Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Elso szitu amire rakukk... vasas td szituja.... a labda az első mereseim szerint nagyjabol 7-11 centit mozdult el. Mire fixalodot addigra out. Egy td minusz. Hill fumblija a labda 8-12 centit mozgott mire a terd leert. A döntés helyes volt.a mereseim tervezőprogrammal mertek, jelenleg kb 25 % eltéréssel. Ha hétvégén lesz időm meg jobb felvetelem... legalabb hd minőseg, akkor kb 10%-ra lövöm mm pontossagig. Mar ha erdekel valakit. Szep lasan ellemzem ezeket az iteleteket, megprobalom dokumentalni azoknak akik ketkednek, vagy csak érdeklődnek. Es Soldinak uzenem kulturaltan ez eddig akkor -7 pont... Persze igazad van, az eredmenyt nem befolyasolja dontoen.Igen ha latok olyan nem dontö hibat ami tolunk is viszi a pontot, akkor leveszem azt is.Egyenlőre ezt neztem meg nagyitoval, mert ez mindket oldalon szabad szemmel lathato es az itelet elsore blodnek tunt.
meme
Akkor javaslok egyet. Green a TD-jénél false startot csinált. Nem vették észre. Hidd el, nem ezen múlik, mert leszarom, hogy a bírók nem vették észre, ettől még nem volt kötelező TD-t nyalni a playből.
Soldados
Igerem megnézem bar leszogezem, hogy csak tavolsagot tudok merni. De ha szembetuno akkor elfogadom.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
A lejáró szerződésű játékosok sorsa, ha rajtam múlna:

Leon Hall CB 31 hosszabbítás, de nem többért mint Adam Jones
Andre Smith RT 28 hosszabbítás, de nem az eddigi pénzért
Reggie Nelson FS 32 mindenképpen hosszabbítás
Vincent Rey ILB 28 hosszabbítás, de kevés pénzért
Adam Jones CB 32 mindenképpen hosszabbítás
Emmanuel Lamur OLB 26 hosszabbítás, de minimumért
Wallace Gilberry DE 31 hosszabbítás, de kevés pénzért
Mohamed Sanu WR 26 hosszabbítás, de nem bármennyiért
George Iloka SS 25 első számú prioritás D oldalon
Eric Winston RT 32 mehet
Brandon Thompson DT 26 hosszabbítás, de minimumért
Marvin Jones WR 25 első számú prioritás O oldalon
Brandon Tate WR 28 MEHET, speedstar fiatal a draftról
Pat Sims DT 30 hosszabbítás, de minimumért
T.J. Johnson C 25 mehet
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elso szitu amire rakukk... vasas td szituja.... a labda az első mereseim szerint nagyjabol 7-11 centit mozdult el. Mire fixalodot addigra out. Egy td minusz. Hill fumblija a labda 8-12 centit mozgott mire a terd leert. A döntés helyes volt.a mereseim tervezőprogrammal mertek, jelenleg kb 25 % eltéréssel. Ha hétvégén lesz időm meg jobb felvetelem... legalabb hd minőseg, akkor kb 10%-ra lövöm mm pontossagig. Mar ha erdekel valakit. Szep lasan ellemzem ezeket az iteleteket, megprobalom dokumentalni azoknak akik ketkednek, vagy csak érdeklődnek. Es Soldinak uzenem kulturaltan ez eddig akkor -7 pont... Persze igazad van, az eredmenyt nem befolyasolja dontoen.Igen ha latok olyan nem dontö hibat ami tolunk is viszi a pontot, akkor leveszem azt is.Egyenlőre ezt neztem meg nagyitoval, mert ez mindket oldalon szabad szemmel lathato es az itelet elsore blodnek tunt.
meme
Akkor javaslok egyet. Green a TD-jénél false startot csinált. Nem vették észre. Hidd el, nem ezen múlik, mert leszarom, hogy a bírók nem vették észre, ettől még nem volt kötelező TD-t nyalni a playből. De még lehetne sorolni, Burfict megrúgta Bent a sacknél, csoportos ünneplés Burfict INT-jénél, Hill beletáncol Mitchell arcába a Green TD-nél - egyiknél sincs 15 yard. (Félreértés ne legyen, hibáztak a mi javunkra is, Wheaton hit és a Shazier hit példának okáért) A bírók emberek, és hibáznak. Egy meccs viszont nem ezeken a 15 yardon múlik. Hanem azon, hogy amikor üt az óra, megcsinálod-e a kulcsplayt, vagy Te hibázol-e a kulcspillanatban.

