Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Nyilván, de most olyan személyzeti döntések születtek, amilyenek korábban nem. Szerintem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Azért nincs olyan sok HC állás a ligában, hogyha valaki kap egy esélyt, visszautasíthassa, mondván bocsi nem, mert a szomszéd csapattól jövök. Kíváncsi leszek mire megy majd Jackson, velem most elhitették a Brownsnál, hogy komoly változás lesznek 😊
gabokocka
Gabó 10 éve elhitetik és 2 év alatt elfogy a türelem ..... Eredményhez idő kell, nézd meg a mi csapatunkat honnan jött fel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hatalmas csalódás Hue! Szerintem máshol is lehetett volna HC. Kicsit gusztustalan, hogy csoportriválishoz ment. Vitte a rendszerünket..... meg egy dugi playbookot az tuti. Ráadásul ezek szerint egy agyatlan is.... Elmenni egy Hc temetőbe! Mindegy. Sokat köszönhetünk neki, ezért sok sikert kívánok neki.
meme
Csak ugy mondom, Marvin 6 evig volt a Ravensnel def. koordinator, mielott idejott...
Joey Tribbiani
pár évig szivattuk is Őket 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a legérdekesebb apróság az egészben, hogy Mike Silver (aki lényegében Hue szócsöve volt az egész ügy alatt és előtte is), azt írta, hogy az utolsó pillanatig próbálta marasztalni Marvin Hue-t, egész pontosan egy utódlási tervet vázolt fel neki. Ez egy nagyon érdekes fejlemény sztem, de végül ment Hue, mert mindenáron HC akart lenni, amit meg is értek. nagyszerű HC lesz Clevelandben, nagyot nyertek vele.

és Marvin Jonest én is nagyon féltem, remélem még februárban meg tudunk vele állapodni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dalton simán fr QB szint, pláne a mostani mezőnyben, bár elfogadom hogy a PO bukások miatt nehéz ezt elfogadni.
dande
Ő most hogy jön ide?
Mikey
Nhm hsznak egy részére reagáltam csak telóról kicsit bonyolult szerkeszteni s nem akartam hsz sorozatot gyártani
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Hatalmas csalódás Hue! Szerintem máshol is lehetett volna HC. Kicsit gusztustalan, hogy csoportriválishoz ment. Vitte a rendszerünket..... meg egy dugi playbookot az tuti. Ráadásul ezek szerint egy agyatlan is.... Elmenni egy Hc temetőbe! Mindegy. Sokat köszönhetünk neki, ezért sok sikert kívánok neki.
meme
Én nem haragszom rá, elhitette velünk, hogy Dalton valid irányító! Ha pedig tényleg akkora hatalmat kap, hülye lett volna kihagyni a lehetőséget. Lehet, hogy HC-temető, de ha ott alkotni tud, hatalmas nagy királyt csinál magából. Mondjuk én is meg lennék sértődve, ha a Ravenshez vagy a másikhoz megy, de a Browns annyira gyenge évek óta, hogy nem tudok rossz szemmel nézni rájuk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Azért nincs olyan sok HC állás a ligában, hogyha valaki kap egy esélyt, visszautasíthassa, mondván bocsi nem, mert a szomszéd csapattól jövök. Kíváncsi leszek mire megy majd Jackson, velem most elhitették a Brownsnál, hogy komoly változás lesznek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Hatalmas csalódás Hue! Szerintem máshol is lehetett volna HC. Kicsit gusztustalan, hogy csoportriválishoz ment. Vitte a rendszerünket..... meg egy dugi playbookot az tuti. Ráadásul ezek szerint egy agyatlan is.... Elmenni egy Hc temetőbe! Mindegy. Sokat köszönhetünk neki, ezért sok sikert kívánok neki.
meme
Csak ugy mondom, Marvin 6 evig volt a Ravensnel def. koordinator, mielott idejott...
Joey Tribbiani
Ne rombold le Marvin képzeletbeli szobrát... 😊
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hatalmas csalódás Hue! Szerintem máshol is lehetett volna HC. Kicsit gusztustalan, hogy csoportriválishoz ment. Vitte a rendszerünket..... meg egy dugi playbookot az tuti. Ráadásul ezek szerint egy agyatlan is.... Elmenni egy Hc temetőbe! Mindegy. Sokat köszönhetünk neki, ezért sok sikert kívánok neki.
meme
Csak ugy mondom, Marvin 6 evig volt a Ravensnel def. koordinator, mielott idejott...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Dalton simán fr QB szint, pláne a mostani mezőnyben, bár elfogadom hogy a PO bukások miatt nehéz ezt elfogadni.
dande
Ő most hogy jön ide?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dalton simán fr QB szint, pláne a mostani mezőnyben, bár elfogadom hogy a PO bukások miatt nehéz ezt elfogadni.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hatalmas csalódás Hue! Szerintem máshol is lehetett volna HC. Kicsit gusztustalan, hogy csoportriválishoz ment. Vitte a rendszerünket..... meg egy dugi playbookot az tuti. Ráadásul ezek szerint egy agyatlan is.... Elmenni egy Hc temetőbe! Mindegy. Sokat köszönhetünk neki, ezért sok sikert kívánok neki.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
de én a helyében még vártam volna, vszleg kapott volna még ajánlatot máshonnan is...
itt ugyanazt fogja elérni mint OAK-ben: semmit! majd emlékezzetek!

