Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az OC buktatás alatt azt érted, hogy a csapat szándékosan játszik szarul, hogy elzavarják Brat-ot vagy hogy a háttérben megy a szervezkedés?

Az előbbit nem tudom elképzelni, az utóbbinak meg nagyon örülnék.

Szerk.: Most látom, hogy a nyilatkozatokból gondoltad, úgyhogy tárgytalan a kérdés.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
Nem olyan extrém gondolat ez. Már én is gondolkoztam azon, hogy ez lehet a cél, csak nem mertem megemlíteni.
Meg igazából nem is szeretem az ilyesmit, szóval próbáltam is megcáfolni saját magamban ezt.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
oc buktatás.

egyre többen nyilatkoznak egyre rosszabbakat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
...és megtartod magadnak, vagy megosztod velünk is?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon extrém gondolataim támadtak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
😉
Valóban érdemes volt, főleg, hogy volt benne számomra új dolog is.


Más: Benson talks running game
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mikey figyelmébe:
http://www.qthequestion.com/component/content/article/37-sports-entertainment/934-the-mighty-colossus.html

Egy interjú Roy-jal. Semmi mélyenszántó, de érdemes elolvasni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Ki tudja, hogy játszott volna Bryant, ha minden jól megy...

Oline -t csak azért mondtam, mert tulajdonképp az a kulcsa a támadójátéknak. (amennyire látom a meccseken)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
annyi szar volt, egy már csak bejön 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
Persze, az egész draft egy nagy szerencsejáték.
De azért egy 1-2-3. körös pickből jó eséllyel lesz jó játékos a profik között is.
De felőlem jöhet jó free agent is majd tavasszal, csak én kifejezetten utálom a nagy pénzes igazolásokat, mert az is van akkora lutri, mint a draft, és jóval többe fáj(hat), gondolj Colesra és Bryantre...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jogos, csak hát drafton _jó_ G-t találni... szerencsejáték.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
Jót én is el tudnék képzelni, de így szezon közben olyan nem nagyon fog érkezni.

Egy korai körös guard picket ugyanakkor szívesen látnék majd a '11-es drafton.

Whitworthot én mindenképpen meghagynám LT-ben. Egyrészt azért, mert jó, másrészt azért, mert nem kéne megint új posztra átpakolni...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azért egy LT-t vagy egy jó G-t el tudnék képzelni. LT esetén With menne LG-be pusztítani.

hozzá kell tenni, hogy a withnél jobb LT opciók nem nagyon szaladgálnak a piacon. én Mankinkst pl el tudnám képzelni, kár h teljesen esélytelen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
Mert igazából kinek a helyére?
Whitworth és Williams helye egyértelmű, RT-ben remélhetőleg Smithé is az lesz jövő héttől.
Livings mögött pedig ott van Mathis, aki simán jó lenne kezdőnek.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
O Line-ba, centeren kívül, miért nem próbálunk embert hozni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mármint ?

ha jól emlékszem deal done volt a trade rogersért, csak az nfl visszadobta, így került a barnákhoz.gabtsi
Ja, és mivel a DL-t mindenképp erősíteni szerettük volna jött Odom. Aki persze lehet, hogy akkor is jön, ha a Rogers trade sikerül, de a 2 játékost teljesítményét azóta folyamatosan hasonlítgatom. Más fal, más poszt, de Odom 4-5 jó meccs kivételével nagy nulla, Rogers meg egy nagyon szar Browns falban is kiemelkedően teljesít folyamatosan. Rohadt jó lett volna ha nálunk landol.nasheem
nem tudom mi lett volna ha.

a memóriám se túl jó, de egy induló pekoval, thortonnal "fémjelzett" interior line és a távozó justin smith miatt alaposan meggyengülő D-lineról beszélünk akkoriban. rogers mindenképpen jött volna, meg még vkiről szó volt a jetstől (nevére nem emlékszem). mindenben megállapodtak a detroittal, majd volt vmi ügy, hogy a sok sérülés miatt már feléltük a sapkát és rogers bónusza már nem fért volna be, engedményt nem kaptunk (meglepő), így viszadobták a trade-et, és lecsapott rá a browns. (vszleg egyébként a detropit sem tiltakozott, mert talán még az ajánlatuk is jobb volt a mienknél).

aztán hogy ne legyen továbbra is bohóc falunk az első számú célpont Sedrick Ellis volt a drafton, aztán a Saints beleköpött a levesbe és jött rivers.

szóval nem tudom h mi lett volna ha, de sztem az elképzelés szerint mindkettőnek lett volna hely.

