Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Pacman visszavonult.
dande
Ezt már nem bírja el a lelkem, először Burfict, most Pacman lép le innen... Komoly üresedés van az AFC North parasztja címért folyó versenyben...

Szerkesztette: cikesz
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pacman visszavonult.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Érdeklődünk McCoy iránt😂
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
Walk-year WR Tyler Boyd is looking for around $10 million per year on his next contract.



empty taxi
MENNYI?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Walk-year WR Tyler Boyd is looking for around $10 million per year on his next contract.


Despite missing two games, Boyd broke out with 76 catches for 1,028 yards, and seven touchdowns last season. Heading into the final year of his rookie deal, he hopes to parlay that production into a long-term extension in the same range as fellow 2016 second-rounder Sterling Shepard. "He got four for $40 million," Boyd said. "Hopefully, they come like that or a little bit more or around that way. I feel like my ability is worth that much." With A.J. Green also entering the final year of his deal, the future of the Bengals' receiver corps is in flux.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Glenn csak azért volt bent LG-ben, mert Boling valamilyen nyilvánosságra nem hozott okból nem edzett.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Taylor azt mondta, hogy minden lehetséges felállást kipróbál az OL-ban. Az első nap Glenn bement LG nek, de ettől még egyáltalán nem biztos, hogy így kezdünk. Szerintem pozitív, hogy próbálgatunk, és képesek vagyunk a korábbi rezsimnél elképzelhetetlennek tűnő lépéseket is megtenni.
Mindezek mellett, azért remélem a végén Hart kiesik a kezdőből.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bobby Hart kinek a kije?

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Ugyan draftoltunk egy zseniális TE-t, de azért nagyra értékelném, ha Zim a régi időre való tekintettel lepasszolná nekünk Rudolphot.
nasheem
Az nagyon baba lenne.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ugyan draftoltunk egy zseniális TE-t, de azért nagyra értékelném, ha Zim a régi időre való tekintettel lepasszolná nekünk Rudolphot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 862 — No es importante
 www.cornnation.com/2019/4/22/18507687/2019-nfl-draft-profile-wide-receiver-stanley-morgan-nebraska-cornhuskers-wideout-career-records


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Kis kavar után úgy nézem, végleges a CFA lista:

QB Jake Dolegala, Central Connecticut State
RB Jordan Ellis, Virginia
RB Darrin Hall, Pittsburgh
WR Stanley Morgan, Nebraska
WR Damion Willis, Troy
WR Ventell Bryant, Temple
OT O'Shea Dugas, Louisiana Tech
OT Keaton Sutherland, Texas A&M
LB Sterling Sheffield, Maine
LB Curtis Akins, Memphis
CB Antony Chesley, Coastal Carolina
S Tyree Kinnel, Michigan

Van, akire érdemes lehet odafigyelni?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress

több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nézegetem a draft utáni keretet és van néhány poszt, ami akkor is gyenge, ha minden jól alakul. A DLnek nem igazán van mélysége, a LB kezdő hármasunk (tegyük fel Vigil-Brown-Pratt) meg a liga talán leggyengébbje. A négy TEnk is csak akkor közepes, ha Eifert egészséges lesz 2 meccsnél tovább.

Az viszont kétségkívül örvendetes, hogy az OL már kinéz valahogy.

Ez a garnitúra nem PO kaliber, de az edzői stáb úgyis többet számít, mint a roster. Abban meg remélhetőleg előrelépünk az elmúlt évekhez képest. Ha ez így lesz, akkor különösebben nem érdekel, hogy decemberben már újra a prospekteket nézegetjük majd. A csodát nem 2019-re kell várnunk.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
2. Évről évre minden mutatóban fejlődött. Szerintem nem fostos típus, nem sacktől félő, begörnyedő, de nem is hősködő, “csakazértis hosszút dobok” karakterisztikával. Azért nem egy kiemelkedő csapattól jön, az ottani fal, elkapók, lehetőségek az ő tevékenységét is behatárolták.

