Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
jöjjenek csak 😊 tanulnak legalább.
gabtsi
Tőled lehet tanulni az biztos😊. Mintha az rémlene, hogy te is részt veszel az oldal szerkesztésében, ugye? Ha így van akkor a többi szerkesztő társad biztos büszke rád😊.
pfefe8
ez a fórum, ahol kommentelek, nem egyenlő a szerkesztői munkásságommal, itt szurkolóként nyilvánulok meg, és igen néha a plafonon.

és igen, azt hiszem elismerik a munkámat. de te erről neked fogalmad sem lehet, mert általában a kérdést sem érted.
gabtsi
Persze , nem érthetem mert nem vagyok olyan génsebész mint te😊.

Steelers fan
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jöjjenek csak 😊 tanulnak legalább.
gabtsi
Tőled lehet tanulni az biztos😊. Mintha az rémlene, hogy te is részt veszel az oldal szerkesztésében, ugye? Ha így van akkor a többi szerkesztő társad biztos büszke rád😊.
pfefe8
ez a fórum, ahol kommentelek, nem egyenlő a szerkesztői munkásságommal, itt szurkolóként nyilvánulok meg, és igen néha a plafonon.

és igen, azt hiszem elismerik a munkámat. de te erről neked fogalmad sem lehet, mert általában a kérdést sem érted.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
jöjjenek csak 😊 tanulnak legalább.
gabtsi
Tőled lehet tanulni az biztos😊. Mintha az rémlene, hogy te is részt veszel az oldal szerkesztésében, ugye? Ha így van akkor a többi szerkesztő társad biztos büszke rád😊.
pfefe8
Erről jut eszembe. A regisztrációnál van alsó korhatár? A fiam, ugyan még nincs 8 éves, de szülői engedéllyel regelhet ide?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
De lányok, most komolyan. Mi fáj nektek? Továbbmentetek, nem? Miért jártok ide?
Nem nyalogathatjuk a sebeinket úgy ahogy akarjuk? Vagy csak akkor teljes a felláció, ha még az ellenfél is elismeri a nagyságotokat és áttér az igaz hitre?
nasheem
Ha ti így, mi is így. 😊

gabtsit idézve a Steelers topikból: és az a legjobb hogy nem tehetsz ellene semmit!
Soldados
😀 😀
Ez jó! A szöveg és az idézése is!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
jöjjenek csak 😊 tanulnak legalább.
gabtsi
Tőled lehet tanulni az biztos😊. Mintha az rémlene, hogy te is részt veszel az oldal szerkesztésében, ugye? Ha így van akkor a többi szerkesztő társad biztos büszke rád😊.

Steelers fan
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De lányok, most komolyan. Mi fáj nektek? Továbbmentetek, nem? Miért jártok ide?
Nem nyalogathatjuk a sebeinket úgy ahogy akarjuk? Vagy csak akkor teljes a felláció, ha még az ellenfél is elismeri a nagyságotokat és áttér az igaz hitre?
nasheem
Ha ti így, mi is így. 😊

gabtsit idézve a Steelers topikból: és az a legjobb hogy nem tehetsz ellene semmit!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyébként én sem küldeném el Lewis, ez most egészen új magasság volt a playoff meccseink tekintetében, én egyáltalán nem gondoltam, hogy erre képesek vagyunk.

hogy a végén mi történt, az persze más kérdés. Burfict ilyen, ha nincs Hill elejtett labdája, akkor ő lett volna a hős a turnover miatt, sok nagy play, de benne van, hogy néha túlfutja. Denver ellen és most is sokba került sajna, bár én azt gondolom, hogy ez nagy részt reputáció, a Denver ellen biztos az volt.. De ha ő nincs, valószínűleg el se jutunk eddig. ez benne van sajnos.