Most is ez döntött - legalábbis szerintem.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Elso szitu amire rakukk... vasas td szituja.... a labda az első mereseim szerint nagyjabol 7-11 centit mozdult el. Mire fixalodot addigra out. Egy td minusz. Hill fumblija a labda 8-12 centit mozgott mire a terd leert. A döntés helyes volt.a mereseim tervezőprogrammal mertek, jelenleg kb 25 % eltéréssel. Ha hétvégén lesz időm meg jobb felvetelem... legalabb hd minőseg, akkor kb 10%-ra lövöm mm pontossagig. Mar ha erdekel valakit. Szep lasan ellemzem ezeket az iteleteket, megprobalom dokumentalni azoknak akik ketkednek, vagy csak érdeklődnek. Es Soldinak uzenem kulturaltan ez eddig akkor -7 pont... Persze igazad van, az eredmenyt nem befolyasolja dontoen.Igen ha latok olyan nem dontö hibat ami tolunk is viszi a pontot, akkor leveszem azt is.Egyenlőre ezt neztem meg nagyitoval, mert ez mindket oldalon szabad szemmel lathato es az itelet elsore blodnek tunt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ha Joseph elmegy a Dolphinshoz DC-nek, akkor lenne értelme Kevin Coyle-t visszahozni a helyére?
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Szokjatok hozzá, amíg nálatok ez a szint:  vine.co/v/eFI6bExB1zm
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000620933/article/adam-jones-antonio-brown-was-faking-his-injury
04crapkat
Tök jó, hogy betetted ezt a videót, ez megint tipikusan olyan, mint a szombati meccs. Azt nem látjuk amikor provokál az ellenfél, csak amikor egy Bengals játékos visszaüt. Nézd meg egyszer az egész playt, azt a részt különösen a figyelmedbe ajánlom,
amikor Cooper rángatja Pacman facemaskjét, még akkor is, ha az általad felállított világképbe az már nem fér bele.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Soldi az új Sobri.
Amadeus91
Még szerencse, hogy Te megbízhatóan a régi Amadeus vagy. 😊

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Soldi az új Sobri.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
sőt én próbáltam normálisan beszélni, de itt úgy tűnik, most nem ez a módi.
Soldados
Vannak akik nehezen viselik a kiesés módját, és vannak akik... hallgatnak. 😊

Speciel azok a hsz-ek jobban érdekeltek, amikor pl. olvashattam néhány véleményt Kirkpatrickről. (Speciel a tiéd is érdekelt volna.)

Meg még sok minden mással kapcsolatban is megkérdezném az emberek véleményét, de mivel két hsz múlva úgyis az lesz hogy buzibírókköcsögsztílersz, így inkább nem.

