Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
És ez az NFLben, hogy működik, lejáró szerződésű játékos szezon közben már aláírhat másik csapathoz a köv. szezonra vagy csak a szezon után? Bensont és Joseph-t is meg kéne tartani.Amadeus91
még csak szóba sem állhat velük senki a szezon végéig. hivatalosan.

joseph és benson is kapott már ajánlatot a csapattól, egyelőre eredmény nélkül.

joseph megtartása nem lehet kérdés, benson sem elvileg. azonban nagy kérdés milyen igényeik lesznek. itt ugyanis nem dan synder a tulaj.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 5. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1457


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
És ez az NFLben, hogy működik, lejáró szerződésű játékos szezon közben már aláírhat másik csapathoz a köv. szezonra vagy csak a szezon után? Bensont és Joseph-t is meg kéne tartani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem speciel nincs fullback fétisem, évek óta jeremi johnson volt a fb, ami meg kb olyan mintha nem is lenne. súlygondok, motiválatlanság, etc etc etc.

szóval nem égető kérdés, illetve van pár ígéretes fiatal akit lehetne használni ha akarnánk (vakapuna, tronzo v mondjuk pressley)

WR az need, ha most még nem is, de lesz legkésőbb másfél év múlva. ha TO nyom egy ezer yardos szezont (cca 500nál jár most, amivel top5), és szeretne maradni, nehezen képzelem el h ne kapna még egy évre szerződést (ha és amennyiben off se lesz gond). utána kicsit homály a dolog, de caldwell sztem elkaristolna egy rendes offenseben, shipley és idevéve gresham pedig hosszú évekre megoldásnak tűnnek, hátha még össze is szoknak a csapattal és felvérteződnek némi rutinnal. egy 1. WR viszont kelleni fog, vagy jövőre vagy azután. de pl sztem Briscoe is egy sérülésre van a Bengals rostertől (amíg ps tag), de nemtudom ő alkalmas lenne-e egyáltalán, ha nem akkor viszont az ominózus 1wr mellé a depth meg is lenne. szóval ez egy fő.

#2 qb. ez nyilván DLF fejlődésétől függ majd, erre rálátásunk semmi, majd kiderül. ha fejlődik, akkor nem fogunk középkörös picket áldozni egy QB-ra (magasat legalább 3 évig semmiképpen sztem).

OL: mindenképpen. egy (de inkább kettő) guard kellene, de ez tőlem lehet úgy is, hogy egy magas T és With csúszik LG-be és bobbie utódját közepén végén. Andre Smith és Kyle Cook további fejlődése viszont elengedhetetlen lesz, draft ide v oda.

és akkor itt a védelem is, amely ugyan pofásnak tűnik, de S mindenképpen kelleni fog. és a frontvonalat is erősíteni kell. Dhaninak lejár a szerződése, azaz MLB is kellene (bármennyire is bírom Maut én nem látom (még) alkalmasnak MLB szerepre. illetve egy monster pass rusher (akár DE akár OLB).

és akkor olyan apróságokat meg sem említek, h pl Bensonnak és Josephnek is lejár a szerződése idén.

kétségtelen h komoly meló lesz az offseasonben, van egy egész pofás kis fiatal váz amire lehet és kell is építeni.

még annyi, hogy nézegettem pár napja, igen jofajta FA felhozatal lesz a szezon végén, szinten minden poszton igazán bizonyított és harcedzett veteránok sorakoznak, bár lövésem nincs CBA híján ez a piac miként fog alakulni. de pl egy Seymourral bármikor erősíteném a frontvonalat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
Jelenleg kb. ott tartunk, de ez még messze nem aktuális gond, szóval felesleges rajta elmélkedni.
Ahogy azon is, hogy mi kéne. Így a szezon második negyedében. Abból kell főzni, ami van.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
shipley lehet kiemelkedő játékos, de ő teljesen más WR típus mint pl Chad. míg shipley elsősorban a pálya közepén illetve a rövid yardos elkapásoknál használható, alacsony mozgékony elkapó, addig Chad - főként fénykorában - a pálya megnyújtásában erős, jóval mélyebb route-okat fut, elsősorban a pálya széle felé dolgozik.

egy jó offense-be több elkapótípus kell, hogy így a pálya valamennyi részét bejátszani képes játékosaid legyenek.

