Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Az első kör vesztesei:
wide receiver Michael Bennett,
fullback Jeff Luc,
defensive lineman Jack Gangwish,
cornerback Corey Tindal,
safety Floyd Raven,
linebacker Darien Harris,
quarterback Joe Licata,
wide receiver Antwane Grant,
kicker Zach Hocker,
tight end John Peters,
linebacker Jayson DiManche.
több mint 7 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Néztem a Jags elleni meccs elejét, tényleg nagyon biztató volt az első sor. Mind támadásban, mind védekezésben nagyon egyben van a csapat.
A sérülések viszont elég aggasztóak. Ha a szezonnak ebben a félben is már ennyi baj, ki marad a rájátszásra? 😊
McCarron is nagyon jó volt, 5-6 csapatnál komoly upgrade lenne, kíváncsi leszek, hogy elviszi-e valaki.
munoz
Mekkora lenne már ha Ericksson kiszorítaná már most az 53-ból Tate-t !! 😀

Welcome To The Jungle
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Néztem a Jags elleni meccs elejét, tényleg nagyon biztató volt az első sor. Mind támadásban, mind védekezésben nagyon egyben van a csapat.
A sérülések viszont elég aggasztóak. Ha a szezonnak ebben a félben is már ennyi baj, ki marad a rájátszásra? 😊
McCarron is nagyon jó volt, 5-6 csapatnál komoly upgrade lenne, kíváncsi leszek, hogy elviszi-e valaki.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A tegnapi meccsről

Peerman szezonjának annyi, eltört az alkarja. Megsérült Green és Pacman is, állítólag az övék nem komoly, de ezt nálunk illik fenntartásokkal kezelni.
A végeredmény megtévesztő, a 1st team O és D rommá dominálta a Jagst, momentumuk nem volt. Atkins elképesztő formában van, Ericsson pedig szerintem tuti 53ban lesz. Hamarosan jön az első tömeges cut, kíváncsi leszek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Cincyjungle szerint Eifert 4-6 heten visszaterhet kár hogy a szezon keményebb feléből kimarad de legalább Londonban láthatjuk

Welcome To The Jungle
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Csupa jó hír jött a mai edzésről. Minden serültünk csodálatosan gyógyul. Fisher térdgép nélkül sétál, Eifert fájdalom nélkül emel, Ogbuehi még kocogni is tud... Mintha a Derűs Alkony Nyuggerotthon képújságját olvasnám. Mindenki maybe opener. Egyedül a legfontosabb dominó visszatértét nem merik megjósolni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Jake Fischer is megsérült. Tudjátok, mi jön most. #DennisRoland
megyerikrisz
Naaa, ne fesd az ördögöt a falra!
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Fisher bokája, szerencsére csak ficam. Abból azért meg egy húshegynek is illik visszajönni 2 hét alatt. Meglátjuk.

A Bodine összefoglalót érdemes megnézni. Nem értem miben bízunk még. Clakre is bejelentkezett egy Beny Hill show-ra, olyan csúnyán benyelt egy hand off-ot. Vigil nekem most kevésbé tetszett, de jó lesz és sokat lesz pályán. Bodine miatt az viszont fájt, hogy Westerman messze nincs még kész. Folyamatosan kereste az emberét, nem túl sok sikerrel. TEt megint nem küldtünk pályára? A többi azért pozitív.
McCarront tuti el akarják majd vinni. Simán kezdő szint.

A DL játék tegnap sokkal jobb volt. Sims és Williams használható, de a DE nyomás továbbra is nulla (már ha az első sortól eltekintünk). Oda kellene hozni vkit. WRben, RBben jó mély lesz a roster.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
A sérülések ellenére én még mindig nagyon optimista vagyok. Detroitban gyakorlatilag 2 FG-n tartottuk őket, klasszis elkapásokkal (Green),Boyd, Hill TD-vel 60 y.os picksix-vel. 30 y-os visszahordásokkal, nyomással a QB-n.
Nagyon várom a Jags elleni TV-s meccset, ott igazán tesztelve lesz a hátsó alakzat. Azt is jó nézni, hogy máshol mennyire nincs mélysége a kereteknek. pl: PIT. nekünk meg van két jó QB-k is. Remélhetőleg Nugent mellédurrantotta azt, amit a szezonra tervezett.
Szipeter
Mondjuk azt hiszem, ennek ellenére azért nagy duzzogva elfogadnák Cincinnatiben a Big Ben/szertáros kombót, mélysége nélkül is 😀
Wyatt
a Texasi gyerekek legyenek csak egykupacba, nadehogy egy ohioi Ohióba jáccon, armageddon lenne...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A sérülések ellenére én még mindig nagyon optimista vagyok. Detroitban gyakorlatilag 2 FG-n tartottuk őket, klasszis elkapásokkal (Green),Boyd, Hill TD-vel 60 y.os picksix-vel. 30 y-os visszahordásokkal, nyomással a QB-n.
Nagyon várom a Jags elleni TV-s meccset, ott igazán tesztelve lesz a hátsó alakzat. Azt is jó nézni, hogy máshol mennyire nincs mélysége a kereteknek. pl: PIT. nekünk meg van két jó QB-k is. Remélhetőleg Nugent mellédurrantotta azt, amit a szezonra tervezett.
Szipeter
Mondjuk azt hiszem, ennek ellenére azért nagy duzzogva elfogadnák Cincinnatiben a Big Ben/szertáros kombót, mélysége nélkül is 😀

több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
A sérülések ellenére én még mindig nagyon optimista vagyok. Detroitban gyakorlatilag 2 FG-n tartottuk őket, klasszis elkapásokkal (Green),Boyd, Hill TD-vel 60 y.os picksix-vel. 30 y-os visszahordásokkal, nyomással a QB-n.
Nagyon várom a Jags elleni TV-s meccset, ott igazán tesztelve lesz a hátsó alakzat. Azt is jó nézni, hogy máshol mennyire nincs mélysége a kereteknek. pl: PIT. nekünk meg van két jó QB-k is. Remélhetőleg Nugent mellédurrantotta azt, amit a szezonra tervezett.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Jake Fischer is megsérült. Tudjátok, mi jön most. #DennisRoland

