Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Jöhet Finley.

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Újra megnézve a múlt hetit, nem is értem miért nem bíróztunk egy rendeset? Az első félidőben teljesen vakon volt az O, de Philips TDnél Tate megmozdulása fényévekre volt a holdingtól. A Bills utolsó TD drivejánál pedig, simán dobni kellett volna a face maskot a TEre. Nem beszélve az INT utáni "hazafutásról", arra is kaphattunk volna egy zászlót.

London "on"! jó lenne ha addigra összeállna valami, remélem Glenn, Green visszatér, és a Dalton mezem még aktuális lesz🙄
Szipeter
Nekem még nincs mezem, gondoltam ott veszek 😁. Mik a tapasztalatok? Drágább mint bárhol? Apropó, szerintem Green mez mindig aktuális lesz....legalábbis számomra 😉
meme
Nem drágább, de a Wembleynél giga nagy a tömeg a storeban. Green mezt tudsz venni a belvárosban a Nike Townban is.
Szombaton érdemes ellátogatni ide  www.admiraltytrafalgar.co.uk/nfl , celebekkel, játékosokkal, pompom lányokkal lehet ismerkedni.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Újra megnézve a múlt hetit, nem is értem miért nem bíróztunk egy rendeset? Az első félidőben teljesen vakon volt az O, de Philips TDnél Tate megmozdulása fényévekre volt a holdingtól. A Bills utolsó TD drivejánál pedig, simán dobni kellett volna a face maskot a TEre. Nem beszélve az INT utáni "hazafutásról", arra is kaphattunk volna egy zászlót.

London "on"! jó lenne ha addigra összeállna valami, remélem Glenn, Green visszatér, és a Dalton mezem még aktuális lesz🙄
Szipeter
Nekem még nincs mezem, gondoltam ott veszek 😁. Mik a tapasztalatok? Drágább mint bárhol? Apropó, szerintem Green mez mindig aktuális lesz....legalábbis számomra 😉
meme
Nekem oriasi csalodas a valasztek. Elhiszem hogy a logisztika miatt nem olyan nyereseges, de a cel ami miatt itt vannak 1000szeresen pozitiv a helyzet.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
Simán nyertek Dalton lesz a kezdő QB-m fantasyben 👍💪😎🏆

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Újra megnézve a múlt hetit, nem is értem miért nem bíróztunk egy rendeset? Az első félidőben teljesen vakon volt az O, de Philips TDnél Tate megmozdulása fényévekre volt a holdingtól. A Bills utolsó TD drivejánál pedig, simán dobni kellett volna a face maskot a TEre. Nem beszélve az INT utáni "hazafutásról", arra is kaphattunk volna egy zászlót.

London "on"! jó lenne ha addigra összeállna valami, remélem Glenn, Green visszatér, és a Dalton mezem még aktuális lesz🙄
Szipeter
Nekem még nincs mezem, gondoltam ott veszek 😁. Mik a tapasztalatok? Drágább mint bárhol? Apropó, szerintem Green mez mindig aktuális lesz....legalábbis számomra 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Újra megnézve a múlt hetit, nem is értem miért nem bíróztunk egy rendeset? Az első félidőben teljesen vakon volt az O, de Philips TDnél Tate megmozdulása fényévekre volt a holdingtól. A Bills utolsó TD drivejánál pedig, simán dobni kellett volna a face maskot a TEre. Nem beszélve az INT utáni "hazafutásról", arra is kaphattunk volna egy zászlót.

London "on"! jó lenne ha addigra összeállna valami, remélem Glenn, Green visszatér, és a Dalton mezem még aktuális lesz🙄
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Valaki London?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Ez a meccs nem lesz már az igazi Burfict és AB nélkül. 😕
Toto21
De. Végre nélkülük.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a meccs nem lesz már az igazi Burfict és AB nélkül. 😕
Toto21
A Raiders sem 😕

