Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Finley hogy játszott fal nélkül?
Látszódott a zsenije?
Sobri Jóska
volt 2 td passza
Amadeus
Én egyet láttam a statokban, de ennél szofisztikáltabb, tapasztalati véleményt olvasnék.
Olyan 9000 karakteres iktriadosat.
Sobri Jóska
Ez esetben kérjük iktriadot, tekintse meg a mérkőzést.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Finley hogy játszott fal nélkül?
Látszódott a zsenije?
Sobri Jóska
volt 2 td passza
Amadeus
Én egyet láttam a statokban, de ennél szofisztikáltabb, tapasztalati véleményt olvasnék.
Olyan 9000 karakteres iktriadosat.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Finley hogy játszott fal nélkül?
Látszódott a zsenije?
Sobri Jóska
volt 2 td passza

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Finley hogy játszott fal nélkül?
Látszódott a zsenije?

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
A Glenn saga után, úgy tűnik indítunk egy Green sagat is, csodálkoznék ha idén pályára lépne. Dalton leültetésével teljesen szétesett az öltöző, Taylor sajnos nagyon gyenge ahhoz, hogy ezt a káoszt összekapja. Sajnálom Finleyt mert egy lélektelen csapatot vesz át, amiből esélye sincs kihozni valami.
A LJ és Ravens futójátéka percek alatt kivégzi a védelmünket. Mondjuk ellenünk biztosan nem fognak 8 perces driveokat nyomni, mint a Pats ellen, mert kb 3 play alatt végigrohannak majd rajtunk. 😁
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Nézegetem Finley lőlapját az utolsó szezonban. Szép-szép a 67,4%os pontosság és a 25/11 TD-Int mutató, de 20 yardon felül már egyetemen sem passzolt jól. 35%-os pontosság, 4 TD, 4 INT. Oké, Dalton sem volt az a kifejezett gunslinger, de a nullkilométeres Finley ellen még magasabban fog játszani minden védelem.
Lesz baja a falnak és Mixonnak.
nasheem
Mint Brady fiatalon...

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nézegetem Finley lőlapját az utolsó szezonban. Szép-szép a 67,4%os pontosság és a 25/11 TD-Int mutató, de 20 yardon felül már egyetemen sem passzolt jól. 35%-os pontosság, 4 TD, 4 INT. Oké, Dalton sem volt az a kifejezett gunslinger, de a nullkilométeres Finley ellen még magasabban fog játszani minden védelem.
Lesz baja a falnak és Mixonnak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Tükörsima lesz, nem ide. Megvan az egymeccses előnyünk az 1/1-ért. Nem szabad elkótyavetyélni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Végre egy vasárnap, amin nem kaptunk ki. 😊
Mikey
Majd ellenünk lehet bizonyítani. 😉 Dacára a mainak, szerintem szenvedős lesz nekünk az a meccs.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Végre egy vasárnap, amin nem kaptunk ki. 😊
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Dalton évek óta ezen a szinten mozog. Nem franchise QB, de azért a liga bottom kezdő QB-któl is rendszeresen elég messze van. Szóval érdekes kérdés, hogy miért pont most, mert ahhoz képest amilyen védelmet kap a faltól... Ráadásul ez azért is érdekes, mert talán el lehetett volna cserélni, ahogy a nyáron 32 éves AJ Greent is, vagy éppen Eifertet. Ez azért adhatott volna egy kis boostot a rebuildhez, ilyenkor általában drágábban lehet cserélni, mint offseasonban. Nekem 1/1 tanknak tűnik, de ha Green, Boyd, Eifert, Mixon, Erickson egyszerre pályán lesz, Dalton nélkül is esélytelen, hogy legalább 1 győztes meccs nem csússzon be.

