Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Az FA-k közül R. Nelson aki kapcsán nincsenek olyan pletykák, hogy a fél liga vinné...
munoz
Dehogynem. Bár ilyenkor mindenkit hírbe hoznak mindenkivel, nála leginkább a Falcons és a Vikings kerül szóba, de állítólag a Ravens is szívesen látná.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ha elbukjuk Ilokát és Jonest, akkor legalább fizesse durván túl az aki viszi. 😊
Jonesra egyébként nem meglepő módon Hue is rámozdult.

Az FA-k közül R. Nelson aki kapcsán nincsenek olyan pletykák, hogy a fél liga vinné, miközben Jones, Iloka, Pacman és még Sanu kapcsán is 3-4 csapatról lehet legalább olvasni.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Oké, újabb nagy lépés. TJ Johnson is aláírt. Közben Ilokat a fél liga nyalogatja.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Oké, nagy baj már nem érhet minket az FA alatt. Tate-et újraigazoltuk 1 évre.
nasheem
Hiába, a prioritás. Dennis Roland, hallod ezt?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Oké, nagy baj már nem érhet minket az FA alatt. Tate-et újraigazoltuk 1 évre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Colston nekem nem kellene. Úgy általában FA WR nem kellene.
nasheem
Én nagyon kíváncsi lennék Kumerow-ra. Alfordot is megnézném slotban, bár az a hír járja, hogy Burkhead főállású slot WR lesz idén. Wright is mutatott életjeleket, de ő meg nem biztos, hogy felépül a rajtra, kihagyott offseasonnel pedig még kevesebb az esélye.


Adam Jones meg lubickol(na) az ajánlatokban.... de így is azt érzem, hogy bukjuk őt is. 😕
nasheem
Az FA előtt fogadni mertem volna, hogy maradni fog, de már én sem vagyok benne biztos. Pedig nagyon szeretném.

Amitől legjobban tartok, az Ilonka. Az egyik legjobban fizetett safety lehet, de nem biztos, hogy nálunk, hiszen Lewisék Smith és Shawn Williams draftolásával megoldották a pótlását.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Állítólag Pacman és M Jones ügynökével is mennek a tárgyalások, őket nagyon szeretné a csapat megtartani. Március 9-én 4-kor járnak le hivatalosan a szerződések, addig szeretnék őket aláíratni. Érdekes lesz a következő egy hét.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Colston nekem nem kellene. Úgy általában FA WR nem kellene. Csak szívtunk velük. Bár tudom, hogy a múltból következtetni a jövőre baromság, de ettől még ódzkodom tőle.

Adam Jones meg lubickol(na) az ajánlatokban. Kíváncsi leszek, hogy lesz-e aki bevállalja, mert hiába volt fasza szezonja, akadt körülötte tűz tavaly is. Gondolom Zimmer komoly esélyes lehet rá. 32 évesen hosszútávút sehol nem kap, de így is azt érzem, hogy bukjuk őt is. 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
A saints kivágta Colstont! Veterán minimumért 1 évre ellehetne hozni... Ha nem találunk értelmes Wr-t a drafton és MJ és Sanu is tiplizik. Elvetemült ötlet?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
...Lehet hogy szar pszichologús vagy pedagogus...
meme
Még ezt sem állítanám, sőt! Burfict, Pacman, tsb... mind karakterproblémás játékosok, akiket sikerült valamilyen szinten gatyába ráznia. Nézd meg, hogy mi van, ha hasonló játékosok súlytalan edzőkhöz kerülnek: Blackmon, Manziel, Josh Gordon. Nem azt mondom, hogy kizárólag az edzők tehetnek róla, de ide a bökőt, hogy ML alatt legalább az egyikből játékos lett volna.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hm érdekes cikk a bengalson. Bár nem igen beszélek angolul...... -Mi a qrva szarért németet erőltettem?- Ha jól értem akkor nem is igazán számít a draftnál hogy ki hogy szerepel a kombi-n. Felépítettek egy rendszert, mi szerint már megvan kit akarnak húzni, és ehhez képest csak felfigyelhetnek valakire aki ott jól teljesít. Végül is jogos.... Csak így lehet konstans teljesítményt megfigyelni. A másik érdekesség, hogy hogy kerültek ide az új edzők.... Felhívták Marvint hallott-e valami lehetőségről, üresedésről, és miután tudta hogy kik távozása valószínüsíthető, az arra érdemeseket megkérte ne mondjanak a főiskolai ajánlatokra igent, hanem várjanak. Aki hallgatott rá, hozzánk került. Lehet hogy szar pszichologús vagy pedagogus, de hatalmas kapcsolati tőkével rendelkezik. Amúgy Gruden agyba főbe dicsérte hogy rengeteget segített neki, és sokat tanult tőle.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 espn.go.com/blog/cincinnati-bengals/post/_/id/21695/vontaze-burfict-bengals-nfl-combine-still-talk-of-offseason