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Érdekes, hogy a WR poszt, ami a legmelegebbnek tűnt az FA után, még LaFell sérülése esetén sem tűnik veszélyesnek, Boyd, Core, Wright, Ericson meg fogja oldani a posztot. Ami viszont problémamentesnek tűnt, mint a DE, CB vagy a TE posztok, ott már most nagyon vékonynak tűnik a keret. Ezek közül talán DE-be tudunk az 53-as keretszűkítések után a padra hozni valakit, viszont máshol félő, hogy időnként nagyon gyenge játékosok lesznek majd pályán. Ráadásul a DE és a CB poszt így párban elég para, nagy nyomással még el lehetne kenni a hátsó védekezést. Így szezon előtt most vannak félelmeim, de azért a PO-ba szokás szerint oda kellene tudni érni.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
LaFell azért nem ütött szíven, alapból nem vártam tőle sokat. Vannak fiatal, tehetséges elkapóink, most megmutathatják, hogy mit tudnak. Billingsre kíváncsibb lettem volna, de nélküle is van mélység középen. Sokkal riasztóbb volt a fal széle. Ha Dunlap és MJ pihen, nincs senkink. Clarke a pre meccsen már legalább háromszor hozzáért a labdás emberhez, szép teljesítmény a negyedik offense sor ellen. Hunt mozgása pedig koordinálatlanabb, mint Demjén Rózsié a boglári borfesztivál 4. napján. Baj lesz így ebből.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
NFL Network's Ian Rapoport reports Bengals fourth-round DT Andrew Billings (knee) is expected to miss the entire season.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ha műteni kell minimum 6 hét. És egy hetet várunk a döntéssel.
Az mondjuk alapvetés hogy nekünk kezdő WRt tilos FAról hozni. Soha nem lett jó vége.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Cincy Jungle tweet: Bengals WR Brandon LaFell has torn hand ligament, may require surgery

Messze van még a nyitó meccs..?
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ogbuehi is hetekre kidőlt, fasza.
megyerikrisz
Még szerencse, hogy Fisher személyében minőségi ember megy a helyére.
Mikey
Így van, bár az első pre meccsen nekem nem tetszett a vakoldalon. Passprotban nem volt látványos hibája, de Dalton és AJ is elég gyorsan szabadult a lasztitól. Futásnál viszont alig csinált helyet. Ogbuehi jobban tetszett, de futásblokkban neki sem ártana előrelépni. Szerencsére csak 2-3 hetet írnak, ami még nálunk is meg szokott állni 1-2 hónapnál. Így csak a szezon nehezebbik részéről írta ki magát.

Jó hír, hogy Core edz ma. Semmi olyan gondja nincs, amit egy kis leukoplaszt ne gyógyítana meg. A rossz hír pedig, hogy LaFell nem edz. Probably.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ogbuehi is hetekre kidőlt, fasza.
megyerikrisz
Andrew Billings meg egész idényre kidőlt meniszkusz sérülés miatt.


több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Ogbuehi is hetekre kidőlt, fasza.
megyerikrisz
Még szerencse, hogy Fisher személyében minőségi ember megy a helyére.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ogbuehi is hetekre kidőlt, fasza.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ja, jó volt McCarron. Ő lett a meccs embere, ha jól emlékszem.

Hunt tényleg 3 év után is a legalja. Clarke alig felette. A kezdő falunkon kívül egyedül Hardison és Williams ér valamit. Billings rohadtul fog hiányozni.
A WR-ek közül Boyd és Core használható lesz. Már ha az utóbbi mai kézsérülése nem komoly.
Erickson viszont meglepően jó volt. Dicsérgették a camp alatt, meg valami szakértőféle írta is, hogy ő lehet a kulcs Tate kivágásához. Ezzel együtt csak pislogtam a második TDjénél. Vágja a visszahordásokat, mint bálna fasza az iszapot. Kumerow és Simonise mondjuk szerintem nem NFL szint, de ha Wright is fejlődik, akkor meleg lehet az 53 Tate-nek.

TE játékot nyomokban sem láttunk. Beszédes volt ez is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
MekKaró nekem tecc, vagy nagyon perverz vagyok?
sutianap
a kettő nem zárja ki egymást.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
MekKaró nekem tecc, vagy nagyon perverz vagyok?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Boyd megmutatta! Nincs sérülés, a WR verseny nagyon pozitív, nem lesz probléma MJ, Sanu pótlásával, sőt..
Az első sor DEF oda tette magát. A TC- nagyon fogadkozó Hunt-nak talán végre sikerült kijátszania magát a csapatból.

Szerkesztette: Szipeter