Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
mit gondoltok Fairleyről ?kimegy top5-ben. de inkább 3-ban
én el tudnám képzelni mint Pouncey nemezise, nem mondom h sokat láttam, de nekem úgy tűnik jó kis dline-t lehetne köré építeni. magas draftpicket meg pont ilyen emberekre illik költeni.gabtsi
több mint 15 éve
mit gondoltok Fairleyről ?én el tudnám képzelni mint Pouncey nemezise, nem mondom h sokat láttam, de nekem úgy tűnik jó kis dline-t lehetne köré építeni. magas draftpicket meg pont ilyen emberekre illik költeni.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Hivatalos oldalról:Safety Cary Harris, signed to the Bengals offseason roster on Jan. 3, has become a free agent. Harris’s contract was voided by the NFL for procedural reasons, and the Bengals are not pursuing a re-signing at this time. A second-year NFL player, Harris was signed to the Bengals practice squad for the last three games of 2010.Micsinálsz Katie? :rolleyes:
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Nem Soldi vagyok, de ezzel kapcsolatban én csak annyit mondok, hogy nem 2 elkapóra kell szabni az egész offense-t, hanem az offense stílusához kell hozni megfelelő WR-eket.Nálunk ezt tavaly pont úgy csinálták, ahogy nem kellett volna.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Igazad van.Egy ilyen playa jelenléte alapjaiban változtatja meg egy csapat játékfilozófiáját. Ez jól látszott idén a Bengals csapatán. És ha nem alkalmas erre a csapat, márpedig a Cincy nem volt alkalmas rá, akkor nagyon rossz irányba változtatja. Erről nem TO tehet, mert fasza playa, de mindig minden esetben őt kereste CP, ezért halálra volt ítélve az egész.Az mondjuk szerintem jogos. Diven belül második legtöbb rec yard és rec TD.Számomra az meglepő, hogy egy ilyen gyenge CP -rel a háta mögött is ilyen szezont tudott produkálni. Továbbra is megtartanám. Ügyes srác Caldwell meg Simpson, de egyik sem Terrell Owens. Amadeus91
Persze a már korábban általam is sokszor írt adatok ezt lehúzzák, de ennek ellenére el lehet fogadni.
Esetleg Boldin lehetne ott helyette, bár most csak a számokból indultam ki, látni nem láttam sokszor játszani...Mikey
Annak ellenére, hogy talán a legjobb WR-tek a képességeket nézve, sokkal jobban jártok, ha elengeditek. Hiányában (és persze Ocso hiányában) érdemes megnézni mennyivel jobb, változatosabb volt a playcalling. Rögtön hatékonyabb lett a Bengals támadójátéka.
Mondom, nem TO tehet róla, de rossz irányba változtatta meg a csapat játékát, teljesen rajta kívülálló okok miatt történt mindez.Soldados
ha mondjuk 5 évvel fiatalabb lenne a TOCHO show, akkor megérné rájuk szabni a csapatot?
több mint 15 éve
Ennyi a lényeg, amit Soldi is ír.Király játékos még mindig Owens, de van az úgy, hogy nélküle jobb egy csapatnak. A mostani Bengals pedig ilyen.
De azt gondolom, az utolsó három meccs fényében ezt nem is kell magyarázni. Ott látszott, hogy ez így van.
Sőt, ott még Chad sem volt, és mégis sokkal jobban működött az egész offense.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Egy ilyen playa jelenléte alapjaiban változtatja meg egy csapat játékfilozófiáját. Ez jól látszott idén a Bengals csapatán. És ha nem alkalmas erre a csapat, márpedig a Cincy nem volt alkalmas rá, akkor nagyon rossz irányba változtatja. Erről nem TO tehet, mert fasza playa, de mindig minden esetben őt kereste CP, ezért halálra volt ítélve az egész.Számomra az meglepő, hogy egy ilyen gyenge CP -rel a háta mögött is ilyen szezont tudott produkálni. Továbbra is megtartanám. Ügyes srác Caldwell meg Simpson, de egyik sem Terrell Owens. Amadeus91Az is érdekes, hogy T.O. befért a támadókhoz.Amadeus91Az mondjuk szerintem jogos. Diven belül második legtöbb rec yard és rec TD.
Persze a már korábban általam is sokszor írt adatok ezt lehúzzák, de ennek ellenére el lehet fogadni.
Esetleg Boldin lehetne ott helyette, bár most csak a számokból indultam ki, látni nem láttam sokszor játszani...Mikey
Annak ellenére, hogy talán a legjobb WR-tek a képességeket nézve, sokkal jobban jártok, ha elengeditek. Hiányában (és persze Ocso hiányában) érdemes megnézni mennyivel jobb, változatosabb volt a playcalling. Rögtön hatékonyabb lett a Bengals támadójátéka.
Mondom, nem TO tehet róla, de rossz irányba változtatta meg a csapat játékát, teljesen rajta kívülálló okok miatt történt mindez.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Számomra az meglepő, hogy egy ilyen gyenge CP -rel a háta mögött is ilyen szezont tudott produkálni. Továbbra is megtartanám. Ügyes srác Caldwell meg Simpson, de egyik sem Terrell Owens.Az is érdekes, hogy T.O. befért a támadókhoz.Amadeus91Az mondjuk szerintem jogos. Diven belül második legtöbb rec yard és rec TD.
Persze a már korábban általam is sokszor írt adatok ezt lehúzzák, de ennek ellenére el lehet fogadni.
