Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Akármennyire is szeretném attól félek hogy mivel biztosnak érzem a Sanu Jones páros távozását nyuszik leszünk WR-t húzni első körben pedig hiába az idei kiváló TE teljesítmény karcsúnak érzem a támadó oldalt Zöldike mellé legalább egy jó WR nélkül viszont a DL ember is létfontosságú ahogy szerintem a Secondary is szóval kurvára nem tudom melyik kezünkbe szeretném hogy harapjunk de attól félek minden posztra nem lesz megoldásunk az év elejére ....

Szerkesztette: WhoDey83

Welcome To The Jungle
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Jaja, pech hogy pont akkor lesz WR needünk, amikor vékony a draft és nincs FA sem. Mondjuk a jólsikerül FA elkapóinktól még mindig idegrángásom van. Nem kéne onnan nagy vagy félnagy név. Draftolnunk egy jókezű csókát, oszt reménykedjünk hogy nem nézzük be. Az első két körben fog jönni WR, ebben majdnem biztos vagyok. Ahogy írjátok is a két srác megtartása szinte esélytelen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Lehet, hogy én vagyok túl optimista, de a WR helyzettől én valamiért nem tartok. Ha már muszály, akkor a secondary miatt sokkal jobban parázok. Iloka megtartását létkérdésnek tartom, Nelson a szeretjük, de már időnként csúnyán elváltotta magát, meg misstackle-öket csinált, szóval ha valahol kap egy utolsó nagy szerződést, akkor menjen. Iloka melett pedig még ott van, hogy kik legyenek CB poszton, mert Dre mellé kell egy legitim kezdő, másrészt nagyjából minden évben, hogy nem tudsz elég embert a rosterre tenni, hogy a szezon végén is legyen minőségi embered.
Visszatérve a WR posztra, olvasva mindenféle oldalt, Jones megtartására egyre kevesebb esélyt látok, annyira kevés lesz minőségi WR az FA piacon, hogy valamelyik kétségbeesett csapat be fog neki kínálni egy WR1 fizetést, amit bolond lenne nem elfogadni. Ha addig Sanura is lecsap valaki, akkor az azt jelenti, hogy az FA piacról nem könnyen tudjuk őket pótolni. Más kérdés, hogy annó BabyHawk a kanadai ligából üveggyöngyökért jött el, tehát akár valami be is eshet. Plusz simán benne lehet, hogy részben a meglévő játékosokra építve mindenkit eggyel előreléptetve próbálkozna a menedzsment. Tate a return helyett playeket kapna, amikor gyors wide out kell, az előző szezonban sérült James Wright vagy a PS-ben próbálkozók közül Alford hasonló szerepet kapna, míg Kumerow slotban mutathatná meg magát. Az az opció sem kizárt, hogy elől húzunk egy WR-t. Én személy szerint az első körben egy elit DL embernek örülnék (Rankins, Billings, Reed vagy Nkemdiche). A második pickre leesne hozzánk Braxton Miller, akkor vele mind Jones, mind Sanu pótolva lenne, hiszen gyors mint a veszedelem, és passzolni is tud 😊
De az elmúlt években a drafton nagyon nem találtam el még a posztokat sem, úgyhogy a fenti ötletelésből tuti semmi nem jön be 😊
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Dalton miatt nagyon kell a valid WR2. A "kicsit gyengébb, mint MJ" már nem biztos, hogy elég lesz. Sajnos a gyenge draft matéria és az FA WR-gyengesége szvsz brutálisan felnyomja majd Jones árát.
megyerikrisz
Ezért gondoltam hogy ezt a kissebb gyengeséget ellensúlyozná a két kiemelkedő TE. Így maradna Zöld a hosszú lasztikra, Wr2-őt én a 20-35 yard között használnám, kiegészítve a két TE-vel, akik ezen a ponton tényleg mozoghatnának oldalpasz és 30 yard között. Kiegészítve egy működő futójátékkal ( nem az utolsó meccsekre gondolok) egész pofás lenne a célpontlista. Mivel Szmöre inkább gyorskezű ezért szerintem jobb a több közelebbi célpont, mivel nem nagyon lehet 3 mp alatt elszakadni. A hosszút meg Zöldike azért nagy százalékban még mindig hozza. Nagyobb probléma a támadósorban hogy nem látom igazán a futáshoz a blokkokat, így a szezon végére el is laposodott az rendessen.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Dalton miatt nagyon kell a valid WR2. A "kicsit gyengébb, mint MJ" már nem biztos, hogy elég lesz. Sajnos a gyenge draft matéria és az FA WR-gyengesége szvsz brutálisan felnyomja majd Jones árát. Sanu más tészta, nagyon bírom, lehetett vele trükközni, de sokkal könnyebben pótolható.
DLben elég mély az idei draft, 3-4. körben is lehet majd jókat húzni, és ne felejtsük el azt sem, hogy idén Peko is faszán nyomta, ott van a "kinevelős projekt"-ben Hardison, Clarke és Hunt helyére pedig rosszabb úgysem jöhet.
Nekem leginkább a CB-sor szúrja a szemem. Pacman visszahozatala must, Hall észszerű összegért maradjon, Dre évi 7 misijétől pedig égnek áll a hajam.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Olvasgatva a draft prospect-et, ott tartok, hogy elkell engedni Sanut és MJ-t is. Mivel úgyis csak 2-3-as Wr.-ek voltak, simán tudnánk oda behozni tehetséget. Lehet én látom rosszúl, de Eifert mellé elhoznám még Huntert ha bent marad addig. Így elől lenne egy Elit Wr. és egy 2. célpont aki nem biztos hogy eléri MJ szintjét, de jobb mint Sanu. Mellettük pedig lenne két igazán jó Te. Lehet hogy túlgondolom az egészet. Megpróbálnám a Safetyket megtartani inkább. És ahova mindenkép hiányolnék valami megoldást az a futás elleni védelem. Ha nem kezdünk valamit vele, előreláthatólag a rozsdások szét fognak minket futni. Ti mit gondoltok? Nagyon elvetemült ötlet?
meme
Az idei WR draft közel sem olyan mély mint a tavalyi... Legalább az egyiket meg kéne tartanotok szerintem...A D line viszont mélynek tűnik idén, tehát a futás elleni védelmen nagyobb eséllyel lehet javítani, mint jó WR-t találni a ti pozíciótokban...

