Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Hogy érzitek, milyen lesz a hétvégi "rangadó"? Ha az O fal nem szedi össze magát Dalton nem éli túl a hétvégét. Williams-at pedig még Forte-nél is nehezebb lesz megállítani. Mindezek ellenére az a tippem, hogy Uzomah fogja megnyerni a meccst nekünk.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Meccset nem láttam, gamebook böngészgetése közben fennakadt a szemem a következőn:
Hunt -- tackle for loss, 2 passes defended, special team block.
MVP bazmeg!!!
Mikey
😀
És ha azt láttad volna, hogy már az első negyedben pályán volt. Nem is értettem. Egyébként jogos, ez karrier meccs volt nála. A csúcson kellene abbahagynia.
nasheem
...és még azt hittem, én vagyok a szemét. 😀

A Dalton és Green kontra Revis stat bámulatos.
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
"Andy Dalton had a perfect 158.3 passer rating when targeting A.J. Green when covered by Darrelle Revis today (10-10, 152 yards, TD)"
 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2016/09/CsGPbFbUAAAl5UT.jpg
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Boyd 2 elkapás 24 yard mivel csak az utolsó negyedet láttam nem ment felé több labda vagy ügyetlen volt és nem kapta el ?
WhoDey83
Ahhoz képest, hogy hurka CBk fogták ritkán volt tiszta. Viszont nem dropolt és egész jól blokkolt. Erős közepes volt.
Ahhoz hogy ő igazán hasznos legyen több idő kellene Daltonnak. Ha pánik van (és az volt szarásig) Andy úgyis Greenre dob. Biyd nem fog elég magasan és nem is tud azonnal elszakadni. Elég lassan jön le a jamről. De ha elindult akkor volt előnye. Ahhoz kevés vagyok hogy megítéljem hogy futotta az utakat. Volt pár furcsa play, de simán lehet hogy nem az ő hibája. Egyébként kb a O snapek felénél volt fent. Nem sok, de nem is kevés. Korrekt újoncmeccset hozott, de nem volt húha.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Boyd 2 elkapás 24 yard mivel csak az utolsó negyedet láttam nem ment felé több labda vagy ügyetlen volt és nem kapta el ?

Welcome To The Jungle
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Hunt magához képest nagyot játszott. A blokkolt FG nagyon fontos volt, fordított is a meccs addigi képén. Nem hiszek benne, hogy kezdő szintű játékos lesz valaha, de ha minden meccsen ennyit hozzátesz, akkor van helye a csapatban.
A Dalton-Green kapcsolatra meg csak szuperlatívuszokat lehet használni. Ahogy Ravis időnként csak kereste AJ-t az priceless volt. Csendben teszem hozzá, hogy LaFell sem volt tegnap rossz. Uzomah lehetett volna még hős, ha az első nagy elkapás után a szerintem sokkal könnyebb labdát megfogja és besétál vele TD-re.
A negatív hős viszont ismét Bodine volt, de Ogbuehi is időnként totál homály volt. A 7 (!!) benyelt sack hűen mutatja, az OL bénázását.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Meccset nem láttam, gamebook böngészgetése közben fennakadt a szemem a következőn:
Hunt -- tackle for loss, 2 passes defended, special team block.
MVP bazmeg!!!
Mikey
😀
És ha azt láttad volna, hogy már az első negyedben pályán volt. Nem is értettem. Egyébként jogos, ez karrier meccs volt nála. A csúcson kellene abbahagynia.
És ez milyen stat?
Andy Dalton had a perfect 158.3 passer rating when targeting A.J. Green when covered by Darrelle Revis today (10-10, 152 yards, TD)

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Meccset nem láttam, gamebook böngészgetése közben fennakadt a szemem a következőn:
Hunt -- tackle for loss, 2 passes defended, special team block.
MVP bazmeg!!!
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Hát voltak nagyon gyenge produkciók, szenvedett nagyon a csapat, de meglett. Nem tudom, hogy a sérülések miatt, de az OL nagyon nem állt még össze, sem a futást nem tudta, hatékonyan segíteni, sem Daltont nem tudta megvédeni. A másik oldalon arról volt szó, hogy gyenge az OL, amiből viszont nem sokat láttunk, a mi DL-ünk, front 7-ünk nem nagyon tudta zavarba hozni Fritzet.
Mind OL-ben, mind DL-ben ennél több kell, még a PO-hoz is, hogy vérmesebb reményeket ne is tápláljunk.
Most örüljünk a győzelemnek, mérgelődni ráérünk később is.
több mint 7 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Katasztófa volt ez az idei első meccs, hiába nyertünk, még mindig nagyon dühös vagyok, és voltam egész végig.
Mondhatjuk volt 3 nagy játékunk, amik gyönyörűek voltak, de ha azok nincsenek, keresni valónk se lett volna. Folyamatosan nyeltük a futást, plusz alig volt nyomás Friccen. Másik oldalt pont ellenkezőleg 0 futójáték, 7sack meg no komment.