Sobri Jóska
Itt azért vitáznék egy kicsit az utóbbi években olyan személyzet volt körülötte a Wolfpacknél mint Garrett Bradbury, Will Richardson, Kelvin Harmon, Jaylen Samuels, Nyheim Hines, Matthew Dayes.
Ezek a srácok egytől egyig NFL-játékosok lettek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Sobri, köszi az ismertetőt. Abból mi az igaz, hogy a nagy téttel bíró meccseken és helyzetekben megremeg? Baromira kellene egy igazi leader ebbe a csapatba, mert amióta nincs Peko és Whit, nincs vezér sem. Ha ebben jó Finley, akkor tényleg upgrade esély. Egy vezér viszont ne tojjon be, ha nagy a tét.
nasheem
1. Nem volt még nagy téttel bíró meccse. 😊
(Végzős bowlmeccsén az NC State 52-13-ra kikapott, nem rajta múlt az 52 kapott pont, bár dobott egy pick6-et. Megelőző évében meg 52-31-re nyertek, 6 futott TD-vel. Azelőtti bowlján 41-17-es győzelem, 4 TD passzával. De ezek irrelevánsak mind, szerintem.)
2. Évről évre minden mutatóban fejlődött. Szerintem nem fostos típus, nem sacktől félő, begörnyedő, de nem is hősködő, “csakazértis hosszút dobok” karakterisztikával. Azért nem egy kiemelkedő csapattól jön, az ottani fal, elkapók, lehetőségek az ő tevékenységét is behatárolták.
3. Volt egy sérülése a Boisen, utána transferelt az NCSU-ra, de ott nem hagyott ki meccset.
4. Az egyetemi videói alapján nekem a korai Brady. Ha egy szóval kéne jellemeznem, akkor azt mondanám stabil.
+1 Az NCSU-ról került az NFL-be Rivers, Russell Wilson, Brissett és Glennon is. Egyik se félős, beremegős, persze ettől még Finley lehetne az, de mivel én kedvelem, megosztottam ezt a névsort pozitív megerősítésként. 😊

több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Jaja, a feltréd ritka vendég felénk. Taylor nagy akarta a srácot. Innentől rajta múlik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Finley nem is azért jött, hogy elvegye Dalton helyét. Még nem az a dolga.
Mikey
Wilson se azért ment Seattlebe, hogy elvegye Flynn helyét, aztán mégis így alakult.
Meg aztán, ha el tudja venni Dalton helyét, akkor valószínűleg meg is érdemli.
Finley még bizonyára nem tökéletes, de én egyetlen konkrét hiányosságát se látom, nem is tudok róla.
Jó fejben, jó a keze, jól mozog, megfelelő a mérete, leader, az meg még nem tudható, hogy fel tudja e venni az NFL sebességét, de hát miért ne tudná, ha megfelelő támogatást kap a szakedzőktől.
Van Peltről én semmit se tudok, de olyan megnyerő arca van, Dan Pitcher is szimpatikus fiatalember benyomását kelti, úgyhogy minden adott egy új irányítógigász születéséhez.
Sobri Jóska
Taylor és Callahan is kijelentette hogy idén a tanulás lesz Finley dolga, ami nagyon helyes. Egy elsőkörös top QB picket sem szabadna siettetni, egy negyedik köröst pláne nem kellene. Nekem ez tipikusan Dalton-utódló picknek tűnik, Taylor nagyon akarta, hosszútávon biztos nem csak padmelegítőnek. Szezonkezdetig nyomja le Driskelt, legyen egyértelműen no.2 Dalton mögött, aztán majd meglátjuk mi lesz azután. Ami tuti, hogy a nyilatkozatok alapján meg fogja kapni a kellő időt arra hogy ready legyen. Egy stabil fal mögött Dalton is baromi jó tud lenni, az meg lassacskán talán összeáll újra Cincinnatiben, Williamsszel és Millerrel a jobb oldala is nagyon tetszetős a falnak. Bízom abban hogy tőle is látunk még egy-két szezont, amelyben a jobb formáját veszi elő.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Sobri, köszi az ismertetőt. Abból mi az igaz, hogy a nagy téttel bíró meccseken és helyzetekben megremeg? Baromira kellene egy igazi leader ebbe a csapatba, mert amióta nincs Peko és Whit, nincs vezér sem. Ha ebben jó Finley, akkor tényleg upgrade esély. Egy vezér viszont ne tojjon be, ha nagy a tét.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Finley nem is azért jött, hogy elvegye Dalton helyét. Még nem az a dolga.
Mikey
Wilson se azért ment Seattlebe, hogy elvegye Flynn helyét, aztán mégis így alakult.
Meg aztán, ha el tudja venni Dalton helyét, akkor valószínűleg meg is érdemli.
Finley még bizonyára nem tökéletes, de én egyetlen konkrét hiányosságát se látom, nem is tudok róla.
Jó fejben, jó a keze, jól mozog, megfelelő a mérete, leader, az meg még nem tudható, hogy fel tudja e venni az NFL sebességét, de hát miért ne tudná, ha megfelelő támogatást kap a szakedzőktől.
Van Peltről én semmit se tudok, de olyan megnyerő arca van, Dan Pitcher is szimpatikus fiatalember benyomását kelti, úgyhogy minden adott egy új irányítógigász születéséhez.