én is bírnám itt rogerst, Smith-szel tarthatnának evő versenyt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Odom nem váltotta meg a világot a sérülés előtt sem. Ő az akinél a számok szépen mutatnak de mint tudjuk azok csak számok. Tavaly odáig volt mindenki hogy 8 (?) sack 3 meccsen vagy valami ilyesmi, de azért ott 5 ment a GB ellen aki ellen mondjuk 4-et én is bevittem volna. Azon kívül meg olyan hatalmasat nem tett nálunk se előtte, utána meg végképp.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem nem olyan rossz az a Browns-fal. De amit írsz, valóban úgy tűnik, hogy jobban jártatok volna Rogersszel.

Amúgy Odomot sajnálom, tvaly amikor robbantott óriási idényt futhatott volna, de olyan sérülést szenvedett, amiből nehezebb visszajönni, mint pl egy ACL-ből sztem. Az Achilles-ínszakadás után a falemberek teljesítménye rendre nagyon visszaesik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
mármint ?

ha jól emlékszem deal done volt a trade rogersért, csak az nfl visszadobta, így került a barnákhoz.gabtsi
Ja, és mivel a DL-t mindenképp erősíteni szerettük volna jött Odom. Aki persze lehet, hogy akkor is jön, ha a Rogers trade sikerül, de a 2 játékost teljesítményét azóta folyamatosan hasonlítgatom. Más fal, más poszt, de Odom 4-5 jó meccs kivételével nagy nulla, Rogers meg egy nagyon szar Browns falban is kiemelkedően teljesít folyamatosan. Rohadt jó lett volna ha nálunk landol.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mármint ?

ha jól emlékszem deal done volt a trade rogersért, csak az nfl visszadobta, így került a barnákhoz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Kicsit feljebb téma volt Odom. Biztos emlékeztek rá hogyan érkezett. Azóta is verem a fejem a falba, ha Rogerst látom játszani a Barnáknál...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
érkezik még:
Also in for tryouts were WRs Michael Clayton and James Hardy, S Al Afalava, DT Dre Moore, C Nick Leckey and NT Tank Tyler.

The Bengals also reported that FB Deon Anderson and S Ko Simpson visited but did not tryout.gabtsi
Clayton és Hardy neve ismerős.

Hardy nem a Bills játékosa?Amadeus91
Félig bukott ember mind, azért elérhetőek most is. Legjobb esetben mélységet növelni lehetnek jók a szezon közbeni igazolások, bár ha abból indulunk ki, hogy miénk az "ócskavas védelem", akkor akár lelhetünk csiszolatlan gyémántra köztük is 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
érkezik még:
Also in for tryouts were WRs Michael Clayton and James Hardy, S Al Afalava, DT Dre Moore, C Nick Leckey and NT Tank Tyler.

The Bengals also reported that FB Deon Anderson and S Ko Simpson visited but did not tryout.gabtsi
Clayton és Hardy neve ismerős.

Hardy nem a Bills játékosa?Amadeus91
Már nem, ha az lenne, akkor nem jöhetne try-outra. De valóban a Bills draftolta, idén szezon előtt vágták ki asszem.

több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
érkezik még:
Also in for tryouts were WRs Michael Clayton and James Hardy, S Al Afalava, DT Dre Moore, C Nick Leckey and NT Tank Tyler.

The Bengals also reported that FB Deon Anderson and S Ko Simpson visited but did not tryout.gabtsi
Clayton és Hardy neve ismerős.

Hardy nem a Bills játékosa?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
van néhány komoly név (cowher, gruden, billick) szabadon, akik viszont 5% alatti eséllyel ülnének le itt.

meg vannak olyan opciók akik NFL főedzői széket nem láttak (pl jason garrett, jim harbough, brian schottenheimer, vagy mike zimmer), akikkel csak az a baj, hogy semmi hatalmuk nem lenne, Mike Brownnal szemben, azaz megint az öregúr kénye kedve szerint vezetné a franchiset.

bármi is történjék idén, amíg MB él addig Marvin a legjobb opciónk.

ami nem hajlik, az törik!