Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Közben az első OTA alatt kiderult, hogy Eifert probowlon megsérült bokáját műteni kell. Azistenb....meg.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Freeney jön tryoutra. Huntot és Clarke-ot csomagban odaadnám érte.
megyerikrisz
Mondjuk Huntot és Clarke-ot két csomag félig megrágott szotyiért is...
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Freeney jön tryoutra. Huntot és Clarke-ot csomagban odaadnám érte.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Van egy olyan érzésem higy Hartlinet is kikukázzuk a TCre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Állítólag a Bengals is tett waiver claimet Mettenbergerre, de a sorban túl hátul volt a csapat, hogy Cincybe kerüljön.

OK, nincs túl nagy jelentősége a dolognak, de azért érdekes. Két future HOFer irányítóval a keretben nem tudom minek.
Mikey
Egy próbát megért volna. McCarron szvsz nem sokkal volt gyengébb, mint Oszi, a következő offseasonben akár picket is kaphattunk volna érte, amennyiben Mettenbergerrel elégedettek és elengedik AJ-t. Így már mindegy.
BTW három future HOFer QB mindig jobb a rosteren, mint kettő. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Állítólag a Bengals is tett waiver claimet Mettenbergerre, de a sorban túl hátul volt a csapat, hogy Cincybe kerüljön.

OK, nincs túl nagy jelentősége a dolognak, de azért érdekes. Két future HOFer irányítóval a keretben nem tudom minek.
Mikey
Magyarázat: járt a Georgiára.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Állítólag a Bengals is tett waiver claimet Mettenbergerre, de a sorban túl hátul volt a csapat, hogy Cincybe kerüljön.

OK, nincs túl nagy jelentősége a dolognak, de azért érdekes. Két future HOFer irányítóval a keretben nem tudom minek.
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Valszeg így tudtak Williams-szel a legjobban alkudni. a végignyom egy erős évet, akkor árban is drágább lenne, illetve jóval több lenne garantált rész. A vezetés hisz benne, reméljük meghálálja a bizalmat.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Shawn Williams 4 évre 19.5 millióért hosszabbított. Kicsit talán korai, de a 4 milliós garantált miatt nincs túl nagy kockázata. Ha beválik, 2020ig megvan a két kezdő safety.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Easleyvel mi az a nagy baj, amiért senkinek sem kell? A pályán nem volt rossz. A sérülése sem egy karrier end story. Volt valami öltözői balhéja talán? Nem okvetlenül kell nekünk DT depth. fura hogy pont nálunk workoutol.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Bengals sign Trip Thurman, Gionni Paul, Corey Tindal and Jon Brown

The Cincinnati Bengals have signed four undrafted free agents who were trying out during this weekend's rookie minicamp.

The Bengals roster now stands at 90 men (...)

akkor a keretfeltöltéssel is megvolnánk, jöhet az edzőtábor. 😊
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Az milyen már hogy Core görcs miatt hagyta abba az első edzést? Esküszöm nem hallottam még ilyet.
nasheem
Túl görcsösen akart bizonyítani, van ilyen. )

