Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
WJIII-ról a mai napig nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire akartatok CB-t, vagy csak úgy voltatok vele, hogy kibasztok velünk 😀
tenorx
Nem egyszerű a kérdés, évek óta látván a többi első körös CB játékát... 😕

Ha szerencsétek van akkor év végén történik egy nagyobb takarítás Lewissal az élenBlaise
Ha szerencsénk van, akkor sokkal előbb. 😊

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Közben Lewis elismerte, hogy Boyd healthy scratch volt, nem volt semmiféle sérülés a háttérben.

Vannak bajok Lewis fejében is.
Mikey
Ott vannak csak igazán! Itt is több éve szajkózott töketlenség olyan szintre emelkedett, hogy elképesztő. Lehet hogy a romokból az évek alatt jó csapatot épített, de VEZETNI azt nem tudja. Amit Ross-val csinált, az tipikus így kell letörni egy rooke lelkesedését, igazi motivátor. Az is jellemző, hogy nem volt képes megnevezni az offence CSK-t. Kihagyja Boyd-ot??, Malonet egyszer se játszatja. Akkor miért nem az OL -ba draftolt??Dennardot erölteti mert több éve van itt WJIII helyett(mindkét td-ben vastagon bent volt.) Daltont képtelen leültetni, mert sok pénz van benne, nem meri kimondani, hogy Hill-nek lefőtt a kávé, és Mixon a jövő. Nem mer semmit sem meglépni, nehogy megbántson valakit.
Kiváncsian várom lesz e változás az új OC vel, ez a fal egyértelműen egy mobilis irányítót kíván, amig nem javulnak fel(nem tudom hogyan), Daltonnal nem megyünk semmire, képtelen gondolkodni, ha nem bízik a falban. Megpróbálhatnánk Driskellel, de egy ilyen döntést ML soha nem hozna meg.
Szipeter
A jó isten mentsen meg minket attól, hogy Driskel kezdő irányító legyen.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Lehet Zampese nem végzett éppen túl jó munkát, de itt komolyabb gondok vannak mint az OC. Nem hiszem, hogy kérte volna bármikor is, hogy Whitwortöt meg Zeitlert engedjék el, főleg annak fényében, hogy Daltonnak a szar fal legalább akkora kriptonit mint egy prime time meccs.
Ha szerencsétek van akkor év végén történik egy nagyobb takarítás Lewissal az élen és Dalton szerződése sem éppen mozdíthatatlan.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Ian Rapoport‏ @RapSheet
The #Bengals are expected to fire OC Ken Zampese, sources say. After two games without a touchdown, Zampese is out.
Beki
Bontom a pezsgőt!

Már a kinevezése is érthetetlen volt számomra.
Mikey
Detto

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Dennardot erölteti mert több éve van itt WJIII helyett(mindkét td-ben vastagon bent volt.)
Szipeter
WJIII-ról a mai napig nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire akartatok CB-t, vagy csak úgy voltatok vele, hogy kibasztok velünk 😀
tenorx
Biztos vagyok benne, hogy az utóbbi.
Százszor nagyobb lyukak voltak ebben a csapatban. WillJack jó játékos lesz (én is draftoltam GM játékban) de azért nem nevezném kihagyhatatlan szupertehetségnek, főleg nem egy tömött poszton.

Remélem végre kap játéklehetőséget, de pont ebben a stábban nem látom, hogy lecserélje a nem jól játszókat. Meg mondjuk a védelem még csakcsak mutat valahogy.

több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Dennardot erölteti mert több éve van itt WJIII helyett(mindkét td-ben vastagon bent volt.)
Szipeter
WJIII-ról a mai napig nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire akartatok CB-t, vagy csak úgy voltatok vele, hogy kibasztok velünk 😀
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Azért összességében érdekes kérdéseket vet fel, ha két meccs után ki kell rúgni egy koordinátort. Az előszezonban, edzőtáborban senkinek nem tűnt fel, hogy nem fog menni? Vagy ott ugyan szar volt a helyzet, de várták, hogy majd élesben megjavul? Kapkodás, persze most jól el lehet adni a reményt pár meccsig, meg sikerült példát statuálni, de ez nem csak Zampese kudarca, sőt... Azoké, akik 2 meccsel ezelőtt még úgy gondolták, hogy minden OK vele és alkalmas a feladatra.
somoskovig
Ha lehetne, ezt a hsz-t tízszer is lájkolnám. Hatalmas igazság van benne.

