Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Menetrend:


Én ezt a menetrendet találtam...
meme
Ilyet hol találtál? Én úgy tudom, hogy még nem volt meg a sorsolás, de az is elképzelhető, hogy megvolt, csak a tv társaságok miatt nem hozzák nyilvánosságra április 3. csütörtökéig...de jó lenne ilyet látni nálunk is, mert legalább ki tudnám számolni, hogy mikor játszunk szeptember végén (október elején) otthon.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Menetrend:
Bal Id.
Cle O.
Wsh Id.
Jac Id.
Mia O.
Cle Id.
Pit. O.
Pihi
Den O.
Nyg O.
Kc Id.
Oak O.
Sd Id.
Dal O.
Phi Id.
Pit Id.
Bal O.

Én ezt a menetrendet találtam...

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Minnesota at Cincinnati
Klaci79
Tökéletes példa arra, amikor egy preszezon meccset kötelező megnéznie minden Bengals szurkolónak.
Lehet hiba, de én még nem tettem le arról, hogy Zimmerből egy szép napon Bengals HC lesz. 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Itt a sorsolás nektek is:
Minnesota at Cincinnati
Cincinnati at Detroit
Cincinnati at Jacksonville (NBC, Aug. 28)
Indianapolis at Cincinnati
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Nelson elment Oaklandbe, szóval barátkozhatunk meg a gondolattal, hogy Shawn Williams lesz a másik kezdő safety Iloka mellett. Az eddig látottak alapján nem tudom örüljek-e vagy sem, voltak kiemelkedő meccsei is a srácnak, meg botrányosak is. A tehetsége megvan hozzá hogy kezdő legyen, a stáb nagyon bízik benne, szóval már csak kis konzisztencia kell és akkor pár évre nem lesz gond hátul.
Mikey
Fel a fejjel, kaptak cserébe (vissza) egy Taylor Mayst.
Amadeus91
ja hogy ennek örülni kéne? erről nekem miért nem szólt senki?
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nelson végül 2 évre 12 millióért írt alá. Állítólag a végéig versenyben voltunk, de nagyon csodálkoztam volna, ha ennyi megadunk neki.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Nelson elment Oaklandbe, szóval barátkozhatunk meg a gondolattal, hogy Shawn Williams lesz a másik kezdő safety Iloka mellett. Az eddig látottak alapján nem tudom örüljek-e vagy sem, voltak kiemelkedő meccsei is a srácnak, meg botrányosak is. A tehetsége megvan hozzá hogy kezdő legyen, a stáb nagyon bízik benne, szóval már csak kis konzisztencia kell és akkor pár évre nem lesz gond hátul.
Mikey
Fel a fejjel, kaptak cserébe (vissza) egy Taylor Mayst.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Amíg nincs meg a draft kár jóslatokba bocsátkozni szerintem. Még azt is el tudom képzelni, hogy a wr need ellenére is inkább behúzza a Bengals valamelyik jobb CB-t ha nem mennek ki korán, mert azzal jól is jár, ráadásul a Steelers-nek is odaszúrhat. És második körben még mindig jöhet a wr. Nem szabad elfelejteni, hogy Green-Eifert mellé elvileg nem kelll top wr prospect, úgyhogy szerintem csak akkor jön wr az első körben, ha kihagyhatatlannak gondolják...
Klaci79
kihagyhatatlan wr szerintem nincs idén. Vannak jó játékosok, de egyikük sem kihagyhatatlan prospect.
kapitnono
számunkra talán nincs...na de ki tudja, hogy mi jár a FO(k) fejében, ha beleszeretnek valakibe...mondjuk Treadwell, Fuller vagy Coleman biztosan nem lesz bent mire a 2. körben a Bengals húzna...lehet ha ők még 1/24-en elérhetőek, akkor nem húznak CB-t...nehéz ezt megtippelni innen
Klaci79
Hát ha Fullert első körben húzzuk, én is húzni fogok, csak néhány hajszálamat. Doctson viszont parádés lenne, vagy a DT-k közül Billings.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Amíg nincs meg a draft kár jóslatokba bocsátkozni szerintem. Még azt is el tudom képzelni, hogy a wr need ellenére is inkább behúzza a Bengals valamelyik jobb CB-t ha nem mennek ki korán, mert azzal jól is jár, ráadásul a Steelers-nek is odaszúrhat. És második körben még mindig jöhet a wr. Nem szabad elfelejteni, hogy Green-Eifert mellé elvileg nem kelll top wr prospect, úgyhogy szerintem csak akkor jön wr az első körben, ha kihagyhatatlannak gondolják...
Klaci79
kihagyhatatlan wr szerintem nincs idén. Vannak jó játékosok, de egyikük sem kihagyhatatlan prospect.
kapitnono
számunkra talán nincs...na de ki tudja, hogy mi jár a FO(k) fejében, ha beleszeretnek valakibe...mondjuk Treadwell, Fuller vagy Coleman biztosan nem lesz bent mire a 2. körben a Bengals húzna...lehet ha ők még 1/24-en elérhetőek, akkor nem húznak CB-t...nehéz ezt megtippelni innen
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Amíg nincs meg a draft kár jóslatokba bocsátkozni szerintem. Még azt is el tudom képzelni, hogy a wr need ellenére is inkább behúzza a Bengals valamelyik jobb CB-t ha nem mennek ki korán, mert azzal jól is jár, ráadásul a Steelers-nek is odaszúrhat. És második körben még mindig jöhet a wr. Nem szabad elfelejteni, hogy Green-Eifert mellé elvileg nem kelll top wr prospect, úgyhogy szerintem csak akkor jön wr az első körben, ha kihagyhatatlannak gondolják...
Klaci79
kihagyhatatlan wr szerintem nincs idén. Vannak jó játékosok, de egyikük sem kihagyhatatlan prospect.


