra, de nem fog megtörténni...akkor már jöjjön egy nagydarab gyerek (lásd Rachal), egy rakás meccsel a háta mögött, aki talán hozzá tud tenni a dologhoz...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rachal azt hittem többre lesz érdemes. kár érte, ő volt a gyenge láncszem az OL-ben. sok sikert neki nálatokpetey
Kösz....mi is bízunk benne, h Tice kezd vele valamit....igazság szerint nincs nagy tálentum-dömping előtte.... 😀Bear
Én annak örülök, hogy a srác legalább egy viszonyítási alap. Nem hiszem, hogy olyan fasza OL képzés lenne nálunk, akkor nem itt tartanánk. Ha Louis simán előzi a depth charton, akkor kicsit be tudjuk lőni. Persze ha megszorítja, akkor is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Rachal azt hittem többre lesz érdemes. kár érte, ő volt a gyenge láncszem az OL-ben. sok sikert neki nálatokpetey
Kösz....mi is bízunk benne, h Tice kezd vele valamit....igazság szerint nincs nagy tálentum-dömping előtte.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Rachal azt hittem többre lesz érdemes. kár érte, ő volt a gyenge láncszem az OL-ben. sok sikert neki nálatok

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Places in Time: Chicago
http://vimeo.com/40000696jjncaa
Kva jó a videjó! Kösz, h bepakoltad....

Egyébként Hayes (és McIntosh) mellett Kehl, G. Wilkinson és Diles is nálunk járt...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Places in Time: Chicago
http://vimeo.com/40000696


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Another free agent LB that could be on the Bears' radar is Geno Hayes, formerly of the Tampa Bay Bucs.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Magastoronnyal együtt Ingram(!) is eljött nézelődni....szinte tuti, h már nem lesz benn, mire húzunk....

Matt Johnson, Eastern Wash. SS is látogatóban....(na őróla nem tudok semmit)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt nem lehet elmondani, hogy nem próbálkoznak, sőőőt.

Érkezők: Marshall, Bush, Campbell, Weems, Thomas, Wilwhite, Hayden, Costanzo, Rachal
Megtartottak: Izzy, Bell, Davis, Jennings, Steltz
Távozott: Okoye, Adams, Hanie, Vödör, Barber (bár ő visszavonult), Graham, Bowman

Igazából DT poszton lettünk picit karcsúak, a többi poszton egál vagy erősödtünk. + még a draft. Well done!tüsi91
Rachalnak örülök, egyértelműen több fantázia van benne, mint Herreraban, vagy Goldbergben....mondjuk G-ből kezd annyi lenni, mint a nyű, T-nk pedig van kettő....ugye nem baj, ha Hornt nem számítom...(nem a Gyulát... :cool: )
McIntosh pedig Roach helyét nyugodtan átvehetné, de ha nem, sima 1. számú backup bármely LB poszton....tapasztalat is van bőven: évekig kezdett a Skinsben....gondolom megvárjuk a draftot, és ha úgy alakul, már hívjuk is.....

DT pedig mindenképpen fog még kelleni, bár nem tudjuk, mit gondolnak a Miller-gyerekről...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt nem lehet elmondani, hogy nem próbálkoznak, sőőőt.

Érkezők: Marshall, Bush, Campbell, Weems, Thomas, Wilwhite, Hayden, Costanzo, Rachal
Megtartottak: Izzy, Bell, Davis, Jennings, Steltz
Távozott: Okoye, Adams, Hanie, Vödör, Barber (bár ő visszavonult), Graham, Bowman

Igazából DT poszton lettünk picit karcsúak, a többi poszton egál vagy erősödtünk. + még a draft. Well done!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/7827400/rocky-mcintosh-visit-chicago-bears-sources-say

McIntosh to visit Bearssoma80
Hööööjj, de nagy kedvencem, már az überfasza neve miatt is. Roachot simán kiszoríthatja + ST ász lehet. Nem is tudtam, hogy a piacon van.

Rachal is nagyon jó igazolás, ha Louis ki tudja szorítani, kicsit megnyugodhatunk, én nem vagyok meggyőzve az eddigi 5-6 meccsétől.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Chilo Rachal - G - Bears

Bears agreed to terms with OG Chilo Rachal, formerly of the 49ers, on a one-year contract.
The 2008 second-rounder is a worthwhile reclamation project. Rachal lost his starting job early last season after emerging as a quality run blocker in 2010. He should give veteran RG Chris Spencer a run for the starting job in Chicago

Biztos.....
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4675823/bears-experts-make-their-picks

11-5-öt több helyen is olvastam, szerintem 12-4 meglehet, de a 10 győzelemben szinte biztos vagyok. Aztán majd decemberben elővesszük ezeket a tippeket 😊
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
http://espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/7827400/rocky-mcintosh-visit-chicago-bears-sources-say

McIntosh to visit Bears
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Fos ez a sorsolás. Jó lenne egyzser nem csoportderbit vívni idegenben az utolsó körben....tüsi91
Főleg, hogy alighanem életre-halálra megy majd.Bazzani
Leginkább az első Lions meccstől a 49ers-ig tűnik elég vaddisznónak....

Más: A.J. Jenkins jelezte, h semmit sem hallott a Bears-ről....vagyis úgy tűnik, h vele nem igazán kell számolnunk a draftnál...

