Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Most megmondom hogy nem fogunk O-lineba draftolni egyáltalán. Majd mi megmutatjuk a világnak hogy kell 7. körös játékosokból elit falat összehozni. :rolleyes:

Így nézve Mekkelek mondjuk elmegy, Jeffreynek nagyon örülök, ez a Hardin viszont érthetetlen, nem hiszem el hogy 4. körben nem maradt volna még bent... Jön most egy DT, aztán CB, LB oszt megvagyunk.


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát azért 1/1-re sem húzunk biztos prospectet, főleg nem 3. körben 😊 De értem mit mondasz, csak senki nem biztos prospect.

Viszont Hardin annyira nem mozgat, mivel lefoglal, hogy Jeffery kurvanagy pick... Igazából ha úgy vesszük, hogy ő az első körünk, mekkelek a második, már nem is annyira rossz az a mekkelek pick 😀 1. körből le kellett volna tradelni, egy 2+3-ból még kaphattunk is volna talán 1-1 picket, de sebaj, ha mekkelek jó lesz, nem lesz gond. Azért tetszik Jeffery miatt a draft nagyon, csak kicsit az OL....fetomy
Az igaz, h nincs biztos prospect, de azért a kizárólagos kérdőjelhez képest vannak kevésbé lutri pickek....itt 3-ban pedig nem egy totál projekt, halomszor összetört játékost kellene húzni....főleg úgy, h nagyon sok komolyabb prospect benn van....erre céloztam, de sztem tudod is, h mit akartam ezzel...
Nagyon jó lenne 4-ben hozni egy OT-t....Sandersen és Massien kívül nagyjából már csak a legvégén vannak olyan jellegű emberek, akiket Tice kedvel T-ben....hatalmas, 6-6, 320 feletti féldisznózabálókra gondolok....(Adcock, Kelly, Oglesby, Carmon, Jones) No ebből a csoportból Oglesby pro dayén volt ott Tice tutira...(no nem miatta...a többi Wisconsin-falembert nézte szerintem.... 😊 )


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
húzunk majd, nyugi 😊

meg Carimi is jó lesz
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Az OL-t elfeledve papíron pöpec kis csapat alakul Chicagoban, mióta a csapatnak drukkolok nem volt ilyen jól sikerült offseason az tuti. De ugye az gáz ha nagyon idegesít még így is hogy nem húzunk OT-?! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát azért 1/1-re sem húzunk biztos prospectet, főleg nem 3. körben 😊 De értem mit mondasz, csak senki nem biztos prospect.

Viszont Hardin annyira nem mozgat, mivel lefoglal, hogy Jeffery kurvanagy pick... Igazából ha úgy vesszük, hogy ő az első körünk, mekkelek a második, már nem is annyira rossz az a mekkelek pick 😀 1. körből le kellett volna tradelni, egy 2+3-ból még kaphattunk is volna talán 1-1 picket, de sebaj, ha mekkelek jó lesz, nem lesz gond. Azért tetszik Jeffery miatt a draft nagyon, csak kicsit az OL....
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hardin végig sérült volt tavaly(válla volt tönkre), de előtte is állandóan küzdött vmi nyavalyával....
Ha véletlenül akkora mákunk van, h elkerülik a sérülések, akkor nagyon durván jól járhatunk....viszont erre kicsi az esély...
Eszméletlen fizikai adottságok...6'3, 220, hozzá 4.44 40-yard, 25-ös bench press.....CB-t is játszott az Oregon St-en....
Mindezektől függetlenül nem húztam volna ennyire rizikós embert 3-ra....miközben egy rakás biztos prospect benn tanyázott....
Remélem, ma kihúzunk egy OT-t....továbbra is csak kettő van a csapatban....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Brandon Hardin, safety, Oregon State

Hard hitter, SS, fizikai paraméterei odavágnak. 6'3 magas. Hátha még TE-t is tudna fogni... Ezen kívül semmit nem tudok róla. Lehet benn lett volna később is.

