Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Nincs utálatosabb, és nehezebben viselhető jelenség annál, amikor nem elég, hogy egy csapat ótvar fos, még le is sérülnek sorban a jobb játékosai.

* Tetszőleges 5-7 percig tartó káromkodás helye. *
Mikey
De mi még ezt is tudjuk fokozni azzal, amikor sérülést szimulál a kezdő játékos.

Nekem ez a Glenn ügy már a legelején büdös volt: a 2. pre meccs után "bekérte" magát a rotokollba, ahol 3 hónapot sziesztázott, a lóvét meg felveszi. Egyáltalán valaki visszanézte a meccset, hogy melyik szituban sérült meg és hogyan?
Most persze túl akarunk adni rajta, de ki az az őrült aki ad valamit egy olyan játékosért, akit tuti kivágunk.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Nincs utálatosabb, és nehezebben viselhető jelenség annál, amikor nem elég, hogy egy csapat ótvar fos, még le is sérülnek sorban a jobb játékosai.

* Tetszőleges 5-7 percig tartó káromkodás helye. *
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom nem lesz nagy gond abból, hogy ki lesz inaktív vasárnap.
 twitter.com/BengalsMarisa/status/1185244849345323010
Cordy Glennt a csapat eltiltotta erről a meccsről.
 twitter.com/RapSheet/status/1185208154147246081
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Na, Jackson III is kihagy pár hetet. Csak hogy jó legyen.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Ki mikor, mivel megy Londonba? Merre fele ültök majd?
meme
Pénteken indulunk a párommal Bécsből, BA-val, és a 218 as szektor első sorába szól a jegyünk. Ha van kedv, akkor benne lennék egy közös sörözésbe a meccs előtt, csak hogy erőt adjunk egymásnak a csapat várható teljesítményének elviseléséhez.
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ki mikor, mivel megy Londonba? Merre fele ültök majd?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/Ihartitz/status/1183805717729501184
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Gyakorlatilag a topikban is lehúztuk a rolót.
Katasztrófa, amit nyújtunk: Dalton borzalmasan mozog, és szörnyen dobál, Taylor nem bír leakadni a középső futásokról, nem vagyok egy nagy guru, de nagy %val meg tudom mondani mikor mit fog behívni. (2és 10+ra mindig futunk😩). Ilyen offense játékkal a Miamit se verjük meg. A védelem dettó, pass rush semmi, LB sorunk pedig olyan mint a pisztácia (nem is volt).
Sajnos Greent így Londonban felesleges lesz erőltetni.
Szipeter
Már egy meccsel ezelőtt Finleynek kellett volna jönnie.

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Gyakorlatilag a topikban is lehúztuk a rolót.
Katasztrófa, amit nyújtunk: Dalton borzalmasan mozog, és szörnyen dobál, Taylor nem bír leakadni a középső futásokról, nem vagyok egy nagy guru, de nagy %val meg tudom mondani mikor mit fog behívni. (2és 10+ra mindig futunk😩). Ilyen offense játékkal a Miamit se verjük meg. A védelem dettó, pass rush semmi, LB sorunk pedig olyan mint a pisztácia (nem is volt).
Sajnos Greent így Londonban felesleges lesz erőltetni.
több mint 4 éve
gedam 5 702
Az összes insider és Taylor is egymás lábára lépve cáfolja, hogy trade-elnénk AJ-t, úgyhogy gondolom nyáron elpasszoljuk egy marék babért.
nasheem
vasárnap már ravens mezben fut ki
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az összes insider és Taylor is egymás lábára lépve cáfolja, hogy trade-elnénk AJ-t, úgyhogy gondolom nyáron elpasszoljuk egy marék babért.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikno Cincinnati Bengals 7
Ja, és Finley.

Ha másra nem, arra elégnek kellene lennie egy 0-5ös kezdetnek hogy minden mindegy alapon megnézzük mit tud...
több mint 4 éve
Mikno Cincinnati Bengals 7
A szezonnak hál istennek annyi. 2 győzelemnél nem lesz több, ami lényegesen jobb opció, mint a 5-6 győzelmes nihil. Lehet próbálkozni és kideríteni, hogy a potenciális 1/1-gyel vagy 1/2-vel húzzunk-e QB-t.

Bizakodásra csak az ad okot, hogy idén végre próbáltuk rendbe tenni az OLt. Eredménye persze különböző okok miatt nincs, de legalább látja a stáb, hogy mi a No1 probléma. Építsünk falat és keressünk QB-t. 2-3 év után lehet eredménye.
nasheem
talán méltatlanul kevés szó esett ennek a kommentnek a legfontosabb mondatáról, legalábbis én szóról szóra egyetértek.

