Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Holnap hajnalban megkezdjük, ki mire számít ?én csak azt kérem ne sérüljön senki.. By the way jó lenne ha Boyd megmutatná mit tud élesben

Szerkesztette: WhoDey83

Welcome To The Jungle
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Billings kicsikocsin távozott a vikinges közös edzésről. Királyság, hogy egy újabb komoly impacttal bíró újoncunk is kiesik. Felkészül Boyd? Szalagsérülésnek nézett ki, ami egy DL embernél ritkán 2-3 hét...

De legalább Adam Jones hozza a kötelezőt. Nyalta a yardokat, de összeugatott a WRjével. Jó meccs lesz 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Eifert lassabban épül fel, mint jósolták, mert a sérülése komolyabb volt. akkor mondjuk nem értem, miért csak most "valljuk be". 4-6 hónap a várható gyógyulás és ő nem éppen a meglepően gyors regenerációjáról híres. Kinéz egy novemberi visszatérés...
nasheem
Ne aggódj, Uzsonna zseniálisan brillírozik a 145. számú védőjátékosok ellen. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Eifert lassabban épül fel, mint jósolták, mert a sérülése komolyabb volt. akkor mondjuk nem értem, miért csak most "valljuk be". 4-6 hónap a várható gyógyulás és ő nem éppen a meglepően gyors regenerációjáról híres. Kinéz egy novemberi visszatérés...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De még messze is a PO, ilyenkor még szokott lenni neki (:
Wyatt
Micsoda kreatív humor, tök jót nevettem, ezt még senki nem lőtte el korábban.

Hasonló szinten válaszolva : idén megpróbáljuk majd leeresztett labdával, _másoknál_ állítólag működött.
megyerikrisz
Csalás nélkül nem lenne az igazi a győzelem :/

Amúgy a Colts ellen nem ajánlom, az a tapasztalat, hogy a felfújt labdák ellen gyengébbek!

több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
De még messze is a PO, ilyenkor még szokott lenni neki (:
Wyatt
Micsoda kreatív humor, tök jót nevettem, ezt még senki nem lőtte el korábban.

Hasonló szinten válaszolva : idén megpróbáljuk majd leeresztett labdával, _másoknál_ állítólag működött.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hewitt újra edzésben. McCarront meg nyakon csapkodta valaki és lesétált a mai edzésről. Így végre volt INT is az edzésen 😊
Ma LaFell és Boyd nap volt. Az előbbi ráadásul Adam Jonest forgatta. Az azért nem rossz.

A kedvenc videóm Billingsről szólt. Szinte megsemmisítette a tackle dummy sort 😊

Odaát meg RGIII kezd majd. Hue érzik a QBket. Jó döntés.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Én most a védelmünk miatt sokkal jobban aggódom.
nasheem
Hát igen megyerikrisz írta korábban hogy Dre és Pacman mehet CB-be hááát nem vagyok nyugodt főleg ha arra gondolok hogy Jones lassan 33 éves lehet már nem olyan gyors mint régen 😕

Welcome To The Jungle
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De még messze is a PO, ilyenkor még szokott lenni neki (:

több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Oké, akkor mondom másképp. Eddig lényegesen jobban mozog, mint a korábbi táborokban láttam. TE poszton lesz gond, az biztos. Uzsonnát szeretjük, meg minden, de okvetlenül kezdő szint. Az összes többi offense dominó viszont a helyén. Boyd nagyon jónak tűnik és LaFell sem dobálja el a lasztikat. A fal az első számú D frontot is megeszi. Hill is egész pörgősnek tűnik. Persze ez csak TC, ilyenkor mindenki ász, de Daltonban sokkal jobban bízom, mint eddig bármikor.
Én most a védelmünk miatt sokkal jobban aggódom.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
A TC videókat nézegetve és híreket olvasva az azért elég egyértelmű, hogy Dalton nagyon motivált és éles. Az önbizalma úgy tűnik rendben. Ez azért fontosabb bármi másnál.
nasheem
Én ezzel úgy vagyok, hogy egyrészt probléma lenne ha a TC n-edik -- de nagyon korai -- napján bármi gondja lenne a motiváltsággal és önbizalommal, ennél sokkal fontosabbnak gondolom, hogy az elkapói ne sérüljenek le. Márpedig indokolatlan lelkesedéssel sérülnek le az emberei.