Itt egy jó kis Burfict interjú, bár a csaj affektálása iszonyat idegesítő. Állítólag lesz belőle hosszabb verzió is.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
egy Browns szurker a fél karját adná érte.
megyerikrisz
Ezen besírtam 😀
Abban igazad van, hogy nagyon szisztematikusan, stabilan építették fel a csapatot. Valahol ebben is látom, hogy a sorozatos Po kudarcok ellenére Lewis mester tovább tevékenykedhet.
Más.
Lehet már tudni az idei menetrendet?
meme
Csak az ellenfeleket és a londoni meccset.  www.fbschedules.com/nfl-16/2016-cincinnati-bengals-football-schedule.php

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
egy Browns szurker a fél karját adná érte.
megyerikrisz
Ezen besírtam 😀
Abban igazad van, hogy nagyon szisztematikusan, stabilan építették fel a csapatot. Valahol ebben is látom, hogy a sorozatos Po kudarcok ellenére Lewis mester tovább tevékenykedhet.
Más.
Lehet már tudni az idei menetrendet?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A szakik minden évben az összeomlásunkat vízionálják. Tobin és Lewis neve garancia a kontinuitásra, ami hatalmas dolog, egy Browns szurker a fél karját adná érte. A tárgyalási pozíciónkat sem látom olyan sötéten, mindenki szívesen jön olyan helyre, ahol szinte garantált a PO.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Az a gáz a szereplésünkel, hogy nem vagyunk elég jók ahhoz hogy csak a névre tudjunk valakivel alkudozni... Pl. Pats, Green bay. Ahhoz meg qrva jók vagyunk, hogy a drafton meg jól hátul húzzunk. Nem tudom így meddig tartható ez a szint. Már tavalyra is Po mentes évet vizionáltak ez miatt a szakik.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Van más magyar oldal is? Na azt szarom le igazán magasról 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Őszintén, ki nem szarja le, hogy a Steelers fórumon vagy bárhol máshol mit gondolnak? Legyen az ő dolguk, nem kell foglalkozni vele. Én a magam részéről az első lépést megtettem, január eleje óta a vasas topic környékére nem mentem, így teljes a béke. Próbáld ki!
megyerikrisz
Nem az itteniekre gondolok... Úgy altalanosságban.... Csak idegesítő hogy minden magyar oldal burfictel van elfoglalva es a csapatot ekézi.

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Őszintén, ki nem szarja le, hogy a Steelers fórumon vagy bárhol máshol mit gondolnak? Legyen az ő dolguk, nem kell foglalkozni vele. Én a magam részéről az első lépést megtettem, január eleje óta a vasas topic környékére nem mentem, így teljes a béke. Próbáld ki!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ráerősítve a szakértők várakozására, mely szerint a draft első körében WR jön, a combine-on beszélt az FO Corey Colemannal. Kicsit árnyalja ugyanakkor a helyzetet, hogy M. Jones elment edzőtáborozni McCarronnal.
munoz
Nekem tetszene, de nem gondolom, hogy lecsúszik hozzánk. Bár Dupreet-sem gondoltam volna az előző drafton.
Off.
Tessen helyesen írni, mert megszólnak minket, hogy olyan Iq fighterek vagyunk mint a csapatunk....
Amúgy a magyar fórumokon is legtöbbször ez a téma ha rólunk van szó....
Ezt 2 dolognak tulajdonítom.
1. Burfict most kissé elő van véve, és a magyar paraszt ugye az általánosítás nagy híve
2. Kis hazánkban sokkal több a Steelers fun, így jó a másikba belerúgni. /Itt megjegyzem természetesen náluk sosem volt ilyen játékos /.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lehet, hogy én vagyok túl optimista, de a WR helyzettől én valamiért nem tartok. Ha már muszály, akkor a
munoz
Az ellipszilonos muszáj az fájt...
bcsarli
Helyesen akartam írni, de Burfict nekem jött. Szóval ő a hibás 😀
munoz
Csak szimuláltad a rossz helyesírást, mint Brown az agyrázkódást.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Lehet, hogy én vagyok túl optimista, de a WR helyzettől én valamiért nem tartok. Ha már muszály, akkor a
munoz
Az ellipszilonos muszáj az fájt...
bcsarli
Helyesen akartam írni, de Burfict nekem jött. Szóval ő a hibás 😀
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Lehet, hogy én vagyok túl optimista, de a WR helyzettől én valamiért nem tartok. Ha már muszály, akkor a
munoz
Az ellipszilonos muszáj az fájt...
bcsarli
Nekem meg a dupla L- elipszilon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lehet, hogy én vagyok túl optimista, de a WR helyzettől én valamiért nem tartok. Ha már muszály, akkor a
munoz
Az ellipszilonos muszáj az fájt...

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ráerősítve a szakértők várakozására, mely szerint a draft első körében WR jön, a combine-on beszélt az FO Corey Colemannal. Kicsit árnyalja ugyanakkor a helyzetet, hogy M. Jones elment edzőtáborozni McCarronnal.