Most nézem, hogy Dolphins vs Bengals az utolsó fordulós meccs, ez ilyen történelmi trash gyanús.
Cruyffista
Utolsó forduló csak csoportmeccs, Browns-Bengals lesz, de az utolsó előtti fordulóban tényleg Fins-Bengals, gondolom azt akartad írni. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Dalton évek óta ezen a szinten mozog. Nem franchise QB, de azért a liga bottom kezdő QB-któl is rendszeresen elég messze van. Szóval érdekes kérdés, hogy miért pont most, mert ahhoz képest amilyen védelmet kap a faltól... Ráadásul ez azért is érdekes, mert talán el lehetett volna cserélni, ahogy a nyáron 32 éves AJ Greent is, vagy éppen Eifertet. Ez azért adhatott volna egy kis boostot a rebuildhez, ilyenkor általában drágábban lehet cserélni, mint offseasonban. Nekem 1/1 tanknak tűnik, de ha Green, Boyd, Eifert, Mixon, Erickson egyszerre pályán lesz, Dalton nélkül is esélytelen, hogy legalább 1 győztes meccs nem csússzon be.

Most nézem, hogy Dolphins vs Bengals az utolsó fordulós meccs, ez ilyen történelmi trash gyanús.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Elkezdődött valami, több éves elfojtott sérelmek, őszinte nyilatkozatok jönnek elő. Dalton durcizik, mert csak 3 órával a trade zárás előtt szóltak neki, nagyon menne ő innen, és esze ágában sincs Finleyt támogatni. Green megmondta, hogy tag nuku, csak hosszútávú nagy szerződés, vagy elmegy tuti. Úgy tűnik most jött el a new dey ideje, izgi..

Szerkesztette: Szipeter
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
8 év 8. meccs, és pont a születésnapján ez azért tényleg durva😩.
Különben nem volt annyira szörnyű a londoni fellépés, végre volt értelmezhető futójáték, volt egy csomó negyedik kisérlet, amiből sokat meg is csináltunk. Az tény, hogy Dalton ezzel a fallal képtelen játszani, és már rég be kellett volna vállalni a cserét, de jobb később, mint soha.
Ha korábban piacra dobjuk Andyt, akár még kaphattunk volna érte valamit, pl a PIT simán PO csapat lenne vele 🤔.

Élőben látni a védelem működését "hihetetlen" élmény volt, amit mi zóna védekezés címén előadtunk az katasztrófa, a LB sorunk pedig értékelhetetlen. Vigl eszetlenül össze vissza rohangál, egy csomó playnél a játék közelébe sincs. Pratt se tűnik olyannak, mint akire a jövőt tudnánk építeni. Ezeket sajna a QB csere nem oldja meg.

A hétvége legnagyobb élménye, hogy Boydval sikerült kezet rázni, egy kicsit dumálni, aláírást és egy közös fotót lőni.
@meme bocs, hogy nem reagáltam, de hétfőn este kaptam meg az sms-edet, gondolom akkor már nem volt aktuális a "Kb 20 perc". Odaértél?
Szipeter
Oda 😂

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Na, akkor újra elkezdek meccset nézni, Finleyre kíváncsi vagyok. Pár évvel tovább húzták a kelleténél Dalton lecserélését.
Mikey
Én már akkor McCarront dobtam volna be, mikor majdnem nyertek vele egy PO-t, csak jött ugye Burfict 2x15 yardos büntije..
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Na, akkor újra elkezdek meccset nézni, Finleyre kíváncsi vagyok. Pár évvel tovább húzták a kelleténél Dalton lecserélését.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Egyébként ha Finley jól is szerepelne és esetleg franchise QB alapanyagnak tűnhet, mennyi vajon annak a valószínűsége, hogy nem húzunk QB-t top3-ban drafton?
MarioAna
Ha Finley jól szerepel, akkor nem a top3-ban draftol a Bengals.
Simán lehet vele 4 győzelem (Dolphins, 2 Browns, Steelers, Jets, Raiders meccsekből) az meg nem top3 draftcetlit fog jelenteni.