Ocho pótlására Simpson volt kinézve, de hát ő úgy tűnik nem tudja átlépni az ncaa alacsonyabb osztályából az nfl-be vezető lépcsőt.

briscoe jelenleg a tampa bay edzőcsapatának tagja.gabtsi
Vagyis ott tartunk, hogy TO és Ocho távozása esetén WR-t is kéne draftolni/tradelni vagy szerződtetni. Azok alapján amit mondotok, elég lyukasnak néz ki ez a rooster. Kéne WR, FB, #2 QB, gyenge az OL.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
komoly franchise-tól úgy basznák ki, hogy lába nem éri a földet.

3 éve nézzük ezt a szenvedést az offense-től, kiváncsi lennék mondjuk egy new yorki média meddig tolerálná ezt. itt meg még csak halkan se kérdezi meg senki, hogy ez az ember mégis mi faszt művel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
"We still want to be a running team. We ran for 148 yesterday and that qualifies, yet have enough balance to get the chunk plays. We had one deep ball yesterday. We just didn't get it in the end zone enough. Did not get down there and finish off the other drives."
Idézet szeretett offensive coordinatorunktól.
Kezd unalmas lenni így 5 hét után, hogy mindig azt mondja, we still want to be a running team, amikor qrvára nem ezt látjuk...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
Cincinnati police chief apologizes to Bengals' Adam Jones

"Cincinnati Police chief Tom Streicher apologized to Bengals defensive back Adam Jones on Monday after a communication breakdown between officers resulted in Jones being handcuffed and detained near Great American Ball Park on Sunday."

Szerencsétlent már akkor is bilincsbe verik, ha éppen semmit nem csinál. :rolleyes:
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
shipley lehet kiemelkedő játékos, de ő teljesen más WR típus mint pl Chad. míg shipley elsősorban a pálya közepén illetve a rövid yardos elkapásoknál használható, alacsony mozgékony elkapó, addig Chad - főként fénykorában - a pálya megnyújtásában erős, jóval mélyebb route-okat fut, elsősorban a pálya széle felé dolgozik.

egy jó offense-be több elkapótípus kell, hogy így a pálya valamennyi részét bejátszani képes játékosaid legyenek.

Ocho pótlására Simpson volt kinézve, de hát ő úgy tűnik nem tudja átlépni az ncaa alacsonyabb osztályából az nfl-be vezető lépcsőt.

briscoe jelenleg a tampa bay edzőcsapatának tagja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
egész pontosan idén lejár a szerződése, egy éves opciónk van még. jó eséllyel élünk vele, mivel az ő utódlása semmilyen szinten nem sikerült.gabtsi
Shipley? Ő belőle lehet egy kiemelkedő elkapó még, nem?

Briscoe? Caldwell? Simpson? Ők hogy állnak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egész pontosan idén lejár a szerződése, egy éves opciónk van még. jó eséllyel élünk vele, mivel az ő utódlása semmilyen szinten nem sikerült.

szerk: most látom a kérdést, szóval igen. chad ill houshmandzadeh pótlására érkezett 2 éve a drafton a 2. körben (decent reach-csel) jerome simpson ill. 3. körben a florida sztárja andre caldwell.

caldwell jelenleg 4. elkapó, és nyilván nem azért jött TO mert annyira meggyőző volt, hogy eljátszik Ochoval átellenes oldalon. jerome simpsonnak 2 év 5 meccs alatt, azt hiszem 1 elkapása van 2 yardert. az ilyenre mondják h ordas bust.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
és ez, hogy működik egy NFL csapatnál? van egy 32-33éves elkapó, akkor már tudatosan úgy draftolnak előre, hogy mire elmegy, legyen egy kész elkapó a helyére, vagy csak akkor draftolnak mikor elmegy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
Edzéseken ott a lehetőség hogy tanulja, gyakorolja, milyen is egy NFL QB élete.
Alapszakaszmeccsen nem fogod látni még min. 2 évig. Nem NFL ready.

Chad jó kérdés, de leginkább korai. Jövő évre van még csapatopciós szerződése, ez biztos, szóval szerintem jövőre még biztos itt lesz.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
és DLF mikor fog beszokni ha sosem játszik? Mondanám, hogy már a győztes meccsek utolsó negyedében be-beugorhatna.

Szerintetek Ocho meddig marad még nálunk? ő is már 32, 33?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
teljesen felesleges palmert ekézni, messze a legjobb opciónk a poszton.