Az elmúlt években folyamatos negatív mérleggel, DE 5-6 győzelmeket összehozva elvoltunk a langyos vízben, semmi komoly előrelépés, de visszalépés sem. És igen, szerintem ettől az is jobb (na jó talán nem ennyi ideig 😀 ) amit a Browns csinált, évekig a liga pofozógépe volt, de azért mostanra csak összejött ennyi 1/1 és egyéb első körös pickekből, egy franchise irányító, egy abszolút pofás D és még 1-2 sztárt is tudtak igazolni (annak ellenére amit SF ellen mutattak, a Ravens elleni meccs nagyon szép volt)

Szóval ennyi, inkább ebben a szezonban ömöljön ránk az összes szar és lássunk tisztán (jelenleg a Dolpins mellett egyértelműen a leggyengébb csapat vagyunk) mint még húzzuk-nyúzzuk, hááátha összejön esetleg egy 8-8-as szezon...

kitartás minden Bengals szurkolónak, ezt nem lesz könnyű elviselni ami most jön :'D
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Ezen a meccsen már Finleynek kellett volna jönnie.

több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Hát ez a Bengals annyi sebből vérzik, hogy még Finley sem fogja megmenteni 😊
Vannak posztok, amelyek lyukasak, a játékosok demotiváltak, az edzők tehetetlenek. A negyedik negyed végén szép volt a két TD drive, és amikor kellett, közben a védelem megcsinálta a 3&outot, de azzal el is lőtte mindenki a puskaporát. Kíváncsi leszek, valamelyik meccsre fel tud-e pörögni ez a társaság, vagy megcélozzuk a 0-16-ot.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
A kiégett Brady, a félisten Tebow és Bortles után Finley Sobri új kedvence?
Akkor jobb ha qt húztok tavasszal 😊
gordon
Vigyázz, mert a végén megmagyarázza azt is Sobri h miért nem jó, ha QB-t húznak. 😀
Beki
Megfelelő kommunikációs skillszettel bármit meg lehet magyarázni. Meg az ellenkezőjét is. A jövő tekintetében pláne, hisz az nem is valóság, csak prognózis.
Úgyhogy annak szempontjából, hogy mi miért lenne jó vagy rossz irreleváns minden magyarázat, viszont az, hogy itt van Finley, aki kurva jó, az szintiszta tényállítás. 😛

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
A kiégett Brady, a félisten Tebow és Bortles után Finley Sobri új kedvence?
Akkor jobb ha qt húztok tavasszal 😊
gordon
Vigyázz, mert a végén megmagyarázza azt is Sobri h miért nem jó, ha QB-t húznak. 😀
Beki
Van Finley. Ennél többet nincs mit magyarázni. 🤷‍♂️
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A kiégett Brady, a félisten Tebow és Bortles után Finley Sobri új kedvence?
Akkor jobb ha qt húztok tavasszal 😊
gordon
Vigyázz, mert a végén megmagyarázza azt is Sobri h miért nem jó, ha QB-t húznak. 😀
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Benne vagyunk abban a bottom 3 franchise-ban, ahová senki nem akar igazolni. Kis piac, zsenge tradíciók, gyenge csapat. Magyarán túl kellene fizetnünk minden FAt. És itt jön a tulaj szarrágása. A kör bezárult.
Mi kizárólag draftról tudunk építkezni. Az elmúlt éveket még nem lehet megítélni, de 2012-től 2015-ig gyakorlatilag volt 4 teljesen kidobott évünk. Ennek a hatását érezzük most.
Ráadásul ezek az évek kihúzták a talajt a 2011-es két "ékkövünk" alól is. 2016-tól építünk csapatot. Itt tartunk.
Én már annak is örülök, hogy a koncepció nagyjából rendben van. Minden évben lesz benézett pick (oké, ciki ha az pont az elsőkörösöd), de 3 év alatt jött Boyd, Jackson, Billings, Fejedelem, Vigil, Mixon, Lawson, Glasgow, Bates, Hubbard, Phillips, sőt én Price-ban is bízom még. A faszától messze van, de a tragikustól is. az orbitális hülyeség csak John Ross volt. Egy jó sprint elvakított mindenkit. Mondjuk a draft után körbeszopkodta az összes szakíró a FOt, hogy mekkora fit Ross Green mellé. Nem jött be.

Szóval tovább a lenini úton. Lewist és a sleppjét kibaxtuk, Építkezzünk szép lassan. Lassan jöhet egy új QB és meglátjuk 2-3 év múlva hova jutunk. Bengals szurkolóként ilyen az élet.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Annál picit több kellene, hogy látják mi a fő probléma, és "próbálják" megoldani. Az OL már Whit. és Zeitler elengedésénél összeomlott, persze az agyatlan Krk megkapta a nagy lóvét. Tavaly Glenn és Price kombinált első körünk teljesen kuka.

