Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Úgy tűnik a QB2 kérdés eldőlt. Az nfl.com-on arról írnak, hogy Driskelt WR poszton akarják bevetni. Ha esetleg rosterre kerül, akkor feltételezem valami olyan szerepet szánhatnak neki, amilyen a Saintsnél Hillnek van.
munoz
Azért még nem dőlt el, lehet Finley QB1, és akkor Dalton a QB2.
Kár lenne, ha csak a szezon felénél vagy 2-6-nál jutna szerephez.
Jobb azonnal a mélyvíz.

több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Úgy tűnik a QB2 kérdés eldőlt. Az nfl.com-on arról írnak, hogy Driskelt WR poszton akarják bevetni. Ha esetleg rosterre kerül, akkor feltételezem valami olyan szerepet szánhatnak neki, amilyen a Saintsnél Hillnek van.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Finley jól mozog a zsebben és van önbizalma. ennyi elég volt az ezredik D sorok ellen. De igazán szűk ablakba talán ha kétszer dobott. Mert most nem kellett, de egy csak kicsivel jobb D ellen szinte csak azt kell. Majd ha láttuk ilyen szituációban, akkor reménykedjünk. Az mondjuk már ennyi alapján nem kérdés, hogy Driskelnél jobb. Ő QB matéria, Driskel pedig nem az. Mókás volt mikor a félidő záró Marit sikerült 15-20 yarddal az elkapók mögé dobnia 😊

Egyébként egyetértek Szipeter. Sok biztató nem volt a meccsen. Malone egyáltalán nem tűnik megoldásnak, Tate nem tud elszakadni, Sample nem elkapó TE és én a blokkjait sem látom olyan hűdejónak, a teljes ST katasztrófa Fejedelem nélkül, Jerryt még a sokadik falemberek is félrerakták, Pricet is többször megkerülték, egyetlen DEnk sem tudott konzisztens nyomást produkálni, stb, stb. De ez csak az első Pre meccs volt. Korai még temetni a csapatot.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Van aki talált valami biztatót a tegnapi meccsben?
...
Finley simán feljött QB2-be, 11/11 indítani első nfl meccsén még ha az pre is egyértelműen biztató.

Szipeter
Lesz egy Brady 2.0 a következő 15 évre.
Ez nem bíztató?

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
nekem megvan az első drive, asszem a diósd playbookjából, a neveket kicseréltem

1.eriggy Trent
2.keresd meg Boydot
3.pöccincs fő a csávonak a nyócadik spoton
mindezt hatszó

tádámm, TD


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Van aki talált valami biztatót a tegnapi meccsben? Az első drive hiába tűnt szépnek, volt benne egy visszafújt fumble, egy holding, egy sima td, amit Dalton nem tudott megdobni, és a hőn áhított futó játék zéró. Driskel katasztrófa, Sample pedig egyszerűen értékelhetetlen. A védelem simán hozni fogja idén is az előkelő 32. helyet a teljesítmény alapján. Az ST gyakorlatilag minden puntot visszaadott, és láthatóan a PI visszanézéseknél is borítékolhatóan az egész szezonban a rossz végèn leszünk a dolognak. 11 bünti 115 yardért aggasztó. A LB sorban nincs egy épkézláb emberünk, nem hogy mélység és rotáció. TE ek ellen nincs megoldásunk.
Finley simán feljött QB2-be, 11/11 indítani első nfl meccsén még ha az pre is egyértelműen biztató.
Remélem Fejedelemnek nem kell sokat kihagyni.
Hosszú gyötrelmes szezon elé nézünk😩
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Hát senki se veszi komolyan a csapatot?
Sobri Jóska
Nem. Mindenki leszarja. 🙄
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na de Finleyvel mi a helyzet!?
Itt miért nincs olyan átfogó és tartalmas tájékoztatás, mint amit iktriad csinál a Jax topicban?
Hát senki se veszi komolyan a csapatot?
Sobri Jóska
[/b]Ezt még kb 28 csapat topickjába beírhatod,😛 😉 s ahol próbàloznak ott se nagyon van foganatja.. 😊
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Finley küzd a backup pozícióért. Tavaly 2 QB maradt rosteren, de idén sanszos a 3. Driskel normális pótlék volt tavaly, de ő ugye Lewisék találmánya. A fene tudja, hogy Taylor mit gondol róla. A pontatlanul dobó, de mozgékony QB nem feltétlenül illik a rendszerébe. Bár igazából még a rendszeréről sem tudunk semmi konkrétat. Finley egyelőre nem mutatott semmi extrát, bár pont a napokban olvastam valahol, hogy végre volt pár szép dobása edzésen. Az első pre meccsekig úgyis csak találgatás lenne minden vele kapcsolatban. egyelőre csak az a biztos, hogy a depthen előzi Driskel, bár a meglepő az lett volna, ha nem így jön ki az első DC.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Na de Finleyvel mi a helyzet!?
Itt miért nincs olyan átfogó és tartalmas tájékoztatás, mint amit iktriad csinál a Jax topicban?
Hát senki se veszi komolyan a csapatot?

