Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
87, Bengals waive rookie RB Dy'Shawn Mobley... Leszünk 90-en péntekig? Hall visszatér?
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Mayst megint kivágtuk, hosszabb eltiltás következik neki. A campre marad a 88as roster, Marvin pedig elmondta, hogy a preszezon jelentős részében pihentetni akarja Burfictet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Bell jó csávó. Így hogy Burfict nem lesz pályán a Vasas ellen, inkább ő is kihagyja a meccset. Respekt!
nasheem
Az alapján, amit ő és Brown haverja az elmúlt hónapokban összevissza hablatyoltak, szerintem még jó darabig nem fog véget érni az elmegyógyintézeti kezelésük.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bell jó csávó. Így hogy Burfict nem lesz pályán a Vasas ellen, inkább ő is kihagyja a meccset. Respekt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Postán küldték a jegyet, vagy futárral?
ikuvihar
Emailben kaptam

Welcome To The Jungle
több mint 7 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 381 — greenmedia10@gmail.com
Postán küldték a jegyet, vagy futárral?
több mint 7 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Megjött a jegyem a novemberi Giants meccsre endzone bal sarkánál leszek viszek magyar zászlót majd figyeljetek 😉

Welcome To The Jungle
több mint 7 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Na a WR corp fully loaded, Simonise leigazolásával megvan a 90. ember is a rosteren. Jó, hogy nem adtunk érte picket, így ingyen érkezett. A Green-LaFell-Boyd hármas mögött nagy lesz a tülekedés, kíváncsi vagyok melyik fiatal kerül még be, és ki megy a PS-be. Egyelőre nagyon nem pörög a topic, remélem a TC kezdetével ez is változik. Nagy szezonunk lesz! 😊
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nem vagyok szomorú, amiért sheldon richardson volt olyan jó arc, hogy eliltatta magát az első meccsről és nem játszhat ellenünk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Boyd-dal mi a tosz van? Sehol nem olvastam eddig, hogy megsérült. Affene

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bernard nagyon kellett nekünk. Meglepett, hogy pont neki adtunk a vártnál nagyobb lét. Ja és igen, Hillnek ezzel csengettek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Mau nálam nem viszonyítási alap, ahhoz túl komolytalan. 😊
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Átlagban 5+ millió, ebből idén 9. Ennyit bőven nem ér, de legalább végre valakivel hosszabbított a csapat -- szerintem -- áron felül.
Mikey
Viszonyítás kérdése. Nézd meg Mau pénzét és a teljesítményt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Átlagban 5+ millió, ebből idén 9. Ennyit bőven nem ér, de legalább végre valakivel hosszabbított a csapat -- szerintem -- áron felül.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Bernard 3 évig hosszabbított.
Coolearie
Hillnek hatalmas szezont kell tolnia, ha maradni akar Cincyben. Átlagos teljesítményért nem fogunk vele hosszabbítani. Amúgy nagy kedvenc Bernard, nagyon örülök a hírnek, de egy minimum jó workhorse kell mellé, hogy megmaradjon a hatékonysága.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bernard 3 évig hosszabbított.

több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ja oké. Azt hittem már túl van a falconsos viziten is.
nasheem
Már túl van azon is, ők sem szerződtették, de nem zárták ki, hogy a későbbiekben újra keresni fogják.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ja oké. Azt hittem már túl van a falconsos viziten is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Freeneyről valami hír?
nasheem
Volt, edzett, elment. A héten már Atlantában lesz jelenése.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Freeneyről valami hír?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Eifert úgy tűnik az első négy fordulót kihagyja. Miért csak most derült ki, hogy műteni kell a januári sérülését?? Eddig otthon feküdt és pihentette, most meg becsoszogott az első átmozgató edzésre és egyből műtét?? Sajnos tényleg üvegből van, és Kroftnak kell majd felnőni a feladathoz. De sebaj, A.Jones már érzi az első edzés után, hogy meg lesz a bye és neki jó szeme van ehhez.
Szipeter
Bár én nem vagyok orvos, de azt mondják, hogy amennyiben lehet, mindenképpen kerülni kell a műtéti beavatkozást a fertőzésveszély és egyebek miatt. Próbálták ezt csinálni, mostanra derült ki, hogy elkerülhetetlen.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eifert úgy tűnik az első négy fordulót kihagyja. Miért csak most derült ki, hogy műteni kell a januári sérülését?? Eddig otthon feküdt és pihentette, most meg becsoszogott az első átmozgató edzésre és egyből műtét?? Sajnos tényleg üvegből van, és Kroftnak kell majd felnőni a feladathoz. De sebaj, A.Jones már érzi az első edzés után, hogy meg lesz a bye és neki jó szeme van ehhez.
Szipeter
Folyamatos sérülések, jövőre még marad opcióval, de ha nagy dellát akar, akkor jó lenne ha lehúzna egy egészséges szezont...:\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Eifert úgy tűnik az első négy fordulót kihagyja. Miért csak most derült ki, hogy műteni kell a januári sérülését?? Eddig otthon feküdt és pihentette, most meg becsoszogott az első átmozgató edzésre és egyből műtét?? Sajnos tényleg üvegből van, és Kroftnak kell majd felnőni a feladathoz. De sebaj, A.Jones már érzi az első edzés után, hogy meg lesz a bye és neki jó szeme van ehhez.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nem is értem milyen kérdés ez Krisz. Hogy hogy mi lesz? Az újoncaink földbe tiporják az összes szembejövő secondaryt. 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Eiferttel talán nagy zűr nem lesz. 3 hónap off, de szezon közben szépen utolérheti magát, ha tényleg csak ennyi.
nasheem
Az igaz, de mi lesz a szezon elejével? Nem lesz Jones, Sanu és Eifert. Nem lesz egyszerű.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.