Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
jól látható, hol a legproblémásabb a depth -- WR, DL.

megéri bármelyiküknek is utána olvasni? másként: lehet esélye bármelyiküknek az 53-ra?
Mikey
mindig van 1-2 ember a class-ban aki udfa-ként viszi valamire...de ennek százaléka igencsak csekély ha 8-10 játékosra vetítik...nyilván nem véletlen, hogy senki nem akarta őket még 7. körben sem elvinni, de hogy miből lesz a cserebogár ugyebár...
Alonzo Russell szerintem nem fakezű playa, Antwane Grant pedig a Bahamákról jött, az legalább szép hely 😊
David Dean se reménytelen (ha aztán mégis igazak a pletykák Billingsről 😊 )
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nehéz ilyenkor bármit mondani. A hűdenagy szakértők is jobbára tippelnek, pedig ők még ismerik is a draftolt srácokat. De nem annyira, mint a scoutok és az edzőink. Mégis vannak rohad nagy tévedések.
Az viszont biztos, hogy logikus volt amit csináltunk. Ez kívülről is megítélhető. Valóban nem volt sexy egyik húzás sem (kivéve természetesen Fejedelem). Nagyjából azon áll vagy bukik az idei draftunk értéke, hogy a két WR mit tud a ligában. Cody Coreban én érzem a lehetőséget. Pontosan tudja mit kell csinálni egy WR2 nek és fizikálisan alkalmas is rá. Jó alapanyagnak tűnik. Remélem fel tudjuk építeni. Ha Boyddal kapcsolatban meg hiszek sütinek, aki ezzel a mockkal hivatalosan is meghívást nyert az idei tippeldére 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
jól látható, hol a legproblémásabb a depth -- WR, DL.

megéri bármelyiküknek is utána olvasni? másként: lehet esélye bármelyiküknek az 53-ra?
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
udfa
Matt Johnson QB Bowling Green
Alonzo Russell WR Toledo
Alex Erickson WR Wisconsin
Darius Hillary DB Wisconsin
Antwane Grant WR Nassau
Dy’Shawn Mobley, RB, EKU
David Dean DT Virginia
Antwane Grant WR Western Kentucky
Antonio Longino OLB Arizona State
Alex Redmond G UCLA
David Dean DT Virginia
Trevon Coley DT Florida Atlantic
Silverberry Mouhon DE Cincinnati (Tryout
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
szerintem teljesen jó draft, a posztok rendben vannak, ahova jött ember, oda kellett is. talán az OL pick felesleges, de a csapat filozófiája szerint ott sosem lehet elég jó embered, és ha Bodine-t jövőre már nem látjuk csapatban, akkor annak sokan örülni fognak.

Billingsre nagyon kíváncsi vagyok, nem feltétlen értem a csúszását, de a többi 31 csapat lelke rajta, köszönjük szépen.

amúgy tényleg az a legszebb, hogy még a hetedik körös pick is könnyedén 53-ba érhet, főleg ha megnézzük milyen vékony is a S poszt.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Egész pofásra sikerült a draft, bár az első két napra kint egy jó nagy C-t osztottak, amit nem igazán értek. Szipeter
Szerencsére a csapat olyan helyzetben van évek óta, hogy nem kell folyamatosan needre húzni, innentől kezdve az elemzők számára a pickjeink nem feltétlen szexik. A másik része az osztályzásnak, hogy az nfl.com-os szakik WR-t mondtak nekünk, így mivel nem azt húztunk, ez az ő szemükben C. Igaz, ha a nagy WR run után reachelünk valakit, az náluk ugyanúgy C lett volna.
De amikor az A-t ér, hogy a Chiefs kitrade-elt az első körből, akkor nem hiszem, hogy nagyon figyelni kellene ezekre.

Én Vigil-t kicsit reachnek érzem, a többi pick nálam rendbe volt. Én egy B+-t adnék ezek után az idei draftunkra.
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Ez igen, szép volt nasheem! 😆
Egész pofásra sikerült a draft, bár az első két napra kint egy jó nagy C-t osztottak, amit nem igazán értek. Szurkolok Fejedelemnek, hogy beférjen.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A sorrend kapcsán húztam a számat menet közben, de összességében jó kis draft volt. Simán el tudom képzelni, hogy mind a 7 ember a csapatnál marad, és nem azért, mert a többség a PS-ben kapna helyet.
Ezek után különösen távolinak tűnik a szeptember.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Perfect draft!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Na még egy WR és Fejedelem, oszt jóccakát!
nasheem
hehe, sima ügy 😊
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Jóóóóó! Cody Core szerintem nagyon fasza pick!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Na még egy WR és Fejedelem, oszt jóccakát!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
5. körben OL Christian Westerman érkezett, akit jó eséllyel megpróbálnak Bodine utódjának kinevelni.
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nagy mellényúlásnak nem nevezném, hogy a 4. körben sikerült behúzni egy 1-2. körre tartott embert. Megvan a várt DT és megint a Steelers előtt. 😊
munoz
Ha a 2-3. körben húzzátok akkor is azt mondtad volna, hogy "megint a Steelers előtt" 😉
Ettől függetlenül (főleg itt) sztem teljesen jó pick, ha ne adj isten mégis komoly baj lenne a térdével csak egy negyedik körös választást buktatok, ha meg nincs nagy baja...
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Nagy mellényúlásnak nem nevezném, hogy a 4. körben sikerült behúzni egy 1-2. körre tartott embert. Megvan a várt DT és megint a Steelers előtt. 😊