Később számítottam safetyre, Megvoltam győződve egy OL/DL pickről ebben a körben.
Elmúlt 3 évben a harmadik körben mindig jött safety.tüsi91
Én is abszolút falembert vártam, persze inkább a támadóba, nem is értem. Lehet, hogy felváltva húz MRI és Lovie? 😊

mondjuk Sanders még bent van pl, de kérdés, hogy 4/16-ig bent marad-e
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ez a Marshall-Jeffery páros ütni fog... este... nőket...
(nagyon bízhatnak a WR edző+O kordban, ezekkel a high risk receiverekkel)sapka
Meg is érdemlik a ribancok.

Jeffery első évében 5 TD-t elkap, és csak azért ennyit, mert ott van a csapatban BM. Hatalmas pirítás lesz idén. Csak meccelent tudnám feledni........

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
ez a Marshall-Jeffery páros ütni fog... este... nőket...
(nagyon bízhatnak a WR edző+O kordban, ezekkel a high risk receiverekkel)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Brandon Hardin, safety, Oregon State

Hard hitter, SS, fizikai paraméterei odavágnak. 6'3 magas. Hátha még TE-t is tudna fogni... Ezen kívül semmit nem tudok róla. Lehet benn lett volna később is.

Később számítottam safetyre, Megvoltam győződve egy OL/DL pickről ebben a körben.
Elmúlt 3 évben a harmadik körben mindig jött safety.
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Konz kiment
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jefferynek nagyon örülök, úgy látszik, a DT nem annyira fontos....jól is tettük, h behúztuk a legjobb benn lévő WR-t....pöpec... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Norris!

Nem kell minden gondolatod külön hszben leírni. Használd a szerkesztés opciót! 😀

Konz nem fog bennmaradni 3. kör közepéig. Nekem gyanús egy OL ember, ettől függetlenül. Pl. Sanderstüsi91
oké-oké, csak azt hittem, hogy még nem küldte be, nálam még homokórázott 😊 Sanders, hm...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Norris!

Nem kell minden gondolatod külön hszben leírni. Használd a szerkesztés opciót! 😀

Konz nem fog bennmaradni 3. kör közepéig. Nekem gyanús egy OL ember, ettől függetlenül. Pl. Sanders

Off: valaki nem tud egy külön chatet nyitni Bears fanok közül? 😀
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Mit szólnátok Peter Konzhoz?
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Mit szólnátok Peter Konzhoz
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Kapjátok be. 😉Bazzani
jóóó lesz ez a csoport 😉 (bár ezt eddig is tudtuk)davemayer
Imádom az NFC North-ot! 😊
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Don Banks supersportsillustrated mock 2. kör Jeff Allen Illinois😀anfernee
Előttünk kihúzta a KC... 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Kapjátok be. 😉Bazzani
jóóó lesz ez a csoport 😉 (bár ezt eddig is tudtuk)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5. körös picket adtunk a Ramsnek. Tavaly pár helyért a 2. körben egy 4. köröst.

No a kiválasztott: Alshon Jeffrey

Karmolom ezt a választást. Hála Istennek nem Hesterben látnak megoldást Marshall másik felére. Nice.tüsi91
mondjuk Randle még bent van, de igazából úgyis kitudja előre... Szerintem is okés pick.norris21
Teljesen rendben van. Magas, fizikális, jó WR, sok szarral megillették, de nagyon megérte. Marshall, Jeffery, Bennett, Hester, (Knox), Weems. Ez már korrekt WR corp.
3. körbe OG/DT párosból várok így valakit.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kapjátok be. 😉

több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
5. körös picket adtunk a Ramsnek. Tavaly pár helyért a 2. körben egy 4. köröst.

No a kiválasztott: Alshon Jeffrey

Karmolom ezt a választást. Hála Istennek nem Hesterben látnak megoldást Marshall másik felére. Nice.tüsi91
mondjuk Randle még bent van, de igazából úgyis kitudja előre... Szerintem is okés pick.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Ez big pick, hiányolom az OL-t de ez így is nagyon megérte!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Alshon Jeffery! wr
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5. körös picket adtunk a Ramsnek. Tavaly pár helyért a 2. körben egy 4. köröst.

No a kiválasztott: Alshon Jeffrey

Karmolom ezt a választást. Hála Istennek nem Hesterben látnak megoldást Marshall másik felére. Nice.