Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
egyszerűen annyi, hogy több labdát kapna, ha elsőszámú célpont lenne, így a nagy számok törvénye alapján jobb számokat is lenne képes hozni. egy jó védelemben a CB-ket ritkán rotálják egyik vagy másik oldalra, így az sem igaz, hogy mindig az első számú corner jutna rá máshol, mert annyira itt is jut rá jó corner.

egy WR-t meg nehéz egy DL-el összehasonlítani, hiszen jóval kevésbé van kitéve a társak jó teljesítményének/ sémának / feladatnak az egyén . egy WR kvázi egyedül van a cornerrel szemben (persze a séma segíthet szabaddá válni, de csak ideig óráig) és ott igazából az egyéni képességek döntenek. ebben kiváló Jones. a route-tree ugyanaz mindenhol, a labda is ugyanaz, és el kell kapni, és az se nagyon más mint itt.

Michael Johnson ráadásul sose volt kiemelkedő DE, főleg nem pass rusher. volt egy statisztikailag jó éve, ami után elvitték nagy pénzért, aztán gyorsan rájöttek, hogy ő sose fogja konstans terror alatt tartani az irányítót. itt sem teszi, idén se tette.

De például Justin Smith jó játékos volt itt is, és az is maradt Friscoban is. de kevés olyan DL van sztem, akit leigazoltak nagy pénzért és hozta is amit vártak tőle. WR inkább.

editke: de abban nincs vita, hogy egy FA igazolás mindig kockázatos, hiszen semmi sem garantálja, hogy egy sémában jól működő ember másik sémában is képes lehet ugyanarra a teljesítményre (ez persze senkit nem fog eltántorítani, hogy nagy pénzt kínáljon annak akinek akar). én azt gondolom, hogy a WR-nél talán a legkisebb a hibázás esélye, főleg ha az a WR képes saját maga nyerő helyzeteket kialakítani.
gabtsi
Egyetértek a fentiekkel csak megelőztetek 😀
Bár szerintem ebben a sémában sikeresebb lehet, ráadásul kevésbé sérülésveszélyes a dolog.... Bár amiket idén kapott néha.
Azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy így kevesebb a statszáma, de ennek ellenére könnyebb dolga is van, mivel itt a def.-nek több célpontot kell lokalizálni és megoldani. A kérdés az, hogy nagy lét akar, vagy N1-es pozit, vagy esetleg mind a 2-őt a Barnáknál egy bizonytalan 2 évre /ami alatt egy valamire való Qb-t sem tudnak felépíteni, aki meg is tudja dobni minden helyzetben/. Becsülöm Hue-t és ne legyen igazam ,de az ottani Gm eddig sem a türelméről volt híres!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kérdés hogy ő mit akar, és esetleg mennyire csábító egy aranymackó QB-val játszani Dalton helyett.

de a teljesen neve sem lehet véletlenül Marvin Lewis Jones 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Plusz Hue rohadtul ismeri, nem csak a meccsnapokról.
És viszont is igaz. Ha kölcsönösen bíznak a másikban, akkor baromi nehéz lesz megtartani.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyszerűen annyi, hogy több labdát kapna, ha elsőszámú célpont lenne, így a nagy számok törvénye alapján jobb számokat is lenne képes hozni. egy jó védelemben a CB-ket ritkán rotálják egyik vagy másik oldalra, így az sem igaz, hogy mindig az első számú corner jutna rá máshol, mert annyira itt is jut rá jó corner.

egy WR-t meg nehéz egy DL-el összehasonlítani, hiszen jóval kevésbé van kitéve a társak jó teljesítményének/ sémának / feladatnak az egyén . egy WR kvázi egyedül van a cornerrel szemben (persze a séma segíthet szabaddá válni, de csak ideig óráig) és ott igazából az egyéni képességek döntenek. ebben kiváló Jones. a route-tree ugyanaz mindenhol, a labda is ugyanaz, és el kell kapni, és az se nagyon más mint itt.

Michael Johnson ráadásul sose volt kiemelkedő DE, főleg nem pass rusher. volt egy statisztikailag jó éve, ami után elvitték nagy pénzért, aztán gyorsan rájöttek, hogy ő sose fogja konstans terror alatt tartani az irányítót. itt sem teszi, idén se tette.

De például Justin Smith jó játékos volt itt is, és az is maradt Friscoban is. de kevés olyan DL van sztem, akit leigazoltak nagy pénzért és hozta is amit vártak tőle. WR inkább.

editke: de abban nincs vita, hogy egy FA igazolás mindig kockázatos, hiszen semmi sem garantálja, hogy egy sémában jól működő ember másik sémában is képes lehet ugyanarra a teljesítményre (ez persze senkit nem fog eltántorítani, hogy nagy pénzt kínáljon annak akinek akar). én azt gondolom, hogy a WR-nél talán a legkisebb a hibázás esélye, főleg ha az a WR képes saját maga nyerő helyzeteket kialakítani.