több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Nálam ez az eddigi legcéltudatossabb és legprofibb módon végigvitt draft volt. Úgy mentünk neki, hogy kell OL,LB,TE,QB (Taylor miatt), RB (Walton miatt) + DL (a rotáció miatt), és szinte mindenhol kihoztuk a maxot.
Az első kör tökéletesen alakult, és számomra az egész draft folyamatból egyértelmű, hogy nem akartuk Busht, viszont jól jött, hogy a Denver (akivel végig jól boltoltunk) nem húzott előttünk. Rengeteg opció lett az OL-ban, ahhoz képest miből indultunk.
2. kör első ránézésre WTF, de ha ezt pl BB lépi meg, akkor mindenki azon agyalna, hogy mit tudhat az öreg. Kiment a két "TE", amink van az harmat gyenge ahhoz, hogy a megcélzott play-action& run heavy O-t vigyük. Ha hozunk egy elkapó TE-t az beállt volna a sor végére, Sample viszont akár a legtöbb snapet is simán elhozhatja. Azt lehet fikázni, hogy miért a 2. körben, de szerintem Taylornak ez olyan kulcspozi a rendszerében, amit nem kockáztathatot. (az infóink alapján a Jets is kinézte)
Ezen kívül jól használta a letradet is érte. Persze én is rohantam volna LB ért, de végül a harmadikban az jött, akit kinéztünk.
3. nap pedig egyszerűen profi volt, jól tradeltünk, Taylor megkapta a QB-t, és mennyire jobb ez így, mint azok a mockok ahol az első körbe tettük ezt. DL húzás teljesen ok, MJ-ért már a neve miatt is jár a pacsi😊 de szintén növeli az opciók számát.
6 körben két tökéletes RB pick és egy korrekt LB méllyítés. Remélhetőleg ezzel Nicholson jrt elfelejthetjük végre.
A végére a jól megérdemelt Dre-t leépítő CB húzás tette fel az i re a pontot.
Ennyi nálam ez "A"
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Finley nem is azért jött, hogy elvegye Dalton helyét. Még nem az a dolga. Nekem nagyon tetszik a draftunk, meglepően érettnek tűnik ahhoz képest hogy egy új edzői stáb első draftja volt. Sample a kötelező WTF pick, ami nélkül nincs draft, én nem dőlök a kardomba miatta. | (Meg amúgyis kölcsönadtam a holtak elleni csata miatt.) |

Aztán meglátjuk mi lesz. Mindenesetre végre új edzői stáb van, új elképzelésekkel, új rendszerekkel, végre van újra miért várni a szeptembert. Bevallom sokkal lelkesebb vagyok a csapat kapcsán, mint az elmúlt 3-4 évben voltam. Nem biztos hogy jobb lesz, de legalább az esély megvan rá. Hogy érdekesebb lesz, az biztos.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nyilván látnak vmit Sample-ben, amit senki más nem. Még az is lehet, hogy igazuk van. De akkor is őrületes reach. És így hiba is. Ha a harmadik körben jön, akkor azt mondom, lelkük rajta. Így viszont idegesít.

Ettől eltekintve rendben volt a draft. Töltöttük a hiányposztokat, bár a két rb pont eggyel több a kelleténél. Az első körösünk low risk pick és ennek ellenére azonnali nagy segítség. Örültem, hogy nem akartuk túlokoskodni a dolgot.
A többiekből meg meglátjuk mi lesz. Williamsen kívül a két utolsó húzás tetszik a legjobban. Finley nem rossz, de ha McCarron nem tudta megingatni Dalton helyét, akkor szerintem ő sem fogja. De kétségkívül szexi pick.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Úgy tűnik, hogy az új edzői gárdának van egy elképzelése, amihez keresik az embereket. A Sample pick valószínűleg ebbe a sorba illik, annak ellenére, hogy mindenki másnak WTF érzése volt utána. Nekünk egyelőre marad a bizakodás és "we will see", hogy mennyire voltak megalapozottak, szerencsések ezek a húzások. A Bengalstől nem érdemes szexi, vagy bevállalós húzásokat várni, én most sem láttam ilyet. Elindult viszont Taylorék elképzelései szerint az építkezés, reméljük, ha nem is jövőre, de eredményes lesz.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wren is mocsok jó pick, Jordan meg Finley nyilván az