Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
A TC-k és pre-season négy meccse alapján nagy bombameglepetés nem volt az 53-as keretben. Az, hogy végre a fogatlan vén rókákhoz, meg a bust húzásokhoz is hozzá mertek nyúlni az én szemeben pozitív. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy Cethan Carter és Nick Hardison meddig marad rosteren. Meg, hogy mondjuk TE-t próbálunk-e kukázni a mostani cutok után.
De az is jelzés értékű lesz a S állapotát illetően, hogy claimeljük-e TJ. Wardot. A holnapi nap ilyen szempontból legalább érdekes lesz 😊
munoz
Azt várhatod míg Wardot claimelitek az örökkévalóságig, oda táska pénzzel kell kopogni.
sutianap
Nálunk a Táska és a Pénz is megvan 😊 Az más kérdés, hogy az öreg sóher, és sosem rakja össze a kettőt....Pláne nem kopog a kettővel együtt másnál 😛

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
A TC-k és pre-season négy meccse alapján nagy bombameglepetés nem volt az 53-as keretben. Az, hogy végre a fogatlan vén rókákhoz, meg a bust húzásokhoz is hozzá mertek nyúlni az én szemeben pozitív. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy Cethan Carter és Nick Hardison meddig marad rosteren. Meg, hogy mondjuk TE-t próbálunk-e kukázni a mostani cutok után.
De az is jelzés értékű lesz a S állapotát illetően, hogy claimeljük-e TJ. Wardot. A holnapi nap ilyen szempontból legalább érdekes lesz 😊
munoz
Azt várhatod míg Wardot claimelitek az örökkévalóságig, oda táska pénzzel kell kopogni.
sutianap
Jogos, ő azonnal FA lett. Akkor majd ti elhozzátok, most úgyis ráállt a Steelers a hullócsillagokra 😉
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
Benwikere-ben vajon mit lát a Boys? A legszarabb CBnk volt az előszezonban. Oké, a késői condi pick nem egy nagy ügy, de akkor is több a semminél.
nasheem
Három olyan CB van a rosteren aki látott már közelről NFL meccset, abból is az egyiket el fogját valószínű tiltani. Gondolom veterán azért kellett hogy kegyen még egy veterán aki szerepelt NFL meccsen. Olcsóért gondolom ezt volt. 😕
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
A TC-k és pre-season négy meccse alapján nagy bombameglepetés nem volt az 53-as keretben. Az, hogy végre a fogatlan vén rókákhoz, meg a bust húzásokhoz is hozzá mertek nyúlni az én szemeben pozitív. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy Cethan Carter és Nick Hardison meddig marad rosteren. Meg, hogy mondjuk TE-t próbálunk-e kukázni a mostani cutok után.
De az is jelzés értékű lesz a S állapotát illetően, hogy claimeljük-e TJ. Wardot. A holnapi nap ilyen szempontból legalább érdekes lesz 😊
munoz
Azt várhatod míg Wardot claimelitek az örökkévalóságig, oda táska pénzzel kell kopogni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Cethan Carter... bezárás. Redmond is totál homály. Hogy lehetnek 53ban? 27-23 a támadók - védők arány. Az azért elég szokatlan.
nasheem
Uzomah sérült, azért van ott Carter. Redmond állítólag jobb volt mint Westerman, szóval inkább utóbbi a kérdés, ha már.

De bennem még van pár kérdés, amit próbálok megválaszolni magamnak. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
A kirakottak közül a két Williams, Dielman, Elliott és Tupou jó lenne ha Ps-ben kötne ki. A többitől könnyes búcsú.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Cethan Carter... bezárás. Redmond is totál homály. Hogy lehetnek 53ban? 27-23 a támadók - védők arány. Az azért elég szokatlan.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Szerintem Dielman és Elliott is megy a PS-be, ha valaki le nem nyúlja őket.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Érdekesség: az offense-ben ketten, a defense-ben hárman nem saját draftolásúak, vagy saját draftolatlan újonc igazolások, azaz az 50 játékosból 45 "saját nevelés." Ebből még ketten, Sims és Michael Johnson tett hosszabb-rövidebb kitérőt más csapatnál.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Akkor az ötvnehármak, hétfőig:

3 QB - Dalton, McCarron, Driskel
1 FB - Hewitt
3 HB - Hill, Mixon, Bernard
7 WR - Green, LaFell, Ross, Boyd, Core, Erickson, Malone
4 TE - Eifert, Kroft, Uzomah, Carter
3 OT - Ogbuehi, Fisher, A. Smith
4 OG - Boling, Hopkins, Redmond, Westerman
2 OC - Bodine, T. J. Johnson

4 DT - Atkins, Billings, Sims, Glasgow
4 DE - Dunlap, Willis, M. Johnson, C. Smith
6 LB - Minter, Vigil, Rey, Lawson, Evans, Nickerson
5 CB - Kirkpatrick, Dennard, Jackson, Shaw, Russell
4 S - Iloka, Williams, D. Smith, Fejedelem