Glenn 2 hónapja off, ebből már nem fog visszajönni. Az a fura ebben, hogy T nem nagyon szokott így kidőlni, és nem is nagyon látszott melyik szitunál nyelt be ütést. Ha jól tudom meccs után ő kérte a protokolt. (Volt egy cikk erről az Athleticben, aki olvasta tudna erről pár gondolatot írni).
Price 2. évében ebbe a bivajerős falba nem képes bejátszani magát.
Hartról odákat zengtek a preben és érthetetlen szerődést adtak.
Gyakorlatilag két nyugdíjazott falembert sikerült összesen igazolni a piacról.

Idén első körben draftolunk egy nagy reménységet, aki egész szezonra off. 2. körben Samplet, hogy segítsen a falnak, de eddig ő is bust.

Szóval ezek a "próbálkozások" minimum a Herceg lemondásával, kirugásával kellene hogy járjanak.
Nem kell messzire menni jó példáért: a Vasasnál kellett az LB feljöttek Bushért (mennyire nincs nálunk ilyen kaliberű LB😩) az összes méhecske elszállt vagy kidőlt, erre olyan playbookot hoznak, ami fekszik Rudolfnak. Agresszívan ott vannak a piacon és igazolnak.

Ross IR is egy giga mellényúlás újabb fejezete. A képernyőn keresztül is látszik, hogy olyan nyüzüge ez a kölök, hogy egy tackle után az a csoda, ha fel tud kelni. Labdát elkapni nem tud, mert azon parázik meg ne üssék.

Gyötrelmes lesz ez a szezon, de a Wembleyben még így is nagy élmény lesz élőben megnézni ezt a szenvedést.

Szerkesztette: Szipeter
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Ross IR-en, fasz kivan már. Morgan az 53-ak között.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Én nem tudom, hogy Finley jó vagy sem. Azt sem tudom, hogy Sobri jó jós vagy sem. De azt rohadtul tudom, hogy Daltonnál kevesen viselik rosszabbul a nyomást. Az egész pályafutása erről és primetime cumikról szól. Ráadásul a két dolog gyökere kb tök ugyanaz. Dalton nem rossz irányító. Bőven van rosszabb kezdő nála, de abban teljesen igaza van Sobrinak, gabokockának és Szipeternek, hogy most kell kipróbálni. A szezonnak hál istennek annyi. 2 győzelemnél nem lesz több, ami lényegesen jobb opció, mint a 5-6 győzelmes nihil. Lehet próbálkozni és kideríteni, hogy a potenciális 1/1-gyel vagy 1/2-vel húzzunk-e QB-t.

Bizakodásra csak az ad okot, hogy idén végre próbáltuk rendbe tenni az OLt. Eredménye persze különböző okok miatt nincs, de legalább látja a stáb, hogy mi a No1 probléma. Építsünk falat és keressünk QB-t. 2-3 év után lehet eredménye.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A kiégett Brady, a félisten Tebow és Bortles után Finley Sobri új kedvence?
Akkor jobb ha qt húztok tavasszal 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A téma megzenésítve:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Plusz kétszer el se tudta indítani a játékot, csak elsőre egy WR időkérése megmentette.
Szar a fal, de ez Daltonnak nyűg, Finleynek lehetőség.
Vesztenivalója nincs a Bengalsnak, csak nyerhet egy cserével.
Arról nem is beszélve, hogy azért a 0 győzelemnél beszálló csereirányítóktól nem SB-t várnak, kicsit optimalizalják a playbookot, és még meg is fordulhat a szopótendencia, lásd Jones, Rudolph, és kiderül kire lehet számítani jövőre, kire nem.
És Finley valójában kurva jó.
Sobri Jóska
Bortlesről is ezt mondtad.
Jan
És az is.
De tételezzük fel, hogy tévedtem, és Bortles nem (volt) jó.
Annak mi a relációja Finley jóságával kapcsolatban?

Ahogy én tanultam a logikát, az égvilágon semmi összefüggés nincs a két állítás valóságtartalma között.
Sobri Jóska
Nem kell feltételezni, a tények jelenlegi állása szerint Bortles nem jó.
Annyi a relációja, hogy (a tények alapján) nem tudod eldönteni valakiről hogy jó vagy nem.
Jan
Mert -szerinted- egyszer egy rosszra jót mondtam, akkor logikusan következik, hogy már soha nem fogom tudni eldönteni ki jó, ki rossz? Kissé merész tendenciaképzés és állandó, változatlan világot feltételező következtetés.
Egy alkalomból általánosítasz? Jó vagy...
Sobri Jóska
Nem egy mintáról van szó, Bortles esetében elég sok meccsen elég sok megmozdulás volt, amiből viszonylag könnyen el lehetett (volna) dönteni hogy jó vagy nem. Ez a témával foglalkozók elég nagy részének sikerült is.

Persze az egész vita addig meddő, amig nem definiáljuk azt, hogy mi a "jó".
Ha az, hogy évek középsz.r vagy annál gyengébb teljesítménye közé becsúszik egy kifutott szezon, amikor pár meccsen hozza a liga első harmadába-felébe tartozó QB-k szintjét, akkor persze igazad van, Bortles jó.