Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy kis kampány háthamég valaki szerelmes lesz
 espn.go.com/video/clip?id=15388038


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Azé berakom a steelers mock draftom
1 25 Pittsburgh Steelers William Jackson, CB (Houston)
2 58 Pittsburgh Steelers Tyler Boyd WR (Pittsburgh)
3 89 Pittsburgh Steelers Jalen Mills S (LSU)
4 123 Pittsburgh Steelers Javon Hargrave DT (South Carolina State)
6* 220 Pittsburgh Steelers Brandon Allen QB (Arkansas)
7 229 Pittsburgh Steelers Davante Harris OL (App.State)
7 246 Pittsburgh Steelers Elandron Roberts ILB (Houston)

Szóva montamis Krisznek, be is jött. Boyd egy gyémánt faszikák, elkap, fut, csúszik, harcol - szóval ű a real offensive weapon. Az összes statját mindenit egy Voytik és Pedersen nevű irányítókkal szedte össze, az a nagyszám, nem az üregibálna.

Grat az első két karikához, bár legyen három, a kisVigil is fasza.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az új LB csávó biztos nickel lesz eleinte, bár szerintem leginkább ST playa lesz idén. 3. körre elmegy. Boyd kényszerpick volt, mert ő volt az utolsó wr akit kezdőbe néztünk. Nem biztos hogy őt annyira akartuk, de muszáj volt. A meccsvideoi alapján meredek lesz vele kezdeni az első héten. De ha nem törik szét gyorsan, akkor lehet belőle valami. Főleg a blokkjaival lesz baj. Az nem nfl szint még.

De mivel őt sem ismerem ez csak okoskodás és tippelde. Bizakodjunk és irigykedjünk a szomszédra aki draftolni is csak zseniálisabbnál kicsit jobban tud 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Én is hiányolom a DL-be az erősítést.
A tavalyi és kapcsán Peko szerintem azért tudott relatív jó lenni, mert Dunlap és a Atkins nagyon durván tolta, és rá sokszor minimális figyelem jutott. Egy évvel korábban, amikor Geno picit gyengébb volt, akkor Peko gyalázatos szintet tolt. Nagyon remélem, hogy Hardison tényleg pályára kerül, és a tavalyi előszezonban mutatott erényeit élesben is megvillantja. Remélhetőleg ez tényleg benne van, és Gilberry ezért nem kapott nálunk szerződést. Egyelőre szintén csak bízni lehet abban, hogy DeShawn Williams fejlődött annyit, hogy bekerül a csapatba.
Arra pedig nagyon kíváncsi leszek, hogy a Clarke-Hunt páros hány snapet kap és mit tesznek le az asztalra, már ha mindketten megérik az 53-as kerettagságot.
Szóval nekem összességében még mindig sok a kérdőjel.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Alapvetően befolyásolta a választásainkat, hogy idén csak 7 pick van, ezért felmenni nem igazán lett volna értelme felmenni Shepardért vagy Thomasért. Boyd egy mini Sanu, first day starter lesz, de nem azért mert annyira jó, hanem mert az egyetlen igazi slot WR-ünk. Vigil pedig szvsz nickel LB lesz, már most ő a leggyorsabb az egységen belül. Én egyelőre a DL-t sem hiányolom, mert Peko tavalyi éve kifejezetten jobb volt, mint az előtte lévők, Hardison letudta a tanulóévet, MJ végre (állítólag) 100 százalékig felépült a hátsérüléséből, ami tavaly egész évben hátráltatta. Böszme nagy run stuffer NT-t Geno mellé pedig lehet hátul is találni, projecteket amúgy is hátul illik húzni.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Logikus pick volt mindkettő, de egy kis hiányérzetem van az első két nap után. Az LB kérdést inkább megoldhattuk volna FAról vagy szombaton, a DL viszont így gyengus marad. Vékonyak leszünk a north legfontosabb csapatrészében. Máshogy osztottam volna el a pickeket, de az első napi WR run gondolom kicsit átírta a kottát.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Ez eddig nekem tetszik. Második körben vagy Thomast vagy Boydot szerettem volna, bejött. Az LB húzás is ok, ahogy látom egy tackle gyár a srác, futás ellen is jó, bár idén csak az STben lát pályát. Boydra viszont 1st day starterként tekintenek, ez jó. Green, Eifert, LaFell, Boyd, nem néz ez ki olyan rosszul. 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Lett WR.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ez a pick inkább Steelers elleni trollkodásnak tűnt, de mindegy....
malkav
Annak tűnik, de nem! 😊 de gyűjthetsz pár like-t a vasastól...... 1 már van 😉
meme
Nem az volt a cél, hogy lájkokat vadásszak, csak elképzeltem a Steelers War Roomot. 😀
több mint 8 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Thomas jó, de nem hiszem, hogy bent marad az 55-ik, de nagyon jó lenne...
több mint 8 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
2. kör: Thomas lenne a legjobb, ha ő kimegy, akkor Shepard. Millert csak a harmadik körben húznám.
munoz
Nekem is legjobban Thomas számai tetszenek

