Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Hát ez sajnos egy rakás fosh volt.
Dalton és a playhívás hűdegyenge, az OL közepes, a DL meg magéhoz képes szar.
Nem is tudom kit lehetne kiemelni pozitív oldalon. Talán Howardot, Milest és Mayst.

Kis lecke, hogy jobban el tudjuk magukat helyezni a térképen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
am nekem ez a Zac gyerek játéka kifejezetten tetszett!!!

Shipley-t meg qrvára sajnálom... 😕
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
RED:

aztmondja a pálya szélén: nagy dolgok történhetnek, még nagyobbak! 😊)
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A Pats is legalább olyan jól járt Fanenével, mint mi Whartonnal. Remélem legalább Allennel nem szívunk. nasheem
A kis huncut elfelejtette megemlíteni, hogy sérült, így a Pats visszakövetelheti a már kifizetett 3.95 millió dollárt. 😀

OFF: Nem ehhez a fórumhoz kapcsolódik, de aki hozzám hasonlóan meccs letöltési problémákkal bajlódik: nyitott a reg a TYT-re! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ráhangolódásként egy emlékezetes Favre sack a PBSben, amit majdnem sikerült visszahordani TDre:
 www.youtube.com/watch?v=xjH6Tb_AQpQ

A vége előtt nem sokkal Mays bátyja érkezik balhátulról 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A Pats is legalább olyan jól járt Fanenével, mint mi Whartonnal. Remélem legalább Allennel nem szívunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
végre találtam egy kis cikket az nfl.com-on (rólunk is):
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/v7m8wcdbzkyny62z4zrq
Blaine Gabbert headlines AFC players with something to prove
There are numerous players with something to prove in 2012. Some are familiar names (like Blaine Gabbert), some are completely overlooked. Gil Brandt provides two for each AFC team.


összefoglalva:
CINCINNATI BENGALS

Offense: Andy Dalton, quarterback
Dalton is fairly well-known, but he's absolutely crucial to the Bengals' success on offense. A good leader and smart player, Dalton must improve his arm strength.

Defense: Taylor Mays, safety
Mays, a former second-round draft pick, has good size (6-3, 230) and speed, but lacks instincts at the safety position. Coordinator Mike Zimmer does a great job with players like Mays, who had just 10 tackles in 2011 but already has six this preseason.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
ja, Dre nagyon ki lehet ennyi meló után😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Marvin elmondása szerint Dre és Hall mai nem edzése tervszerinti pihentetés, semmi komolyabb.
Egyébként az egész csapat lightos munkát végzett ma, így még annyira sem kell aggódni.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
orvosilag rendben van a térde - bar pl a falcons meccs utan erősen jegelni kellett, de azt mondtak az okosok h a dinamizmus, az irányvaltasok utáni kigyorsitas ami nem nagyon ment. ha sérült lenne IR-re tettük volna, nem ez történt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bucs szurkolók nem nagyon vannak, szal nektek írom, hogy Shipley már edzett ma Tampában, azt mondja, hogy minden oké a térdével (bár még rohadt sokat kell tanulnia az ottani O# rendszert, mert tök más, mint itt volt)

nem értem miért kellett kitennetek :
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
És hall sem, az megfaszabb. Bar remelem csak vet rest

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Dre nem edz ma. Fasza 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én abban bízom h nagyon vanilla a támadójátékunk egyelőre, bár az is tény, hogy nyilván az ellenfél sem szakad meg. lesznek itt még meglepetések, csak ne negatív legyen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Sokkal jobb teljesítmény kell az OLtől nem is kérdés. A futás 2/3-ad részben rajtuk áll és a passprot is dadog. Andy tényleg jó volt, de ilyen nyomás alatt jönni fognak az eladott labdák, főleg a végén, ha rohanni kell. Bízom Bolingban, de jó lenne találni egy használható veteránt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
BJGE ok, csak itt nincs se Waters se Mankins. úgy meg nehezebb.