Őszintén reménykedem egy 0-4-es kezdésben, hátha akkor Marvin lesz a következő.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Mondjuk igen, ott már tényleg elég nagy baj lehet. Azért két meccs alatt 0 TD, ráadásul hazai pályán, mondható súlyosnak, ja és ne felejtsük el az emberek arcát, az se jobb látvány (tanácstalanság, kiábrándultság stb).
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Azért összességében érdekes kérdéseket vet fel, ha két meccs után ki kell rúgni egy koordinátort. Az előszezonban, edzőtáborban senkinek nem tűnt fel, hogy nem fog menni? Vagy ott ugyan szar volt a helyzet, de várták, hogy majd élesben megjavul? Kapkodás, persze most jól el lehet adni a reményt pár meccsig, meg sikerült példát statuálni, de ez nem csak Zampese kudarca, sőt... Azoké, akik 2 meccsel ezelőtt még úgy gondolták, hogy minden OK vele és alkalmas a feladatra.

több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Közben Lewis elismerte, hogy Boyd healthy scratch volt, nem volt semmiféle sérülés a háttérben.

Vannak bajok Lewis fejében is.
Mikey
Ott vannak csak igazán! Itt is több éve szajkózott töketlenség olyan szintre emelkedett, hogy elképesztő. Lehet hogy a romokból az évek alatt jó csapatot épített, de VEZETNI azt nem tudja. Amit Ross-val csinált, az tipikus így kell letörni egy rooke lelkesedését, igazi motivátor. Az is jellemző, hogy nem volt képes megnevezni az offence CSK-t. Kihagyja Boyd-ot??, Malonet egyszer se játszatja. Akkor miért nem az OL -ba draftolt??Dennardot erölteti mert több éve van itt WJIII helyett(mindkét td-ben vastagon bent volt.) Daltont képtelen leültetni, mert sok pénz van benne, nem meri kimondani, hogy Hill-nek lefőtt a kávé, és Mixon a jövő. Nem mer semmit sem meglépni, nehogy megbántson valakit.
Kiváncsian várom lesz e változás az új OC vel, ez a fal egyértelműen egy mobilis irányítót kíván, amig nem javulnak fel(nem tudom hogyan), Daltonnal nem megyünk semmire, képtelen gondolkodni, ha nem bízik a falban. Megpróbálhatnánk Driskellel, de egy ilyen döntést ML soha nem hozna meg.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Közben Lewis elismerte, hogy Boyd healthy scratch volt, nem volt semmiféle sérülés a háttérben.

Vannak bajok Lewis fejében is.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Ian Rapoport‏ @RapSheet
The #Bengals are expected to fire OC Ken Zampese, sources say. After two games without a touchdown, Zampese is out.
Beki
Bontom a pezsgőt!

Már a kinevezése is érthetetlen volt számomra.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
QB coachnak nagyon jó volt ugye nálunk, Foles 27TD-2INT az ő nevéhez is köthető, utána viszont OCk-nt Miamiban eléggé besült. Remélem én is, itt az előbbi kerül elő.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Lézer sem lesz zseni de azért sokat dobhat az O teljesítményén.

több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Rosszabb már aligha lesz az O 😀
Zampese kinevezésekor mondjuk a kint beatwriterek egy része megkongatta a vészharangot. Mondván, hogy ő a Bratkowski iskola tanulója, aminek a végeredményét láttuk.
A lépés mindenesetre azt mutatja, hogy Lewisnak sincs már sok krediteket, ha ezt ilyen gyorsan meghúzta.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Lazor veszi át a stafétát OC-ként.
Beki
Hihetetlen, de az elmúlt 50 év során először váltottunk koordinátort szezon közben.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Lazor veszi át a stafétát OC-ként.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Ian Rapoport‏ @RapSheet
The #Bengals are expected to fire OC Ken Zampese, sources say. After two games without a touchdown, Zampese is out.
Beki
Ezt biztos a Bengalsról írták? Nem ismerek rájuk. Mondjuk az első két fordulóban a csapatra sem...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Ollé!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport‏ @RapSheet
The #Bengals are expected to fire OC Ken Zampese, sources say. After two games without a touchdown, Zampese is out.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
 twitter.com/Local12Skinny/status/908542097342517248
Höri
Khm Jets khm.

(Mellesleg ha a legrosszabtól kikapsz akkor te vagy a legrosszabb.)
Bazzani
Az is elhangzott, hogy így mi lettünk a legrosszabbak, csak úgy jobban mutat twitteren, mintha megírná az egészet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Marvin Lewis confirmed Andy Dalton's job is safe. Dalton is the first QB since 2011 to have 0 TDs & 4+ INT in the first 2 games
Klaci79
Ez nem is volt kérdéses. Az élénk fantáziám ellenére nem tudok elképzelni olyat, hogy amíg egészséges Dalton, ne ő kezdjen. Játsszon akármilyen botrányosan.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Marvin Lewis confirmed Andy Dalton's job is safe. Dalton is the first QB since 2011 to have 0 TDs & 4+ INT in the first 2 games
több mint 8 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
Thats easy. We wouldn't have Hunted down the Pats.
KoporShow
#grammarnazi
gyeek
Thx



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
A Ross benchez csak annyit, hogy Hunt is fumbleval kezdett, de vajon mi lett volna azon a meccsen, ha Reid inkabb elkuldi a padra?
tenorx
Bízni az elsőkörös újoncodban? Micsoda ördögtől való gondolat!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May