Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Londonra még nem kezdték árulni a jegyeket, de most hogy megvannak a dátumok is, gondolom napok kérdése.

A menetrendünk ennél nehezen lehetne jobb: nem játszunk csütörtökön, egy prime time meccs van, az legkeményebb idegenbeli semleges pályán lesz Londonban, bye pont középen van, 8-ból 5 otthon a végén + 2 nyerhető meccs idegenben. SF az elején, mikor még verhetőek lesznek.
Annyira underdogok vagyunk, hogy bármi kijöhet ebből.

Jöhet a draft. QB mockoktól engem is a hideg kiráz, főleg most, hogy rászántam magam egy Dalton mezre😊 A racionalitás LB, ha nem megy ki mindkét Devin. Ha kimennek akkor pedig lesz OT, akit nem passzolhatunk el.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menterend egy 4. heti Steelers-es MNF-el megspékelve.
több mint 5 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Megőrülök attól, hogy egyre több mock QBt ír hozzánk. Mi értelme lenne egy leszedált fal mögé, egy visszaeső csapathoz QB-t hozni? Ráadásul nem is top QB-t. Nyilván jobban értenek hozzá a szakírók, de azon kívül hogy az új főninek, új QB dukál, én nem láttam semmi erre utaló jelet.
nasheem
Nem húztok QB-t.
Vagy ha mégis, akkor megtöritek a sormintat miszerint a mi kiszemeltünket halasszátok el előlünk.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Nem az a lényeg, hogy legyen értelme. Na meg, ez a Bengals, itt értelmet keresni bármiben mi értelme?!
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Megőrülök attól, hogy egyre több mock QBt ír hozzánk. Mi értelme lenne egy leszedált fal mögé, egy visszaeső csapathoz QB-t hozni? Ráadásul nem is top QB-t. Nyilván jobban értenek hozzá a szakírók, de azon kívül hogy az új főninek, új QB dukál, én nem láttam semmi erre utaló jelet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Lecsúsztam már Londonról?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
1.05ös szorzó.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
A Patriots leigazolta már és nyert már velük Super Bowlt??
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Walton triplázása már el sem éri a fórum ingerküszöbét? Nehéz idők járnak ránk 😕
nasheem
ki is rakták

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Walton triplázása már el sem éri a fórum ingerküszöbét? Nehéz idők járnak ránk 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
És kivételesen igazunk is volt. Barom szabály ez így. Visszanézhető lesz és még több vita lesz belőle. A megítélése ugyanis ettől függetlenül szubjektív marad.

Évi 8-10 ciki hibát ki lehet szűrni vele, de k.rva sok lesz a videózás és még több a vita. Broáf.
nasheem
teljesen egyetértek, sokkal több gondot fog okozni mint amit megold
Cuchulain82
alapvetően nekem sincs ínyemre az új szabály....de egy év próba...ennyit talán megér
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
És kivételesen igazunk is volt. Barom szabály ez így. Visszanézhető lesz és még több vita lesz belőle. A megítélése ugyanis ettől függetlenül szubjektív marad.

Évi 8-10 ciki hibát ki lehet szűrni vele, de k.rva sok lesz a videózás és még több a vita. Broáf.
nasheem
teljesen egyetértek, sokkal több gondot fog okozni mint amit megold
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
És kivételesen igazunk is volt. Barom szabály ez így. Visszanézhető lesz és még több vita lesz belőle. A megítélése ugyanis ettől függetlenül szubjektív marad.

Évi 8-10 ciki hibát ki lehet szűrni vele, de k.rva sok lesz a videózás és még több a vita. Broáf.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1110693754350899205
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Bocsi hogy ide írom, de nem találtam az adok-veszek részt a fórumban.
Az alábbi nfleurope-ról rendelt original kapucnis pulóvert 15e-ért eladnám, mivel 2db-ot sikerült felhalmoznom belőle.
Méret: 2XL, érdekel valakit?

 europe.nflshop.com/stores/nfl/en/product/cincinnati-bengals-fz-travel-hoodie---mens/192976?categories=outlet
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cserébe jött Kerry Wynn a Giantstől.
 twitter.com/JordanRaanan/status/1109195157264650240
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jake Fisher elment a Billsbe halászni.
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Dennarddal megegyeztünk😊 végre egy jó hír, így legalább nem kell a drafton CB- ket is nézegetni.
Szipeter
Ma van 3/21, ma írt alá Dennard, és nagyon nem jönnek a részletek. Lehet ő is a jól bevállt 3/21-et kapja😊.
Egyébként kicsit aggódom, hogy túlfizetjük, jó lenne még Zach Brownra is tartalékolni.
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Dennarddal megegyeztünk😊 végre egy jó hír, így legalább nem kell a drafton CB- ket is nézegetni.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Burfict és AB egy csapatban :-o

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ambivalens. De legalább nem utálom nagyon hogy kiraktuk. Én is bírtam, de baromi sokat sérült és ez látszik rajta akkor is, amikor épp pályán van. Így viszont a kockázat vs teljesítmény ingája már erősen kilengett a rossz oldalra 😕

Sok sikert neki máshol. Kivéve ha a Steelersbe igazol 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Burfict Visz-lát!
szampi#33
Na végre.

Eifert pedig kapott egy egyéves szerződést, hááát...
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Nem érdemtelenül utálta a fél liga, meg a vetélytársak szurkolói, de én kedveltem Burfict megalkuvást nem tűrő mentalitását. Sajnos tavaly már látványosan lelassult, így inkább jelképe, mint vezére lett a széthullott védelemnek. Ha Marvin marad, lehet, hogy a "know the system" elv alapján kapott volna még egy esélyt. Nem meglepő, hogy miután ML ment, így Tez-nek is annyi.
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Burfict Visz-lát!

több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A HArt szerződésben az a gáz, hogy egy ilyen embernek vagyunk képesek 3 éves kontaktust adni. HA évi 10 dollárt kapna akkor is gáz lenne, hogy hosszú távon számolunk vele.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."