Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
A kérdés az, ki lehetne méltó utódja?
meme
Zimmer.
Mikey
Na gondoltam..... Az öreg tuti nem hoz sztáredzőt, ha lesz váltás egyeltalán. De ki az aki elérhető számunkra, és jó lenne a csapatnak?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Azért a Bengals esetében is évek kellettek, hogy kialakuljon és többé-kevésbé működjön Marvin struktúrája. A HC váltásnál benne van az a kockázat, hogy ha kívülről jön valaki, akkor hozza a saját embereit és elképzeléseit, ami nem biztos, hogy fit a mostani kerethez. A megoldás az lenne, ha belülről lépne elő valaki, de ki? Guenther esetében nehéz eldönteni, hogy a D mennyiben az ő munkája, hiszen kapott egy jó alapot Zimmertől és valószínűleg Lewis is hozzátesz. emellett azt sem látni képes lenne-e kezelni a csapatot, hiszen szemmel láthatólag már az is óriási erőfeszítés, hogy Burfictet és Pacmanet kontroll alatt tartsák. Lazor esetében meg még kevesebb a hit. Lehet persze azon siránkozni, hogy korábban miért engedtünk el HC matériának számító embereket (Zim, Gruden, Hue), de az nem visz előre.
ML-nek a szezon végén mennie kellene, mert a csapat zsákutcába jutott. Nagy kérdés persze, hogy az olcsójános Mike Brown megelégszik-e ezzel a PO határán való táncolással, és megtartja, vagy meg meri lépni végre a váltást.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
A kérdés az, ki lehetne méltó utódja?
meme
Zimmer.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Ideje lenne a mesternek mennie. Az sem túl szimpatikus, hogy azt a nimbuszt amit felépített hosszú évek alatt, 1 év alatt leamortizálja. Valaki szólhatna már neki fentről, hogy " Te Lajos ne csináld így mert nem lesz jó vége" . A kérdés az, ki lehetne méltó utódja?
meme
Ez a cikk is jól összefoglalja a problémákat:

 www.cincyjungle.com/2017/10/24/16532246/coach-talk-with-dr-hodgie-beginning-of-end-marvin-lewis

Utód nincs a rendszerben, ez az egész úgy van felépítve, hogy ne legyen más opció csak Lewis. Sokan mondják, hogy jó lenne Hue, de amiket csinál HC ként az alapján még ML nél is rosszabb megoldás.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Ideje lenne a mesternek mennie. Az sem túl szimpatikus, hogy azt a nimbuszt amit felépített hosszú évek alatt, 1 év alatt leamortizálja. Valaki szólhatna már neki fentről, hogy " Te Lajos ne csináld így mert nem lesz jó vége" . A kérdés az, ki lehetne méltó utódja?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Szerintem már most a legjobb futó nálatok, bár eddig csak 2-3 meccset láttam.
Klaci79
Szerintünk is a legjobb futó a csapatban Mixon, csak kár hogy fal nincs előtte.

Olvasom, hogy csomó szurkoló szemében WJIII a meccs pozitív hőse.
Aztán visszajön Jones és megint padozhat Jackson.
Bazzani
Nagyon jól játszott, szóval nálam is. Meg is érdemeljük a sorsunkat, ha nem fog kezdeni.
| Márpedig nem fog. |
Mikey
@PFF: Antonio Brown was shut out when targeted in William Jackson's coverage yesterday

 bit.ly/2laXhaG  twitter.com/PFF/status/922474513601835008/photo/1
Bazzani
Tetszik a hozzáállása.
“I did OK. There is always room to get better, but we can go back to it and watch the film and see what I can do better. I made some good plays out there.”William Jackson III

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
"Marvin On Hill starting game and half: good chance for Mixon to watch and learn"

Sírok bazmeg
megyerikrisz
Nem tudtam, hogy olyan jól áll a csapat, hogy az eredmény csak másodlagos egy rookie "betörése" mögött.

Ross és Mixon már megvolt, következik Lawson és Willis?



Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
"Marvin On Hill starting game and half: good chance for Mixon to watch and learn"

Sírok bazmeg
megyerikrisz
Valami becsípődött neki, mert mostanában még magához képest is fura dolgokat tesz, és meglepőket nyilatkozik. Érzi, hogy ez az utolsó szezon, frusztrált is de nagyon😏
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
"Marvin On Hill starting game and half: good chance for Mixon to watch and learn"

Sírok bazmeg

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Ami szintén fontos, szerintetek Burfict hány meccset kap? 😊
Mikey
Szerintem ezt megússza pénzbüntivel.
Soldados
Ilyen meccsen ez simán benne van, pénzbünti és csókolom. A nagy botrány elmaradt, ennek örülök, de ezt leszámítva csak WJ3 és Clark Harris volt jó.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ami szintén fontos, szerintetek Burfict hány meccset kap? 😊
Mikey
Szerintem ezt megússza pénzbüntivel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Ami szintén fontos, szerintetek Burfict hány meccset kap? 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Szerintem már most a legjobb futó nálatok, bár eddig csak 2-3 meccset láttam.
Klaci79
Szerintünk is a legjobb futó a csapatban Mixon, csak kár hogy fal nincs előtte.

Olvasom, hogy csomó szurkoló szemében WJIII a meccs pozitív hőse.
Aztán visszajön Jones és megint padozhat Jackson.
Bazzani
Nagyon jól játszott, szóval nálam is. Meg is érdemeljük a sorsunkat, ha nem fog kezdeni.
| Márpedig nem fog. |
Mikey
@PFF: Antonio Brown was shut out when targeted in William Jackson's coverage yesterday

 bit.ly/2laXhaG  twitter.com/PFF/status/922474513601835008/photo/1

több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Mixon és a futás kapcsán meglepő volt a gameplan. Ok, hogy folyamatosan futottunk az eredmény után, de ha valaki látta coaching teamből a A Jax vagy a Bears elleni meccsét a Steelersnek, akkor logikus lett volna, hogy több futás legyen.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Szerintem már most a legjobb futó nálatok, bár eddig csak 2-3 meccset láttam.
Klaci79
Szerintünk is a legjobb futó a csapatban Mixon, csak kár hogy fal nincs előtte.

Olvasom, hogy csomó szurkoló szemében WJIII a meccs pozitív hőse.
Aztán visszajön Jones és megint padozhat Jackson.
Bazzani
Nagyon jól játszott, szóval nálam is. Meg is érdemeljük a sorsunkat, ha nem fog kezdeni.
| Márpedig nem fog. |

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Miért nem próbálunk meg valakit igazolni?
Szipeter
Ilyenkor ugyan kit?

Amúgy mondtam hogy Kirkpatrick szerződése hatalmas hiba. A játékával eddig igazol. Teljesen homály a csávó.
Mikey
Olvasom, hogy csomó szurkoló szemében WJIII a meccs pozitív hőse.
Aztán visszajön Jones és megint padozhat Jackson.

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Mixonnak azért kellett padoznia a 2. félidőben mert volt egy fumbleja? Jellemző Lewisra, hogy leszarja mennyire nem tud játszani Hill ezzel az OL-val, inkább erőlteti csak hogy betörjön egy rookiet.
Dre megfizetése és Whit elengedése cseszte el ezt a szezonunkat. Csak reménykedünk, hogy összeáll valahogy a fal, de ezt az anyagot képtelenség formálni, ezt ki kell dobni. Miért nem próbálunk meg valakit igazolni?
Szipeter
Csodálkoztam is, hogy a 2. félidőben nincs pályán...szerintem kurva jó játékos, nagyon meghatározó lesz nálatok és tulajdonképpen nekünk addig jó, amíg nem kap nagyobb terhelést. Szerintem már most a legjobb futó nálatok, bár eddig csak 2-3 meccset láttam.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Mixon beszólt meccs után :
"It's frustrating. I feel like I'm seeing [Le'Veon Bell] got the ball 35 times, and I got it seven in the first half and then don't touch the ball again," Mixon said, via Katherine Terrell of ESPN
nasheem
Azért ez egyrészt a beszólástól messze van, másrészt a teljes interjú alapján én inkább csalódottságot véltem felfedezni benne, mint ugatást. Remélem, hogy így is van, ha valakinek, akkor neki kuss a neve és leszegett fejjel kellene megcsinálnia bármit, amit kérnek tőle.