Csak olvasgatom a hsz-eket és fogom a fejem...
Mikey
Nekem tetszik Kirk. Nem prémiumkategória, de - mondjuk úgy - nekem megbízható. Eleinte azt gondoltam bust lesz (1. körös gunner 😊 ), mert alig játszott és 3. évére azt gondoltam, hogy azért már Lewisnál is több lehetőséget kell kapnia, ha tényleg jó. Aztán idén végre játszott. Minden meccseteket nem láttam, csak kb 10-et. Azokon emlékeim szerint big playeket nemigen engedett, nem maradt meg bennem, mint aki sokat, vagy nagyokat hibázna. Rendre ott van az elkapó közelében és ha meg is van a catch, megvan a tackle is. Nekem a playmaker ability hiányzik belőle az idei év alapján. Persze lehet, hogy ez még a rutintalanság miatt hiánycikk nála, hiszen először kapott komolyabb szerepet, de ha lenne legalább 2-3 pickje, vagy FF-je, az azért sokat dobna nemcsak a megítélésén, hanem nyilván az önbizalmán is. Jövőre ebben kellene szerintem előrelépnie ahhoz, hogy a Bengals hosszútávon számítson rá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az ilyenek a kedvenceim.
Ezért jó hogy mi nem vagyunk sokan. 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
A Te értékrended Hines Ward, most meg itt papolsz a szentsegrol, nevetséges.
gabtsi
Ez egy nyilvános fórum tudtommal. 😉 És ha megszólítanak válaszolok. Ráadásul gabtsit idézve a Steels topikból: és nem tehettek ellene semmit. (Szóval nemcsak mi jártunk ám át ide trollkodni 😉 sőt én próbáltam normálisan beszélni, de itt úgy tűnik, most nem ez a módi.)

Tomlin állt, mivel edző. A feladata a felkészítés, a játékosai pedig koncentráltak voltak a legeslegvégén. A Bengals játékosai nem. Ez pedig - sztem - edzői kérdés.
Soldados
Egyik-másik Bengals fan sötétségben és színvonalban vetekszik azzal a 2 agyhalott jómadárral. Anyáznak, meg fogyatékosoznak, mert nem tudnak veszíteni... Az ember próbálna értelmes beszélgetést folytatni, de itt nem mindenkinek tiszta, mi is az az "értelmes". Számukra az értelmes és követendő példa, vagy hogy is mondták, "értékrend" ez a Burfict gyerek, vagy a Pacman, akik nemcsak szimplán agyhalottak, de emberileg is a föld legmélyebb, legsötétebb bugyraiból előbújt köpedék férgek.
Hülyék a bírók?
1, Valószínűleg, ahogy mindenhol azok. Csak hogy a meccs 60 percből áll, és van időd korrigálni, ha jó vagy. Ja, hogy 45 percig nem csináltatok semmit? Úgy igen, nehéz.
2, A bíró is ember, nem játszom meg magam, nem vagyok naiv, biztos van, hogy nem pártatlan. Nem gondolom, hogy egy egész meccset akarna ő elcsalni. De ő is ember, ha balhét lát, az elhíresült köcsögre fog inkább zászlót dobni. Szokjatok hozzá, amíg nálatok ez a szint:  vine.co/v/eFI6bExB1zm
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000620933/article/adam-jones-antonio-brown-was-faking-his-injury
04crapkat
Na ujjabb keleti bölcs..... Ez meg itt Betlehem....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
04crapkat Pittsburgh Steelers 39
A Te értékrended Hines Ward, most meg itt papolsz a szentsegrol, nevetséges.
gabtsi
Ez egy nyilvános fórum tudtommal. 😉 És ha megszólítanak válaszolok. Ráadásul gabtsit idézve a Steels topikból: és nem tehettek ellene semmit. (Szóval nemcsak mi jártunk ám át ide trollkodni 😉 sőt én próbáltam normálisan beszélni, de itt úgy tűnik, most nem ez a módi.)