Szerkesztette: gabtsi

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Marvin Jones kapcsán nem csak a pénz a faktor én szerintem, bár nem tudjuk, hogy miként gondolkodik.

az biztosra mondható, hogy ha kimegy a piacra, akkor abba a bidwarba mi nem fogunk beszállni, de kérdés, hogy a pénzen kívül mennyire érdekli a karrier. itt, tekintve, hogy elég sok a célpont, Green és Eifert mellett éri el azt a potenciált ami benne van, és ez sztem egy #1 WR. itt ami kinéz neki, egy 60 elkapás 800 yard 6-8 TD-s szezon, de ha első számú célpont lehet valahol, akkor simán lehet 90/1200/10 TD játékos is belőle.

kérdés, hogy ez utóbbi mennyire fontos neki, vagy jól érzi magát Cincinnatiben és inkább maradna.
gabtsi
Én ezt az "itt ennyi yard, ott annyi yard lenne" dolgot nem látom át annyira, mint te, de nem vagyok meggyőződve róla. Hiszen amellett, hogy Green és Eifert miatt limitáltan veszi csak célba Vöri, nem a nr1 CB jut rá, tehát elvileg a dolga is könnyebb. Emlékezzünk csak a névrokonára, MJ93(90)-ra, aki nem fogadta el az 5 év/40 misit (pedig ha jól tudom, neki ajánlották fel először és csak utána Dunlapnek), elment inkább Tampába, pedig ő is szerette Cincyt, jóban volt mindenkivel. Aztán ott nem feküdt neki a rendszer, a végén már csak epizódszerepeket kapott, jött is vissza az első offseasonben. Neki sem volt jó, nekünk sem. Remélem, tanul belőle Jones is. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin Jones kapcsán nem csak a pénz a faktor én szerintem, bár nem tudjuk, hogy miként gondolkodik.

az biztosra mondható, hogy ha kimegy a piacra, akkor abba a bidwarba mi nem fogunk beszállni, de kérdés, hogy a pénzen kívül mennyire érdekli a karrier. itt, tekintve, hogy elég sok a célpont, Green és Eifert mellett éri el azt a potenciált ami benne van, és ez sztem egy #1 WR. itt ami kinéz neki, egy 60 elkapás 800 yard 6-8 TD-s szezon, de ha első számú célpont lehet valahol, akkor simán lehet 90/1200/10 TD játékos is belőle.

kérdés, hogy ez utóbbi mennyire fontos neki, vagy jól érzi magát Cincinnatiben és inkább maradna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Lazor az új QB coachotok Foles-l "csodát" (27 TD-2INT) művelt úgyhogy szerintem Dalton is jó kezekben lesz nála. Sok sikert vele!
dande
Bizony, és közben hivatalos lett Coyle (sec) és Jacob Burney (DL) is. Az eddigi legtapasztaltabb stáb áll rendelkezésre, kíváncsi leszek.
megyerikrisz
Csak pislogok, hogy ilyen jó neveket tudott a csapat hozni pozíciós edzőnek. Haslett, Coyle, Lazor. (Burneyről sokat nem tudok.) Tán még erősebb is lesz a csapat edzői stábban, mint tavaly volt.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lazor az új QB coachotok Foles-l "csodát" (27 TD-2INT) művelt úgyhogy szerintem Dalton is jó kezekben lesz nála. Sok sikert vele!
dande
Bizony, és közben hivatalos lett Coyle (sec) és Jacob Burney (DL) is. Az eddigi legtapasztaltabb stáb áll rendelkezésre, kíváncsi leszek.


Lehet korai még, és bunkó kérdés, de Marvin Jones-al hogy álltok ? Gondolom azon lesztek,hogy megtartsátok vagy nem ? Csak kinti fórumon nagyon nyomják, hogy Hue elhozza magához 😊 Nem is tiltakoznék ellene 😀
Drip
Mi is nagyon fosunk attól, hogy megpróbálja magával vinni. 😊
Egyébként semmi csapatközeli infó nincs arról, hogy mi a szitu.