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az milyen már hogy Core görcs miatt hagyta abba az első edzést? Esküszöm nem hallottam még ilyet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Komolyra fordítva a szót, szerintem simán benne van az ami 2 éve volt, hogy 1-1 meccs fog dönteni a 3 csapat között. Tavalyelőtt az a jóslatom nagyon bejött, és most is ezt érzem....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nem azért írom le ezt mert sértődöttségemben kell valami megnyugtató:
De tavaly előtt amikor az SB- győztes Patstől éppen csak kikaptunk a rájátszásban akkor a következő évben már mindenki SB contendernek írta a Ravenst, majd borult a bili és jött egy 5-11. Idén meg a Steelers kapott ki éppen csak a Broncostól a PO-ban, és már mindenki SB-ről meg ligaelit támadósorról beszél... csak nehogy itt is beüssön a kaki. Szóval szép ez a majd mi megmondjuk májusban mi lesz a csapat mérlege, de azért a bab az nem hús.
[/quote]
A Ravens-t nem tartom jó csapatnak jelenleg. Nem az volt, hogy amíg nem dőltek ki a játékosaik, addig ment a szekér, hanem addig is kikaptak, csak szorosan. Kb mindenkitől, kivéve a Steelers-t. 😊 Amiért számolni kell a Ravens-szel az csupán Harbó. Őt nagyon jó, sőt, kiváló edzőnek tartom. De a keret erőssége - sztem - nem jobb egy 8-8-as csapaténál. A kérdés számomra az, hogy Harbó képes-e ennél bravúrosabb szereplést kihozni a keretből.
Nagyjából így látom az erőviszonyokat.
Soldados
Campben ment le az első körös pick,Suggs pedig az első héten (passrush kb megszünt).kezdő corner IR-ről jött vissza,csavarokkal a lábában játszik,kezdőjobb tackle szintén.elég sok mindent meghatározott ez a pár játékos.pont azt az első 6-8 meccset amit 3-7 pontal vesztettünk el.senki nem látott egy snapet sem az új csapattól de te kijelented,hogy az gyenge?
Bocs az offért .
Peter
Nem azt mondtam, hogy gyenge. Az mondjuk a Brownsé. Azt írtam, hogy a keretet nem tartom elég jónak, olyan 8-8-asnak gondolom, de Harbó kihozhat belőle többet, ahogy azt szokta tenni.
Soldados
Nem azért írom le ezt mert sértődöttségemben kell valami megnyugtató:
De tavaly előtt amikor az SB- győztes Patstől éppen csak kikaptunk a rájátszásban akkor a következő évben már mindenki SB contendernek írta a Ravenst, majd borult a bili és jött egy 5-11. Idén meg a Steelers kapott ki éppen csak a Broncostól a PO-ban, és már mindenki SB-ről meg ligaelit támadósorról beszél... csak nehogy itt is beüssön a kaki. Szóval szép ez a majd mi megmondjuk májusban mi lesz a csapat mérlege, de azért a bab az nem hús.
malkav
Malkav rosszúl közelíted meg a dolgot.... A vasas minden évben Sb esélyes nem tudtad? Természetesen nincs jobb csapat nála a csoportban és csak Ők szurhatják el a szezont, nem más nyerheti meg közülünk..... 😊
Eh mindegy is........ A lényeg hogy verjük meg őket 2x és akkor már a 2-14-et is lenyelném 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A Ravens-t nem tartom jó csapatnak jelenleg. Nem az volt, hogy amíg nem dőltek ki a játékosaik, addig ment a szekér, hanem addig is kikaptak, csak szorosan. Kb mindenkitől, kivéve a Steelers-t. 😊 Amiért számolni kell a Ravens-szel az csupán Harbó. Őt nagyon jó, sőt, kiváló edzőnek tartom. De a keret erőssége - sztem - nem jobb egy 8-8-as csapaténál. A kérdés számomra az, hogy Harbó képes-e ennél bravúrosabb szereplést kihozni a keretből.
Nagyjából így látom az erőviszonyokat.
Soldados
