Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
hát sztem két lehetőségünk van, vagy marad Marvin és akkor megyünk tovább (és talán brat is mehet amerre lát). a másik esetre nem is nagyon akarok gondolni, hogy marvin nem kapja meg ezeket a jogokat, és elköszön. na ekkor lesz vmi távirányított HC és jöhet a nihil megint 😕gabtsi
Az a baj, hogy a dolgok jelenlegi állása szerint, simán benne van a pakliban egy vastagon negatív év is, ami a PO remények miatt, akár elég ok (inkább ürügy) lehet ML elengedésére. Persze ez a worst case scenario, de a hideg ráz tőle, ha csak az esélye felrémlik. Nem annyira ML személye miatt, akit ugyan megkedveltem, de ilyen szintű HC azért akadna a piacon. Viszont ha elmegy, egyrészt megszakadna egy világosan látható és eredményeket is hozó építőmunka, másrészt a komoly HC-k általában nem a dzsungelbe vágynak. Gondolom Zimmer is repesne az örömtől, ha kapna egy új főnököt...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát sztem két lehetőségünk van, vagy marad Marvin és akkor megyünk tovább (és talán brat is mehet amerre lát). a másik esetre nem is nagyon akarok gondolni, hogy marvin nem kapja meg ezeket a jogokat, és elköszön. na ekkor lesz vmi távirányított HC és jöhet a nihil megint 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bratkowski kapcsán olvastam egy érdekeset egy CJ fanshotban, bár a sok hater közül nehéz eldönteni, hoy épp ki mondja a frankót.

szal a lényeg, hogy ugye Mavin csak akkor marad 2010 után, ha bizonyos - nem részeletezett; personnel - kérdésekben szabadkezet, döntési jogot kap. miután a draft illetve a játékosok szerződtetése/elengedése úgy tűnik (kis kivétellel) az Ő hatásköre már, így nem tudsz másra gondolni, hogy mint hogy az OC személyét érintő kérdésben szeretne ML hatalmat. úgy tűnik ugyanis, hogy ő nem nyúlhat az Offense-hez. Brat két évvel előbb érkezett mint ML, szóval vszleg nem hozzá kötődik, hanem inkább a tulajdonosi körhöz.

és magyarázni se tudom máshogy, hogy miként bírt kihúzni itt 10 évet!!!gabtsi
Ez így hihetőnek és épp ezért elég ijesztően hangzik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bratkowski kapcsán olvastam egy érdekeset egy CJ fanshotban, bár a sok hater közül nehéz eldönteni, hoy épp ki mondja a frankót.

szal a lényeg, hogy ugye Mavin csak akkor marad 2010 után, ha bizonyos - nem részeletezett; personnel - kérdésekben szabadkezet, döntési jogot kap. miután a draft illetve a játékosok szerződtetése/elengedése úgy tűnik (kis kivétellel) az Ő hatásköre már, így nem tudsz másra gondolni, hogy mint hogy az OC személyét érintő kérdésben szeretne ML hatalmat. úgy tűnik ugyanis, hogy ő nem nyúlhat az Offense-hez. Brat két évvel előbb érkezett mint ML, szóval vszleg nem hozzá kötődik, hanem inkább a tulajdonosi körhöz.

és magyarázni se tudom máshogy, hogy miként bírt kihúzni itt 10 évet!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Kicsit kihagytam, mert csak tegnap tudtam megnézni a meccset és nem akartam tudni az eredményt. Elég elkeserítő volt.
Sok mindent írtatok és majd' mindennel egyet is értek.

Én Palmert most nem láttam annyira szarnak, mint a Hollók vagy a Panthers ellen. Nem volt jó, de a WRek nem segítették (alig volt tiszta célpont, drop hegyek...) és az INT-ek közül szerintem csak az első felróható. Arról nem tehet, hogy egy kisiskolás is olvassa Brat hívásait. Rémisztően szar OC. Húzzon már a büdös picsába innen. ML meg csak mentegeti. Na jó, itt ezt a vonalat be is fejezem, mert menthetetlenül átmegyek vulgárisba.
Inkább tőmondatokban néhány észrevétel:
- Hall meccsenként 1-2 nagy playt benéz. Sok.
- a 4man pass rush vicc
- Zimmer kicsit elveszítette a fonalat. Nagyon frusztrálnak tűnt.
- a spec teamünk a legjobb csapategység eddig
- a Dagi nagyon tetszett. Nem volt büntije, passprotban hozott egy erős közepest, ha futottunk, akkor meg tolt mint állat.
- Simpson felé repült labda! 😊
- Ndukwe nekem tetszett 😀