nhm
Ezt indokolták többen is úgy, hogy nagyon szeretett volna HC lenni és Clevelandben mondták meg először neki, hogy Te vagy a befutó. Ha ezt elutasítja és utána sehova se kell főedzőnek, azt állítólag nagyon nehezen emésztette volna meg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
tudom én is, hogy üzlet... máshogy gondolkodnak odaát, így: ha felkínálnak egy HC állást, azt el kell vállalni, ráadásul sztem CLE-ben tudott "tárgyalni" is...

de én a helyében még vártam volna, vszleg kapott volna még ajánlatot máshonnan is...
itt ugyanazt fogja elérni mint OAK-ben: semmit! majd emlékezzetek!

nekünk ki lesz az új OC, van vmi hír?

amúgy nem tudom elképzelni, hogy ne Dalton legyen az irányítónk, irdatlan számokat produkál, immáron 5 éve... jövőre felugrik a franchise QB szintre!!! (Ámen!)
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ráadásul ha már Marve nem megy, hogy itt maradhatott volna HC Hue, így meg is érdemli. Persze meglátjuk hogyan él majd ezzel az eséllyel és az egyre kevesebb toleranciával ott.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nekem egyáltalán nem tetszik ez a lépés: áruló!
jó, nyilván kínálnak egy vezetőedzői állást, el kell fogadni... de könyörgöm a Browns-nál...
Ő fogja felépíteni a mighty Browns-t, vagy mi?

nekem mondjuk amúgy sem tetszett, már az Oaklandnél sem, úgyhogy csáá! 😊
nhm
Áruló? Ugyan már, ez üzlet. Egyébként meg olyan kondíciókat kínáltak neki a Brownsnál hatáskörileg, amit nagyon kevesen utasítottak volna vissza.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Ami engem legjobban foglalkoztat, hogy eztán mi lesz Daltonnal.


Mikey
Hue ad majd érte egy 1. kört.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
BTW remélem olyanon nem töri Hue a fejét, hogy Marvin Jonest magával viszi.
Mikey
Na az tenné be az ajtót. Viszont most hogy mondod, van esély rá hogy vadászik majd az FAinkra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Ami engem legjobban foglalkoztat, hogy eztán mi lesz Daltonnal. Végre egy nagyszerű év tőle, erre természetesen új koordinátorral kell majd dolgoznia, hát bazmeg.

BTW remélem olyanon nem töri Hue a fejét, hogy Marvin Jonest magával viszi.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Kurvára nem örülök. Hue jó HC lesz. Nem hiányzott hogy épp a csoporton belül dolgozzon. Túl jól ismer minket

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Nagyon kíváncsi leszek mit tud tenni a Clevelanddel. Sokan belebuktak már a kísérletbe, bár Haslam mellett nem nehéz. Kérdés, hogy hány évet (esélyt) fog kapni. Drukkolok neki, bár nem teljesen értem, miért egy ilyen játékos és edzőtemetőbe ment. Maximum a kihívás miatt és azért, mert ha itt fel tud valamit mutatni, akkor az hatalmas eredmény. Igaz San Francisco sem lett volna sokkal jobb a hasonlóan zseniális vezetés miatt.
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Nekem egyáltalán nem tetszik ez a lépés: áruló!
jó, nyilván kínálnak egy vezetőedzői állást, el kell fogadni... de könyörgöm a Browns-nál...
Ő fogja felépíteni a mighty Browns-t, vagy mi?

nekem mondjuk amúgy sem tetszett, már az Oaklandnél sem, úgyhogy csáá! 😊
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Hue döntését még szokni kell, ha sikeres lesz, akkor a Bengals sajnálom, ha bukik, ami a Brownst ismerve valószínűbb, akkor meg őt. Legrosszabb esetben jövőre visszatér a tékozló fiú, ahogy most Coyle is. 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Former Miami defensive coordinator Kevin Coyle returning to Cincinnati to again coach the Bengals’ defensive backs.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
 twitter.com/Josh_Kirkendall/status/687331826763980801
Fájó, hogy div. riválishoz ment, de legalább közelről figyelhetjük a ténykedését.
Így azért nem teljesen vagyok őszinte, mikor azt írom hogy sok sikert neki.