Az elmúlt pár évben szerencsére a fontos embereket elég jó százalékban megtartotta a csapat, a pénzt sem sajnálva tőlük, szóval szerintem no.82 is maradni fog.
Mikey
Így legyen, bár ha tagelik Jeffrey-t, akkor gyakorlatilag MJ82 az FA legjobb elkapója, ami sok jót nem jelent. Ha marad is, meg kell fizetni, mese nincs.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Wow, ez jó hír.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lazor az új QB coachotok Foles-l "csodát" (27 TD-2INT) művelt úgyhogy szerintem Dalton is jó kezekben lesz nála. Sok sikert vele!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Lehet korai még, és bunkó kérdés, de Marvin Jones-al hogy álltok ? Gondolom azon lesztek,hogy megtartsátok vagy nem ? Csak kinti fórumon nagyon nyomják, hogy Hue elhozza magához 😊 Nem is tiltakoznék ellene 😀
Drip
Mi is nagyon fosunk attól, hogy megpróbálja magával vinni. 😊
Egyébként semmi csapatközeli infó nincs arról, hogy mi a szitu.

Az elmúlt pár évben szerencsére a fontos embereket elég jó százalékban megtartotta a csapat, a pénzt sem sajnálva tőlük, szóval szerintem no.82 is maradni fog.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Lehet korai még, és bunkó kérdés, de Marvin Jones-al hogy álltok ? Gondolom azon lesztek,hogy megtartsátok vagy nem ? Csak kinti fórumon nagyon nyomják, hogy Hue elhozza magához 😊 Nem is tiltakoznék ellene 😀

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi többet kaptunk ettől a szezontól, mint azt vártuk. Nekünk ez egy sikeres szezon volt. És ebben nyilván Tomlin érdemei is benne vannak. A Bengals-nak nem hiszem, hogy az lett volna, kimondva PO-W volt a cél.
Soldados
Soldi, neked minden szezon sikeres. Ebben semmi meglepő nincs. 😊
Rám is igaz, hogy többet kaptam, mint vártam. És ez után sem következik de...

Ráadásul mi nem is vagyunk győztes mentalitású klub. Nekünk nem kötelező SBt nyerni, hogy elégedettek legyünk. Persze a győztes mentalitásban is az a szép, hogy a mentalitás ugyan vitathatatlanul győztes, de indok mindig van rá hogy most épp miért nem működött 😉
nasheem
Nem. Se a két 8-8-as szezon nem volt sikeres, se a tavalyi. 😉 És kifogásokat se keresek, kb egyedüliként nem fogtam tavaly Bellre a meglepetésszerű búcsút.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A steelersnek, meg annyit, hogy tavaly ti sem repkedtetek az örömtől amikor PO első körében kicsaptunk titeket mint macskát szarni. (Volt ám ott belemagyarázás hogy Bellel simán nyertetek volna meg stb.)
malkav
Én nem is tartottam sikeres szezonnak a tavalyit, miután esélyesként kikaptzunk tőletek és Bellre se fogtam a kiesést.

Viszont a mostanit nálunk mindenki sikeres szezonnak tartja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gedam 5 700
Az erkölcsi győzelem valóban az,arra nehezen építesz.
Kivertünk titeket?
Igen.
Kivert minket a Broncos?
Igen.
Ezek a tények,a többi duma.
Blitzburgh
nem nem ti vertetek ki.... Sajna mi vertük ki magunkat 😉
meme
de nem is a broncos verte ki a vasast, hanem burfict.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mi többet kaptunk ettől a szezontól, mint azt vártuk. Nekünk ez egy sikeres szezon volt. És ebben nyilván Tomlin érdemei is benne vannak. A Bengals-nak nem hiszem, hogy az lett volna, kimondva PO-W volt a cél.
Soldados
Soldi, neked minden szezon sikeres. Ebben semmi meglepő nincs. 😊
Rám is igaz, hogy többet kaptam, mint vártam. És ez után sem következik de...

Ráadásul mi nem is vagyunk győztes mentalitású klub. Nekünk nem kötelező SBt nyerni, hogy elégedettek legyünk. Persze a győztes mentalitásban is az a szép, hogy a mentalitás ugyan vitathatatlanul győztes, de indok mindig van rá hogy most épp miért nem működött 😉