Azt értettétek, hogy Gresham miért hisztizett nem sokkal a TDje előtti drive végén?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Szerintem bármelyik jelenleg rosteren lévő DE fényévekkel jobb Thomasnél. Az már más kérdés, hogy ez milyen szintet jelent. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mennyiségben igen, minőség az egyelőre egyszem MJ-t jelent 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Jelzésértékű dolognak megfelel a többi linebacker irányába. Mert egyébként elképzelni nem tudom, kinek a helyére nézelődünk.Mikey
Nem DEnek jönne?tenorx
Kizártnak tartom. DE poszton abszolút megvagyunk.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Nem gondolom, hogy kivágnánk egy kiváló spec. teamert, vagy egy idei 4. körös picket, aki szintén kiváló ST-ben, és idővel akár kezdő OLB is lehet.
Vagy legalábbis elég logikátlan lépés lenne az én szememben.

Nelson pedig kell. Bár Crocker nagy király eddig idén, azért kell egy szolid csere. A másik Nelson igazából abszolút nélkülözhető.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érkezik még:
Also in for tryouts were WRs Michael Clayton and James Hardy, S Al Afalava, DT Dre Moore, C Nick Leckey and NT Tank Tyler.

The Bengals also reported that FB Deon Anderson and S Ko Simpson visited but did not tryout.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jelzésértékű dolognak megfelel a többi linebacker irányába. Mert egyébként elképzelni nem tudom, kinek a helyére nézelődünk.Mikey
Nem DEnek jönne?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így is 8 linebackerünk van a keretben, ha nem hinném h kell 9, úgyh skuta v muckelroy helyére jöhet csak. ill. lassan majd nelsonnak is helyet kell (?) szorítani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Jelzésértékű dolognak megfelel a többi linebacker irányába. Mert egyébként elképzelni nem tudom, kinek a helyére nézelődünk.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja most olvasom. nevetnem kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hm Adalius Thomas jön tryoutra.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Nagyon úgy fest, Dunlap idén csak véghelyzetben lesz aktív. Addig oké is lenne, hogy csak csere - ahogy tavaly Michael Johnson - mert egy linemannek kell az idő, de hogy rendre inaktív, az számomra minimum érdekes. Persze Zimmer kicsit jobban ért a dolgokhoz nálam, és benne még bízom is, szóval elfogadom hogy így van...

Kíváncsian várom én is, hogy jó volt-e a megérzésünk a dagival kapcsolatban. Az elmúlt két meccsen látottak alapján bizakodom. Simán jobb volt Rolandnél a kb. azonos playszám alatt...

Ahogy olvastam, a hétvége szabad lesz a srácoknak. Az biztos, hogy rájuk fér, mert gondolom nem csak Chad van maga alatt... remélem mindenkit annyi pozitív impulzus ér ez alatt a néhány nap alatt, hogy magukra találnak és összeáll a csapatjáték. (Eléggé hiú ábrándnak tűnik, de hátha...)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
engem az lep meg h eddig bírta.

viszont shipley es fanene visszatért, utóbbi további csendre kényszeríti a Dunlap-ügyet gondolom.

hát kiváncsi vagyok igazunk lesz a Mikey, hogy Smith kezd Atlantában.

chad interjut neztem, nagyon maga alatt van az ember. rá is ráférne egy happy end masszázs.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Odom left last Sunday’s game with a knee problem while Leonard (foot) and Scott (hamstring) have been on the injury reports early in the season. Odom had a brace on his knee and said it could be a couple of weeks...
Tegye fel a kezét, akit meglep...
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Hátha a Bye alatt összekapja magát a csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem tudom mit gondoljak a szezonról, meg a lehetőségekről.