Szerkesztette: munoz
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
reggeli kávészürcsölés közben, mikor nézegettem kik elérhetők még, éreztem hogy Billings a Bengalsé lesz. voilá!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Így van munoz. Fejedelem mindenképp kell. Én is kinéztem őt. 😀Asszem találkoztunk is vele vagy workoutolt nálunk. Esély van rá!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
jól van, sikerült olyan posztokra hozni embert a második napon, amelyekre -- szerintem -- a legfontosabb volt. úgy néz ki a FO is belátta, hogy hátsó körös ill. undrafted játékosokból nem lehet potens LB sort összerakni, és Dawson után idén is hoztak harmadik körben oda embert.

aztán persze valószínűleg idén még nem lesz sokat defense-ben sokat pályán Vigil, de hosszútávon gondolkozva örömteli pick.

Boydról jókat írnak, ha ő is és LaFell is beválik, akkor nem lesz gond az elkapó (+TE) sorral sem.

ma pedig lehet horgászni a zavarosban, hátha...
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Legyen igazad Süti és váljanak be ezek az emberek 😊
A következő körben várnék egy saftyt (Killebrew vagy Cash), aztán az OL-be vagy a DL-be depth-nek embert, még egy WR (akik közül örülnék, ha valakit megcsípnénk: Kolby Listenbee, Jay Lee, Keyarris Garrett, Braverman). Illetve akit mindenképpen el kellene hozni az Clayton Fejedelem 😊
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy kis kampány háthamég valaki szerelmes lesz
 espn.go.com/video/clip?id=15388038


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Azé berakom a steelers mock draftom
1 25 Pittsburgh Steelers William Jackson, CB (Houston)
2 58 Pittsburgh Steelers Tyler Boyd WR (Pittsburgh)
3 89 Pittsburgh Steelers Jalen Mills S (LSU)
4 123 Pittsburgh Steelers Javon Hargrave DT (South Carolina State)
6* 220 Pittsburgh Steelers Brandon Allen QB (Arkansas)
7 229 Pittsburgh Steelers Davante Harris OL (App.State)
7 246 Pittsburgh Steelers Elandron Roberts ILB (Houston)

Szóva montamis Krisznek, be is jött. Boyd egy gyémánt faszikák, elkap, fut, csúszik, harcol - szóval ű a real offensive weapon. Az összes statját mindenit egy Voytik és Pedersen nevű irányítókkal szedte össze, az a nagyszám, nem az üregibálna.

Grat az első két karikához, bár legyen három, a kisVigil is fasza.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az új LB csávó biztos nickel lesz eleinte, bár szerintem leginkább ST playa lesz idén. 3. körre elmegy. Boyd kényszerpick volt, mert ő volt az utolsó wr akit kezdőbe néztünk. Nem biztos hogy őt annyira akartuk, de muszáj volt. A meccsvideoi alapján meredek lesz vele kezdeni az első héten. De ha nem törik szét gyorsan, akkor lehet belőle valami. Főleg a blokkjaival lesz baj. Az nem nfl szint még.

De mivel őt sem ismerem ez csak okoskodás és tippelde. Bizakodjunk és irigykedjünk a szomszédra aki draftolni is csak zseniálisabbnál kicsit jobban tud 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Én is hiányolom a DL-be az erősítést.
A tavalyi és kapcsán Peko szerintem azért tudott relatív jó lenni, mert Dunlap és a Atkins nagyon durván tolta, és rá sokszor minimális figyelem jutott. Egy évvel korábban, amikor Geno picit gyengébb volt, akkor Peko gyalázatos szintet tolt. Nagyon remélem, hogy Hardison tényleg pályára kerül, és a tavalyi előszezonban mutatott erényeit élesben is megvillantja. Remélhetőleg ez tényleg benne van, és Gilberry ezért nem kapott nálunk szerződést. Egyelőre szintén csak bízni lehet abban, hogy DeShawn Williams fejlődött annyit, hogy bekerül a csapatba.
Arra pedig nagyon kíváncsi leszek, hogy a Clarke-Hunt páros hány snapet kap és mit tesznek le az asztalra, már ha mindketten megérik az 53-as kerettagságot.
Szóval nekem összességében még mindig sok a kérdőjel.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Alapvetően befolyásolta a választásainkat, hogy idén csak 7 pick van, ezért felmenni nem igazán lett volna értelme felmenni Shepardért vagy Thomasért. Boyd egy mini Sanu, first day starter lesz, de nem azért mert annyira jó, hanem mert az egyetlen igazi slot WR-ünk. Vigil pedig szvsz nickel LB lesz, már most ő a leggyorsabb az egységen belül. Én egyelőre a DL-t sem hiányolom, mert Peko tavalyi éve kifejezetten jobb volt, mint az előtte lévők, Hardison letudta a tanulóévet, MJ végre (állítólag) 100 százalékig felépült a hátsérüléséből, ami tavaly egész évben hátráltatta. Böszme nagy run stuffer NT-t Geno mellé pedig lehet hátul is találni, projecteket amúgy is hátul illik húzni.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Logikus pick volt mindkettő, de egy kis hiányérzetem van az első két nap után. Az LB kérdést inkább megoldhattuk volna FAról vagy szombaton, a DL viszont így gyengus marad. Vékonyak leszünk a north legfontosabb csapatrészében. Máshogy osztottam volna el a pickeket, de az első napi WR run gondolom kicsit átírta a kottát.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."