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ez a meccs nem lesz már az igazi Burfict és AB nélkül. 😕
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
THE GAME WEEK No1 !!!!!!
A többi le van szarva.
nasheem
Mindkét csapat elkezdi a szezont. És kb be is fejezi
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
THE GAME WEEK No1 !!!!!!
A többi le van szarva.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
akkor kezdhetjük a szezont. MNF.
nyerünk, és már csak egy meccs lesz vissza, a visszavágó! 😉
nhm
Baromi színvonalas meccsre van kilátás: két 0-3-as csapat élet-halál harca a csoport 3. helyért. 😀
Jan
Amelyik csapat nyer még könnyen a 2. helyen is találhatja magát...egyelőre nem jött el a Messiás Cleveland-be...úgyhogy a tét egyre csak nő 😀
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
akkor kezdhetjük a szezont. MNF.
nyerünk, és már csak egy meccs lesz vissza, a visszavágó! 😉
nhm
Baromi színvonalas meccsre van kilátás: két 0-3-as csapat élet-halál harca a csoport 3. helyért. 😀
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Emögött az OL mögött tartok tőle, hogy Finley sem fogja megváltani a világot.
munoz
Persze, ugyanakkor nagy igazság, hogy egy db QB-t könnyebb lecserélni, mint öt db OL embert. 🤷‍♂️
több mint 4 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
akkor kezdhetjük a szezont. MNF.
nyerünk, és már csak egy meccs lesz vissza, a visszavágó! 😉
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nem egy alacsony irányító, mégis beleütnek egy csomó labdájába.
Szipeter
A magasságon túl számít az is h hogyan áll a karja dobás közben nyilván ha közelít a Stafford-féle parasztlengőhöz akkor alacsonyabbról indul a labda, könnyebb sáncolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Nekem Dalton játékát volt fizikai fájdalom nézni. Minimális nyomásra is teljesen összezavarodik, tele lesz a naci, nem tud kimozogni, eldobja a homályba. Nem egy alacsony irányító, mégis beleütnek egy csomó labdájába. Az utolsó FG os driveunk végén tökre lejött, hogy már meg van a FG semmi rizikó, mind ha nem is akarta volna a TD-t. Josh Allen jóval nagyobb nyomás alatt játszott eredményesen (mondjuk az int-je nagy marhaság volt).
Finley jóval mobilisabb(nak tünt), egy próbát megérne emögött a fal mögött is.
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Emögött az OL mögött tartok tőle, hogy Finley sem fogja megváltani a világot. Amíg nem lesz futójáték, addig a passzjáték is gyenge lesz. Persze vannak momentumai a csapatnak, de tegnap az első félidőt például komoly fizikai fájdalom volt nézni 😊
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Még 1 meccs, és jöhet Finley.
Sobri Jóska
Szerintem bye weekig vár vele Taylor.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Még 1 meccs, és jöhet Finley.