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Olvasgatva a draft prospect-et, ott tartok, hogy elkell engedni Sanut és MJ-t is. Mivel úgyis csak 2-3-as Wr.-ek voltak, simán tudnánk oda behozni tehetséget. Lehet én látom rosszúl, de Eifert mellé elhoznám még Huntert ha bent marad addig. Így elől lenne egy Elit Wr. és egy 2. célpont aki nem biztos hogy eléri MJ szintjét, de jobb mint Sanu. Mellettük pedig lenne két igazán jó Te. Lehet hogy túlgondolom az egészet. Megpróbálnám a Safetyket megtartani inkább. És ahova mindenkép hiányolnék valami megoldást az a futás elleni védelem. Ha nem kezdünk valamit vele, előreláthatólag a rozsdások szét fognak minket futni. Ti mit gondoltok? Nagyon elvetemült ötlet?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Elkezdtem ismerkedni az első-második körös WR jelöltekkel és Fullert akarom 😊
nasheem
Érdemes figyelni Goodberry twitterét, nagyon fasza és részletes elemzéssel szolgál majd a prospectekről, vine - okkal sűrűn fűszerezve.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Elkezdtem ismerkedni az első-második körös WR jelöltekkel és Fullert akarom 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
overthecap.com igen hasznos oldal.
gabokocka
Köszi

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
overthecap.com igen hasznos oldal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Szóval mivel nem kaptam meg a válaszokat az alábbi kérdésemre, így ismételve magam, hol tudnék ezeknek az infóknak utánalesni?

Hello! Hogy állunk a kalap alatti lével? Mit gondoltok kit tudunk belőle megtartani milyen konstrukcióval? Ki az akit kitennétek a csapatból? Mivel nem beszélek angolul, kiváncsi lennék a morzsákra amit innen-onnan csíptek fel 😊
meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nem tudom, hogy mennyit jelent valójában, de Marvin Jones és Sanu is leszedett minden Bengalsos tartalmat a twitteréről.
megyerikrisz
Áh, csak valami átrendezés vagy frissítés lehet, mert mindketten gyerekkoruk óta Bengals szurkolók 😊

Meg különben is. Dalton akkora király, hogy jövőre bárkiből Jerry Ricet csinál 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Vinny Reynek viszont 3 évre 15 milliót adnának.
megyerikrisz
Hogy mivan?
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nem tudom, hogy mennyit jelent valójában, de Marvin Jones és Sanu is leszedett minden Bengalsos tartalmat a twitteréről. Eközben az a hír járja, hogy a vezetőség sokallja MJones ~7 milliós igényét, Vinny Reynek viszont 3 évre 15 milliót adnának. Hihetetlen. Az FA-k nélkül Alford a WR2, Burkhead a WR3.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hello! Hogy állunk a kalap alatti lével? Mit gondoltok kit tudunk belőle megtartani milyen konstrukcióval? Ki az akit kitennétek a csapatból? Mivel nem beszélek angolul, kiváncsi lennék a morzsákra amit innen-onnan csíptek fel 😊