Walterfocis interjúban Coples-zal:

He has generated a lot of interest from a number of other teams (azokon kívül, akiknél volt viziten) including Chicago


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fos ez a sorsolás. Jó lenne egyzser nem csoportderbit vívni idegenben az utolsó körben....tüsi91
Főleg, hogy alighanem életre-halálra megy majd.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fos ez a sorsolás. Jó lenne egyzser nem csoportderbit vívni idegenben az utolsó körben....
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Legyen így....csak ezeknek az infoknak min. a fele igaz szok lenni....azért a Brockers-es remélhetőleg nem az....
Nekem inkább a Magastorony-ügy tűnik parasztvakításnak....vagy amolyan vészmegoldás lehetne a draftolása....ettől függetlenül én is bírnám.... 😛

A schedule:

Sun. 9 COLTS 12:00 PM WBBM CBS
Thu. 13 @ Packers 7:20 PM WBBM NFL Network
Sun. 23 RAMS 12:00 PM WBBM FOX
October
DAY DATE OPPONENT TIME (CT) RADIO TV/RECAP Tickets/Travel Facebook
Mon. 1 @ Cowboys 7:30 PM WBBM ESPN
Sun. 7 @ Jaguars 3:05 PM WBBM FOX
Mon. 22 LIONS 7:30 PM WBBM ESPN
Sun. 28 PANTHERS 12:00 PM WBBM FOX
November
DAY DATE OPPONENT TIME (CT) RADIO TV/RECAP Tickets/Travel Facebook
Sun. 4 @ Titans 12:00 PM WBBM FOX
Sun. 11 TEXANS 7:20 PM WBBM NBC
Mon. 19 @ 49ers 7:30 PM WBBM ESPN
Sun. 25 VIKINGS 12:00 PM WBBM FOX
December
DAY DATE OPPONENT TIME (CT) RADIO TV/RECAP Tickets/Travel Facebook
Sun. 2 SEAHAWKS 12:00 PM WBBM FOX
Sun. 9 @ Vikings 12:00 PM WBBM FOX
Sun. 16 PACKERS 12:00 PM WBBM FOX
Sun. 23 @ Cardinals 3:15 PM WBBM FOX
Sun. 30 @ Lions 12:00 PM WBBM FOX


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Sport TV-s idősávban (22:15) egyszer játszunk csak... 3 MNF az oké, 2. fordulóban a GB ellen meg csütörtökön.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
SI.com draft analyst Tony Pauline "hears" that the Bears will select LSU DT Michael Brockers if he's available with the No. 19 pick.

Érdekes felvetés, de nagyon remélem, h semmi alapja...kevés akkora lutri-pick lesz a drafton, mint Brockers...

Jeffery is jön vizitre a héten....lassan az összes 2. körös WR-t megnézzük...Bear
Jön vizitre Hightower. Ő egy meglepő választás lenne, de karmolnám. Pauline felvetésének az az alapja, hogy nehogy valaki felcseréljen elénk, és elvigye azt, akit akarunk. A draft előtt két héttel téveszd meg ellenségeid - Sun Tsu, kínai szakács, fantasy football játékos

Kijött a schedule, vagy 6 főműsoridős meccs. 😕 Átok reád, Goodell, átok reád!!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
SI.com draft analyst Tony Pauline "hears" that the Bears will select LSU DT Michael Brockers if he's available with the No. 19 pick.

Érdekes felvetés, de nagyon remélem, h semmi alapja...kevés akkora lutri-pick lesz a drafton, mint Brockers...

Jeffery is jön vizitre a héten....lassan az összes 2. körös WR-t megnézzük...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Browns, Bucs, Bengals trió kivételével sztem nincs olyan csapat, ahol igény ÉS lóvé is lenne rá. Namost ezekből a csapatokból kisajtolni valamit..... sok sikert hozzá.

Big Love a szuperkupáról csacsogott az "évnyitó értekezleten". Az állását a rájátszás elérése szerintem még nem fogja megmenteni, ott is villantani kell valamit. Pláne ha a Tice vezette O fogja vinni a csapatot, és a D haloványabb lesz az elvártnál (feltételezve, hogy inkább oda öntik a pickeket), akkor könnyedén meg lehet indokolni, hogy miért a Sörhas Hős legyen a vezetőedző. Kicsit előttem az utódom érzésem van a kinevezés pillanatától.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez tulképpen természetes, mármint, h kihagyja az önkéntest ebben a helyzetben....viszont olyan szerződést nem fog kapni, mint Johnson, vagy Peterson.....nem tartom elképzelhetetlennek, h elpasszoljuk, de csak akkor, ha vhogy nagyon eldurvul a helyzet....(viszont a draftig ezt jó lenne kitalálni, hiszen akkor egy cseppet borul terv...)

Ma jön ki a schedule....Bear
Minden tagelt játékos eljátssza ugyanezt (lásd: Briggs, Lance), ami egy vicc. Az új CBA nem gondoskodott erről, nyilván lényegtelen pont volt :/ A cseréhez annyi kéne, hogy valaki adjon neki 40 millió dollár garantáltat. Ez majd jól meg is történik.füligjimmy
A franc tudja, van néhány elvetemült társulat, még az is lehet, h vki rámozdul....
Persze sokkal valószínűbb, h majd szépen elcsendesedik....csak ne legyen belőle parádé, mint anno Briggsnél...az nem használna senkinek...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)