1 K - Bullock
1 P - Huber
1 LS - Harris

Eltiltott: Burfict, Jones
IR: Peerman, Carson, Schreck, Kumerow

Ami pozitív, hogy Clarke és Gilberry ment a levesbe, ami negatív, hogy négy idei pick szintén.
Driskel megy IR-re hétfőn, szóval egy hely biztosan felszabadul.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
A TC-k és pre-season négy meccse alapján nagy bombameglepetés nem volt az 53-as keretben. Az, hogy végre a fogatlan vén rókákhoz, meg a bust húzásokhoz is hozzá mertek nyúlni az én szemeben pozitív. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy Cethan Carter és Nick Hardison meddig marad rosteren. Meg, hogy mondjuk TE-t próbálunk-e kukázni a mostani cutok után.
De az is jelzés értékű lesz a S állapotát illetően, hogy claimeljük-e TJ. Wardot. A holnapi nap ilyen szempontból legalább érdekes lesz 😊
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Winston kirakva....
dande
Helyes, kell a hely a fiataloknak.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Winston kirakva....
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Williams ügyes volt. Hulladék frontok ellen, de szépen mozgott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Benwikere-ben vajon mit lát a Boys? A legszarabb CBnk volt az előszezonban. Oké, a késői condi pick nem egy nagy ügy, de akkor is több a semminél.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Amit nem vártam, hogy Tra Carson is IR. Maradt 3 futónk?
megyerikrisz
Négy: Mixon, Hill, Bernard és az utolsó pre meccsen 120+ yardot futó Jarveon Williams.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Amit nem vártam, hogy Tra Carson is IR. Maradt 3 futónk?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Bullock nyert Elliottal szemben, és Driskel is marad az 53-ak között, hogy IR-re mehessen, hogy aztán visszatérhessen IR-ről.

Fú de buták vagyunk.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Ez csak a szokásos első körösünk "pihentetése", 2012 óta nem játszott a szezonnyitón az adott évi top pickünk. Sebaj a WR pozi így is elég erős, meg kellene próbálni Ericksonnak nagyobb szerepet adni, viszonylag pofás preseasonon van túl.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Ross "pár hét" kihagyás. #hihetetlenbazmeg

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Rég volt ilyen jó draftunk, mint amilyennek ez az idei kinéz. ML nincs egyedül az izgulással. Lehet nem értetek velem egyet, de Evans játéka jobban tetszik mint Minteré (nem tehetek róla, de utálom az ilyen 1 évre szóló, majd megmutatja igazolásokat).
A K poszton pedig, Elliott-ra kell tennünk a voksunkat, mert Bullockban ennyi van. A game winning rúgásoknál megremeg a térde. Lehet, hogy első évben még szívunk majd párat Elliott miatt, de hosszútávon vele nyerni fogunk. Szokni kell a légkört, és jó lesz, az utolsó 60 yardos rugása biztató volt.
A szezonra nagy parám Pacman, félő hogy Revis féle karrierlezárást fogunk látni tőle és a FO meg asszisztálni is fog a szenvedéséhez.

Szerkesztette: Szipeter
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Nagyszerű meccs lehetett a Colts elleni.

Ross összeszedett egy térdsérülést, ma lesz MRI, de a saját elmondása szerint nagyszerűen van. Driskelnek viszont eltört az ujja, szóval neki ennyi volt az 53-ra az esély.

Végre igazi amfoci következik.
Mikey
Sőt, újra izgalmas lett a preseason legnagyobb "küzdelme", mert Bullock is hibázott mezőnygól kísérletet.
Közben azért van némi érdemi konklúzió is, Willis minden meccsén csinált sacket, Lewis pedig azt nyilatkozta, hogy soha nem volt még olyan izgatott rookie miatt, mint most Evans láttán. Talán azt is elmondhatjuk, hogy Dielman a reményeinkkel ellentétben nem váltotta meg a világot, nem fogja kiszorítani Bodine-t, sima PS lesz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Nagyszerű meccs lehetett a Colts elleni.

Ross összeszedett egy térdsérülést, ma lesz MRI, de a saját elmondása szerint nagyszerűen van. Driskelnek viszont eltört az ujja, szóval neki ennyi volt az 53-ra az esély.

Végre igazi amfoci következik.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Az indoklás felháborító volt: mivel az elmúlt években csúnyán viselkedtél, meg Burfictnek hívnak ezért 3 meccsre eltiltunk.? Kinti fórumon írták, hogy ma este flag focihoz kellene öltözni mindenkinek ezzel tiltakozva a büntetés ellen, jó poén lenne.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Kb 3mal több, mint ami járt. Ha én ütöm így ki a FBt, a csapattársak gratulálnak, a liga szarik rá, a média ásít.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."