Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Rodney Anderson bekerült az 53-ba?
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Malik Jefferson elment Barnának, a playbookon kívül mi terv lehet vele?
Jöhetne már OL erősítés, de ne úgy ahogy a BoB csinálta Tunsilért. Őrület mi megy Texasban, velük kellene valami tradet összehozni, amíg tart a “szer” hatása.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Vigil és Brown sok snapre számíthat. S gondolom Fejedelem is fog LB-t játszani.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
A jó hír, hogy Nickerson ment a levesbe😀. Érdekes lesz a védekezésünk, most hogy már csak 4 lb van a keretben.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
WR Pharoh Cooper és RB Samaje Perine érkeztek waiverről.

Előbbinek Taylor, utóbbinak Mixon örül.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Taylor kinyilatkoztatta, hogy az undrafted rookie WR Damion Willis kezdeni fog Seattle-ben.

Ezt a lewisi konzervativizmushoz szokott szurkolói énemnek még ízlelgetnie kell.
Mikey
Stanley Morganrol van valami hír?
somoskovig
Szerintem max a PS-be fog beférni, Malone, Tate, Core mind előtte vannak, és most már tudjuk Willis is.
Szipeter
Core repült, Morgan roster 😊
somoskovig
Sajnos nem. Green, Boyd, Ross, Willis, Malone, Tate a hat szerencsés.
Mikey
+ Erickson a hét szerencsés.
11 OL és a 3 QB soknak tűnik. Nem értem mi a francnak kell két rookie qbt 53-as keretbe tartani. TE ben Carter érthetetlen.
LB sorunk gyalázatos, ide valaki még nagyon kellene. OL pedig nehezen értékelhető, egy pozitívum, hogy a nyugdíjból visszahozott Jerryt kivágtuk.
Szipeter
Erickson bennem annyira returnerként él, hogy mindig elfelejtem, ha az elkapókról van szó.

OL-be kell a sok ember, mert lesz ott variálgatás a szezon előrehaladtával.

Meg aztán kitudja, hogy kit kukázunk, biztosan fog még változni a keret az első meccsig.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Taylor kinyilatkoztatta, hogy az undrafted rookie WR Damion Willis kezdeni fog Seattle-ben.

Ezt a lewisi konzervativizmushoz szokott szurkolói énemnek még ízlelgetnie kell.
Mikey
Stanley Morganrol van valami hír?
somoskovig
Szerintem max a PS-be fog beférni, Malone, Tate, Core mind előtte vannak, és most már tudjuk Willis is.
Szipeter
Core repült, Morgan roster 😊
somoskovig
Sajnos nem. Green, Boyd, Ross, Willis, Malone, Tate a hat szerencsés.
Mikey
A fene... 😕

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Taylor kinyilatkoztatta, hogy az undrafted rookie WR Damion Willis kezdeni fog Seattle-ben.

Ezt a lewisi konzervativizmushoz szokott szurkolói énemnek még ízlelgetnie kell.
Mikey
Stanley Morganrol van valami hír?
somoskovig
Szerintem max a PS-be fog beférni, Malone, Tate, Core mind előtte vannak, és most már tudjuk Willis is.
Szipeter
Core repült, Morgan roster 😊
somoskovig
Sajnos nem. Green, Boyd, Ross, Willis, Malone, Tate a hat szerencsés.
Mikey
+ Erickson a hét szerencsés.
11 OL és a 3 QB soknak tűnik. Nem értem mi a francnak kell két rookie qbt 53-as keretbe tartani. TE ben Carter érthetetlen.
LB sorunk gyalázatos, ide valaki még nagyon kellene. OL pedig nehezen értékelhető, egy pozitívum, hogy a nyugdíjból visszahozott Jerryt kivágtuk.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Taylor kinyilatkoztatta, hogy az undrafted rookie WR Damion Willis kezdeni fog Seattle-ben.

Ezt a lewisi konzervativizmushoz szokott szurkolói énemnek még ízlelgetnie kell.
Mikey
Stanley Morganrol van valami hír?
somoskovig
Szerintem max a PS-be fog beférni, Malone, Tate, Core mind előtte vannak, és most már tudjuk Willis is.
Szipeter
Core repült, Morgan roster 😊
somoskovig
Sajnos nem. Green, Boyd, Ross, Willis, Malone, Tate a hat szerencsés.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Taylor kinyilatkoztatta, hogy az undrafted rookie WR Damion Willis kezdeni fog Seattle-ben.