több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Amíg nincs meg a draft kár jóslatokba bocsátkozni szerintem. Még azt is el tudom képzelni, hogy a wr need ellenére is inkább behúzza a Bengals valamelyik jobb CB-t ha nem mennek ki korán, mert azzal jól is jár, ráadásul a Steelers-nek is odaszúrhat. És második körben még mindig jöhet a wr. Nem szabad elfelejteni, hogy Green-Eifert mellé elvileg nem kelll top wr prospect, úgyhogy szerintem csak akkor jön wr az első körben, ha kihagyhatatlannak gondolják...
Klaci79
Hát annyira nem örülnék, ha első körben 4. CB-t húzna a csapat. Akkor inkább DT, DE. De tavaly megtanultuk, hogy nálunk teljesen felesleges jósolni, kiszámíthatatlan a vezetés. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Amíg nincs meg a draft kár jóslatokba bocsátkozni szerintem. Még azt is el tudom képzelni, hogy a wr need ellenére is inkább behúzza a Bengals valamelyik jobb CB-t ha nem mennek ki korán, mert azzal jól is jár, ráadásul a Steelers-nek is odaszúrhat. És második körben még mindig jöhet a wr. Nem szabad elfelejteni, hogy Green-Eifert mellé elvileg nem kelll top wr prospect, úgyhogy szerintem csak akkor jön wr az első körben, ha kihagyhatatlannak gondolják...
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Benne van az is, hogy a secondaryba a draft mellett az 53-as keretekből kimaradókban való halászgatás során mélyítenék. Alaphelyzetben a Dre-Pacman-Dennard-Iloka-Williams 5-ös megfelelő, a gond tényleg esetleges sérüléseknél van. Az pedig örök igazság, hogy CB-ből soha nem lehet elég a rosteren.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Hát az mindenképpen igaz, hogy Shaw után nincs használható ember. Persze akármi lesz, Lewis-Harris olyan mint Tate, valamiért mindig rosteren marad. 😀
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Jones kapcsán csak annyit, hogy bár nagy éve volt tavaly az utolsó drive-ig, ha rajtam múlna idén már Dennard kezdene. Persze nem rajtam múlik, így feltételezhetően nem is ő fog. 😊
Mikey
Ez egyáltalán nem biztos. Szinte alapfelállás lett nálunk tavaly a 4-2-5, Dennard pedig mutatott biztató jeleket Hall pozíciójában. Viszont ha ez így lesz, akkor kell CB-draft is, mert botrányos a mélység.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Kritikusnak csak Ilokát érzem ebből, a többiek nálam (megbízható?) kiegészítőemberek.