Ha pedig nem marad elkapója, a kukába dobhatja Dalton a motiváltságát és az önbizalmát.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A TC videókat nézegetve és híreket olvasva az azért elég egyértelmű, hogy Dalton nagyon motivált és éles. Az önbizalma úgy tűnik rendben. Ez azért fontosabb bármi másnál.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Giants megszerezte Hallt
WhoDey83
Ej-ejj, mikor még a Joseph, Hall tandem tigrismezben tolta a liga legjobb párosaként...
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Burfict és Shawn Williams is újra edz, Eifert pedig mankó nélkül, az oldalvonal mellett végez gyakorlatokat. WJ3-t műteni kell, de Lewis szerint még pályára léphet idén (...).

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Hall kiesése után Pacman és Dre lesz a két szélső corner, Dennard pedig megy a slotba, ahol Shaw fogja váltani a szokásos második perces sérülése után. Jó lett volna az öreg a háznál.

Burfict hivatalosan is medically cleared, levettük az NFI listáról. Ml korábban azt mondta (lehet, hogy volt már), hogy nem fog pályára lépni a preseasonben.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Giants megszerezte Hallt menekülési terv ha elfogynak a Cb-k bukta

Welcome To The Jungle
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Flowers is már város volt tavaly is ha jól dereng.

De nem csak Vigil erdekel csak lassan jön a fantasy is

több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Janeket szerintem csak Vigil érdekelte, de jó kis összefoglaló volt. 😀

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Lánybekkerek hogy muzsikálnak?
Janek
Dansbyt nyalogatták leginkább, de nem elsősorban a játéka miatt. A linkelt képsorok alapján elég komikus képet festenek. Harris minden nagy játékon rajta van, csak épp a f@sz rossz oldalán. Rey mindig úton van, de soha nem ér oda. Mau megindul az első szembejövő lyukra, de azon sosincs futó... Ilyesmi. Nyomás nulla (oké, all-pro OL van velük szemben 😊), passprot gyenge, de pár futásnál is mókás volt a mozgásuk. Pad nélkül persze nekik a legnehezebb az életük. 3 napja edzünk felszereléssel és éledeznek. Vigilé volt a mai nap játéka, egy AJ INTtel. Tényleg szép olvasás volt. Olyan, amiért draftoltuk.
Nagy meglepetés nem néz ki. Rey, Mau, Dawson, Vigil, Dansby tuti roster befutó (Burfict ugye eltiltással nyit) és az utolsó helyért megy majd a hirig DiManche, Harris, Roach és Flowers között. Mays kivágásánál rebesgették, hogy Flowers jó lesz LB-safety hibrid szerepre, így leginkább ő lehet a befutó. De DiManche is elég sokoldalú és volt vagy 2 szép passzsiettetős videó róla az első sor ellen. Ha jósolni kellene 55-35-10 arányt mondanék Flowers-DiManche-valaki más esélyekre.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Lánybekkerek hogy muzsikálnak?

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Kroft "hyperextended knee," ez sem szokott két nap alatt rendbe jönni. Williams sérüléséről egyelőre semmit nem tudni, de írják hogy eleve később érkezett edzésre, mert valószínűleg már edzés előtt is volt valami baja és azt vizsgálták a dokik.

Nem tudom, örüljek-e vagy sem annak, hogy még messze van a nyitónap. Örülök, mert már most vannak komoly hiányzók, akik addig felépülhetnek, viszont nem örülök, mert addig még hosszú az idő, és ha így folytatódik, lesznek még többen...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Na én nem idegesítem magam a TC alatt tovább. F@sz kivan ezzel a holtszezonnal is.
nasheem
Ne aggodj! Vannak holtszezonban jo csapatok, es vannak a szezonban jok. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Na én nem idegesítem magam a TC alatt tovább. F@sz kivan ezzel a holtszezonnal is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Alakul ez. Kroft és Shawn Williams is kidőlt a mai edzésen. Fantasztikus lenne, ha a Jets ellen Shaw/Smith kezdene safetyben és uzsonna TE-ként. Lewis közben megerősítette, hogy tartjuk a kapcsolatot Hall-lal, ha Williams sérülése súlyos, akkor tuti, hogy visszahozzuk. Crocker már vissza is jött, bár nem úgy ahogy szokott, edzőként segíti a safetyk munkáját.
Az is kiderült, hogy szerződést ajánlottunk Freeney-nek, de ő inkább az Atlantához ír alá egy évre.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Így vagy úgy de alakul hogy CLH rosteren lesz.

Amúgy megnyugodva olvasom, hogy Dennard a harmadik napon máris a bokájával b*szakodik.