a végén meg hogy ránk dobnak zászló, a másikra nem az nem Lewis hibája, ő megnyerte a meccset, ahogy Zimmer is, csak végül emberek hibáztak a végén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
legalább végzett volna rendes munkát Burfict, ahogy a Steelersnél szokás, megtanulták volna.
gabtsi
Csakhogy olyan egysejtű barom, hogy még arra is alkalmatlan😊. inkább tönkretette a másik génsebész barátjával a társai teljes idényét😊. Mennyire szánalmas életed lehet, hogy ilyeneket írogatsz😊. Oszd meg még egyszerű gondolataidat velünk te génsebész😊.
pfefe8
Neked de jó. Irigyellek, de tényleg.
Ha hétvégén mentek a levesbe, mindig ott lesz még a Barca, a ManU, a Bayern és a Juventus. Mindig lesz kinek örülnöd. Nagyon érzed...
nasheem
Nem megyünk a levesbe, maximum kikapunk egy jó Denvertől. Benne van a pakliban, de még akár nyerhetünk is. Mi lesz ha kiesünk? Jön majd a draft és jövőre újra megpróbáljuk. Azt meg nem is értem ,hogy jön ide az európai foci?
pfefe8
Michael Schumachert akartam írni, csak ő most kevésbé aktuális. Na jó, akkor legyen Usain Bolt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Jövőre a salute to service időszakára kellene időzíteni a meccset, mert ha így megy tovább, a hadsereg is kelleni fog, hogy rendet tegyenek a két csapat között.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
legalább végzett volna rendes munkát Burfict, ahogy a Steelersnél szokás, megtanulták volna.
gabtsi
Csakhogy olyan egysejtű barom, hogy még arra is alkalmatlan😊. inkább tönkretette a másik génsebész barátjával a társai teljes idényét😊. Mennyire szánalmas életed lehet, hogy ilyeneket írogatsz😊. Oszd meg még egyszerű gondolataidat velünk te génsebész😊.
pfefe8
Neked de jó. Irigyellek, de tényleg.
Ha hétvégén mentek a levesbe, mindig ott lesz még a Barca, a ManU, a Bayern és a Juventus. Mindig lesz kinek örülnöd. Nagyon érzed...
nasheem
Nem megyünk a levesbe, maximum kikapunk egy jó Denvertől. Benne van a pakliban, de még akár nyerhetünk is. Mi lesz ha kiesünk? Jön majd a draft és jövőre újra megpróbáljuk. Azt meg nem is értem ,hogy jön ide az európai foci?

Steelers fan
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
De lányok, most komolyan. Mi fáj nektek? Továbbmentetek, nem? Miért jártok ide?
Nem nyalogathatjuk a sebeinket úgy ahogy akarjuk? Vagy csak akkor teljes a felláció, ha még az ellenfél is elismeri a nagyságotokat és áttér az igaz hitre?
nasheem
Legbelül talán ők is érzik, hogy ez nem volt kerek. Itt nem csak a bírózásról beszélek, hanem hogy mit mutatott a ligalegjobboffenze, talán ők is érzik, hogy többet engedtek nekik felülről, mint nekünk. Aztán lehet, hogy ez csak vágyálom, és az arcoskodás áll mögötte.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jöjjenek csak 😊 tanulnak legalább.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
De lányok, most komolyan. Mi fáj nektek? Továbbmentetek, nem? Miért jártok ide?
Nem nyalogathatjuk a sebeinket úgy ahogy akarjuk? Vagy csak akkor teljes a felláció, ha még az ellenfél is elismeri a nagyságotokat és áttér az igaz hitre?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Én sem gondolom, hogy el kellene küldeni Lewist, de főedzőként neki van a legnagyobb szerepe a játékosok szabályozásában. Legyen az új pszichomókus, erélyesebb fellépés, bármi. Szükség lesz rá, mert Burfict még sokáig itt lesz, Pacman visszaigazolása pedig must. Ezen a meccsen valóban sokat ártottak, de nélkülük nem jutottunk volna idáig.
A Steelersesektől pedig viccesen hangzik ez a fellengzős duma, mikor pár órája még az volt a téma odaát, hogy milyen szívesen látnák a mi játékosunkat törött lábbal. Persze, elítélendő dolog, amit Burfict tett, de ha folyamatosan piszkálod a medvét, ne csodálkozz, ha pofán fog vágni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
legalább végzett volna rendes munkát Burfict, ahogy a Steelersnél szokás, megtanulták volna.
gabtsi
Látom a színvonal mit sem emelkedett itt. 😊 Hosszú off-season lesz.
Soldados
legalább nem játsszuk meg magunkat 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
legalább végzett volna rendes munkát Burfict, ahogy a Steelersnél szokás, megtanulták volna.
gabtsi
Csakhogy olyan egysejtű barom, hogy még arra is alkalmatlan😊. inkább tönkretette a másik génsebész barátjával a társai teljes idényét😊. Mennyire szánalmas életed lehet, hogy ilyeneket írogatsz😊. Oszd meg még egyszerű gondolataidat velünk te génsebész😊.
pfefe8
Neked de jó. Irigyellek, de tényleg.
Ha hétvégén mentek a levesbe, mindig ott lesz még a Barca, a ManU, a Bayern és a Juventus. Mindig lesz kinek örülnöd. Nagyon érzed...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
legalább végzett volna rendes munkát Burfict, ahogy a Steelersnél szokás, megtanulták volna.
gabtsi
Gratulálok! Ezt nem is nagyon van értelme kommentálni. Szerint elég baj az a csapatnak, hogy van egy ilyen féreg játékosa, nem gondolom, hogy a rajongóknak is hasonló, vagy rosszabb féreg gondolkodásmóddal kellene ezt tetéznie.
Remélem majd a podcast is ezt tükrözi majd... (IRÓNIA!!!)

