Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Shipley az a tipikus teperős, csupa szív játékos. El ne basszuk már....Amadeus91
Elbaszni nem fogjuk, de ha nem lesz egészséges, akkor nem fog felférni a rosterünkre. Csak slotban használható, ott pedig Hawkinst kell megvernie a posztért. van rá 3 hete.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Shipley az a tipikus teperős, csupa szív játékos. El ne basszuk már....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
Shipley emlékeim szerint nagyon keveset hibázott, sőt...
viszont miután megjött az új OC (am, hála ég), sokkal kevesebb lehetőséget kapott, majd meg is sérült...
kár érte!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Nem tudom, én mindig úgy voltam vele, hogy jó-jó, de valahogy mégsem klappol az egész.
Persze ez sok összetevős dolog, és nem is mondom azt, hogy rossz volt.
Csak azt, hogy én összességében [sokkal] többet várnék tőle.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Kurva nagy kár lenne, viszont akkor sem igazán váltotta be a reményeimet, mikor játszott.
Hawkins viszont gecijó...

Sims elcserélésében még mindig nem hiszek. Sem Still, sem Thompson nem run stopper, KELL egy backup, aki viszont igen. Mikey
Shipley nem volt jó? Szerintem rohadt jó volt. Lézerpontossággal fut utat és alig droppol. Az ACL sérülés viszont nem móka, így most Hawkins jobb. Kérdés mennyire épül fel Shipley a szezonkezdésre, de elég kicsi az esélye, hogy Babyhawk elé keveredjen a depthen.
Thompson nem volt rossz futás ellen, de tényleg nem tart ott ahol tavaly járt Sims. Ezzel együtt sem látom Sims helyét biztosnak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Kurva nagy kár lenne, viszont akkor sem igazán váltotta be a reményeimet, mikor játszott.
Hawkins ellenben gecijó...

Sims elcserélésében még mindig nem hiszek. Sem Still, sem Thompson nem run stopper, KELL egy backup, aki viszont igen.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
Shipley-ért qrva nagy kár lenne... 😕
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Szerintetek arra van valami esély, hogy Shipleyért vagy Simsért kapjunk valami ellenértéket?

Nagy mázli kellene hozzá, de talán Simsért összejöhet egy késői körös pick. A kettő csomagba nekem simán megérne egy 6. kört 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
este élőben adja a meccsest az ESPNA.

dvr-t bekészíteni!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az első cutok után hozunk valakit Wharton helyére?
Vagy próbálkozunk a jelenlegi állománnyal?megyerikrisz
Csapatközeli információk szerint jelenleg nem nézelődnek Marvinék veterán backup OG után, de a végső keretszűkítésekkor szinte bizonyosan fog érkezni valaki.
De kell is, mert elég merész lenne a Zeitler, Boling, Hudson, Robinson kvartettel nekivágni a szezonnak. Még akkor is ha szupertehetséges mind.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
most néztem meg a videót ahogy cuttolják. Elég rendesen szét van esve...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
(én még mindig azt gondolom, hogy egy mediahack az egész)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀megyerikrisz
Most eloszor!85
2000-ben már volt hasonló okok miatt bent, igaz, akkor még nem nálunk volt 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most jól jönne Bell...gabtsi
van mód a rehabilitációra? Amadeus91
nem tudtam h rehabilitálni kell. a seau öngyilok után visszavonult. nem hinném h meggondolta magát mert a második playben lesérült vki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.megyerikrisz
Örök dilemma, de nincs rá sablon válasz. A stáb majd megoldja, mi meg háboroghatunk vagy örülhetünk 😊

Alapból persze a fiatalok mellett vagyok, de jelenleg nincs 30 éves játékos még a OL backupok között sem. Ez talán túl sok a jóból.nasheem
Talán egy Gradkowski-féle megoldás lenne a legjobb.Hozni valakit , hogy mentorálja a játszó fiatalokat... 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
most jól jönne Bell...gabtsi
van mód a rehabilitációra?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most jól jönne Bell...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.megyerikrisz
Örök dilemma, de nincs rá sablon válasz. A stáb majd megoldja, mi meg háboroghatunk vagy örülhetünk 😊

Alapból persze a fiatalok mellett vagyok, de jelenleg nincs 30 éves játékos még a OL backupok között sem. Ez talán túl sok a jóból.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.megyerikrisz
ilyen McGlynn szintű rutinosok helyett már jobb ha én állok be OG-ba....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az első cutok után hozunk valakit Wharton helyére?
Vagy próbálkozunk a jelenlegi állománnyal?megyerikrisz
Tuti nézzük majd a waivert. G/C embert keresünk majd. A 2 T jó Boling backupnak, de tarcsicenterben egyelőre Robinson néz ki befutónak. Én nagyon szurkolok neki, de centerként nem igazán láttam játszani, a pár pénteki snap kivételével.

Ha lesz bevethető G/C ember, akkor arra rámegyünk. Kell a rutin a csikók közé.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az első cutok után hozunk valakit Wharton helyére?
Vagy próbálkozunk a jelenlegi állománnyal?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
egy nfl.com-os pr a nap zárásaként... érdekesség h előzzük a vasast.
itt megtekinthető.Rush
A Ravens és a Bears kicsit túlértékelt, a Vasas és a Lions meg alul, de egyébként közel áll az én jelenlegi elképzelésemhez.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egy nfl.com-os pr a nap zárásaként... érdekesség h előzzük a vasast.
itt megtekinthető.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Wharton a sérüléséről:
"It's devastating. People have welcomed me since this spring with open arms being a part of this family, this organization. Going down before you even get started, that's disappointing to anyone. I wanted to come in here and fit in to it and be ready to go to work."
Én szerintem depis lennék 2 hónapig, ha hasonlóan járnék.

---

Maualuga, saját elmondása szerint a Packers ellen már játszani fog. Ámen.