Ezt a lewisi konzervativizmushoz szokott szurkolói énemnek még ízlelgetnie kell.
Mikey
Stanley Morganrol van valami hír?
somoskovig
Szerintem max a PS-be fog beférni, Malone, Tate, Core mind előtte vannak, és most már tudjuk Willis is.
Szipeter
Core repült, Morgan roster 😊

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1167884233454448640


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Source: The #Bengals are waiving LB Malik Jefferson, a third-round draft pick last year. Big changes under new coach Zac Taylor and DC Lou Anarumo.
Klaci79
Sajnos azt kell mondjam, nem kár érte. Azért a harmadik körért sokkal inkább.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
John Jerry is kivágva...
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/08/31/bengals-release-john-jerry/

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Source: The #Bengals are waiving LB Malik Jefferson, a third-round draft pick last year. Big changes under new coach Zac Taylor and DC Lou Anarumo.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Russell Bodine is a Patriotsba került. Meg is van az újabb, nálunk rosszul teljesítő, de a Patriotsszal SB-t nyerő játékos...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Eddig semmi meglepő.
Mikey
Finley a QB1?
Sobri Jóska
A kivágásokhoz ennek mi köze?

Westermann kuka. Ez azért fáj. Annyira nem volt vak, hogy ebbe a szar OLbe ne férjen be.
nasheem
Otthagyta a csapatot, majd pár nap múlva visszajött, és ezek szerint nem győzte meg Taylort az elhivatottságáról.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Westermann kuka. Ez azért fáj. Annyira nem volt vak, hogy ebbe a szar OLbe ne férjen be. A kicker csávót meg remélem látjuk még egy év gyakorlás után.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Eddig semmi meglepő.
Mikey
Finley a QB1?

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Eddig semmi meglepő.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1167493173842776064


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Hivatalos oldal cikkei. Előbb Taylor interjú, melyben elhangzik hogy nem példastatuálás az, hogy pl. Willis és Hopkins kezdő lesz. A következő cikk címe: Taylor példát statuál a nyitónapi kezdővel.

😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Willis és Phillips a két pozitív meglepi eddig (Finley mellett). MJ nekem nem tűnik akkora előrelépésnek, ahogy Hopkins sem. Egyszerűen szar a teljes OL, így senki nem tűnik ki.

De a legnagyobb gond ismét az LB sor lesz. Az is aggaszt, hogy Geno belassult. Nincs benne olyan dinamika, mint bármikor korábban. Az első lépése is csak átlagos. Lesz így bőven gondunk labdával és labda nélkül is.

Érzek egy erős 3-13as szezont. 😕

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Pricenál egyszerűen csak jobb volt Hopkins tavaly és most is a pre meccseken. Azért mert valaki nagy kedvenc első körös megváltóként érkezett centernek még lehet béna. Remélhetőleg Priceot ez felpiszkálja és összekapja magát.
Jó látni hogy nincsenek lefutott, beágyazott pozik az új csapatban, bárki odaérhet a kezdőbe, ez Dalton számára is egy jelzés, ha szarul játszik ZT nem fog tökölni, és jöhet Finley.
Szipeter
Persze. A kérdés arra vonatkozott, hogy miért nem képes Price úgy játszani, ahogy egy első körösnek illene.

Taylor kinyilatkoztatta, hogy az undrafted rookie WR Damion Willis kezdeni fog Seattle-ben.

Ezt a lewisi konzervativizmushoz szokott szurkolói énemnek még ízlelgetnie kell.
Mikey
Bazd, én meg nézem, hogy Metcalfen kívül még hány WR esett ki, hogy ő kezd 😀
Wyatt
Tessék figyelni. 😉
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Taylor kinyilatkoztatta, hogy az undrafted rookie WR Damion Willis kezdeni fog Seattle-ben.

Ezt a lewisi konzervativizmushoz szokott szurkolói énemnek még ízlelgetnie kell.
Mikey
Bazd, én meg nézem, hogy Metcalfen kívül még hány WR esett ki, hogy ő kezd 😀

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Taylor kinyilatkoztatta, hogy az undrafted rookie WR Damion Willis kezdeni fog Seattle-ben.

Ezt a lewisi konzervativizmushoz szokott szurkolói énemnek még ízlelgetnie kell.
Mikey
Stanley Morganrol van valami hír?
somoskovig
Szerintem max a PS-be fog beférni, Malone, Tate, Core mind előtte vannak, és most már tudjuk Willis is.