Campben ment le az első körös pick,Suggs pedig az első héten (passrush kb megszünt).kezdő corner IR-ről jött vissza,csavarokkal a lábában játszik,kezdőjobb tackle szintén.elég sok mindent meghatározott ez a pár játékos.pont azt az első 6-8 meccset amit 3-7 pontal vesztettünk el.senki nem látott egy snapet sem az új csapattól de te kijelented,hogy az gyenge?
Bocs az offért .
Peter
Nem azt mondtam, hogy gyenge. Az mondjuk a Brownsé. Azt írtam, hogy a keretet nem tartom elég jónak, olyan 8-8-asnak gondolom, de Harbó kihozhat belőle többet, ahogy azt szokta tenni.
Soldados
Nem azért írom le ezt mert sértődöttségemben kell valami megnyugtató:
De tavaly előtt amikor az SB- győztes Patstől éppen csak kikaptunk a rájátszásban akkor a következő évben már mindenki SB contendernek írta a Ravenst, majd borult a bili és jött egy 5-11. Idén meg a Steelers kapott ki éppen csak a Broncostól a PO-ban, és már mindenki SB-ről meg ligaelit támadósorról beszél... csak nehogy itt is beüssön a kaki. Szóval szép ez a majd mi megmondjuk májusban mi lesz a csapat mérlege, de azért a bab az nem hús.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Ravens-t nem tartom jó csapatnak jelenleg. Nem az volt, hogy amíg nem dőltek ki a játékosaik, addig ment a szekér, hanem addig is kikaptak, csak szorosan. Kb mindenkitől, kivéve a Steelers-t. 😊 Amiért számolni kell a Ravens-szel az csupán Harbó. Őt nagyon jó, sőt, kiváló edzőnek tartom. De a keret erőssége - sztem - nem jobb egy 8-8-as csapaténál. A kérdés számomra az, hogy Harbó képes-e ennél bravúrosabb szereplést kihozni a keretből.
Nagyjából így látom az erőviszonyokat.
Soldados
Campben ment le az első körös pick,Suggs pedig az első héten (passrush kb megszünt).kezdő corner IR-ről jött vissza,csavarokkal a lábában játszik,kezdőjobb tackle szintén.elég sok mindent meghatározott ez a pár játékos.pont azt az első 6-8 meccset amit 3-7 pontal vesztettünk el.senki nem látott egy snapet sem az új csapattól de te kijelented,hogy az gyenge?
Bocs az offért .
Peter
Nem azt mondtam, hogy gyenge. Az mondjuk a Brownsé. Azt írtam, hogy a keretet nem tartom elég jónak, olyan 8-8-asnak gondolom, de Harbó kihozhat belőle többet, ahogy azt szokta tenni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval rosszabb aligha lett a Steelers, így kicsit egészségesebb szezonnal 11-5-nél lejjebb nem adnám.
Soldados
Ebben már bekalkuláltad a Hollók és a mi ellenünk elért 4 vereséget? Ki az akitől még buktok? 😀
meme
Akkor tuti a Pats lesz... 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A Ravens-t nem tartom jó csapatnak jelenleg. Nem az volt, hogy amíg nem dőltek ki a játékosaik, addig ment a szekér, hanem addig is kikaptak, csak szorosan. Kb mindenkitől, kivéve a Steelers-t. 😊 Amiért számolni kell a Ravens-szel az csupán Harbó. Őt nagyon jó, sőt, kiváló edzőnek tartom. De a keret erőssége - sztem - nem jobb egy 8-8-as csapaténál. A kérdés számomra az, hogy Harbó képes-e ennél bravúrosabb szereplést kihozni a keretből.
Nagyjából így látom az erőviszonyokat.
Soldados
Campben ment le az első körös pick,Suggs pedig az első héten (passrush kb megszünt).kezdő corner IR-ről jött vissza,csavarokkal a lábában játszik,kezdőjobb tackle szintén.elég sok mindent meghatározott ez a pár játékos.pont azt az első 6-8 meccset amit 3-7 pontal vesztettünk el.senki nem látott egy snapet sem az új csapattól de te kijelented,hogy az gyenge?
Bocs az offért .

