Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Elkezdtem nézni, de Mays sérülésénél úgy felbasztam magam (az első 3 sérült miatt), hogy kilőttem.
Ma megnéztem újra a teljes meccset.

Tate az abszolút pozitív meglepetés. Egyértelmű WR2 várományosnak tűnik. Sanut majd meglátjuk. Babyhawk szintén jó lesz. Kell is, mert Shipleyt ugyan pályára mertük küldeni, de nagyon későn.
Peerman komolyan bejelentkezett az egyik RB helyért. Támogatom. A helyzet ott is fokozódik.

Én Bolingtól nagyon fázom. Nézzétek meg, hogy mit mutat passz protban. 3szor is durván megverték. Futásnál jó (a 2. Peerman TDnél ő tolta a szükséges pluszt), de nagyon messze van a solid kezdő szinttől jelenleg. Pedig benne már van egy év kemény munkája a stábnak. Robinson viszont tetszett. G és C poszton is jó volt. Backupnak elmegy és meg is fogja csinálni a rostert. Stephenstől sokkal többet vártam. Róla szép emlékem voltak, de most kevésnek tűnt. Hudson meg teljes homály. Szóval ez így nagyon vékony lesz belül. Szar jel. Kéne vlami öreg motoros, aki meccsenként pár snapet még elkaristol.

A DL viszont rendben van már most. Variáljuk a játékosokat és van ott minőség bőven. Dunlap persze kellene, de az ő kiesése kevésbé aggaszt, mint Whartoné. A kedvencem a 3. sackünk volt: Evans-Still-Micah J-Moch fallal mentünk neki a 4 emberes rushnak. 4ből 3an verték meg az emberüket. Az RB úgy megzavarodott, hogy meg sem próbált blokkolni 😊

A Burfict INT szép volt, de azon kívül semmi. Viszont sokat volt pályán. Skuta is, de nem középen, hanem erős oldalon. Én továbbra is fogalmatlannak érzem. Lamurt néztem volna, de talán egyszer volt labdaközelben, pedig ő is jó korán pályára került (már a Q2 elején feltettük egy 3. és soknál). Muckelroynak és Lawsonnak szerintem nagy szezonja lesz. Kop-kop.

Pitsába a sérülésekkel 😕 Wharton volt a legnagyobb szerzeményünk. 2 snap után out of season. Most is szétbasz az ideg.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Gruden hivatalossá tette, hogy Boling az új kezdő left guard.

A mai edzésen pedig Burfict és Miles edz az első csapattal Maualuga és Mays sérülése miatt.Mikey
csak én láttam Sands-et elég ígéretesnek a meccsen?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért az agyrázkódás sem mindig rossz, most legalább kiderült h van neki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Maysnek verjenek már egy kis észt a fejébe, mert elég made my day gyanús volt ahogy megsérült...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
dunlap négy hét vszleg, kurvára nem jó hír bassza meg!
bjge az atlanta elleni meccset kihagyja, mays a héten visszatér.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Gruden hivatalossá tette, hogy Boling az új kezdő left guard.

A mai edzésen pedig Burfict és Miles edz az első csapattal Maualuga és Mays sérülése miatt.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀megyerikrisz
Most eloszor!85
Brandon Marshall nyomdokaiba lépett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
én is köszönöm, nem tudtam erről a letöltőről addig míg valaki nem írta h hard knocks megtalálható ott 😊Rush
Egy másik lehetőség amit még sokan nem ismernek és minden meccs ingyen és HD minőségben van fenn:  sport-video.org.ua/NYJCB100812.htmlShawn84
mentve, jól fog jönni ez is! köszi 😊

Rush
Azért raktam be! Szívesen. Minél többen vagyunk és seedelünk is annál hamarabb láthatjuk a meccseket. Már aki éjjel nem tud fenn maradni.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én is köszönöm, nem tudtam erről a letöltőről addig míg valaki nem írta h hard knocks megtalálható ott 😊Rush
Egy másik lehetőség amit még sokan nem ismernek és minden meccs ingyen és HD minőségben van fenn:  sport-video.org.ua/NYJCB100812.htmlShawn84
mentve, jól fog jönni ez is! köszi 😊


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
én is köszönöm, nem tudtam erről a letöltőről addig míg valaki nem írta h hard knocks megtalálható ott 😊Rush
Egy másik lehetőség amit még sokan nem ismernek és minden meccs ingyen és HD minőségben van fenn:  sport-video.org.ua/NYJCB100812.html
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀megyerikrisz
Most eloszor!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
nfl.comon nézd meg a highlights-t a meccsről. Csak Sanchez meg Tíbó. Tőlünk csak addig mutattak valamit amit Burfict leszedte Tíbó labdáját... Amadeus91
Azt néztem én is. Csak a lényeg - hogyan nyert a Bengals - nem derült ki belőle. 😀
De hát nem lepődtünk meg.
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
letöltöttem a meccset.. hát nem new york-os közvetítés? 😒
5 perce nézem de már nem bírom tovább. állandóan róluk beszélnek, őket mutatják meg hey jets fans... amúgy se szívlelem a csapatot, még jobban basszák fel az agyam.. 😀 kíváncsi voltam wharton sérülésére, erre bevágják nekem tibót meg semmi visszajátszás.. már már 'gyűlölködjünk' topikba való 😀Rush
nfl.comon nézd meg a highlights-t a meccsről. Csak Sanchez meg Tíbó. Tőlünk csak addig mutattak valamit amit Burfict leszedte Tíbó labdáját...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
letöltöttem a meccset.. hát nem new york-os közvetítés? 😒
5 perce nézem de már nem bírom tovább. állandóan róluk beszélnek, őket mutatják meg hey jets fans... amúgy se szívlelem a csapatot, még jobban basszák fel az agyam.. 😀 kíváncsi voltam wharton sérülésére, erre bevágják nekem tibót meg semmi visszajátszás.. már már 'gyűlölködjünk' topikba való 😀