DLF meg lehet, hogy ügyes gyerek, de kb 1 hónapja kapta meg a bengals playbookot, ezzel szemben palmer 7 éve játszik ugyanazon HC és OC alatt, ugyanazzal az első számú elkapóval. DLF soha, egyetlen snapet nem kapott/kaphatott az első csapattal, semmilyen szinten nincs összeszökva a fallal, az elkapókkal stb. ezenfelül soha életében nem volt a center alatt, ami egy futás-playaction fake kombinációra alapozó csapatnál erős gond. halvány gőze nincs arról, hogy miként kell NFL-ben használatos védekezési sémákat olvasni, stb stb stb.

röviden úgy is mondhatnám, hogy 2-3 év mire fölmerülhet, hogy esélye lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
Ennyi erővel mi ösztönzi a másik 27 franchise QB-t, akik ugyanúgy dollár tízmilliókat keresnek, és egyértelműen ők a kezdők? 😊

Nem ez a gond Palmernél. Az akarás látszik rajta...
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Most nem azért, de Palmer helyében, így, hogy vezér vagyok, 10 milliós fizetésem van, a padon mögöttem az öcsém! és egy rookie ücsörög, és bármit megtehetek úgy sem ültetnek le, én is vígan ellennék a pályán, aztán dobálgatnék össze-vissza. Mi ösztönzi így?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
A franchise QB a csapat alapja, rá épül minden. A csapat vezére és a többi, és a többi. De ami fontosabb, hogy 10 millió dollárt keres, és egy 10 milliót kereső játékost nem fognak padoztatni, pláne nem egy rookie-ra cserélni.

Persze nyilván túlzok, mert lenne az a rossz játék, mondjuk meccsenként átlag 5 INT és még mellé 3 lost fumble, amitől talán mégis leültetnék, de ennyire rossz talán nem lesz. 😊

A statisztika pedig nem minden. Főleg egyetemen. Oké, hogy tart néhány szép rekordot DLF, de egyrészt nem pro-style offense-ben játszott, másrészt a számok azért is megtévesztőek, mert messze nem top ellenfelek ellen hozta össze azokat.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Miért mi a baj LF-rel? Ahogy néztem anno jó statisztikái voltak. Amúgy nem értem ezt a franchise QB dolgot... magyarul bármit megtehet, akármilyen szar lehet, nem lényeg, mert Franchise QB? :/ Kicsit túlzó a megfogalmazás tudom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
Dunlap csak 5. számú DE, így nem fog játszani addig, míg másik két DE nem sérült...
LeFevour pedig nagyon messze van jelenleg attól, hogy az NFL-ben játsszon. Egyrészt. Másrészt Palmer a franchise QB, így amíg egészséges, ő fog játszani, legyen akármilyen rossz...
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Nem DE posztra van Dunlap? Vele mi van, hogy nem játszik? (vagy csak én nem láttam?) QB poszton meg a LeFevour kaphatna már egy negyedet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
Na majd ha holnap este meglesem újra a meccset, figyelek.

Védelem, na igen. Bár most volt nyomás az irányítón, de ész nélkül... eddig a rush D gyengélkedett, az tegnap jó volt, erre a pass D lett rossz, ami eddig jó volt. Valamiért nem akar ez összeállni, valami mindig rossz, csakazértis...

Egyébként nekem kiemelten a DE-ekkel van gondom. Onnan is a két drágasággal. Odom és Geathers. 6,65 milla alapfizu a semmire. Tudom, capmentes év van, de letojom. Rucker és Mike Johnson hatodannyiért többet csinál... igaz nem olyan sokkal, de remélem nyáron röpül a két jómadár, inkább a fiatalok erőlködjenek...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
harmadik negyed elején, 3&5-re kapott egy mélypasszt. szoros coverage volt, küzdött érte de nem tudta elkapni, pedig szép lett volna.

védelem is komoly csalódás. főleg a front7

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
Persze, Palmer csak az egyik darabja a rosszul összeállt - összeállt az egyáltalán? - puzzle-nak. A faltól az elkapókon át a playhívásig mindennel gond van itt.

Palmer arca a harmadik INT után megint olyan sokatmondó volt... mondjuk gyanítom az enyém is... 😊

Simpson? Mikor volt az? Nekem kimaradt...