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Szóval rosszabb aligha lett a Steelers, így kicsit egészségesebb szezonnal 11-5-nél lejjebb nem adnám.
Soldados
Ebben már bekalkuláltad a Hollók és a mi ellenünk elért 4 vereséget? Ki az akitől még buktok? 😀
meme
A hollóktól tavaly is kétszer szívtunk. Azért ezt éveken keresztül megcsinálni már csak a statisztika miatt is szinte lehetetlen! 😊 Ebbe kapaszkodunk. Ellenetek az 1-1 szokott lenni az általános eredmény. Nem hiszem, hogy bármelyik csapat behúzza mindkettőt. Kicsit viszont lehetne kevésbé emocionális a meccs. Élvezi persze az ember a nagy ütközéseket meg minden, de ha nem nyugszik le mindkét csapat, akkor másoknak kedvezve teszik tönkre egymást (vagy éppen jönnek az eltiltások)
Klaci79
Itt visszautalok az második mondatodra......Majd vonatkoztatva ránk. Nem lehet mindig 1-1. Itt az ideje, hogy 2x szívjatok 😛

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Kicsit viszont lehetne kevésbé emocionális a meccs. Élvezi persze az ember a nagy ütközéseket meg minden, de ha nem nyugszik le mindkét csapat, akkor másoknak kedvezve teszik tönkre egymást (vagy éppen jönnek az eltiltások)
Klaci79
Fú bameg mennyire másképp látjuk 😊
Nem vagyok egy Kovács Sanyi, aki annyit ért a fociból hogy ha nagyot csattan, akkor élvezünk, de én szeretem az emocionális részét. A felvezetést, a trasht, a hiriget, a lökdösődést, az üzengetést meccs után, stb. Azt is, hogy jöttök ide állandóan, mi meg nem tudunk elzavarni titeket 😀
Oké, a szétütjük a másikat rész nem okvetlenül kellene (vagy csak ha garancia van az egyoldalúságra 😊), de hozzá tartozik. Kellenek a nehéz fiúk. Egy pacsizós, vállveregetős, "gratulálok, a jobb győzött" meccs után mi tüzelné a gyűlöletemet? 😉
nasheem
Igaz, lehet én vagyok rosszul beállítva és a foci részét jobban tudom értékelni 😊
Ez a verekedés meg állandóan csak vitára fog okot adni, mert sokszor azt büntetik aki visszaüt, nem pedig azt aki kezdte. Innen meg nyilván mindenki másképp fogja látni. Éppen azért érdekes a Ravens elleni meccs, mert örökké ellenségeskedés van, de van egy határ, amit azért viszonylag ritkán lépnek át a játékosok. A Bengals ellen meg mostanában mindig azon kell izgulni, hogy ki sérül meg, kit tiltanak el?! Jobban szeretem, ha kevesebb körítés és verekedés mellett, egészségesebben tudunk megérkezni a PO-ba. De persze ez is csak nézőpont kérdése.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Kicsit viszont lehetne kevésbé emocionális a meccs. Élvezi persze az ember a nagy ütközéseket meg minden, de ha nem nyugszik le mindkét csapat, akkor másoknak kedvezve teszik tönkre egymást (vagy éppen jönnek az eltiltások)
Klaci79
Fú bameg mennyire másképp látjuk 😊
Nem vagyok egy Kovács Sanyi, aki annyit ért a fociból hogy ha nagyot csattan, akkor élvezünk, de én szeretem az emocionális részét. A felvezetést, a trasht, a hiriget, a lökdösődést, az üzengetést meccs után, stb. Azt is, hogy jöttök ide állandóan, mi meg nem tudunk elzavarni titeket 😀
Oké, a szétütjük a másikat rész nem okvetlenül kellene (vagy csak ha garancia van az egyoldalúságra 😊), de hozzá tartozik. Kellenek a nehéz fiúk. Egy pacsizós, vállveregetős, "gratulálok, a jobb győzött" meccs után mi tüzelné a gyűlöletemet? 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Szóval rosszabb aligha lett a Steelers, így kicsit egészségesebb szezonnal 11-5-nél lejjebb nem adnám.
Soldados
Ebben már bekalkuláltad a Hollók és a mi ellenünk elért 4 vereséget? Ki az akitől még buktok? 😀
meme
A hollóktól tavaly is kétszer szívtunk. Azért ezt éveken keresztül megcsinálni már csak a statisztika miatt is szinte lehetetlen! 😊 Ebbe kapaszkodunk. Ellenetek az 1-1 szokott lenni az általános eredmény. Nem hiszem, hogy bármelyik csapat behúzza mindkettőt. Kicsit viszont lehetne kevésbé emocionális a meccs. Élvezi persze az ember a nagy ütközéseket meg minden, de ha nem nyugszik le mindkét csapat, akkor másoknak kedvezve teszik tönkre egymást (vagy éppen jönnek az eltiltások)
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Szóval rosszabb aligha lett a Steelers, így kicsit egészségesebb szezonnal 11-5-nél lejjebb nem adnám.
Soldados
Ebben már bekalkuláltad a Hollók és a mi ellenünk elért 4 vereséget? Ki az akitől még buktok? 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Ravens-t nem tartom jó csapatnak jelenleg. Nem az volt, hogy amíg nem dőltek ki a játékosaik, addig ment a szekér, hanem addig is kikaptak, csak szorosan. Kb mindenkitől, kivéve a Steelers-t. 😊 Amiért számolni kell a Ravens-szel az csupán Harbó. Őt nagyon jó, sőt, kiváló edzőnek tartom. De a keret erőssége - sztem - nem jobb egy 8-8-as csapaténál. A kérdés számomra az, hogy Harbó képes-e ennél bravúrosabb szereplést kihozni a keretből.

A Browns-ra kíváncsi leszek. Ha tippelnem kéne, akkor gyenge rajt lesz, hisz a TC kb inkább egy ismerkedős gólyatábor lesz. De az idény végére szerintem összeállhat egy pofás csapat, amire tovább építkezve (17-ben is brutális mennyiségű pickjük van) bizony jövőre akár-akár... Na de hagyjuk is ezt, mégiscsak a Browns-ról beszélünk. 😊

A Bengals a szokásos csendes off-seasonját csinálta - és ezt jó értelemben mondom. A keret mély, vannak tehetségek szép számmal, van jól működő rendszer. Nem kellett kapkodni, így ezúttal sem a köv. szezonra kellett draftolni, hanem a jövő embereit kellett kiválasztani. Nem hinném, hogy a 10-6 elérésével gond lenne nálatok - még úgy sem, hogy a fél edzői stábot pótolni kellett.

A Steelers-nél az offense az elit. Ez nem kérdés, főleg ismét Bell-lel és Pounceyval. Ez a kettő nagyobb nyereség, mint Bryant elvesztése, bár persze hiányozni fog. Szóval itt (komoly) visszaesés nem valószínű. A védelem már érdekesebb és főleg a secondary: Burns, Golson és Davis még egy snapet se játszott az NFL-ben, de idevehetem még Grantet is. Viszont rosszabbak aligha lehetnek Blake-nél (1000 f.sz tudja hány yarddal nyerte meg 2015-ben a legjobban megégetett CB kétes címét 😊 ). Szóval a hátsó sor átalakult, de gyengébb aligha lehet. Ha viszont valaki egyből berobbanna, az jelentős javulást eredményezhetne, plusz Dupree fejlődése lehet kulcskérdés az egész D szempontjából. Szóval rosszabb aligha lett a Steelers, így kicsit egészségesebb szezonnal 11-5-nél lejjebb nem adnám.

Nagyjából így látom az erőviszonyokat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!