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Mondom, én bízom maximálisan Bolingban, emlékezhettek, tavaly is végig azt mondogattam, hogy szép jövő áll előtte.
Nos, a jövő elkezdődött.

Mike Johnsontól, ahogy látom, nagyon hasonlókat várunk.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még nem lattam a meccset rendesen, de nekem megbízhatónak tűnt boling. Ne felejtsük el h neki se volt offszezon tavaly, és ugy került be a kezdobe az elso heten. Igy a teljes offszezont végi dolgozva lehet h kiderül h akar mar most is egy alsó kozep kategóriás kezdő.
Viszont ami jobban aggaszt h a boling-cook-zeitler hármas mögött aztan tényleg senki nincsen, ha velük történik vmi akkor vége a dalnak.

mj93 az idén repitett plusz 10-12 font izom ellenere sem lassult egy hangyafasznyit sem. Nagy evet várok tőle remelem igazam lesz.

Dunlap a preszezonra vszleg kiesett, keves rosszabb hírt tudok elkepzelni a csapat hazatajarol...😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Wharton egész évre kidőlt. Bolingot mondják helyette kezdőnek. Valamiért úgy érzem, meghálálja a bizalmat, de lehet, hogy csak magam akarom nyugtatni 😀megyerikrisz
Azért a Boling - Zeitler OG tandem akkor is "húha", ha maximálisan bízom bennük, mert tudom hogy nagyon tehetségesek.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Wharton egész évre kidőlt. Bolingot mondják helyette kezdőnek. Valamiért úgy érzem, meghálálja a bizalmat, de lehet, hogy csak magam akarom nyugtatni 😀megyerikrisz
Boling tavaly a rookie dolgokat leszámítva mutatott jeleket, hogy van benne perspektíva. Meg lehet próbálni. A Livings- McGlynn ámokfutásnál csak jobb lehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Wharton egész évre kidőlt. Bolingot mondják helyette kezdőnek. Valamiért úgy érzem, meghálálja a bizalmat, de lehet, hogy csak magam akarom nyugtatni 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én is köszönöm, nem tudtam erről a letöltőről addig míg valaki nem írta h hard knocks megtalálható ott 😊


több mint 12 éve
dr0725 New England Patriots 474
Sajnos nem tudtam nézni a tegnapi meccset. Azt olvastam, hogy Burfict elég jól tolta, valamint Skutát dicsérték még. És még Moch is játszott!! 😀

OFF
Valaki nem tudna adni egy címet, ahonnan valami módon(pl. torrent) le lehet tölteni az egész meccset? TYT nem játszik, zárva van a reg.

Köszimegyerikrisz
kalozkikötőn fennt van és még seed-elik is 😉#1patsfan
Vazzeg, az túl nyilvánvaló volt ahhoz, hogy megnézzem... 😀

Köszimegyerikrisz
nincsmit 😊
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Sajnos nem tudtam nézni a tegnapi meccset. Azt olvastam, hogy Burfict elég jól tolta, valamint Skutát dicsérték még. És még Moch is játszott!! 😀

OFF
Valaki nem tudna adni egy címet, ahonnan valami módon(pl. torrent) le lehet tölteni az egész meccset? TYT nem játszik, zárva van a reg.

Köszimegyerikrisz
kalozkikötőn fennt van és még seed-elik is 😉#1patsfan
Vazzeg, az túl nyilvánvaló volt ahhoz, hogy megnézzem... 😀

Köszi

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
dr0725 New England Patriots 474
Sajnos nem tudtam nézni a tegnapi meccset. Azt olvastam, hogy Burfict elég jól tolta, valamint Skutát dicsérték még. És még Moch is játszott!! 😀

OFF
Valaki nem tudna adni egy címet, ahonnan valami módon(pl. torrent) le lehet tölteni az egész meccset? TYT nem játszik, zárva van a reg.

Köszimegyerikrisz
kalozkikötőn fennt van és még seed-elik is 😉
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Nem játszottunk igazán jol, de én azt lattam h igaza van marvinnak, gyorsabbak, nagyobbak és erősebbek látszik a csapat mint tavaly, nagyobb önbizalommal és agresszivitassal nyomtak a srácok. Ez kell továbbra is, az eredményét majd meglátjuk. De volt nehány kellemes meglepetés mint boling pl, de tate ügyben is meg kell kövessen mikey- t a tegnapi utan.

Jó lesz ez, a DL meg egyenesen pusztítani fog, dunlapert meg imahoz!gabtsi
'Taze bandwagonra mikor üljünk fel? (én már lehet rajta vagyok)

criminal lawyer or criminal lawyer?