Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
A régi szmörénket láttuk, remélem csak erre a meccsre.
meme
Miről beszélsz? Futójáték nélkül, szakadó esőben hozta le a meccset embertelen, 50 feletti passzkísérlettel, INT nélkül. Ez marhára nem rajta múlott, ahogy a 9 drop sem.


Mindenesetre már a 2. meccsen voltunk sulytalanok ami aggasztó a szezon elején. Nagy a baj!!!
meme
Ezt meg szimplán nem értem.
megyerikrisz
Szmörénél arra gondoltam, hogy rengeteg homályt dobott, szellemeket látott ( múlt hét után ez sem csoda) az int. meg nem rajta múlt. Az elmúlt 2 évben nem ezt szoktuk ugye. Nem gondolom hogy ez rendszeres lesz, mint írtam is A pocsék időnek tudom be. A súlytalanságára meg a meccs öszképére alapján gondoltam. Nem úgy harapunk ahogy szoktunk, ez az én szubjektív megítélésem. Erőlködünk, kínlódunk. Nincs az az érzésem mint tavaly, hogy ide az oroszlánt is. Ehhez idén még kevésnek érzem Őket. Az ST.-nk ötlettelen beszari volt. Többet térdeltek mint a qrva egy erős műszak után... Hill meg sajna a tavalyit hozza. Ezzel az a gond, hogy tudjuk, ennél sokkal többre képes.
Olyan hogy DPI nem is rémlik a nagy földőlt pályán, pedig kaptatok ingyenpléjt. Persze a Tónió endzone borogatás az nem tartozik a DPI hatálya alá........
Hadjuk már ezt a földőlt a pályát, ha lehet kérni.
Kemény idő volt, kemény meccs, mindenki nagyokat kapott jobbulást a Veres nagyon sántított...
Gratula, de ennél több kell, ha a Heitzről pontot akarsz hozni, tudom jó csapat vagytok, de engetessék mán meg ez a North, hogy hazait azér nehéz lopni.
Jócakát!
sutianap
Úgy látom nem egy meccset néztünk....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Amúgy engem nem nagyon zavart a meccs. Kalkulált vereség és vállalható meccskép.
Főleg a D szezonja miatt aggódtam és ott visszatért a hitem. A O rendban lesz, ahogy a fal egy kicsit feljavul. És fel fog. Dalton meg oké. Ez 3ból 2,5. Jó az.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A bírók csalnak, a vasas győz. Nincs itt semmi látnivaló, tessenek oszolni! 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Olyan hogy DPI nem is rémlik a nagy földőlt pályán, pedig kaptatok ingyenpléjt. Persze a Tónió endzone borogatás az nem tartozik a DPI hatálya alá........
Hadjuk már ezt a földőlt a pályát, ha lehet kérni.
Kemény idő volt, kemény meccs, mindenki nagyokat kapott jobbulást a Veres nagyon sántított...
Gratula, de ennél több kell, ha a Heitzről pontot akarsz hozni, tudom jó csapat vagytok, de engetessék mán meg ez a North, hogy hazait azér nehéz lopni.
Jócakát!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Azért nem olyan nagy a baj! Egy RB problémánk van Hill, azt kell megoldani. Annyira lassú, és ötlettelen, fájó volt nézni a Williams RB2 ként milyen jó playeket csinált. Az OL a múlt héthez képest teljesen rendben volt. Dalton az elején nagyon parázott, és a "csak el ne adjam a lasztit" gondolat miatt hozott pár rossz döntést, de azért végül megint összerakott +350 yardot. Hiába vették le Greent, Bernard, Boyd, Lafell megoldotta. A passz játékunk rendben van. A D keményen állta a sarat, úgy hogy a bírók ma nem ismerték a holding szabályt. AB-t levettük a pályáról. ST volt még gáz, a puntoknál Erickson akkor is integetett amikor 20 yardra voltak tőle. Belichickesre kell venni a figurát és Hill-t leültetni a padra, (ennél Burkhead is jobb) és a két hazait simán behúzzuk. Jó lesz ez! Ja és a végén a fumble egy vicc volt, még most sem hiszem el, hogy ezt nem adták meg elkapásnak.
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Az biztos, hogy a futójáték hiányzott, miközben a Steelers futott. A mi esetünkben ebben persze benne volt, hogy a Vasas telepakolta a boxot, és az esős miatt a hosszú, vertikális játékokra sokkal kevesebb esély volt, mint egy hete, amikor ez azért segített. Nem tudom, hogy a rengeteg kiejtett labda az eső miatt volt, vagy más gond volt. Ezt mindenképpen ki kellene javítani.
A screen passzokkal így is sikerült a második félidőben valamennyire megbontani az ellenfél védelmét. Beszédes, hogy Gio hozta össze a legtöbb yardot elkapásból. Ha a játék többi részében sikerül is feledtetni, az RZ-ben nagyon hiányzik Eifert.
A védelemmel kapcsolatban a viszonylag kevés kapott pont ellenére is voltak problémáim. Benyelt nagy játékot könnyebben elfogadnám, ha a másik oldalon a futást elfojtják, de ez az első héthez nem sikerült. Aztán az is zavart, hogy ünnepeltük Tate kirúgását, de Ericsson és Rex is csak integetett, meg térdelt. (Ami persze lehet edzői utasítás, de akkor is 0 yard returnt jelent.)
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A régi szmörénket láttuk, remélem csak erre a meccsre.
meme
Miről beszélsz? Futójáték nélkül, szakadó esőben hozta le a meccset embertelen, 50 feletti passzkísérlettel, INT nélkül. Ez marhára nem rajta múlott, ahogy a 9 drop sem.