Tomlin állt, mivel edző. A feladata a felkészítés, a játékosai pedig koncentráltak voltak a legeslegvégén. A Bengals játékosai nem. Ez pedig - sztem - edzői kérdés.
Soldados
Egyik-másik Bengals fan sötétségben és színvonalban vetekszik azzal a 2 agyhalott jómadárral. Anyáznak, meg fogyatékosoznak, mert nem tudnak veszíteni... Az ember próbálna értelmes beszélgetést folytatni, de itt nem mindenkinek tiszta, mi is az az "értelmes". Számukra az értelmes és követendő példa, vagy hogy is mondták, "értékrend" ez a Burfict gyerek, vagy a Pacman, akik nemcsak szimplán agyhalottak, de emberileg is a föld legmélyebb, legsötétebb bugyraiból előbújt köpedék férgek.
Hülyék a bírók?
1, Valószínűleg, ahogy mindenhol azok. Csak hogy a meccs 60 percből áll, és van időd korrigálni, ha jó vagy. Ja, hogy 45 percig nem csináltatok semmit? Úgy igen, nehéz.
2, A bíró is ember, nem játszom meg magam, nem vagyok naiv, biztos van, hogy nem pártatlan. Nem gondolom, hogy egy egész meccset akarna ő elcsalni. De ő is ember, ha balhét lát, az elhíresült köcsögre fog inkább zászlót dobni. Szokjatok hozzá, amíg nálatok ez a szint:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wz8u5en1q48pjwxvsyi0
Adam Jones: Antonio Brown 'was faking' his injury
Bengals cornerback Adam Jones was a central figure in Cincinnati's meltdown at the end of their wild-card loss to the Steelers. On Monday morning, Jones said Antonio Brown faked his injury.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mikey, mi a baj azzal hogy köcsög steelers? Szerintem itt nagyon is oldalhelyes, sőt inkább eufemisztikus 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
sőt én próbáltam normálisan beszélni, de itt úgy tűnik, most nem ez a módi.
Soldados
Vannak akik nehezen viselik a kiesés módját, és vannak akik... hallgatnak. 😊

Speciel azok a hsz-ek jobban érdekeltek, amikor pl. olvashattam néhány véleményt Kirkpatrickről. (Speciel a tiéd is érdekelt volna.)

Meg még sok minden mással kapcsolatban is megkérdezném az emberek véleményét, de mivel két hsz múlva úgyis az lesz hogy buzibírókköcsögsztílersz, így inkább nem.

Csak olvasgatom a hsz-eket és fogom a fejem...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez egy nyilvános fórum tudtommal. 😉 És ha megszólítanak válaszolok. Ráadásul gabtsit idézve a Steels topikból: és nem tehettek ellene semmit. (Szóval nemcsak mi jártunk ám át ide trollkodni 😉 sőt én próbáltam normálisan beszélni, de itt úgy tűnik, most nem ez a módi.)

Tomlin állt, mivel edző. A feladata a felkészítés, a játékosai pedig koncentráltak voltak a legeslegvégén. A Bengals játékosai nem. Ez pedig - sztem - edzői kérdés.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Soldados: miről beszélsz?
"Tomlin felőlem lehet paraszt, gyökér, emocionális bandavezér, de amikor kellett, a játékosai kontrolláltan játszottak, kordában tudta tartani a játékosai indulatait, ezért voltak képesek meccsdöntő playeket csinálni egy már elveszett meccsen, míg Lewis képtelen volt ezt elérni."

tudod mit csinált Tomlin a végén? ugyanúgy állt, mint egy nagy darab fasz könnybe lábadt szemekkel, mint BB, tudták, hogy itt már csoda sem elég... persze aztán jött Hill ... 😕

nyertetek, de fejezd be itt a Steelers megérdemelte dumát... menj "haza" és ott zúgj dicshimnuszokat csapatodról, hidd el senki nem fog érte beszólni!

menj vissza kérlek, oktasd szurkolótársaidat! 😉

üdv:
egy szimpla Bengals szurkoló

+ megszólítottalak, de nem kérek választ, köszi! 😉
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, légyszíves...
Kinek akarsz és mit bizonyítani? Vagy ez valami egyetemi vizsgamunka lesz? Tényleg kibaszott unalmas. Teleszórod karakterrel a képernyőt, tudva hogy itt senkit nem érdekel, elhinni pedig még annyian sem fogják. Nyilván a tieidnek szól, meg kell mutatni hogy ideát is csak neked lehet igazad, de ezzel szétbaszod a bowl fórum legnagyobb értéket. Kezdjünk el mi is trollkodni nálatok? Fasza lesz. Hiába írsz kultúráltan ha totál öncélú és direkt idegesítő. Klasszikus troll mentalitás. Nem kellene. Szerintem
nasheem
meme megszólított és összeszedetten, normálisan leírtam a gondolataimat. Ennyi történt.