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Magazint kizárólag printben vagyok hajlandó fogyasztani. Szakmai ártalom 😊
nasheem
Kétségtelen, nyomtatott formában könnyebb megenni. Magazinkóstoló vagy?
Mikey
Nem egészen. Csupán ha lehet megújuló és e-trash között választani, akkor inkább az előbbire szavazok. Nem feltétlenül az íze miatt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Boyd TD elkapása tegnapról
 twitter.com/EvilAndyDalton/status/1157740162769719296?s=20
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Magazint kizárólag printben vagyok hajlandó fogyasztani. Szakmai ártalom 😊
nasheem
Kétségtelen, nyomtatott formában könnyebb megenni. Magazinkóstoló vagy?
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Magazint kizárólag printben vagyok hajlandó fogyasztani. Szakmai ártalom 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Sosem gondoltam volna, hogy ilyenre előfizetek, de a próbahét leteltével előfizetek a The Athleticre. Nagyon jó írásaik vannak a csapatról, remélem tartják a színvonalat. A jövő úgyis az ilyen tartalomé.
Mikey
Én előfizettem egy évre, tudom ajánlani, de ha heti egy-két cikk kell, akkor amúgy kereshetsz miatta pm-ben is, szívesen átküldöm
r.baggio
Igazából jó írásaik vannak pl. baseballról, NASCAR-ról is - egyelőre azokba olvastam még bele - szóval szerintem nem csak heti egy-két cikk lesz az, amit olvasni fogok. 😀 De köszi. 😉
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Sosem gondoltam volna, hogy ilyenre előfizetek, de a próbahét leteltével előfizetek a The Athleticre. Nagyon jó írásaik vannak a csapatról, remélem tartják a színvonalat. A jövő úgyis az ilyen tartalomé.
Mikey
Én előfizettem egy évre, tudom ajánlani, de ha heti egy-két cikk kell, akkor amúgy kereshetsz miatta pm-ben is, szívesen átküldöm
r.baggio
szójjatok maj ha van valami hozzáférés az Evan Silva féle EstalishTheRun-hoz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Sosem gondoltam volna, hogy ilyenre előfizetek, de a próbahét leteltével előfizetek a The Athleticre. Nagyon jó írásaik vannak a csapatról, remélem tartják a színvonalat. A jövő úgyis az ilyen tartalomé.
Mikey
Én előfizettem egy évre, tudom ajánlani, de ha heti egy-két cikk kell, akkor amúgy kereshetsz miatta pm-ben is, szívesen átküldöm


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Sosem gondoltam volna, hogy ilyenre előfizetek, de a próbahét leteltével előfizetek a The Athleticre. Nagyon jó írásaik vannak a csapatról, remélem tartják a színvonalat. A jövő úgyis az ilyen tartalomé.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Na most ezt minek, de tényleg.
The Bengals today signed free agent CB Tony Lippett and waived LB Chris Worley.

Lippett (6-3, 192), a fifth-year pro, was originally a fifth-round draft pick of the Miami Dolphins in 2015. He spent his first two seasons (2015-16) with Miami, and then played part of last season with the N.Y. Giants. He’s played in 28 career games (13 starts) and totaled 81 tackles, 12 passes defensed and four INTs.bengals.com
Mikey
Michigan State-n még elkapót játszott. Amilyen szarul itt a helyzet lehet ti is ki próbáljátok majd 😀
JustoVillar
Tolunk vele egy recipRosst?

| Reciprok Ross, értsétek!
|
több mint 4 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Na most ezt minek, de tényleg.
The Bengals today signed free agent CB Tony Lippett and waived LB Chris Worley.

Lippett (6-3, 192), a fifth-year pro, was originally a fifth-round draft pick of the Miami Dolphins in 2015. He spent his first two seasons (2015-16) with Miami, and then played part of last season with the N.Y. Giants. He’s played in 28 career games (13 starts) and totaled 81 tackles, 12 passes defensed and four INTs.bengals.com
Mikey
Michigan State-n még elkapót játszott. Amilyen szarul itt a helyzet lehet ti is ki próbáljátok majd 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Na most ezt minek, de tényleg.
The Bengals today signed free agent CB Tony Lippett and waived LB Chris Worley.

Lippett (6-3, 192), a fifth-year pro, was originally a fifth-round draft pick of the Miami Dolphins in 2015. He spent his first two seasons (2015-16) with Miami, and then played part of last season with the N.Y. Giants. He’s played in 28 career games (13 starts) and totaled 81 tackles, 12 passes defensed and four INTs.bengals.com
Mikey
valahogy mekkell menteni a kerekseggű giantsjátékosokat a roster végéről. Ez a hagyományos NFL kékosztrigaklub, minden edzőváltásnál így mozog a roster vége, spanok, kerekseggűek, felszopók - egykét hónap meg a biztosítás leesik.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Na most ezt minek, de tényleg.
The Bengals today signed free agent CB Tony Lippett and waived LB Chris Worley.

Lippett (6-3, 192), a fifth-year pro, was originally a fifth-round draft pick of the Miami Dolphins in 2015. He spent his first two seasons (2015-16) with Miami, and then played part of last season with the N.Y. Giants. He’s played in 28 career games (13 starts) and totaled 81 tackles, 12 passes defensed and four INTs.bengals.com
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Greent műtötték, több hete ki fog hagyni.
 twitter.com/RapSheet/status/1156306938935820288
Amilyen "mázlija" van, pont a 7. hét környékére épül fel, hogy találkozzon "legjobb barátjával", Jalen Ramseyvel...
iktriad
Nem szeretek az önismétlés mocsarába lépni, de muszáj.
Honnan tudhatod biztosan, hogy egy Bengals játékos sérülése nagyon komoly? Onnan, hogy először azt mondják rá "szerencsére nem komoly".Mikey
Olyan hónapja írtam. Milyen érdekes, hogy Greennél is így kezdték...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Greent műtötték, több hete ki fog hagyni.
 twitter.com/RapSheet/status/1156306938935820288
Amilyen "mázlija" van, pont a 7. hét környékére épül fel, hogy találkozzon "legjobb barátjával", Jalen Ramseyvel...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Ross is kihagy két hetet. Zstnbsszmg.