Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dalton simán fr QB szint, pláne a mostani mezőnyben, bár elfogadom hogy a PO bukások miatt nehéz ezt elfogadni.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hatalmas csalódás Hue! Szerintem máshol is lehetett volna HC. Kicsit gusztustalan, hogy csoportriválishoz ment. Vitte a rendszerünket..... meg egy dugi playbookot az tuti. Ráadásul ezek szerint egy agyatlan is.... Elmenni egy Hc temetőbe! Mindegy. Sokat köszönhetünk neki, ezért sok sikert kívánok neki.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
de én a helyében még vártam volna, vszleg kapott volna még ajánlatot máshonnan is...
itt ugyanazt fogja elérni mint OAK-ben: semmit! majd emlékezzetek!

nhm
Ezt indokolták többen is úgy, hogy nagyon szeretett volna HC lenni és Clevelandben mondták meg először neki, hogy Te vagy a befutó. Ha ezt elutasítja és utána sehova se kell főedzőnek, azt állítólag nagyon nehezen emésztette volna meg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
tudom én is, hogy üzlet... máshogy gondolkodnak odaát, így: ha felkínálnak egy HC állást, azt el kell vállalni, ráadásul sztem CLE-ben tudott "tárgyalni" is...

de én a helyében még vártam volna, vszleg kapott volna még ajánlatot máshonnan is...
itt ugyanazt fogja elérni mint OAK-ben: semmit! majd emlékezzetek!

nekünk ki lesz az új OC, van vmi hír?

amúgy nem tudom elképzelni, hogy ne Dalton legyen az irányítónk, irdatlan számokat produkál, immáron 5 éve... jövőre felugrik a franchise QB szintre!!! (Ámen!)
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ráadásul ha már Marve nem megy, hogy itt maradhatott volna HC Hue, így meg is érdemli. Persze meglátjuk hogyan él majd ezzel az eséllyel és az egyre kevesebb toleranciával ott.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nekem egyáltalán nem tetszik ez a lépés: áruló!
jó, nyilván kínálnak egy vezetőedzői állást, el kell fogadni... de könyörgöm a Browns-nál...
Ő fogja felépíteni a mighty Browns-t, vagy mi?

nekem mondjuk amúgy sem tetszett, már az Oaklandnél sem, úgyhogy csáá! 😊
nhm
Áruló? Ugyan már, ez üzlet. Egyébként meg olyan kondíciókat kínáltak neki a Brownsnál hatáskörileg, amit nagyon kevesen utasítottak volna vissza.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ami engem legjobban foglalkoztat, hogy eztán mi lesz Daltonnal.


Mikey
Hue ad majd érte egy 1. kört.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
BTW remélem olyanon nem töri Hue a fejét, hogy Marvin Jonest magával viszi.
Mikey
Na az tenné be az ajtót. Viszont most hogy mondod, van esély rá hogy vadászik majd az FAinkra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Ami engem legjobban foglalkoztat, hogy eztán mi lesz Daltonnal. Végre egy nagyszerű év tőle, erre természetesen új koordinátorral kell majd dolgoznia, hát bazmeg.

BTW remélem olyanon nem töri Hue a fejét, hogy Marvin Jonest magával viszi.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Kurvára nem örülök. Hue jó HC lesz. Nem hiányzott hogy épp a csoporton belül dolgozzon. Túl jól ismer minket

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Nagyon kíváncsi leszek mit tud tenni a Clevelanddel. Sokan belebuktak már a kísérletbe, bár Haslam mellett nem nehéz. Kérdés, hogy hány évet (esélyt) fog kapni. Drukkolok neki, bár nem teljesen értem, miért egy ilyen játékos és edzőtemetőbe ment. Maximum a kihívás miatt és azért, mert ha itt fel tud valamit mutatni, akkor az hatalmas eredmény. Igaz San Francisco sem lett volna sokkal jobb a hasonlóan zseniális vezetés miatt.
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
Nekem egyáltalán nem tetszik ez a lépés: áruló!
jó, nyilván kínálnak egy vezetőedzői állást, el kell fogadni... de könyörgöm a Browns-nál...
Ő fogja felépíteni a mighty Browns-t, vagy mi?

nekem mondjuk amúgy sem tetszett, már az Oaklandnél sem, úgyhogy csáá! 😊
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Hue döntését még szokni kell, ha sikeres lesz, akkor a Bengals sajnálom, ha bukik, ami a Brownst ismerve valószínűbb, akkor meg őt. Legrosszabb esetben jövőre visszatér a tékozló fiú, ahogy most Coyle is. 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Former Miami defensive coordinator Kevin Coyle returning to Cincinnati to again coach the Bengals’ defensive backs.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
 twitter.com/Josh_Kirkendall/status/687331826763980801
Fájó, hogy div. riválishoz ment, de legalább közelről figyelhetjük a ténykedését.
Így azért nem teljesen vagyok őszinte, mikor azt írom hogy sok sikert neki.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/687332875604103168


