Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Wisniewskin kívül nincs nagyon valid opció FA-n, maximum Tim Barnes aki még normál kezdőszint, utánuk már ilyen Ryan Wendell meg Ben Jones-szintű arcok jönnek.
empty taxi
A barnák centere nem lép ki a szerződéséből év végén?


Dre egyébként nem FA, felcsíptük az opciót jövőre.
gabtsi
Nelson óccsóér maradhatna, ha más nem, a rotációba.
Mennyi pontosan Dre 5. éves opciója?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Dre nem FA. majd csak jövőre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A spotrac szerint 118M-nél vagyunk, a sapka 154 lesz. Tehát azért van mozgástér.
munoz
Igazán futhatná belőle egy normális centerre....
megyerikrisz
Futni, futná 😊
Ha nem vágunk ki senkit (jelöltek lennének: Peko, Hunt), akkor 35M lesz a sapi alatt amiből a draftra kb. 7-8 megy el. Ha a secondary visszaigazolásokra elköltünk 15-öt (Dre és Iloka mondjuk 5-5, plusz két ember összesen 5), akkor bő 10M marad még egyéb posztokra, tehát akár C-re is.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A spotrac szerint 118M-nél vagyunk, a sapka 154 lesz. Tehát azért van mozgástér.
munoz
Igazán futhatná belőle egy normális centerre....
megyerikrisz
Wisniewskin kívül nincs nagyon valid opció FA-n, maximum Tim Barnes aki még normál kezdőszint, utánuk már ilyen Ryan Wendell meg Ben Jones-szintű arcok jönnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Smith és Nelson mehet sztem, egyik sem volt olyan jó h megérje pénzt adni értük, és mindkettő mögött ott áll egy olcsóbb fiatal.

Dre egyébként nem FA, felcsíptük az opciót jövőre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A spotrac szerint 118M-nél vagyunk, a sapka 154 lesz. Tehát azért van mozgástér.
munoz
Igazán futhatná belőle egy normális centerre....

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A spotrac szerint 118M-nél vagyunk, a sapka 154 lesz. Tehát azért van mozgástér.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Sry sracok de ha harmat ezekbol vissza tudtok hozni sztem mar jo offseasont tudtok.
#hulyegyerekesalego
Collapo
Ebben nem vagyok biztos. Marvin ragaszkodik az embereihez, a többségnél ugyanez igaz visszafelé is. Ha meg nem, ott van Tate, hogy javítsa az újraigazolási átlagot. 😀
megyerikrisz
Sapka mennyi lesz? Belefer a tulfizu?
Collapo
Elvileg nincs baj, jól állunk most is, és még emelkedni fog.

Ha már Dre kapcsán felvetődött... a Dalton/Green kombó óta húztunk first day starter játékost? Talán Mjones.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Sry sracok de ha harmat ezekbol vissza tudtok hozni sztem mar jo offseasont tudtok.
#hulyegyerekesalego
Collapo
Valóban várható hogy néhányukra -- pl. Nelson, Csöcsi -- nagy lesz a kereslet.
De Winston, Sims és Thompson aligha fog nagy érdeklődést kiváltani.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Azért ez nem egy olyan veretes névsor. Iloka, Smith és M Jones, akik hendikep nélkül kellhetnek sok helyre. A többiek nálunk rendkívül fontos elemek, de egy Pacmant nem túl sok csapatban követelnének a rosterre. Hall és Nelson sem mai darab már. Sanu nem rossz, de közel sem kiemelkedő. A csapat eredményei tehetik őket kurrens "termékké", de éppen ezért pótolhatóak is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sry sracok de ha harmat ezekbol vissza tudtok hozni sztem mar jo offseasont tudtok.
#hulyegyerekesalego
Collapo
Ebben nem vagyok biztos. Marvin ragaszkodik az embereihez, a többségnél ugyanez igaz visszafelé is. Ha meg nem, ott van Tate, hogy javítsa az újraigazolási átlagot. 😀
megyerikrisz
Sapka mennyi lesz? Belefer a tulfizu?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Sanu pár csapatba QBként is befér, így ő tuti megy 😊
nasheem
A Brownsnál nem QB-t keresnek? Bár hátrányból indul, mert nem piál.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Sanu pár csapatba QBként is befér, így ő tuti megy 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Sry sracok de ha harmat ezekbol vissza tudtok hozni sztem mar jo offseasont tudtok.
#hulyegyerekesalego
Collapo
Ebben nem vagyok biztos. Marvin ragaszkodik az embereihez, a többségnél ugyanez igaz visszafelé is. Ha meg nem, ott van Tate, hogy javítsa az újraigazolási átlagot. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Mindenképpen meg kellene tartani: Iloka, M Jones
Jó lenne: Pacman, Nelson (mindkettőt 1+1 éves szerződéssel), Gilberry, Sanu
Ha normális áron lehet, akkor Dre és Hall (bár ő nagyon lelassult).
Vet minimumért: Lamur.
A többiek részemről mehetnek.