Ez nem jelenti azt, hogy nincs igaza, hiszem majd hetes átlaggal futott az első félidőben, de egy rookie 6 meccs után ne pofázzon.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Mixon beszólt meccs után :
"It's frustrating. I feel like I'm seeing [Le'Veon Bell] got the ball 35 times, and I got it seven in the first half and then don't touch the ball again," Mixon said, via Katherine Terrell of ESPN

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Miért nem próbálunk meg valakit igazolni?
Szipeter
Ilyenkor ugyan kit?

Amúgy mondtam hogy Kirkpatrick szerződése hatalmas hiba. A játékával eddig igazol. Teljesen homály a csávó.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Mixonnak azért kellett padoznia a 2. félidőben mert volt egy fumbleja? Jellemző Lewisra, hogy leszarja mennyire nem tud játszani Hill ezzel az OL-val, inkább erőlteti csak hogy betörjön egy rookiet.
Dre megfizetése és Whit elengedése cseszte el ezt a szezonunkat. Csak reménykedünk, hogy összeáll valahogy a fal, de ezt az anyagot képtelenség formálni, ezt ki kell dobni. Miért nem próbálunk meg valakit igazolni?
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Sztem a D egyáltalán nem volt szar, a második félidőben is csak FG-t engedélyeztek!!!
egyedül Dre, aki nagyon gyenge, csak a szája nagy, többi nulla! 😕

a második félidőben vártam a lefagyást, jött is, de ehhez nagyon kellett, hogy Pittsburgh oldalon a D nagyon beindult!

ez van sajnos, menni kell tovább!

üdv
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Lazor nagyon jót tett az offense játékunknak, de az OL korlátai a 2. félidőre egy jobb csapat ellen már egyértelműek. Jó volt látni hogy 4.re nekimegyünk és TD.
A védelmünk sajnos fejben már az elejétől nem volt a pályán, ezt jól jellemezte Burfict páros lábos rugása fejre a földön fekve. (lehet megint jön a bünti) Rengeteg misstackle volt végig, Krk megint nagyon szar volt, viszont WJ3-nak ezután tényleg a kezdőben lenne a helye.
Így nagy valószínűséggel a PIT behúzza a csoportot, nekünk meg max JAX, PIT, MIN meccset lehet elbukni, hogy esetleg odaérjünk a PO-ba, ami most már a csoda kategória lenne.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Hát ez megint nagyon harmatos teljesítmény volt. Az O a második félidőben konkrétan egy nagy nulla. Ahogy várható volt, esély sem volt rá, hogy Daltont megvédjék, egy félidőn keresztül futott az életéért.
Sajnos a D is nagyjából a garbage timeban ébredt fel. A DL súlytalan volt, az LB-k futószalagon gyártották a mistackle-eket, a secondary meg szépen nyelte a yardokat. Számomra a D-ből csak WJ3 volt, aki jó teljesítményt nyújtott, néhány középszer mellett a többség gyenge volt.
Nem kérdéses, hogy az OL-t újra kell építeni, hiszen a C és a T posztok is gyengék, viszont most, amikor a D-nek kellett volna meccsben tartania a csapatot, nem sok biztatót láttam.
Jön öt olyan meccs, amikor elvileg nem világverő csapatok jönnek szembe. Ha máshol nem a Browns ellen elhasalunk, bár a három idegenbeli meccs is lehet, hogy nagy falat lesz.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Benwikere ma is aktív a Dallasban, így jött az eredetileg kondíciós 2019/6. pick.
megyerikrisz
A mai nap legpozitívabb eredménye Bengals szempontból. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May