Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 8 éve
Nem hinném. A Browns rosterén nincs versenyképes QB, még egy game manager se, így képtelenség nyerni. McCarron viszont az, és vele már a védelmetek elég lenne néhány W-re.Vele is meglenne.Csak én nem értem, minek akarta a Browns McCarront?El akarták kerülni a 0-16-t.
Mikey
Soldados
P@trik

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Csak én nem értem, minek akarta a Browns McCarront?Nem mindegy? Nagy win lett volna érte a 2+3. Nekünk.
Mikey
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Vele is meglenne.Csak én nem értem, minek akarta a Browns McCarront?El akarták kerülni a 0-16-t.
Mikey
Soldados
több mint 8 éve
Csak én nem értem, minek akarta a Browns McCarront?El akarták kerülni a 0-16-t.
Mikey

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Csak én nem értem, minek akarta a Browns McCarront?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Oké, McCarron maradt. Papírforma. A többi csak felesleges porhintés.Fejedelem amúgy nagy király idén, safetyben és special teamben egyaránt. Kiemelném még Lawsont, aki egyértelműen a legjobb rookie rusher idáig.
Tudjátok ki volt még király a colts ellen? Fejedelem!
nasheem
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
A világ legröhelyesebb majdnem üzletét sikerült összehoznunk. Csak pár percet késtek a Barnák, de a szemét NFL-t nem érdekelte a "fogadjátok be légyszi, légyszi" kérés. Goodell egy szívtelen dög!
több mint 8 éve
Oké, McCarron maradt. Papírforma. A többi csak felesleges porhintés.Tudjátok ki volt még király a colts ellen? Fejedelem!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
És ennyin múlott. több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Egy 2. és 3. kör érkezett volna, ha a trade összejön.
több mint 8 éve
Ez is egy eredményes trade deadline volt. Ja nem...
több mint 8 éve
Cincinnati környékén földrengést jeleztek a McCarron szívéről legördülő többtonnás kövek miatt.több mint 8 éve
A legnagyobb ünneplőbajnok Dre, aki közelében sincs a wr-nek és örömköröket fut, amikor az simán droppolja a lasztit.majd ha eljut Periman-i magassagokba akkor panaszkodj 😊
Huber is jó volt, mint mindig.
Más csapatok legalább próbálkoznak tradekkel, mi meg azon küzdünk hogy az top 10-es draftunkat, hogyan tartsuk a padon. (vagy inkább otthon a 3 hetes túránkon).
Szipeter
több mint 8 éve
A legnagyobb ünneplőbajnok Dre, aki közelében sincs a wr-nek és örömköröket fut, amikor az simán droppolja a lasztit. Huber is jó volt, mint mindig.
Más csapatok legalább próbálkoznak tradekkel, mi meg azon küzdünk hogy az top 10-es draftunkat, hogyan tartsuk a padon. (vagy inkább otthon a 3 hetes túránkon).
több mint 8 éve
Kevés ilyen rosszkedvű győzelmet éltem meg. De a csapaton ugyanezt láttam. Burficték ünnepeltek, mert a D hozta a meccset, de ezt a Colts támadószekciót azért illett legalább ennyire limitálni. Jackson, Vigil, Smith, Atkins és Dunlop jó meccset játszott, de rajtuk kivül még ki is? Dalton szar volt önmagától, de akkor is megbocsáthatatlan amit a fal művel vele, illetve amit a FO művelt a fallal.
A kedvencem amikor az egyik he knows the system csúcstermékünk, TJ Johnson bejött. Snapnél úgy ugrott félre az embere elől, mintha Daltont előző este kapta volna rajta az asszonyával és/vagy az anyjával egy nagyon durva gangbang partin. Ha nagymuter örzi a B gapet, neki legalább a járókeretét ki kellett volna kerülni a rushernek. Ezen még Andy is láthatóan kiakadt. Hihetetlen miket művelünk.
Sok meccset nem nyerünk már az idén. Rebuilding szagot érzek.
Szerkesztette: nasheem
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
9 vs 199twitter.com/GeoffHobsonCin/status/925076101860179968
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
@PFF_Mike: Bengals CB William Jackson's coverage stats the past two weeks:...és helyette játszik a teljesen fogalmatlan Kirkpatrick, és a csak szimplán szar Jones. Taps!
1 catch
7 targets
3 yards
3 pass breakups
<3
Bazzani
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
@PFF_Mike: Bengals CB William Jackson's coverage stats the past two weeks:1 catch
7 targets
3 yards
3 pass breakups
<3
több mint 8 éve
Marvin Lewis said John Ross got to dress because Cody Core was out, but “he was not part of the plan going into the game.”#Marvintakarodj
Draftunk 1/9-e nem része Marvin zseniális tervének, de azért nem kellene ennyire alázni. Mi lesz ha Core rendbejön, akkor be sem öltözhet?
Szipeter
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Marvin Lewis said John Ross got to dress because Cody Core was out, but “he was not part of the plan going into the game.”Draftunk 1/9-e nem része Marvin zseniális tervének, de azért nem kellene ennyire alázni. Mi lesz ha Core rendbejön, akkor be sem öltözhet?
több mint 8 éve
Hát ez egy olyan W volt, ami után nehéz örülni, és optimistán látni a jövőt. Kilátástalan támadójáték, továbbra is botrányos fal, emiatt Dalton pocsék teljesítmény, és értékelhetetlen futójáték. Ross betörése halad a tervek szerint, beöltözve nézzen végig pár meccset a vonal mellet.. mi a francnak adtunk érte első kört???JAX ki fogja csontozni Daltont, ilyen játékkal esélytelenek vagyunk.
több mint 8 éve
Csak az első negyedet láttam, de az inkább emlékeztetett valami fura vígjáték-dráma kombóra, mint NFL meccsre.Szóval csak annyit hogy: Malone TD!!! 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
😀KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Boyd (térd), Core (agyrázkódás), Hewitt (térd) és Minter (könyök) kaptak out besorolást holnapra, mindenki más bevethető. Még Ross is!!A Kóccnál nem lesz Luck, Melvin és Simon.
Nyerni kéne...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Tamadoknal minden poszthoz ert. Viszont nem tud felepiteni semmit, nincs vizioja, raadasul kapkod.Ahogy a mernokok 90% is megvalositja masok viziojat ( ami sokszor esztelen faszsag ). En nem akarom vedeni Hue-t, mint HC-t, de altalaban nem nekik van viziojuk csak vegrehajtjak, attol meg lehetne eredmenyesebb.
Kivalo szakmunkas, hasztalan mernok.
ulpianus