gabtsi válaszait nem minősíteném, ahogy ő fogalmazott, az minősíti magát.
Soldados
Ne hülyéskedj már. Meme pont arra kért, higy ne irogassatok erről a meccsről ide.
nasheem
Nem azt írtam, hogy választ várt. Hanem hogy megszólított. És ha már ezt tette, akkor normálisan leírtam neki az én véleményemet. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Soldi, légyszíves...
Kinek akarsz és mit bizonyítani? Vagy ez valami egyetemi vizsgamunka lesz? Tényleg kibaszott unalmas. Teleszórod karakterrel a képernyőt, tudva hogy itt senkit nem érdekel, elhinni pedig még annyian sem fogják. Nyilván a tieidnek szól, meg kell mutatni hogy ideát is csak neked lehet igazad, de ezzel szétbaszod a bowl fórum legnagyobb értéket. Kezdjünk el mi is trollkodni nálatok? Fasza lesz. Hiába írsz kultúráltan ha totál öncélú és direkt idegesítő. Klasszikus troll mentalitás. Nem kellene. Szerintem
nasheem
meme megszólított és összeszedetten, normálisan leírtam a gondolataimat. Ennyi történt.

gabtsi válaszait nem minősíteném, ahogy ő fogalmazott, az minősíti magát.
Soldados
Ne hülyéskedj már. Meme pont arra kért, higy ne irogassatok erről a meccsről ide.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, légyszíves...
Kinek akarsz és mit bizonyítani? Vagy ez valami egyetemi vizsgamunka lesz? Tényleg kibaszott unalmas. Teleszórod karakterrel a képernyőt, tudva hogy itt senkit nem érdekel, elhinni pedig még annyian sem fogják. Nyilván a tieidnek szól, meg kell mutatni hogy ideát is csak neked lehet igazad, de ezzel szétbaszod a bowl fórum legnagyobb értéket. Kezdjünk el mi is trollkodni nálatok? Fasza lesz. Hiába írsz kultúráltan ha totál öncélú és direkt idegesítő. Klasszikus troll mentalitás. Nem kellene. Szerintem
nasheem
meme megszólított és összeszedetten, normálisan leírtam a gondolataimat. Ennyi történt.

gabtsi válaszait nem minősíteném, ahogy ő fogalmazott, az minősíti magát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Soldi, légyszíves...
Kinek akarsz és mit bizonyítani? Vagy ez valami egyetemi vizsgamunka lesz? Tényleg kibaszott unalmas. Teleszórod karakterrel a képernyőt, tudva hogy itt senkit nem érdekel, elhinni pedig még annyian sem fogják. Nyilván a tieidnek szól, meg kell mutatni hogy ideát is csak neked lehet igazad, de ezzel szétbaszod a bowl fórum legnagyobb értéket. Kezdjünk el mi is trollkodni nálatok? Fasza lesz. Hiába írsz kultúráltan ha totál öncélú és direkt idegesítő. Klasszikus troll mentalitás. Nem kellene. Szerintem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Vagy csak nem dobtak ra zászlót, lásd Porter.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Magadrol állítasz ki bizonyítványt nekem ehhez semmi közöm.

Lennel akkor legalább következetes es ne szánalmas.

Elfelejted h itt embereknek memóriája is van es emlékszik arra miket hordtal ossze az elmúlt években, aminek most homlokegyenest ellent mondasz.

es en meg par emberrel egyutt ott voltam amikor fürdős kurva módra hisztizel a bírok miatt a champsben es mindenki az asztalnál rajtad röhögött mert annyira nem tudtál leállni mr soha nem birozok.

Szóval javaslom azállj le a földre es vakard ki a szemedbol a gerendát.
gabtsi
Ez Soldiról leírás, az kurva isten! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Te értékrended Hines Ward, most meg itt papolsz a szentsegrol, nevetséges.
gabtsi
Ha nem akarod érteni, amit írtam, akkor rendben. 😉 Nem mindegy, mikor csinálod, rohadtul nem.