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Green mikor lesz bevethető?
Süsü
4.-6. hetet mondták, ami nálunk minimum a 6. hét. Nem hiszem, hogy a főműsoridős PIT rangadóra jönne vissza, ennyire tuti nem leszünk tökösek. Amúgy meg vele se lennénk jobbak, inkább el kellene cserélnünk egy normális OT-re.
Szipeter
Greent elcserélni?
Bocsáss meg, de egy dolog jutott eszembe erről......
Normááális vagy Margit?
Besenyő Pista bá után szabadon.
Egy jó, szerethető játékos, aki korrekt, alüröktől is mentes.
Felteszem újra a kérdést.... Öbölátúszás?
...Hogy úszna már át az az öböl!...
meme
Imádom Greent, emiatt is gondolom azt, hogy kijárna neki egy contender csapat. Daltonnak az a nagy szerencséje, hogy azon a drafton AJ hoztuk neki első körben. Green nélkül Vöri már nem játszana a ligában.
No de ez már történelem, a jövő pedig vasárnap indul😊 ha úgy tudunk játszani - főleg a def - mint az első héten, akkor behúzzuk (a fő fegyverük Kroft, amúgy is out😂) aztán MNF-on lendületből a PIT-et.
Így az 5. hétre simán ráfordulhatunk 2-2 mutatóval, és nagy valószínűséggel a csoportunkban senkinek nem lesz még 3W-je. Oléé
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Egy valóban jó, top left tackle-ért én cserélném Greent. Ha nem lenne Jonah Williams.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Green mikor lesz bevethető?
Süsü
4.-6. hetet mondták, ami nálunk minimum a 6. hét. Nem hiszem, hogy a főműsoridős PIT rangadóra jönne vissza, ennyire tuti nem leszünk tökösek. Amúgy meg vele se lennénk jobbak, inkább el kellene cserélnünk egy normális OT-re.
Szipeter
Greent elcserélni?
Bocsáss meg, de egy dolog jutott eszembe erről......
Normááális vagy Margit?
Besenyő Pista bá után szabadon.
Egy jó, szerethető játékos, aki korrekt, alüröktől is mentes.
Felteszem újra a kérdést.... Öbölátúszás?
...Hogy úszna már át az az öböl!...
meme
Pedig nem biztos, hogy butaság lenne. Green 31 éves és egyre több a nyavajája. A skill pozíció nélküle is rendben van az O-ban rossal, boyddal és mixonnal. Ráadásul qb kérdés is van, ill. a d-be is kéne bőven még talent. Namost egy contender csapat akinél még 2-3 évig nyitva van a window sztem megadna greenért egy első kört, az a plusz pick pedig rohadt jól tud jönni ha qb-ért akartok pl felmozogni. Mire itt contender csapat lesz, ha lesz, az min 2-3 évbe fog telni addigra pedig greennek lehet, hogy jön a fal. Egy egyre sérülékenyebb wr-nél ez jöhet 32 vagy 34 éves korában is szóval nem valószínű, hogy a jövő bengalsa rá fog épülni. És szerintem green se lenne szomorú ha karrierje utolsó éveiben a gyűrűért mehetne.
peach
Green szereti magát a várost, és a csapatot. Ebből, na meg a senkiházi iq "veteránokból" akiket roosteren tartottunk, szerintem megegyeznek kölcsönös alapon. Szerintem nem fogunk jövőre sem qb-ért menni a drafton. Előbb egy normális falat kéne összerakni elé, és előbb fogjuk Finley-t tesztelni szerintem.
meme
Finleyt nem tesztelni kell, hanem engedni kibontakozni.
Luck óta a legpotenciálisabb QB, még 2 meccs és jöhet csoportot nyerni.

több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Green mikor lesz bevethető?
Süsü
4.-6. hetet mondták, ami nálunk minimum a 6. hét. Nem hiszem, hogy a főműsoridős PIT rangadóra jönne vissza, ennyire tuti nem leszünk tökösek. Amúgy meg vele se lennénk jobbak, inkább el kellene cserélnünk egy normális OT-re.
Szipeter
Greent elcserélni?
Bocsáss meg, de egy dolog jutott eszembe erről......
Normááális vagy Margit?
Besenyő Pista bá után szabadon.
Egy jó, szerethető játékos, aki korrekt, alüröktől is mentes.
Felteszem újra a kérdést.... Öbölátúszás?
...Hogy úszna már át az az öböl!...
meme
Pedig nem biztos, hogy butaság lenne. Green 31 éves és egyre több a nyavajája. A skill pozíció nélküle is rendben van az O-ban rossal, boyddal és mixonnal. Ráadásul qb kérdés is van, ill. a d-be is kéne bőven még talent. Namost egy contender csapat akinél még 2-3 évig nyitva van a window sztem megadna greenért egy első kört, az a plusz pick pedig rohadt jól tud jönni ha qb-ért akartok pl felmozogni. Mire itt contender csapat lesz, ha lesz, az min 2-3 évbe fog telni addigra pedig greennek lehet, hogy jön a fal. Egy egyre sérülékenyebb wr-nél ez jöhet 32 vagy 34 éves korában is szóval nem valószínű, hogy a jövő bengalsa rá fog épülni. És szerintem green se lenne szomorú ha karrierje utolsó éveiben a gyűrűért mehetne.
peach
Green szereti magát a várost, és a csapatot. Ebből, na meg a senkiházi iq "veteránokból" akiket roosteren tartottunk, szerintem megegyeznek kölcsönös alapon. Szerintem nem fogunk jövőre sem qb-ért menni a drafton. Előbb egy normális falat kéne összerakni elé, és előbb fogjuk Finley-t tesztelni szerintem.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...