Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
3 éves tervet tett le az asztalra Taylor, ennyi ideig biztosan nem fognak hozzányúlni, gondolom ezért szerződtetünk mindenkit így.
Redmondnál biztosan jobb lesz Miller, nálam rendben van ez az igazolás.
Hart szerződése sem annyira gáz, mint amennyire elsőnek tűnt:

3 years. $3M signing bonus. $5.5M guaranteed
2019: $900,000 base salary, $3M roster bonus, $500,000 workout bonus.
2020: $1.85M base salary, $1M roster bonus, $500,000 workout bonus (None guaranteed)
2021: $3.9M base salary, $500,000 workout bonus. (None guaranteed)
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Érkezett G John Miller, a tökéletes Bengals játékos. A Louisville-re járt, majd Buffalóban játszott, tavaly 15 meccsen kezdett RG poszton. Hogy három évre írt alá, azt már mondani sem kell.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Boldog-boldogtalan három évet kap, ahogy látom. Írok Blackburnéknek én is, hátha.
Mikey
van egy diszkrét bája, ha nem jön be az új hc és megint váltani kell, akkor az utóda szépen kirugdoshat mindenkit majd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Boldog-boldogtalan három évet kap, ahogy látom. Írok Blackburnéknek én is, hátha.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A CB B.W. Webb a fedélzeten 3 évre
 twitter.com/RapSheet/status/1106354407015362560
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A következő évet nyugodtan elengedhetjük. Új, tapasztalatlan stábbal, több helyen hiányos rosterrel és a csoportriválisok erősödésével felesleges POban reménykedni. Remélem ezt felfogja a vezetés is és elkezdünk egy új projektet. Hagyjuk a nagy FA neveket, de még inkább az ilyen Hart-féle szerződéseket. Irány a draft és az építkezés.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Mennyire jó érzés lehet Bolingnak, hogy mellette a falban ilyen Hart félék többet keresnek mint ő.

Eddig ez az FA tipikus bengalsos, saját szarjainkat hosszabbítjuk irreális áron, hogy el lehessen mondani: nincs pénzünk kintről hozni normális embert.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Amúgy sincs jó napon, de ez a 21 milka a 'korona'. Elmegy mindenki a picsába. Az edzők, az FO, mindenki. Hart is. Bohóc banda...
Szerencsétlen AJ, Jackson, Mixon, Geno és még páran, akik liga szintén is kiemelkedő játékosok. Mekkora cumi már egy ilyen franchise-hoz kerülni. AB meg hisztizett Pittsburghben,hogy hűdeszar neki.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Teljesen érthetetlen számomra, mi a koncepció. 😃 Hart az új Roland.
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ez a Bobby Hart re-sign 21 millióért kicsit kiverte a biztosítékot. Nem lesz itt jövőre sem OL, ha ilyen játékosokkal és ennyi pénzért töltik fel a keretet.
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Bengals fanok kihaltak ettől a remek igazolástól. Turner mester látja benne a potenciált, és amúgy sem lesz benne neki garantált, csak negatív ösztönzők: minden egyes false start, és engedett sack után visszafizet 250k a kasszába.

Kinti fórumról loptam, találó:

Fans wanted a new Head Coach, and we got it.
Fans wanted a house cleaning of Marvin Lewis staff, and we got it.
Fans want the Bengals to spend big money in Free Agency, and we got it.

Mondjuk Uzsonna 6 misijét is soknak érzem. A végén még Ogbeuhi is kap egy zsíros szerződés, nehogy elvigye valaki tőlünk.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem tudom mi a most használatos divatos mozaikszó az 'aztakurvamocskosbüdöskurvaéletbe-re, de ez a liga egyik legrosszabb RT-jénék nagyon kemény! 😀
alatriste
Ahogy az öreg Meki mondaná a drog nem jó dolog értem? 😀

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Hart igazolás hááát nem olyan jó azért.
Bazzani
nagyon finoman fogalmaztál 😀
katonadani
Próbáltam szofisztikált lenni.
Hart nem olyan ügyes játékos.
Bazzani
Szerintem meg az NFL egyik legugyesebb jatekosa. Valami felelmetesen nagyot jatszott, amikor ugynokot kellett talalnia. Ez bizony MVP-teljesitmeny.
Stez
Az ügynöke az igazi MVP.
Kereshetne nekem melót.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Hart igazolás hááát nem olyan jó azért.
Bazzani
nagyon finoman fogalmaztál 😀
katonadani
Próbáltam szofisztikált lenni.
Hart nem olyan ügyes játékos.
Bazzani
Szerintem meg az NFL egyik legugyesebb jatekosa. Valami felelmetesen nagyot jatszott, amikor ugynokot kellett talalnia. Ez bizony MVP-teljesitmeny.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Hart igazolás hááát nem olyan jó azért.
Bazzani
nagyon finoman fogalmaztál 😀
katonadani
Próbáltam szofisztikált lenni.
Hart nem olyan ügyes játékos.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ez a Hart igazolás hááát nem olyan jó azért.
Bazzani
nagyon finoman fogalmaztál 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem tudom mi a most használatos divatos mozaikszó az 'aztakurvamocskosbüdöskurvaéletbe-re, de ez a liga egyik legrosszabb RT-jénék nagyon kemény! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Hart igazolás hááát nem olyan jó azért.

több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az LB jó pick lenne, de Devin White-tól én nagyon fázom. A leggyengébb pont az OL. Oda húznék. Egyszer csak nem b@sszuk el...
Jawaan Taylor ha bent lenne, akkor őt mindenképp. Mást viszont nem igazán.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Sziasztok! Eljött a mock draftok ideje 😉! Ki milyen posztra és kit draftona az első kőrben?
meme
Remélem LB lesz, valamelyik Devin. Szerintem itt vagyunk a leggyengébbek, halálra szívattak tavaly az 5-6 yardos futásokkal, és TE játékkal. Természetesen az OL-val is kellene valamit kezdeni, de WR- t, QB-t semmiképp se szeretnék látni.
Jó lenne addig is valami aktivitás az FA piacon, csak velünk megszokásból senki se tradel, mindha nem is léteznénk ebben az időszakban.

Szerkesztette: Szipeter
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Sziasztok! Eljött a mock draftok ideje 😉! Ki milyen posztra és kit draftona az első kőrben?
meme
Devin White, LB a sláger. Nem is alaptalanul.
braxa88
Igen, ez a konszenzus általában, de én pl abszolút nem lepődnék meg egy metcalf picken itt. Szvsz még ráció is simán van benne. Egyrészt a ross project bebukott, másrészt nagyon ráfér a csapatra egy prémium, agyon hypeolt rookie, az egész class egyik legizgalmasabb arca.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok! Eljött a mock draftok ideje 😉! Ki milyen posztra és kit draftona az első kőrben?
meme
Devin White, LB a sláger. Nem is alaptalanul.
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Sziasztok! Eljött a mock draftok ideje 😉! Ki milyen posztra és kit draftona az első kőrben?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mondjuk már jött is cáfolat:

Bengals say John Ross rumors are 'fake news'
Mondjuk a hír Rapoporté volt, nem lennék meglepve ha kacsa lenne...
Klaci79
Ja most neg már azt olvastam hogy a Bears érdeklődik iránta. Kelett itt falra festeni az ördögöt 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Mondjuk már jött is cáfolat:

Bengals say John Ross rumors are 'fake news'
Mondjuk a hír Rapoporté volt, nem lennék meglepve ha kacsa lenne...

Szerkesztette: Klaci79