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
legalább végzett volna rendes munkát Burfict, ahogy a Steelersnél szokás, megtanulták volna.
gabtsi
Csakhogy olyan egysejtű barom, hogy még arra is alkalmatlan😊. inkább tönkretette a másik génsebész barátjával a társai teljes idényét😊. Mennyire szánalmas életed lehet, hogy ilyeneket írogatsz😊. Oszd meg még egyszerű gondolataidat velünk te génsebész😊.

Steelers fan
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Visszatérve Lewisra. Természetesen van felelőssége a fegyelmezetlenségekben, de semmiképp nem küldeném el. Lehet akár hány elsőkörös zakónk, mi nem az a franchise vagyunk, akiknél a POban jutás még nem siker. Legalábbis én még így is sikerként élem meg az idei szezont is.
Ráadásul volt előrelépés, mert Daltonnal akkor is kivertül volna a Steelerst, ha a tét miatt lényegesen gyengébben játszik, mint tette az alapszakaszban. Egész jól elkerülték a sérülések a keretet, de pont a legfontosabb ember esett ki a legfontosabb meccsekről.

Persze soha nem lehet tudni, hogy ez egy soha vissza nem térő lehetőség volt-e, így marad hiányérzet és ideg bőven a szezon után, de az hogy Lewis egy hulladék franchiseból épített folyamatosan kontender csapatot, rendkívül komoly eredmény. Ráadásul nem is egy szarba nyúlós mákos történet, hanem szisztematikus meló eredménye. A Rendszer pedig működik és működni fog jövőre is. Előbb-utóbb a zebrák is észreveszik, hogy nem egy eltüntetendő sehonnai csapat van pályán a play offban. Sokkal bizakodóbb vagyok, mint voltam tavaly vagy tavaly előtt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
legalább végzett volna rendes munkát Burfict, ahogy a Steelersnél szokás, megtanulták volna.
gabtsi
Látom a színvonal mit sem emelkedett itt. 😊 Hosszú off-season lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
legalább végzett volna rendes munkát Burfict, ahogy a Steelersnél szokás, megtanulták volna.
gabtsi
Igen, ez kicsit engem is zavar. Nyugodtabban aludtam volna át a vasárnapot 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
legalább végzett volna rendes munkát Burfict, ahogy a Steelersnél szokás, megtanulták volna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Tök egyértelmű, hogy szokás szerint a nagyobb franchise felé sodródtak a bírók. Bernard kiütése totál ellentétes volt a szabályok szellemével és mindennel, ami felé a liga igyekszik. Ráadásul olyan eset, ahol van lehetősége mérlegelésre a bíróknak. Hogy hogy nem, most mégis szó szerint értelmezték az egyébként fasz szabályleírást.
Williamstól viszont elvárható lett volna, hogy ugorjon el a WR útjából. Baromság ez úgy ahogy van. És pont ezek miatt szállt el az ideggyengéink agya. Burfictet pl végig provokálták. De persze ez most nem számít.

Rossz hír a Vasasnak, hogy innentől kb egyenlő mércével fognak mérni. Meglátjuk mire megy úgy a grállovag és bandája.
nasheem
Taps..
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Tök egyértelmű, hogy szokás szerint a nagyobb franchise felé sodródtak a bírók. Bernard kiütése totál ellentétes volt a szabályok szellemével és mindennel, ami felé a liga igyekszik. Ráadásul olyan eset, ahol van lehetősége mérlegelésre a bíróknak. Hogy hogy nem, most mégis szó szerint értelmezték az egyébként fasz szabályleírást.
Williamstól viszont elvárható lett volna, hogy ugorjon el a WR útjából. Baromság ez úgy ahogy van. És pont ezek miatt szállt el az ideggyengéink agya. Burfictet pl végig provokálták. De persze ez most nem számít.

Rossz hír a Vasasnak, hogy innentől kb egyenlő mércével fognak mérni. Meglátjuk mire megy úgy a grállovag és bandája.
nasheem
Semmire alapból nem lenne helyük a következő kőrben...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Tök egyértelmű, hogy szokás szerint a nagyobb franchise felé sodródtak a bírók. Bernard kiütése totál ellentétes volt a szabályok szellemével és mindennel, ami felé a liga igyekszik. Ráadásul olyan eset, ahol van lehetősége mérlegelésre a bíróknak. Hogy hogy nem, most mégis szó szerint értelmezték az egyébként fasz szabályleírást.
Williamstól viszont elvárható lett volna, hogy ugorjon el a WR útjából. Baromság ez úgy ahogy van. És pont ezek miatt szállt el az ideggyengéink agya. Burfictet pl végig provokálták. De persze ez most nem számít.

Rossz hír a Vasasnak, hogy innentől kb egyenlő mércével fognak mérni. Meglátjuk mire megy úgy a grállovag és bandája.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."