igazából látni azt, hogy a csapatban van potenciál, mert láttunk, fergeteges D-t, láttunk korrekt passzjátékot. nyilvánvaló, hogy tudunk futni, csak sose ment egyszerre. rosszul játszunk, de legalább szerencsénk sincs. lehet, hogy csak egy momentum kellene, hogy összeálljon minden, és elinduljon a henger. de ennek záros határidőn belül meg kell törénnie. a keletet kivéve komoly körbeverés van az afc csoportokban és gondolom lesz a konferencián belül, komoly harc lesz a wild cardért a konferencia meccseken nem nagyon lehet hibázni már.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az első ponttal nem tudok vitatkozni.

második kérdés az bonyolultabb, miután elég komplexek a fizetési sapka szabályai. de ha vkit elbocsájtanak (cut v release), visszavonol stb, akkor bizonyos bonuszok beleszámítanak a fizetési sapkába.

ilyen formán lehet büntetésnek nevezni, de ez is függ attól, hogy mikor teszik ezt, milyenk örülmények között. a játékos szezonra szóló fizetése csak akkor garantált ha az induló (week 1) roster tagja, ekkor a kivágása után is ki kell fizetni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Én, attól függően, hogy Michael Johnson hogyan teljesít és fejlődik idén, simán elképzelhetőnek tartom akár Odom kivágását is, mert azért ő se produkál semmi olyat, amiért megérdemelne jövőre 4,5 millió alapfizetést, majd rá egy évre 5,3-at. Amellett, hogy eddig kétszer IR-en fejezte be a szezont két Bengalsos évéből, és már idén is hagyott ki meccset sérülés miatt...

De persze ki tudja, lehet mostantól meccsenként 2 sackje lesz átlagban...

Amikor kirúgnak egy játékos (r betűs angol szó), akkor a csapat, aki kirúgja, kap büntetést, vagy ki kell fizetni 1 évi bérét a játékosnak?Amadeus91
Hátralévő fizetésének adott százaléka továbbra is beleszámít a capbe. Hogy mennyi, azt ne kérdezd, de lényegesen kevesebb, mint a fizetése lenne.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Én úgy gondolom, hogy a Jojo - Hall párost egyben kell tartani, mert a liga egyik legjobb párosa a CB poszton.

Amikor kirúgnak egy játékos (r betűs angol szó), akkor a csapat, aki kirúgja, kap büntetést, vagy ki kell fizetni 1 évi bérét a játékosnak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fontos, hogy míg joseph-et rookie szerződés köti a bengalshoz, addig odom free agency-ben érkezett, így nilván sokkal több pénzt szakított.

joseph most áll a nagy szerződése előtt, ha kiindulunk abból, hogy egy top corner milyen pénzekért szerződik akkor az ő gázsija várhatóan odom pénze felett lesz, kb 6-8 millió dollár / éves átlaggal. és akkor még korrekt voltam.
az ügyet csak nehezíti, hogy hall szerződése pedig jövőre jár le, és meglepődnék ha kevesebb összeg lenne az övé mint amit joseph kap majd (bárkitől is).

természetesen lehetősége van a csaaptoknak átstruktúrálni a játékosok szerződését, de ehhez a másik fél is kell, aki nyilván nem szeretne ilyenbe belemenni. ekkor nem marad más lehetőség mint az hogy elválnak egymástól a felek.
Odom helyét én még nem kérdőjelezném meg - bár az hogy már michael johnson kezd helyette sokatmondó, azonban Robert Geathers nem sokkal keres kevesebbet, és egy kiugró évtől eltekintve zéró veszélyt jelent az irányítóra.

szóval én inkább őt érzem beáldozhatónak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
És ez az NFLben, hogy működik, lejáró szerződésű játékos szezon közben már aláírhat másik csapathoz a köv. szezonra vagy csak a szezon után? Bensont és Joseph-t is meg kéne tartani.Amadeus91
még csak szóba sem állhat velük senki a szezon végéig. hivatalosan.

joseph és benson is kapott már ajánlatot a csapattól, egyelőre eredmény nélkül.

joseph megtartása nem lehet kérdés, benson sem elvileg. azonban nagy kérdés milyen igényeik lesznek. itt ugyanis nem dan synder a tulaj.gabtsi
Nem tudom, hogy mennyit keres most mondjuk Joseph, de Odomról olvastam, talán pont itt, hogy 6 millióért produkálja idén azt amit... ilyen esetekben szoktak játékost beáldozni azért, hogy egy húzóember igényeit kielégítsék?

criminal lawyer or criminal lawyer?