Reálisan nézve a dolgokat elég valószínű, hogy a három CB-ből 1 mindenképpen marad, de mivel fogyóeszközök, inkább 2. Ugyanígy S poszton legaláb az egyik embert kötelező megtartani. A két WR-ből viszont csak az egyik fog maradni.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sry sracok de ha harmat ezekbol vissza tudtok hozni sztem mar jo offseasont tudtok.
#hulyegyerekesalego

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nekem is utolsó lesz a hétvégével kapcsolatban.... Hatalmasat csalodtam némely vasas szurkerban. Gondoltam lehet ezt nézni olyan szemmel is, hogy nem fáj az igazság. Próbáltam pártatlanul nézni ahogy csak lehet. Megnéztem az egész meccset a végéig, Írd és mond 10 Pontot adtak a vasasnak! Egy ilyen meccsen ez hatalmas előny! Igen egyetértek a fanyalgókkal Búrkifli agya elszállt a végére és genya volt. De aki sportolt az tudja, hogyha széllel szemben pisálsz, azt nehéz szárazon megúszni. Vagy beletörődsz, vagy elszáll az agyad. Igen tudom, Ő a rosszfiú a ligában... Nem nem védeni akarom, csak az emberi, lélektani oldalát is próbálom megérteni. Nehéz úgy jónak lenni, ha már rossz nézésért is büntit kapsz. Ez szerintem pszichológialilag megoldható lesz esetében.... És azért mégsem az asszonyt veri aki sokkal gyengébb ugye.... Mindegy, elismerem tényleg olyan néha mint egy őrűlt, de ez mellett jó játékos is.
Ettől független meggyőződésem hogy ez rajtunk ment el, ide idézve a fenti a szélel szembeni pisálás tényét. Itt megint jön a lélektan, de ha SB-t akarunk nyerni akkor ezt el kellene viselni! Ha a liga olyan következetes mint ahogy hírdeti, akkor mindkét oldalról súlyos bevételük lesz.
A vasas esetében megint láttuk a sportszerű edzői kart ugyebár, amit odaát zseninek hívnak..... Szerintem egy zsák fos. De a tisztes vasas kollega ezeket is megmagyarázza természetesen... Na ezen eldúrrant az agyam odaát is.
Eddig nem gyűlőltem a vasast, de ez a csapat és szurkólói kultúra ebben is segített.
Hogy a saját részünkről mit gondolok? Kint a helyszínen is voltak parasztok, akik dobáltak, elkéne törni a kezüket..... Vagy csak száműzni őket a vasas csapatához.
ITT. Igen fiúk, és lányok, nekem is keserű a pirula amit le kell nyelnem, de....
Megkérek mindenkit, hogy bármekkora homály is a másik, ne alacsonyodjunk már le egy szint alá...
Nem kívánok sértegetni senkit, és megkérek mindenkit, hogy mi se aljasodjunk már le egy szint alá!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ténylega nagy izgalomban hanyagoltam Lamurt. Neki mije sérült és mennyire?
Térdszalag volt az IR ok?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nálam Pacman is a kötelező listán van egy ilyen szezon után. És ebben a Steelers meccs segített is a FOnak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Elvégre Hall, Csöcsi, Nelson, Lamur, Gilberry Pacman, Winston, Sims, Tate, Sanu, Iloka, MJones, és Thompson szerződése is lejár,és azért van köztük pár fontosabb kirakós.
megyerikrisz
Közülük Hall, Iloka, Marvin Jones aláíratása kötelező szerintem.
Mikey
És Lamurhoz hasonló atlétánk sincs, Pacman volt a legjobb cornerünk és nem is kerülne sokba, Nelson pedig carrier yeart tolt.


én Gilberry-t is megtartanám, de mindenképpen kell draftolni egy szituációs rushert.
gabtsi
Itt viszont én még nem mondanék le Hardisonról, de Gilberry egy évre még mindenképp kell.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én Gilberry-t is megtartanám, de mindenképpen kell draftolni egy szituációs rushert.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Elvégre Hall, Csöcsi, Nelson, Lamur, Gilberry Pacman, Winston, Sims, Tate, Sanu, Iloka, MJones, és Thompson szerződése is lejár,és azért van köztük pár fontosabb kirakós.
megyerikrisz
Közülük Hall, Iloka, Marvin Jones aláíratása kötelező szerintem.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Marvin mindig a veteránt erőltetni a fiatal helyett, ha jobb, ha nem. vagy szted Newman annyival jobb volt?
gabtsi
Newman nem játszott rosszul, Dre pedig általában fogalmatlan volt, mikor beküldték. Nyilván ebben szerepet játszik a játékhiány is, de ha valaki jobb, akkor Marvinnál is megkapja a lehetőséget, nem csak a 4. évben. Lásd Hill. De nem akarok ebből is vitát generálni, hosszabbítsunk vele, játsszon God mode-ban, akkor mindenki boldog lesz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin mindig a veteránt erőltetni a fiatal helyett, ha jobb, ha nem. vagy szted Newman annyival jobb volt?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
úgy nehéz, ha a negyedikben játszol először igazán.
gabtsi
Ki tehet róla? Ha olyan marha jól nyomta volna, nem hiszem, hogy Marvinék maguk alatt vágják a fát a padoztatásával. De mondom újra, nem vagyok feltétlenül ellene, de sok múlik a pénzen. Elvégre Hall, Csöcsi, Nelson, Lamur, Gilberry Pacman, Winston, Sims, Tate, Sanu, Iloka, MJones, és Thompson szerződése is lejár,és azért van köztük pár fontosabb kirakós.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.