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
...egy első körős RB (Elliott, v. Henry) nagyot dobhatna a futójátékunkon. Előttünk csak a Texasnak lesz RB pickje nagy valószínűséggel. Hill katasztrófa volt az egész szezonban, és nekem rajta ment el a PO meccs is.
Szipeter
Ennek a világon semmi létjogosultsága és esélye sincs. Mindkét futót korán húztuk, Hill ugyan idén nem találtam magát, de katasztrófának sem mondanám (már csak a TDk miatt sem), Marvinék pedig nem fognak idén lemondani egyikről sem, ha már Huntokat meg Will Clarke-okat is évekig próbálnak gatyába rázni.
Ugyanakkor Hillnek a legfontosabb szezonja következik, mert Bernard szerződése le fog járni, arra pedig nincs pénz, hogy mindkettővel hosszabbítsunk.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Ha sikerül megtartani MJ-t, de főleg persze a Def ből is a kulcs FA kat, akkor egy első körős RB (Elliott, v. Henry) nagyot dobhatna a futójátékunkon. Előttünk csak a Texasnak lesz RB pickje nagy valószínűséggel. Hill katasztrófa volt az egész szezonban, és nekem rajta ment el a PO meccs is.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem kicsit jobb játékos, mint pl Emmanuel Sanders, úgyhogy az a 7 milla valóban nem a földtől elrugaszkodott elképzelés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A cap alá egyébként még akár a 7M is beférne, ha nélkülözhetetlennek gondolnák őt, bár előbb jó lenne a secondaryben látni, hogy ki marad és az mennyibe kerül. Egy gyors wide out-ot a drafton is be lehet rántani, idén papíron nincsenek nagyon nagy sztárok, de lesz egy nagyon masszív csoport, akikből akár még a harmadik körben is meg lehet valakit csípni, tehát, ha nem sikerül megtartani Marvin Jonest, akkor azért nem olyan nagy kihívás helyettesíteni. De persze, ha normális pénzért itt lehet tartani, akkor maradjon 😊
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
"Remember fans when folks like the Enquirer say "League Sources Say" that just means they have no information and are trying to force a story. Never have I or anyone I am affiliated w/ told any "source" any information about what I want so don't look for info where there isn't any. " - Marvin Jones

Ennyit a no discountról, meg a konkrét 7 misiről. Érdekes sztori lesz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A Denver lépése, amikor kirúgták Foxot mindenképpen bátor volt. A Bengals esetében az elmúlt években is állandóan téma volt, hogy ML mennyiben akadálya a továbblépésnek. Súlyosbítja a helyzetet, hogy Zim' és Hue esetében perspektivikus HC jelölteket engedtünk el.
Bár évek óta mondogatjuk, de szerintem a következő szezon lesz a döntő, hiszen idén megmutatta Dalton, hogy képes elit szinten játszani.
Ami a draftot és az FA piacot illeti, Brown, illetve a lánya biztos, hogy nem fog all in-t mondani, de azért jó lenne ha egy-két tökös lépéssel sikerülne azonnali erősítést is hozni. Évek múlva a tavalyi draftnak például lehet, hogy örülni fogunk, de azért az fájó volt, hogy az első négy körben húzott játékosok közül csak egy (Kroft) kapott szignifikáns snap számot, ráadásul ő is leginkább Eifert sérülése miatt.
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Ha baráti, már-már családi a viszony a tulajdonos, és a HC között, akkor nem lesz Elway féle döntés. Lewis csak akkor fog menni, ha meglesz a PO győzeleme. Akár egy PO nélküli szezon se lenne elküldési ok, mivel 5 éve mindig ott voltunk.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 www.cincinnati.com/story/sports/nfl/bengals/2016/02/08/10-bengals-thoughts-super-bowl-week-sf/80024120/

minden szavával egyetértek.

két fontos pont: az Elway féle move, Fox kirúgásával kicsit átrendezi remélem az arcokat nálunk is, mindannak ellenére, hogy igazán nagyon közel voltunk (sőt) a Denverhez McCarronnal is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Az nem egy horror összeg, elég ha csak a néhány napja köttetett Curry dealre nézünk.
gabokocka
Így van, a képességeihez viszonyítva nem nagy pénz, de nem tudjuk, hogy áll a csapat prioritási listáján. Érdekesség, hogy mindössze 5 csapat van a ligában, ahol 2 elkapó is minimum évi 7 misit keres.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.