Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
NEM a vita felébresztéséért, csak a rend kedvéért:

NFL Vice President of Officiating Dean Blandino said Friday that Martavis Bryant's acrobatic touchdown in the corner of the end zone should not have been ruled a catch, as he saw it.

But Blandino added that because it was initially ruled a catch, there wasn't enough evidence to overturn it via instant replay.
cincinnati.com
Mikey
És azt is mondta, hogy a Shazier hit szabályos volt.

No Offense! 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
NEM a vita felébresztéséért, csak a rend kedvéért:

NFL Vice President of Officiating Dean Blandino said Friday that Martavis Bryant's acrobatic touchdown in the corner of the end zone should not have been ruled a catch, as he saw it.

But Blandino added that because it was initially ruled a catch, there wasn't enough evidence to overturn it via instant replay.
cincinnati.com
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A nagyság átka ☺

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
DL edző Jay Hayes és DB edző Mark Carrier is elhagyta a csapatot.
Ezzel akkor konkrétan minden pozíciós edző távozott a védelemtől.
Nesze neked liga második legjobb védelem.

Így már értem, miért mondta Marvin azt, hogy öt-hat bejelentés várható új edzőket illetően a következő napokban.

Guenther szerintem vakargatja a fejét lelkesen.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Haslett pedigréje nem rossz de azt pl nem tudom, hogy dolgozott tavaly. Vele papíron nem gyengültünk, de Zampese komoly visszalépésnek tűnik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Zampese lett az OC.
megyerikrisz
Abból a szempontból jó, hogy Daltonnak nem kell egy teljesen új embert és annak szisztémáját megszoknia.
A többi? We'll see.
Mikey
Pozitívum, hogy know the system, DE biztos van oka, hogy komolyan sehol sem merült fel a neve ennyi idő alatt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Zampese lett az OC.
megyerikrisz
Abból a szempontból jó, hogy Daltonnak nem kell egy teljesen új embert és annak szisztémáját megszoknia.
A többi? We'll see.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lyally. Zampese lett az OC.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Ha igazak a hírek, Jim Haslett lesz az új LB coach.
megyerikrisz
A végén nehogy átvegye a csapatot Lewistól a jövő évi one-and-done után...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ha igazak a hírek, Jim Haslett lesz az új LB coach.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Van még igazság a Földön, Dunlap ott lesz a Pro Bowlon a sérült Wilkerson helyett.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
DB edzőnek nem jött már vissza Coyle? Vagy csak szó volt róla?
megyerikrisz
Amennyire én tudom, egyelőre annyi van, hogy állítólag szeretnék visszahozni.
Mikey
Valóban csak terv egyelőre.

 twitter.com/alexmarvez/status/687340547577659393

Szerkesztette: r.baggio

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
DB edzőnek nem jött már vissza Coyle? Vagy csak szó volt róla?
megyerikrisz
Amennyire én tudom, egyelőre annyi van, hogy állítólag szeretnék visszahozni.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Nem látom, hogy Hue mitől lett "must have" hc-nak felszopva, amikor az aki; egy jó OC. Se több, se kevesebb.
Amadeus91
megis vele volt a legjobb szezonotok az elmult 13 evben...
Joey Tribbiani
Ez sajnos minősíti az oaklandi szakmai munka elmúlt 13 évét.
Amadeus91
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy mire alapozod a véleményedet. Miből gondolod ezt? Én elfogadom, ha így látod, csak jó lenne, ha meg is tudnád indokolni, miért gondolod, hogy vezetőedzőként szar lesz.Soldados
Plusz hozzá lehet csapni azt a kérdést is, hogy a Browns jelen helyzetében ki lett volna ideálisabb jelölt...

DB edzőnek nem jött már vissza Coyle? Vagy csak szó volt róla?
megyerikrisz
de

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Az viszont még nem volt, hogy az LB edző Matt Burke követte Vance Josephet Miamibe, ahol szintén LB edző lesz.
Ez azért számomra eléggé "he?" kategória. 😊

Szóval ami eddig kell: OC, LB edző, DB edző.

Nagyon szurkolok hogy a DC ne kerüljön fel a listára.
Mikey
DB edzőnek nem jött már vissza Coyle? Vagy csak szó volt róla?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem látom, hogy Hue mitől lett "must have" hc-nak felszopva, amikor az aki; egy jó OC. Se több, se kevesebb.
Amadeus91
megis vele volt a legjobb szezonotok az elmult 13 evben...
Joey Tribbiani
Ez sajnos minősíti az oaklandi szakmai munka elmúlt 13 évét.
Amadeus91
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy mire alapozod a véleményedet. Miből gondolod ezt? Én elfogadom, ha így látod, csak jó lenne, ha meg is tudnád indokolni, miért gondolod, hogy vezetőedzőként szar lesz.

Ez már csak azért is érdekelne, mert mindössze 1 évet volt HC, ami nem elég idő szerintem, hogy valakit megítéljünk az adott pozícióban, ráadásul azért az Oaklanddel elért 8-8-at nem tudom bukásként értékelni, mivel a 2002-es SB óta ez holtversenyben a legjobb eredménye a klubnak.