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát ez a kinek mi volt a cél szezon előtt, illetve kinek mit magyaráztak be arról mi a cél dolog, szerintem nem érdekes/releváns dolog. Mindegyik csapatnak ugyanaz a célja: megnyeri a bajnokságot! Akinek az nem sikerül (31 ilyen csapat van) annak elvileg sikertelen az éve... Azt meg minden szurkoló el tudja dönteni, hogy ő mennyire ül fel a saját csapata hype vonatára és el tudja dönteni, hogy mi a reális cél amit el lehet érni. Szerintem a Bengalsnak ez az év teljesen pozitív kell hogy legyen. Dalton nélkül sikerült majdnem megnyerni egy PO mecset. Emellett még a tököm tudja hány rekordot döntött meg a csapat idén. Sajnos a Bajnoki címet nem mindig az kapja meg aki megérdemli, ahogy a W-t sem egy adott meccsen. Ha így lenne a Denvernek már legalább 1 gyűrűt kellett volna szednie az utóbbi 4 évben. De ezt mind csak azért hányom ide ebbe a topicba mert már besírok ezeken a nyivákolásokon, ebben a csoportban 2db győztes csapat van a Vasas és a Cicák és két vesztes a Ravens és a Browns. Aki a győztes csapat szurkolója legyen szíves ne nyivákoljon, mi augusztusba még NO1. SB contenderként vágtunk neki a szezonnak és 5-11-gyel zártunk. A steelersnek, meg annyit, hogy tavaly ti sem repkedtetek az örömtől amikor PO első körében kicsaptunk titeket mint macskát szarni. (Volt ám ott belemagyarázás hogy Bellel simán nyertetek volna meg stb.)
Ez a North addig lesz jó és élvezetes, amíg mindegyik csapatnak van esélye a győzelemre, onnantól kezdve hogy itt az egyik csapat pecces dinasztiát alakít ki és minden évben nyeri a csoportot ez is csak egy uncsi fos csoport lesz érdektelen csoportrangadókkal.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja Soldi, de míg azt szabályosnak is fújták, addig Bryant TD megadták.
Ráadásul, ha nincs Shazier magamutogató, 'na ki a tökös gyerek, aki leüt egy törpét' szerelése, akkor feltehetőleg nincs hirig sem. Ergo AB a pályán van tegnap.

No, de mindez történelmietlen. Kiesett a csodacsapatod is. Így kicsit lassabban épül a Tomlin szobor 😉
nasheem
Mi többet kaptunk ettől a szezontól, mint azt vártuk. Nekünk ez egy sikeres szezon volt. És ebben nyilván Tomlin érdemei is benne vannak. A Bengals-nak nem hiszem, hogy az lett volna, kimondva PO-W volt a cél.

Blandino ugyanakkor nemcsak azt mondta, hogy szerinte nem volt TD, hanem azt is, hogy visszafújni nem lehetett, mert nem volt megdönthetetlen bizonyíték, hogy nem volt az.

Mellesleg én továbbra is tartom, nálam az TD volt, viszont a Shazier hitre zászlót dobtam volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Az elmúlt másfél hetet másfél órában elolvastam. A legfontosabb, hogy a Steelers nem vert meg minket, hanem kikaptunk. A védelmünktől, a támadósortól, egyik másik edzőnktől, a zebráktól. Tőlük talán a legkevésbé. Mondjuk így jobban is fájt. Ami utána ment napokig azt elgurult gyógyszernek mondanám. Vannak ugyan itt az ellentáborból rendszeresen ide észt osztó Nostradamusba oltott Ben Kenobik akik tudták látták jobban bárkinél. Azért csendben megjegyezném hogy bár Burfict egy bunkó és Tomlin is, azért más minőségben ugyanolyan taplók. Az itteni szurkerek nagy része akkor is utálni fogja a Steelerst ha megmagyarázzák miért ne, ez a vérben van, kéretik felfogni. Szerintem az elmúlt egy hétben meg majd a következő párban nagyobb veszteségeink lesznek mint ez a meccs. Mindenkinek Boldog Új Évet. UFF

Lou Anarumo for president
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Az erkölcsi győzelem valóban az,arra nehezen építesz.
Kivertünk titeket?
Igen.
Kivert minket a Broncos?
Igen.
Ezek a tények,a többi duma.
Blitzburgh
nem nem ti vertetek ki.... Sajna mi vertük ki magunkat 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Azt hiszem, miután ezt a gyöngyszemet meghallgattam és -néztem, nyugodtan bezárhatom mára az internetet.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Lehet bennem van a hiba, de erről ki kit vert ki dologról mindig ez jut eszembe:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az erkölcsi győzelem valóban az,arra nehezen építesz.
Kivertünk titeket?
Igen.
Kivert minket a Broncos?
Igen.
Ezek a tények,a többi duma.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Direkt nem hoztam szóba a tegnapi meccset, ne menjünk ebbe bele. Semmi kedvem megint napokig hallgatni az erkölcsi győzelmes bullshitet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ja Soldi, de míg azt szabályosnak is fújták, addig Bryant TD megadták.
Ráadásul, ha nincs Shazier magamutogató, 'na ki a tökös gyerek, aki leüt egy törpét' szerelése, akkor feltehetőleg nincs hirig sem. Ergo AB a pályán van tegnap.

No, de mindez történelmietlen. Kiesett a csodacsapatod is. Így kicsit lassabban épül a Tomlin szobor 😉

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."