Mindenesetre már a 2. meccsen voltunk sulytalanok ami aggasztó a szezon elején. Nagy a baj!!!
meme
Ezt meg szimplán nem értem.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
A régi szmörénket láttuk, remélem csak erre a meccsre. A D egész jól állta a sarat egy jó darabig. Az O pedig tökéletesen súlytalan. Az idő elbaszott, passzjatekra alkalmatlan, a pálya meg feldőlt ismét a zebráktól. Ennyi holdingot zászló nélkül még nem láttam, a fumbliról meg ne beszéljünk. De valljuk be nem ezen mulott. Ma a kevesebbet hibázó, néha megtámogatott 10- ből 8 x a kárunkra vasas nyert. A baj az, hogy addig míg nem vagyunk 20 ponttal jobbak a steelnél, addig nem is engedik, hogy partiban legyünk. Ezért nem fogunk ki- ki meccset játszani velük. Mindenesetre már a 2. meccsen voltunk sulytalanok ami aggasztó a szezon elején. Nagy a baj!!!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nem kell elkeseredni. A meg nem adott TD Marvin hibája is, egyértelműen cselendzs. Sokkal nagyobb baj, hogy a futójáték 0. Azzal kezdeni kell valamit.
Egy két late hit volt, de ennyi bőven benne van. Nem sérült le senki, így meg ki lehet kapni Pittsburghben. Boydot sem hibáztatom a fumbliért, igen keményet kapott térddel.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
A bíróknak sikerült nagyon elrontani ezt az estét a meg nem adott TD, meg a fumble nagyon sok volt. Ha a csapatok nem balhéznak, akkor a zebrák teszik tönkre a meccset. 😕
Sok egyéb tanulság is van, de most hirtelen csak a rossz szájíz van.
munoz
A fumbliban igazad van, érdekes erre nem találni bizonyítékot. A TD a FO hibája nálatok. Azt simán megadják ha visszanézik, elhiszem, hogy ha ott egy pillanat alatt kell dönteni, akkor így döntenek, de erre van a piros.
További sok sikert!!!
több mint 7 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Nagyon fájó vereség, nehéz így bármit is írni. A bríók úgy érzem pont akkor hibáztak mikor fordulhatott volna javunkra a kocka. Meg nem adott td , boyd labdavesztés, meg nem adott holdingok nagy playeknél. Újra és újra...


több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A bíróknak sikerült nagyon elrontani ezt az estét a meg nem adott TD, meg a fumble nagyon sok volt. Ha a csapatok nem balhéznak, akkor a zebrák teszik tönkre a meccset. 😕
Sok egyéb tanulság is van, de most hirtelen csak a rossz szájíz van.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Az egyetlen esélyünk este, ha sikerül beindítani a futójátékot. Enélkül csak egy szem Greenünk van, amit az ellen is tud, és a közelmúltat figyelembe véve egyáltalán nem kizárt, hogy "különleges bánásmódban" részesül. Nem lesz Burfict, Jones megkapta a C betűt, remélem hogy részünkről vállalhatóan fognak viselkedni a srácok.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tudom hogy kicsi rá az esély, de én csak azt szeretném ma estére, ha meccs lenne, nem háború. Jó lenne mindkét oldalon komolyabb sérülések nélkül megúszni.

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Ezt az O-line összeállítást én örömmel megnézném sérülés nélkül is...