Esetleg Boldin lehetne ott helyette, bár most csak a számokból indultam ki, látni nem láttam sokszor játszani...Mikey
több mint 15 éve
Az is érdekes, hogy T.O. befért a támadókhoz.Amadeus91Az mondjuk szerintem jogos. Diven belül második legtöbb rec yard és rec TD.
Persze a már korábban általam is sokszor írt adatok ezt lehúzzák, de ennek ellenére el lehet fogadni.
Esetleg Boldin lehetne ott helyette, bár most csak a számokból indultam ki, látni nem láttam sokszor játszani...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Egyébként azért tavaly Zimmer szerintem LeBeau csillagát egy időre elhalványította. 😉MikeyJogos. Tavaly övé lett volna a cím egyértelműen.
Hall: Ike-on gondolkodtam, de Hall még így is produktivabb volt és összességében mindenképpen jobb képességű. Továbbá nem akartam annyi Steelert, csak ahol muszáj volt.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
A csoportra nézve az valahol elég szomorú, hogy egy - szerintem - gyenge közepes szezont maga mögött tudó Hall befért az All-AFC North Teambe.Az is érdekes, hogy T.O. befért a támadókhoz.
Borzasztó sok a PIT játékos benne, de a szomorú az, hogy egyikük jogosságát sem tudom megkérdőjelezni. 😕
Egyébként azért tavaly Zimmer szerintem LeBeau csillagát egy időre elhalványította. 😉Mikey
több mint 15 éve
A csoportra nézve az valahol elég szomorú, hogy egy - szerintem - gyenge közepes szezont maga mögött tudó Hall befért az All-AFC North Teambe.Borzasztó sok a PIT játékos benne, de a szomorú az, hogy egyikük jogosságát sem tudom megkérdőjelezni. 😕
Egyébként azért tavaly Zimmer szerintem LeBeau csillagát egy időre elhalványította. 😉
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
...és mi azt szeretnénk, hogy tűnjön elfele Cincyből. Meglátszik, hogy nem értünk hozzá.😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
The Bengals made their contribution not via a personnel blunder, but through the game film created when Cincy gave the Saints a tough fight during the regular season. Seattle quarterback Matt Hasselbeck tells Peter King of Sports Illustrated that the Seahawks designed a play for the game based on a play that the Bengals used effectively against the Saints.It’s a simple concept. The tight end throws a block on a passing play, lingers on the ground, and then gets up and finds himself wide open.
“We just did a good job of scheming them, and that play’s a perfect example,” Hasselbeck told King. “It’s the kind of play where you’ve got two or three guys throwing cut blocks, and you sell run, and it looks terrible, but if you run it right, the tight end ought to be able to get free.”
a.k.a. Bob, a tanítómester.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
én nézem, és azt kell megállapítsam, h simán ott lehetnénk mi is. minden gond ellenére simán van olyan keretünk mint (majdnem) bárkinek. érthetetlen h miért vagyunk szopóágon.gabtsiMegnyugodtam, hogy ezek szerint nem csak én érzem így. Bár lehet, hogy te sem vagy a legobjektívebb forrás, a csapatunk megítélését illetően 😊
A WC meccseket nézegetve folyamatosan az volt az érzésem, hogy bárki ellen meccsben tudnánk lenni, mégis inkább az 1/1re volt esélyünk, mintsem a POra. Reméljük jövőre fordítva lesz 😊
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 15 éve
én nézem, és azt kell megállapítsam, h simán ott lehetnénk mi is. minden gond ellenére simán van olyan keretünk mint (majdnem) bárkinek. érthetetlen h miért vagyunk szopóágon.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Legyen balfasz Graham, de tudnám díjazni, ha a Pats bowlozna az AFC-ből.Kinemállhatomamásikhármast.
Egyébként valahogy nem érdekel az idei playoff. A hétvégi négy meccsből láttam a Seattle meccs első félidejét, aztán annyi. Az tetszett mondjuk, mert Pat Robinson alkotott párszor. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
nézve a nagy FG csatát a wild card meccseken, némi kárörvendéssel várom h Sugar Foot Graham, hogy bassza tönkre a Pats PO-ját.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Oké, ez jogos...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
persze, csak Asonak leígérik majd az eget is, és hát lesz aki hoppon marad vele, na ő akarja majd túlfizetni JJot.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Asomugha tuti nagy lóvét fog leakasztani valahol, de nem hiszem, hogy Joseph igényei akárcsak a közelében is lennének Asoénak.Elég izén hangzik, de egy kicsit jól jött ebből a szempontból, hogy Joseph ki-kihagyott meccseket idén, és olyan nagyon jó sem volt.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
sovány vigasz, nekünk legalább van cb akit meg kell(ene) fizetni. 😊Ez viszont igaz 😀 Mondjuk Ike egész korrektül játszik idén, meg még behúzzuk Asot FAról, és megvagyunk (tipikus Steelers húzás lenne 😛 )
btw, Champ miatt nem aggódok, nem hinném, hogy ő sok hegyet elhordana ebben a ligában.gabtsi
több mint 15 éve
sovány vigasz, nekünk legalább van cb akit meg kell(ene) fizetni. 😊btw, Champ miatt nem aggódok, nem hinném, hogy ő sok hegyet elhordana ebben a ligában.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Asomugha FA lesz, no hát ennyit a korrekt CB árakról.gabtsiAso + Champ. Nem irigyellek titeket.