Daltonra visszatérve, az talán nem volt még említve, hogy sokkal vokálisabbnak tűnik mint tavaly (érthető valahol). azt éreztem, hogy teljesen kontroll alatt tartja a támadójátékot, áthívta a playt, ordított a többivel. jó volt látni.

viszont azt is meg kell jegyezzem, hogy láttam olyan playt is ahol Gresham nézett ki az oldalvonalra, hogy akkor most hova is álljon. jó lenne már ezeket levetkőzni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
😊 köszi! (BJ elég, ha hozza az igásló szerepkörét! én a tavalyi Patriots -ból Őt bírtam a legjobban! jobban mondva csak Őt bírtam!! 😊

Red:
én láttam, h szinte egyszersem volt ideje, h a jól kivitelezésre tudjon koncentrálni! jja és jó volt látni, h dühöngött amikor nem jött össze neki a futás! 😊)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is az volt a kérdés, hogy tudja e dalton 50 yardra dobni a labdát, hanem, hogy ha beleteszi Ngata a kezét a szájába, akkor is oda tudja e dobni PONTOSAN!
ezt sztem még nem láttuk. futójáték ügyében irigylem az optimizmusodat 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
megnéztem:
Teljesen korrektek vagyunk! 😊
Dalton sztem sokat erősödött, fejlődött, simán dobja a hosszúkat fél beleállásból is, szar helyzetekben... Leonard mellé jön Green-Ellis és megy a futás is. ennyi! 😊
D rendben lesz/van!
így azt kell mondjam: idén is PO lesz!!! yeaah!

ui: Ki az aki felvette a 9-es mezt? 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Most nézem, hogy a 2010es szezonnyitó WR korpnak majdnem kétszer annyi TDje volt, mint a mostaniaknak NFL elkapása és a Raiders kivételével minden csapatnak van olyan nem elsőszámú elkapója, akinek egyedül több elkapása van, mint a mieinknek összesen AJ nélkül. 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindenesetre sokatmondó, hogy shipleyt senki sem vitte el waiverről.

csütörtökön GB. a harmadik preszezon meccs mindig az igazi főpróba, nagyon kíváncsi leszek a D-re, különösen a secondary-re. nagyon kell a pass rush majd nekik, ha Rodgerst tudják lassítani, akkor bárkit.

editke: látom közben a tampa elvitte.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
BTW, a már említett két kölykön - Marvin Jones és Miles - kívül én még kiemelném Muckelroyt is. Nagy meccset tolt, mindenhol ott volt.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
ahhoz képest hogy meccs alatt semmi aggodalom nem látszott rajta, jobbat reméltem. mondjuk ha PO meccs jönne csütörtökön, tuti játszana.

Shipleyn nehezen térek napirendre. szar lesz máshol látni. az esélyt sem nagyon kapta meg idén. a 2 meccsen 2 labda ment felé. egyet fogott, a másikat kareem abdul jabbar sem szedte volna le. hawkinst meg minden ütközésnél féltem. egy közepes cb is kireptette a falcons ellen. hihetetlen bátor a srác.

ha már ütközések. az meg van, amikor mays eltalálja egy blitznél a blokkoló FBt? Gondolom Genot célozta, de így pont jó lett😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Gresham nem hiszem, hogy komoly, tavaly Green sokkal csúnyább volt a Steelrs td-kor, egy hétbe került.gabtsi
Reedy úgy írja, hogy komolyabb Maualugánál, de enyhébb Dunlapnél. Közérthetően fogalmazva a Ravens ellen játszhat.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is újranéztem kétszer az első másfél negyedet.
igazából két dolog volt szembeötlő, hogy a futásaink 70%-a 3WR formációból történt, ritkán volt TE és FB egyszerre fent a futójátéknál. a jumbo package-et meg meg a rövid yardon se láttuk eddig a preszezonban.

kettő, hogy a két szélső LB-t folyamatosan variálta zimmer. hol lawson volt az will és howard a sam, de azért többnyire fordítva.
viszont howard nagyon korrekt is playa, ott volt mindenhol, ha gonzalezt épp nem is fedezte tökéletesen YAC-re esélye se volt, futásnál, és blitznél is igen hatékony. utóbbinál volt egy eset - igaz nagyon jol ugrott be az A lyukon a snap pillanatába- hogy rá jutott a double team, és a centert és RG-t egyszerre tolta be két-három yardra. nem is értem, hogy engedte el a raiders...

ami nem hajlik, az törik!