---

Steelers’ LT Alejandro Villanueva: Bengals are the nicest team we face all year

Így is lehet. 😉
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ha CLH abszolútértékét és a pályán töltött idejét nézzük, akkor tényleg életveszélyes, de éles meccsen nagy playt még nem csináltak rajta. Sőt a 3. kísérleteknél sem őt támadják. Nekem nagy bajom nincs vele a chart végén. Bodine sokkal nagyobb probléma. Centerben kellene valami helycserés okosság. Jó lenne tudni, hogy pl Fisher edzett-e közepén vagy Westermann vagy bárki más.
Bár annak az esélye hogy szezon közben váltunk kb. nulla. Ahhoz folyamatosan ilyen 7 sackes meccsek kellenének.
nasheem
Azt beszélik, hogy sérülés esetén Zeitler menne középre, Boling a túloldalra, BigWhit LG-be, Fisher pedig LT-be.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ha CLH abszolútértékét és a pályán töltött idejét nézzük, akkor tényleg életveszélyes, de éles meccsen nagy playt még nem csináltak rajta. Sőt a 3. kísérleteknél sem őt támadják. Nekem nagy bajom nincs vele a chart végén. Bodine sokkal nagyobb probléma. Centerben kellene valami helycserés okosság. Jó lenne tudni, hogy pl Fisher edzett-e közepén vagy Westermann vagy bárki más.
Bár annak az esélye hogy szezon közben váltunk kb. nulla. Ahhoz folyamatosan ilyen 7 sackes meccsek kellenének.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
 twitter.com/ProFootballTalk/status/776520876267229184
empty taxi
...és én még Dawson kirakásán lepődtem meg.
Mikey
Hopkins amúgy sem játszott volna, ezzel csak nyerhetünk. Ismeretlenül is inkább ő, mint CLH.
megyerikrisz
Úgy értettem, ha én meglepődtem a tavalyi 3. körös pick kirakásán, akkor vajon mit érezhetnek most a KC szurkolók az idei 3. körösük kirakása miatt...

Amúgy jah, inkább bárki mint CLH. 😊
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/ProFootballTalk/status/776520876267229184
empty taxi
...és én még Dawson kirakásán lepődtem meg.
Mikey
Hopkins amúgy sem játszott volna, ezzel csak nyerhetünk. Ismeretlenül is inkább ő, mint CLH.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
 twitter.com/ProFootballTalk/status/776520876267229184
empty taxi
...és én még Dawson kirakásán lepődtem meg.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/776520876267229184


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Közhely, de azon fog múlni, hogy melyik csapat tudja dominálni a LoS-t. A Vasas OL-je bitang erős, mögöttük még öreganyám is 100 yardokat futna, és sajnos nem látom, hogy a DL-ünk hogyan tudná őket lenyomni. Ha ezt elbukja a csapat, akkor a Vasas nagyon hosszú driveokat fog vinni, vélhetőleg pontokkal befejezve, ami azt jelenti, hogy Daltonék sem hibázhatnak.
A másik oldalon a Bengals OL a múlt héten tragédia volt, igaz a NYJ DL-je szerintem sokkal erősebb, mint a Pittsburghé. Nagyon gatyába kellene rázni ezt az egységet, mert ha az OL-ünk tud dominálni, akkor fogunk tudni futni. Onnantól pedig nyílt lehet a meccs, mert a Vasas annyit tud csinálni, hogy a boxot elkezdi tömni, amivel viszont a vertikális játékra lesz lehetőség, ez pedig a NYJ ellen ment.
Összességében inkább a Pittsburghnek áll a meccs, de bízzunk a meglepetésben.
több mint 7 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Először is bosszút kell állni a Playoff meccsért és Andyért!! Na de viccet félretéve amellett hogy simán nyert a Vasas az előző körben sok szerencséjük volt, nekünk főleg a védelemnek nagyon össze kéne szednie magát illetve a futást kéne nagyon összerakni. Mert nem tudom hogy ki lehetne Green mellett a másik célpont és őt bármilyen béna is az ottani sec. leveszik a pályáról közösen. Talán Kroft felépül ?

Welcome To The Jungle
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Érdekes lesz. Az első meccsekből nagyon nem következtetnék. A Steelers pass rush állítólag halovány volt, de valószínűleg nem is ez volt a D prioritásuk. Ellenünk folyamatosan fognak jönni, de Dalton egyre pontosabb a rövid release time dobásoknál is. Elvileg a Vasas sec sem jobb, sőt papíron rosszabb, mint a Jets-é volt. Azaz tudunk majd haladni. De csak passzjátékkal sokra nem megyünk. Konstans jó futójáték kellene és baromi hosszú drive-ok, mert a mi védelmünk ezt a Steelers támadóegységet nem fogja tudni megállítani. az egyetlen esély, ha alig engedjük őket pályára. Azt viszont nem igazán látom, hogy futni hogy fogunk.

Sokpontos, pass heavy meccset várok, de nem érzem, hogy egy dobópárbajban nyerhetnénk. abban a Steelers pont verhetetlen. A főgonoszok idén tényleg a 3 legjobb csapat között vannak 😕
Az egyetlen esély, ha Hunt megtáltosodik és folyamatosan lezavarja a pályáról a csoda QB-t.

...

Be ne vegyétek, csak hülyéskedtem. A szart is kiverjük belőlük. 24-13, sima és mosolygós. Két season ending-gel odaát.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Hogy érzitek, milyen lesz a hétvégi "rangadó"? Ha az O fal nem szedi össze magát Dalton nem éli túl a hétvégét. Williams-at pedig még Forte-nél is nehezebb lesz megállítani. Mindezek ellenére az a tippem, hogy Uzomah fogja megnyerni a meccst nekünk.
Szipeter
esélytelenül bár, akár csak a wild card körben, 4. negyedre nagy különbség miatt leülnek, de most egy plusz daltonnal megfordítjuk és behúzzuk!! 😉
2-0! 😊

Szerkesztette: Rush