Egyetlen pozitívuma a meccsnek a Dalton - Green páros.Kemény lesz így nagyon. De örüljünk a győzelemnek.


több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bemákoltuk. Nem rossz ez a Jets offense, de jövő héten egy picit jobb vár a védelmünkre. Sokkal több kell tőlük, az Oline-ról nem is beszélve. Bodine katasztrófa . De most örüljünk a győzelemnek.

Furcsán alakul át a north csapatok játéka.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
@megyerikrisz arról szólnak pletykák, hogy mi az oka ennek?
Mikey
Állítólag olyan messze vannak egymástól az álláspontok, hogy kölcsönösen megegyeztek abban, a szezon végéig nem folytatják a tárgyalásokat.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
@megyerikrisz arról szólnak pletykák, hogy mi az oka ennek?
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Eifert out, Dennard doubtful,
megyerikrisz
Lesz vajon olyan szezon bármikor, amikor ők mind a 16 meccsen pályára lépnek?
Mikey
Nem, de engem most jobban dühít a Zeitlert ügy. Végig AllPro szinten nyomta, a szarért kell húzni a hosszabbítást? Most adatunk többet - már ha egyáltalán fogunk- mert a két nagy G-szerződés magasabbra árazta a piacot.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Eifert out, Dennard doubtful,
megyerikrisz
Lesz vajon olyan szezon bármikor, amikor ők mind a 16 meccsen pályára lépnek?
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Eifert out, Dennard doubtful, ráadásul megszakítottuk a hosszabbítási tárgyalásokat Zeitlerrel. Utóbbi NAGYON nem jó hír.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Gyerekek, eddig vártam a szezont, elolvasom itt a dolgokat és az élettől is elmegy a kedvem. Bízzatok már egy kicsit a csapatban, meg a stábban! 😊
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A Den-Car meccsen kiosztott H2H ütközések közül ha egyet is mondjuk Burfict nyomott volna (de valószínűleg J. Harrison esetében hasonló lenne a helyzet), akkor az nfl.com, meg a twitter már tele lenne vele, hogy milyen dirty play volt, és mennyi időre kellene eltiltani. Így csak arról szól a fáma, hogy milyen kemény a denveri védelem. 😕
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Dawson a PSben. Ezek szerint Tampában sem volt meggyőző.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nyugodtság van uraim, Tate-et leigazolta a Bills.
empty taxi
Szerintem trédeljünk érte.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az csak valami poén lehet, hogy Adam Jones mezén ott fog virítani egy "C" betű.

...vaaagy mégis komoly dolog? Nehéz elhinni.
Mikey
Szerintem kifejezetten jó ötlet. Csak egy kis ész választja el attól, hogy elit corner legyen, hátha ettől észbe kap.

Más. A nagyra tartott Dawson senkinek sem kellett waiveren, állítólag még a PS-hely sem biztos, ő vagy Simonoise (vagy mi a neve) a választék.
megyerikrisz
3 wr a ps-ben? Ennyire bízunk az 53akban? Csak nem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nyugodtság van uraim, Tate-et leigazolta a Bills.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Az csak valami poén lehet, hogy Adam Jones mezén ott fog virítani egy "C" betű.

...vaaagy mégis komoly dolog? Nehéz elhinni.
Mikey
Szerintem kifejezetten jó ötlet. Csak egy kis ész választja el attól, hogy elit corner legyen, hátha ettől észbe kap.

Más. A nagyra tartott Dawson senkinek sem kellett waiveren, állítólag még a PS-hely sem biztos, ő vagy Simonoise (vagy mi a neve) a választék.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Az csak valami poén lehet, hogy Adam Jones mezén ott fog virítani egy "C" betű.

...vaaagy mégis komoly dolog? Nehéz elhinni.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hát mi folyik itt Bengáliában?
Ha nem kapják magukat össze a srácok kicsúszunk a top10ből!

 twitter.com/ByRosenberg/status/772932476213669888

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."