Sobri day 😊
gabokocka
Majd november 10-én.

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
8 év 8. meccs, és pont a születésnapján ez azért tényleg durva😩.
Különben nem volt annyira szörnyű a londoni fellépés, végre volt értelmezhető futójáték, volt egy csomó negyedik kisérlet, amiből sokat meg is csináltunk. Az tény, hogy Dalton ezzel a fallal képtelen játszani, és már rég be kellett volna vállalni a cserét, de jobb később, mint soha.
Ha korábban piacra dobjuk Andyt, akár még kaphattunk volna érte valamit, pl a PIT simán PO csapat lenne vele 🤔.

Élőben látni a védelem működését "hihetetlen" élmény volt, amit mi zóna védekezés címén előadtunk az katasztrófa, a LB sorunk pedig értékelhetetlen. Vigl eszetlenül össze vissza rohangál, egy csomó playnél a játék közelébe sincs. Pratt se tűnik olyannak, mint akire a jövőt tudnánk építeni. Ezeket sajna a QB csere nem oldja meg.

A hétvége legnagyobb élménye, hogy Boydval sikerült kezet rázni, egy kicsit dumálni, aláírást és egy közös fotót lőni.
@meme bocs, hogy nem reagáltam, de hétfőn este kaptam meg az sms-edet, gondolom akkor már nem volt aktuális a "Kb 20 perc". Odaértél?
több mint 4 éve
Chad76 Cincinnati Bengals 16
Sobri day 😊
gabokocka
Daltonnak ma van a szülinapja, tud időzíteni a Bengals...
iktriad
Úgy gondolom a vezetőség megadta neki a lehetőséget és ő nem igen tudott vele élni.😕 Lássuk Finleyt mit tud sokkal rosszabb már nem lehet ez a szezon már elment.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sobri day 😊
gabokocka
Daltonnak ma van a szülinapja, tud időzíteni a Bengals...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Sobri day 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Jó bemutatómeccs volt ez Európának, biztos sok új európai Bengals fan lesz.

Oh wait. 🤭
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az ideny kellemes meglepetese Erickson. Tuaval biztos jo lesz majd.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Már 3 meccs óta Finleynek kéne kezdenie.
Viszont így, hogy megcélzódott az 1/1 valami kihagyhatatlan QB-val, Brady meg idény végén visszavonul, hátha kiköt Finley a Patsnél, hogy újabb 20 évig egyértelmű legyen a New England dominancia.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sobrinak igaza van, kezdjen Finley. Remélem nem lesz ebből 0-16. De sajna az 1/1 vagy 1/2 simán kinéz.
iktriad
Már 2 meccs óta Finleynek kéne kezdenie.
Nem elég, hogy Finley jó, Dalton nagyon nagyon szar.
Sobri Jóska
A pick six-e konkrétan botrányos volt.
 twitter.com/LaurieFitzptrck/status/1186008314544570370
iktriad
Én láttam a meccset. 😊
Az egész attitűdje a botrányos.
Na meg Finley kurva jó.
Sobri Jóska
Az a ba ezzelj, hogy ha túl sokáig marad még Scholes kezdő, Finley elé idehoznak a drafton egy Tuat vagy egy Herbertet (utóbbi kb annyira jó döntés lenne, mint Dalotont továbbra is kezdetni szvsz).
Egy biztos GM Gameben nem fogom meghosszabbítani (az amúgy nekem Superbowlt nyerő) Red Riflet a holtszezonban. Kis probléma, hogy Bortles van mögötte a depth charton...
iktriad
Minshew tuti UDFA minden GM játékban. 😉
Sobri Jóska
Nálunk nem. Draftolta alatriste. Mit gondolsz, miért ő az egyik legnagyobb Minshew fan itt a fórumon? 😊
iktriad
És Finleyt ki draftolta?
Sobri Jóska
Miamiban van, Göbinél.