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Burfict személyesen Goodell-lel akarja megbeszéni ezt a 3-meccses eltiltást 😀
 www.sportingnews.com/nfl-news/4691120-vontaze-burfict-suspension-appeal-roger-goodell-antonio-brown-adam-jones?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
empty taxi
várom a híreket, miszerint csinált rajta egy helmet-to-head tackle-t. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Burfict személyesen Goodell-lel akarja megbeszéni ezt a 3-meccses eltiltást 😀
 www.sportingnews.com/nfl-news/4691120-vontaze-burfict-suspension-appeal-roger-goodell-antonio-brown-adam-jones?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ha nem elég neki az, hogy leülnek és beszélnek vele. Ha nem lehet megértetni vele, hogy hol a határ, vagy ha meg is érti meccsszituációban elfelejti, akkor régen rossz.
A pihentetés és a liga büntetése pont semmit nem ér.
(de csak poénból írtam be, mert ezek egyértelmű dolgok és gondolom zajlik is a trenírozása folyamatosan)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Viccet félretéve ha így folytatná, akkor kihagyni 1-2 meccsre.
meme
ezt mondjuk a liga megoldotta Marvinék helyett. 😊
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Lewis komoly kihívás előtt áll azért.
Mivel lehetne motiválni egy olyan játékost, aki egy szezonon belül IRre küldi a rivális és persze a liga legjobb futóját, elkapóját és irányítóját?
nasheem
Pl. azzal, hogy legközelebb nyerhet PO meccset is, és ehhez mindösszesen annyit kell tennie, hogy nem csinál f*szságot?
Mikey
betenni a spec teambe, hogy a puntert is elkaphassa....
Viccet félretéve ha így folytatná, akkor kihagyni 1-2 meccsre. ha ez sem segít, akkor átadó lista, bár ahhoz meg túl értékes.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Lewis komoly kihívás előtt áll azért.
Mivel lehetne motiválni egy olyan játékost, aki egy szezonon belül IRre küldi a rivális és persze a liga legjobb futóját, elkapóját és irányítóját?
nasheem
Pl. azzal, hogy legközelebb nyerhet PO meccset is, és ehhez mindösszesen annyit kell tennie, hogy nem csinál f*szságot?
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Lewis komoly kihívás előtt áll azért.
Mivel lehetne motiválni egy olyan játékost, aki egy szezonon belül IRre küldi a rivális és persze a liga legjobb futóját, elkapóját és irányítóját?
Burfict a csúcson 😉

Ez meg baromi jó lenne:
 www.cincyjungle.com/2016/1/13/10759096/bengals-searching-for-coaching-replacements-familiar-name-being?utm_campaign=cincyjungle&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hát ja, nem volt ez rossz szezon és a kiesés is könnyebben magyarázható, mint a korábbiak. Ami pedig a számoknál is fontosabb, az Dalton. Őt rendkívül megerősíthette mentálisan ez a szezon. Egyrészt megmutatta, másrészt amikor nem vagy pályán és mindenki megváltóként vár vissza, az az egekbe emelheti az önbizalmad.

A mérleg másik serpenyőjét meg majd meglátjuk. Vance Joseph szerintem pótolható, de Hue tuti nagyon fog hiányozni és az FA is alakulhat rosszul, de reménykedjünk. Én rég vártam ennyire pozitívan a következő szezont.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
azért nem fest ez olyan rosszul: 😊
"
-Tied franchise best with 12 regular season wins
-AFC North Champions for the third time since 2009
-Led AFC in fewest points allowed, which is the franchise’s best rank ever
-With 13.5 regular season sacks, the NFL recognizes DE Carlos Dunlap as having the most single season sacks in team history (Dunlap now has the 4th most sacks in ‪#‎Bengals‬ history)
-Bengals were one of two teams to have two defensive players record 10 or more sacks this season (Dunlap 13.5, Atkins 10)
-S Reggie Nelson tied for the NFL lead in interceptions (8), including tying a #Bengals best five game streak recording an INT
-QB Andy Dalton led the AFC in passer rating this season (255-386, 3250 yds, 25 TDs, 7 INTs, 106.3 passer rating). His 106.3 rating is a new #Bengals record, passing the 101.1 passer rating set by Carson Palmer in 2005
-QB Andy Dalton and Peyton Manning are the only NFL quarterbacks to have thrown for 3,000 or more yards in each of their first five seasons
-WR A.J. Green and Randy Moss are the only two wide receivers to have eclipsed 1,000 receiving yards in each of their first five seasons
-On October, 11, 2015 the #Bengals rallied from a 24-7 fourth quarter deficit against the Seattle Seahawks to win 27-24 in OT
-Bengals finished 6-2 on the road this season, tying the best road winning percentage (.750) in team history
-The #Bengals stand as the only team in the 45-year history of the AFC Central/North divisions to start a season 8-0
"