És sokadszor is leírom, hogy Burfict-féle állat kell egy jó D-be. Van, amikor oda kell b.szni, de van, amikor ezt tilos. Burfict és Pacman nem érezte, hogy most nem az a pont van, amikor csak az esélyét is megadhatják a sárga zászlónak. Ezért voltak mérhetetlenül ostobák, ami a Bengals továbbjutásába került. Ward és Harrison csináltak kemény, vagy akár illegal hiteket, de nagyon nem mindegy mikor teszed. A keménykedésnek is megvan a helye és ideje. Ők amikor kellett, akkor csakis a játékra koncentráltak, ezért lettek azok, akik lettek, a keménységük és a dirtységük ellenére. az ő ostobaságuk miatt nm ment el ilyen fontos meccsünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A Te értékrended Hines Ward, most meg itt papolsz a szentsegrol, nevetséges.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Magadrol állítasz ki bizonyítványt nekem ehhez semmi közöm.

Évekig eltetted Harrisont, meg ment a goodell takarodj, majd a mi játékosunk csinál hasonlót, akkor jössz azzal h micsoda fasz volt??
Lennel akkor legalább következetes es ne szánalmas.

Harrison legalább elmondta h ez sima futball play volt, amivel en nem értek egyet de te most csak azert nem, mert nem JH vagy Shazier csinálta.

Elfelejted h itt embereknek memóriája is van es emlékszik arra miket hordtal ossze az elmúlt években, aminek most homlokegyenest ellent mondasz.

es en meg par emberrel egyutt ott voltam amikor fürdős kurva módra hisztizel a bírok miatt a champsben es mindenki az asztalnál rajtad röhögött mert annyira nem tudtál leállni mr soha nem birozok.

Es meg egy utolsó gondolat, lehet arról beszélni h a mi jatekosaink faszok voltak es igy is volt, el is ismerte mindenki, de a ti kispadotok legalább akkora fasz volt csak valamiert az nem lett szankcionalva, igy csak mi maradtunk ott hülyén.

Szóval javaslom azállj le a földre es vakard ki a szemedbol a gerendát.
gabtsi
Nos úgy látom nem értesz. Harrison azt mondta, hogy a szabályok szerint illegal hit volt, de szerinte nem az. Én többször leírtam Burfictre is, hogy kellenek hozzá hasonló állatok egy jó D-be. Csakhogy rohadtul nem mindegy, mikor nem tudsz uralkodni az indulataidon. Mikor van az, amikor a lehetőséget sem szabad adni arra, hogy 15 yarddal büntessenek. Harrison miatt így sosem buktunk meccset. Burfict azért volt hülye, mert akkor követte el, amikor nem kellett volna, ráadásul egy olyan playben, amikor a catch sem volt meg, tehát teljesen felesleges ütés volt fejre és késve.

Én szeretem a kemény játékot. Pl a Wheatonre mért ütésre az első reakcióm ugyanaz volt, mint bármelyik korábbi nagy hitre: "Goodell takarodj!" Az nem volt semmi. Arra én még a mai szabályok szerint sem dobtam volna zászlót. Burfict hitje a szabályok szerint illegal volt. De ott már az esélyét sem szabadott volna megadni, hogy zászlót dobhassanak rá. A Champs-es "bírózást" erősen félreértettétek, de ezt leírtam az előző, szerintem normális hangvételben írt HSZ-ben.

Arról pedig hogy ki milyen véleményt állít ki magáról, ne is beszéljünk, amit itt 2 napja művelsz, az az én értékrendem szerint vállalhatatlan. Trágár, sportszerűtlen (Burfict nem végzett teljes munkát) és személyeskedő (nemcsak velem), sértegető. Én ebbe nem megyek bele. Ezt a véleményt Te állítod ki magadról. 😉

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!