Amit én látok, hogy az utóbbi években bármilyen edzői poszton megállta a helyét, így kérdéses sem lehetett, hogy eljött az idő az előrelépésre. Erre már csak azért is van némi rálátásom, mert sokat volt AFC North-csapatoknál. Ne feledjük, nemcsak a Cicáknál végzett kiváló munkát, hanem a Ravens-nél is, ugyanis ő volt Flacco első edzője (QB-coach volt ott) és bizony elég komoly dolgokat vittek véghez egy tapasztalatlan irányítóval, ami nem túl gyakori az NFL világában. Ez a Bengals O pedig szintet lépett az irányítása alatt. Szóval adott volt, hogy szintlépés következik, mert rászolgált. Szóval érdekelne, hogy miért gondolod bukó HC-nak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Az viszont még nem volt, hogy az LB edző Matt Burke követte Vance Josephet Miamibe, ahol szintén LB edző lesz.
Ez azért számomra eléggé "he?" kategória. 😊

Szóval ami eddig kell: OC, LB edző, DB edző.

Nagyon szurkolok hogy a DC ne kerüljön fel a listára.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Nem látom, hogy Hue mitől lett "must have" hc-nak felszopva, amikor az aki; egy jó OC. Se több, se kevesebb.
Amadeus91
megis vele volt a legjobb szezonotok az elmult 13 evben...
Joey Tribbiani
Ez sajnos minősíti az oaklandi szakmai munka elmúlt 13 évét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem látom, hogy Hue mitől lett "must have" hc-nak felszopva, amikor az aki; egy jó OC. Se több, se kevesebb.
Amadeus91
megis vele volt a legjobb szezonotok az elmult 13 evben... es a Palmer-trade is elegge ult igy utolag, az nem az o hibaja, h. nem kapott eleg idot. de ez itt off, Gabo leirta mar.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem látom, hogy Hue mitől lett "must have" hc-nak felszopva
Amadeus91
ez mondjuk nem lep meg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Mert jó pedagógusnak tűnik, képes a rendelkezésére álló emberek alapján a csapat játékát formálni. Rajta kívül nagytakarítás volt a FO-ben is, ráadásul érte több csapat is harcban állt, mégis a Brownst választotta. Sztem jön a draftról egy QB, elkezdődik egy építkezés és nem fogják kibaszni 1-2 év után. Aztán meg már jönnek majd az eredmények.
gabokocka
Örömmel fogadok veled egy üveg JW-ben, hogy 2 év múlva lapáton lesz.
Amadeus91
Rendben, nekünk úgyis szar szezonunk kellett volna legyen Benji sérülése után, azt is megmondtad 😊
Meg Newton helyett védőt kellett volna draftolni, hogy a védelem kinézzen valahogy 😊
Szóval tartom, Jackson két év múlva nem lesz kibaszva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Mert jó pedagógusnak tűnik, képes a rendelkezésére álló emberek alapján a csapat játékát formálni. Rajta kívül nagytakarítás volt a FO-ben is, ráadásul érte több csapat is harcban állt, mégis a Brownst választotta. Sztem jön a draftról egy QB, elkezdődik egy építkezés és nem fogják kibaszni 1-2 év után. Aztán meg már jönnek majd az eredmények.
gabokocka
Örömmel fogadok veled egy üveg JW-ben, hogy 2 év múlva lapáton lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Mert jó pedagógusnak tűnik, képes a rendelkezésére álló emberek alapján a csapat játékát formálni. Rajta kívül nagytakarítás volt a FO-ben is, ráadásul érte több csapat is harcban állt, mégis a Brownst választotta. Sztem jön a draftról egy QB, elkezdődik egy építkezés és nem fogják kibaszni 1-2 év után. Aztán meg már jönnek majd az eredmények.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Azért nincs olyan sok HC állás a ligában, hogyha valaki kap egy esélyt, visszautasíthassa, mondván bocsi nem, mert a szomszéd csapattól jövök. Kíváncsi leszek mire megy majd Jackson, velem most elhitették a Brownsnál, hogy komoly változás lesznek 😊
gabokocka
Elmondom neked:
1. Draft/trade útján szerez egy Qb-t
2. FA-n begyűjtenek pár 2nd és 3rd tier játékost
3. Lehoznak egy közepes szezont
4. Jövőre draftolnak, jó szarul
5. Azután megint egy pocsék 3-13, 4-12 szezon.
6. Hue fired.

Nem látom, hogy Hue mitől lett "must have" hc-nak felszopva, amikor az aki; egy jó OC. Se több, se kevesebb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nyilván, de most olyan személyzeti döntések születtek, amilyenek korábban nem. Szerintem.
gabokocka
Legyen igazad....
Nekem is jobb lenne ha a barnákkal küzdenénk a csoport elsőségért mint a másik kettővel 😊

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...