Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Két dolog:
1. AJ-ért egész biztos nem jönne első kör. Pont azért amit te is írtál.
2. Itt soha nem lesz contender csapat. Akkor meg miért adnánk el?
(+1. ha a véletlenül mégis eladnánk és véletlenül adna érte vki egy első kört, húznánk egy jóféle guardot, aki az első champen season endingre sérül. Az jobb lenne nekünk, mint egy öregecskedő Green?)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Green mikor lesz bevethető?
Süsü
4.-6. hetet mondták, ami nálunk minimum a 6. hét. Nem hiszem, hogy a főműsoridős PIT rangadóra jönne vissza, ennyire tuti nem leszünk tökösek. Amúgy meg vele se lennénk jobbak, inkább el kellene cserélnünk egy normális OT-re.
Szipeter
Greent elcserélni?
Bocsáss meg, de egy dolog jutott eszembe erről......
Normááális vagy Margit?
Besenyő Pista bá után szabadon.
Egy jó, szerethető játékos, aki korrekt, alüröktől is mentes.
Felteszem újra a kérdést.... Öbölátúszás?
...Hogy úszna már át az az öböl!...
meme
Pedig nem biztos, hogy butaság lenne. Green 31 éves és egyre több a nyavajája. A skill pozíció nélküle is rendben van az O-ban rossal, boyddal és mixonnal. Ráadásul qb kérdés is van, ill. a d-be is kéne bőven még talent. Namost egy contender csapat akinél még 2-3 évig nyitva van a window sztem megadna greenért egy első kört, az a plusz pick pedig rohadt jól tud jönni ha qb-ért akartok pl felmozogni. Mire itt contender csapat lesz, ha lesz, az min 2-3 évbe fog telni addigra pedig greennek lehet, hogy jön a fal. Egy egyre sérülékenyebb wr-nél ez jöhet 32 vagy 34 éves korában is szóval nem valószínű, hogy a jövő bengalsa rá fog épülni. És szerintem green se lenne szomorú ha karrierje utolsó éveiben a gyűrűért mehetne.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Green mikor lesz bevethető?
Süsü
4.-6. hetet mondták, ami nálunk minimum a 6. hét. Nem hiszem, hogy a főműsoridős PIT rangadóra jönne vissza, ennyire tuti nem leszünk tökösek. Amúgy meg vele se lennénk jobbak, inkább el kellene cserélnünk egy normális OT-re.
Szipeter
Greent elcserélni?
Bocsáss meg, de egy dolog jutott eszembe erről......
Normááális vagy Margit?
Besenyő Pista bá után szabadon.
Egy jó, szerethető játékos, aki korrekt, alüröktől is mentes.
Felteszem újra a kérdést.... Öbölátúszás?
...Hogy úszna már át az az öböl!...

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Green mikor lesz bevethető?
Süsü
4.-6. hetet mondták, ami nálunk minimum a 6. hét. Nem hiszem, hogy a főműsoridős PIT rangadóra jönne vissza, ennyire tuti nem leszünk tökösek. Amúgy meg vele se lennénk jobbak, inkább el kellene cserélnünk egy normális OT-re.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Kiraktuk Coopert, a helyére Sutherland jött PS-ből. Ezzel mi a cél, nem tudom.
Mikey
Sutherland hamar pályán fogja találni magát. Glenn még tuti out erre a hétre, Smithet és Yerryt pedig bárki kijátsza a kezdőből. A Bills brutál DB sorával nem tudom mit tudunk majd kezdeni, 20 yard futással biztosan semmi esélyünk. Nagyon megy a fogatkozás, hogy az első heti a csapat igazibb arca..
Egyre közelebb a londoni meccs, ahol egy élmény lesz nézni Donaldot, amint egyedül felzabálja ezt az OL-nak nevezett izét.
több mint 4 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Green mikor lesz bevethető?
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 619
Kiraktuk Coopert, a helyére Sutherland jött PS-ből. Ezzel mi a cél, nem tudom.
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Idén megkűzdünk a csoport utolsó helyéért 😊
bcsarli
Ilyenre sem emlékszem, mikor 3 csapat "küzd" az utolsó helyért...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az mondjuk mindig minden szezonban elég lenne nekem. 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 619
Idén megkűzdünk a csoport utolsó helyéért 😊
bcsarli
Ha 2-14-gyel végzünk, de 2x elverünk titeket, akkor ez egy jó szezon lesz.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Idén megkűzdünk a csoport utolsó helyéért 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt csúnyán torokra vettük. De tegye fel a kezét aki nem készült idén ilyen meccsekre.
nasheem

Sobri Jóska
Az önigazolás mániás 😉 😛
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Ezt csúnyán torokra vettük. De tegye fel a kezét aki nem készült idén ilyen meccsekre.
nasheem

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ezt csúnyán torokra vettük. De tegye fel a kezét aki nem készült idén ilyen meccsekre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
A mai Dalton teljesítmény után lehet igazad lesz.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Még 2 meccs, és jöhet Finley.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
sok sikert a továbbiakban!