Jones kapcsán csak annyit, hogy bár nagy éve volt tavaly az utolsó drive-ig, ha rajtam múlna idén már Dennard kezdene. Persze nem rajtam múlik, így feltételezhetően nem is ő fog. 😊
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Jól érzem, hogy kritikus - persze Tate-en kívül - Iloka és Thompson, nice pedig PacmanJones és esetleg Winston?
Collapo
Hát Thompsont nem mondanám annak, sőt. Maradt ígéret, néhány jó meccse volt mindössze. Nem véletlen, hogy még így is az egyik legnagyobb need a DT.
Szvsz Iloka és Pacman must volt és sikerült is, a többi meg töltelék.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jól érzem, hogy kritikus - persze Tate-en kívül - Iloka és Thompson, nice pedig PacmanJones és esetleg Winston?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Hat maradt ha jól számolom: Adam Jones, Winston, Sims, Tate, Iloka, Thompson.
A legfontosabb ebből természetesen Tate visszaigazolása volt, nélküle kiesne a csapat az NFL-ből.

Hall még nem írt alá sehova, és értetlenül állok azelőtt, hogy ennyire nem akarnak hosszabbítani vele.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elvégre Hall, Csöcsi, Nelson, Lamur, Gilberry Pacman, Winston, Sims, Tate, Sanu, Iloka, MJones, és Thompson szerződése is lejár,és azért van köztük pár fontosabb kirakós.
megyerikrisz
Közülük Hall, Iloka, Marvin Jones aláíratása kötelező szerintem.
Mikey
Sry sracok de ha harmat ezekbol vissza tudtok hozni sztem mar jo offseasont tudtok.
#hulyegyerekesalego
Collapo
Ez a lista most hogy áll? Nem trollkodás, csak a) kíváncsi vagyok az eredményre, b) kíváncsi vagyok a jóslatomra

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Nelson elment Oaklandbe, szóval barátkozhatunk meg a gondolattal, hogy Shawn Williams lesz a másik kezdő safety Iloka mellett. Az eddig látottak alapján nem tudom örüljek-e vagy sem, voltak kiemelkedő meccsei is a srácnak, meg botrányosak is. A tehetsége megvan hozzá hogy kezdő legyen, a stáb nagyon bízik benne, szóval már csak kis konzisztencia kell és akkor pár évre nem lesz gond hátul.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ha a sapkát nem terhelik, akkor szerintem is nyugodtan lehet ezekkel az emberekkel kísérletezni. A sérülésüket és a rehabilitációjukat nem ismerjük, de ha csak fejben vannak gondok, akkor a mostani Bengalsnél még akár össze is kaphatja magát akár Nicks akár Williams is. 3-4 éve még 1000 yardos elkapók voltak, bőven 30 alatti mindkettő, tehát nem az alapképességekkel van gond. Ha azt nézzük, hogy - bár másként - Nelson, Pacman vagy Newman is kármentés után élte (másod)virágzását a secondaryben, akkor most jöhetne egy hasonló időszak a WR-eknél is 😊
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Szerintem nincs ebben semmi rossz. Majd kiderül, hogy képesek-e valamire, ha nem, akkor viszonlátás. Könnyen lehet, hogy maradnak, de egyre kevesebb szerepet fognak kapni. ML nem szereti a mély vízbe dobni a rookie-kat, amíg belejönnek, addig is kell valakinek pályán lenni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Rendesen elkeféltük ezt a WR kérdést. Kapkodunk keményen.
nasheem
Örömmel konstatálom hogy a csapat elkezdte full módban tolni a 'pár éve jobban örültem volna neki' üzemmódot a játékosok igazolásánál, próbajátékra hívásánál.

Úgy három éve egy Green, LaFell, Nicks elkapó sort megkönnyeztem volna örömömben.

Most csak reménykednék hogy mindkét fiatalember visszatalál régi jó formájához -- ha végül Nickset is leigazolná a csapat.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Húzhatunk, de még nem húztunk. Majd a champben eldől minden. A kérdés csak az, hogy mire lesz elég az a hatos, amit a rendelkezésre álló garnitúrából sikerült kiválogatni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."