Welcome To The Jungle
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
2. kör: Thomas lenne a legjobb, ha ő kimegy, akkor Shepard. Millert csak a harmadik körben húznám.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Sanu helyett Braxton Miller a 3.-ban? Vagy Inkább Shepard a 2.-ban? Boyd szerintem nem lenne jó nálunk.... hamar elhasználódna a rövideknél, és futásblokknál szinte használhatatlan állítólag...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
egy draftot amúgy sem az első köre alapján kell megítélni, és szeretett csapatunkra pláne igaz hogy nem első körben szokott világot megváltani. fontosabb nap a mai.

BTW már most tudhatjuk, '18-ban milyen posztra választ majd a csapat első körben, ha a mintát nézzük: '12-ben Kirkpatrick, '14-ben Dennard, '16-ban Jackson III... 😊
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ha szerencsénk lesz, akkor a második kör elején jön egy DL run, illetve biztos, hogy lesz olyan csapat, amelyik hirtelen rájön, hogy az OL-t kell megerősíteni. Így talán Thomas, Boyd vagy Shepard lecsúszik hozzánk.
Ha nem akkor a harmadik körben még mindig elérhető lehet Braxton Miller, Cooper vagy Carroo. Szóval pánikra még semmi ok. Mondjuk ha ma este sem húzunk WR-t, akkor az már elég WTF szituáció lesz.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
ez a pick inkább Steelers elleni trollkodásnak tűnt, de mindegy....
malkav
Annak tűnik, de nem! 😊 de gyűjthetsz pár like-t a vasastól...... 1 már van 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Nagyon sajnáltam hogy nem sikerült WR-t draftolni de öröm az ürömben hogy én is azt érzem hogy a Vasas elől elhoztuk ezt a fiút szerintem annyit nem értek ezek a WR-ek hogy Tradeljünk értük.. De ha úgy gondolkodik a csapat hogy pl Sanu-t majd pótolja Lafell akkor is még kell valaki következő körökben Jones helyett is ...

Welcome To The Jungle
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
első körös cornerből sosem lehet elég rosteren, és hát Hall vissza-nem-igazolásával csökkent volna a létszámuk, azt pedig nehogymá'.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Miután Dennard sérülése, illetve a visszatérése körül azért vannak bizonytalanságok, ezért teljesen indokolható választás volt. Én személy szerint a WR run után egy DT-nek jobban örültem volna. Szinte mindenki bent volt még a posztról, talán emiatt gondolhatták úgy az FO-ban, hogy nem kell kapkodni, holnap is lesz még elérhető ember.
A PFF szerint a második legjobb CB volt (Ramsey után) a classban coverage-ban, így még akár BPA-nak is tekinthető. Az meg a hab a tortán, hogy a Steelers is őt szerette volna 😊
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ez a pick inkább Steelers elleni trollkodásnak tűnt, de mindegy....
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
No, William Jackson lett, CB. Jó húzás, a WR-ek kimentek előttünk, ez így steal.
megyerikrisz
Pályára kerül egyáltalán?
Bazzani
Szerintem az eddigi újoncátlagunknál többször. Dre mindig félsérült, Pacmant úgyis eltiltják, Dennard meg eddig nem sokat bizonyított.
Állítólag Coyle embere Jackson, ő kardoskodott mellette.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
No, William Jackson lett, CB. Jó húzás, a WR-ek kimentek előttünk, ez így steal.
megyerikrisz
Pályára kerül egyáltalán?

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
No, William Jackson lett, CB. Jó húzás, a WR-ek kimentek előttünk, ez így steal.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Treadwell vagy Doctson. szégyen és gyalázat, de most még a fightin irish Fullerre is azt mondom, hogy nem kellene az első körben. DT viszont valószínűleg lesz bent jó értékkel. Vagy ha az sincs, akkor csak találunk valami sérült OT-t.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Mára elkezdett téma lenni néhány hátsó(bb) körös WR prospect, ahogy mennek olyan pletykák is, hogy Doctsonért előre is cserélnénk. Nem tudom, hogy a porhintés mellett van-e bármelyiknek realitása, de ha a Doctson-Coleman párost kiviszik előttünk, nem bánnám, ha az első körben jönne valami masszív falember, aki tud lökni egyet pass rushban is csapaton.