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért az agyrázkódás nagyon aljas dolog, teljesen egyénfüggő, ki milyen gyorsan épül fel belőle.
Mikey
Föleg hogy a liga dokija mondja meg, hogy mikor vagy tiszta


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 619
Azért az agyrázkódás nagyon aljas dolog, teljesen egyénfüggő, ki milyen gyorsan épül fel belőle.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Glenn ismét nem játszik, egy hónapja nem tud felépülni az agyrázkódásból, amit nem is értek hogy szedett össze. Remélhetőleg nem vonul vissza. Smith ismét kezdő ez siralmas.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 619
Szomorú:
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-meglatogatta-nagymamajat-lelottek-a-korabbi-jatekost-2721599
bcsarli
Mit lehet az ilyenre mondani... Pont a nagyinál... Borzasztó.

- - -

Kiraktuk Driskelt. Megyek pityergek kicsit.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szomorú:
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-meglatogatta-nagymamajat-lelottek-a-korabbi-jatekost-2721599

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
És az amúgy elvesz vagy hozzáad valamit a topic esetében? Értem én, hogy zavaró tud lenni, hogy mindig rohangál minden emberével mindenhová, de szerintem kifejezetten jó, hogy ilyen lelkes, és mindig egyből kapsz egy rakat infót az új játékosotokról, ami a kevéssé belsős embereket is ellátja némi plusszal. Viszont azzal, hogy most már állandóan mindenki beleáll, pont ezt fogjátok kiölni belőle és elvenni a kedvét.

| És most próbáljunk meg elvonatkoztatni attól, hogy ezt én írtam, és szorítkozzunk a tartalmi részére |
Wyatt
Az a baj, hogy a topikot terheli már Sobri Finley projectje.
Amadeus
Végülis talán nem az egy topic létezésének célja, hogy heti 2 hsz. szülessen. A több jobb.
Sobri Jóska
Nem tom mostanában azért elég sok olyan hsz a születik ezen a fórumon (hangsúlyoznam h nem elsősorban ebben a topikban), ami olyan, mint a fing: mindenki jobban járt volna ha magában tartja a delikvens.
empty taxi
Sokan hosszan emésztik a Luck-visszavonulást, az Antonio Brown szaga hosszan elnyúlt és elég nyögvenyelős lett, nem beszélve a week1 meccsek színvonaláról, amik a béka seggéből jöttek. Szerintem nincs min csodálkozni
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És az amúgy elvesz vagy hozzáad valamit a topic esetében? Értem én, hogy zavaró tud lenni, hogy mindig rohangál minden emberével mindenhová, de szerintem kifejezetten jó, hogy ilyen lelkes, és mindig egyből kapsz egy rakat infót az új játékosotokról, ami a kevéssé belsős embereket is ellátja némi plusszal. Viszont azzal, hogy most már állandóan mindenki beleáll, pont ezt fogjátok kiölni belőle és elvenni a kedvét.

| És most próbáljunk meg elvonatkoztatni attól, hogy ezt én írtam, és szorítkozzunk a tartalmi részére |
Wyatt
Az a baj, hogy a topikot terheli már Sobri Finley projectje.
Amadeus
Végülis talán nem az egy topic létezésének célja, hogy heti 2 hsz. szülessen. A több jobb.
Sobri Jóska
Nem tom mostanában azért elég sok olyan hsz a születik ezen a fórumon (hangsúlyoznam h nem elsősorban ebben a topikban), ami olyan, mint a fing: mindenki jobban járt volna ha magában tartja a delikvens.
empty taxi
Szivesen!

több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
És az amúgy elvesz vagy hozzáad valamit a topic esetében? Értem én, hogy zavaró tud lenni, hogy mindig rohangál minden emberével mindenhová, de szerintem kifejezetten jó, hogy ilyen lelkes, és mindig egyből kapsz egy rakat infót az új játékosotokról, ami a kevéssé belsős embereket is ellátja némi plusszal. Viszont azzal, hogy most már állandóan mindenki beleáll, pont ezt fogjátok kiölni belőle és elvenni a kedvét.

| És most próbáljunk meg elvonatkoztatni attól, hogy ezt én írtam, és szorítkozzunk a tartalmi részére |
Wyatt
Az a baj, hogy a topikot terheli már Sobri Finley projectje.
Amadeus
Végülis talán nem az egy topic létezésének célja, hogy heti 2 hsz. szülessen. A több jobb.
Sobri Jóska
Nem tom mostanában azért elég sok olyan hsz a születik ezen a fórumon (hangsúlyoznam h nem elsősorban ebben a topikban), ami olyan, mint a fing: mindenki jobban járt volna ha magában tartja a delikvens.
empty taxi
De jobb kint, mint bent 😁

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...